مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان

internet-selling-kashan-carpet.jpg

فروشگاه فرشخونه ، در بردارنده وب سایت آنلاین می باشد که زیباترین و متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را تولید می کند . این کارخانه فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان را با قیمتی مناسب به فروش می رساند . ارسال رایگان را نیز برای رفاه حال مشتریان قرار داده است .
آسایش و راحتی مطلوبیت زندگی را بالا می برد و همواره انسان ها دست به دامن روش های مختلفی می شوند تا بتوانند در هر زمینه ای راحتی و آسایش بیشتر را در زندگی خود تجربه کنند . تاریخ بشریت  نشان دهنده آن است که تمام تلاش انسان ها در هر دوره ای در راستای رفع مواردی بوده است که تا قبل از این به عنوان دشواری از آن یاد می شده است .
تولید و اختراع هر وسیله ای نمادی قوی از راحت طلبی انسان ها ست . این مورد کاملا طبیعی خواهد بود چراکه انسان ها به دنیا می آیند تا زندگی کنند و در همین راستا هر آنچه را که موجب بهتر زندگی کردن و بالا بردن کیفیت زندگی می شود بکار خواهند بست . در مورد فرش های ماشینی نیز این موضوع کاملا صادق است . از ابتدا فلسفه تولید و استفاده از فرش های ماشینی به عنوان نوعی کف پوش شاهد آن هستیم که انسان ها برای فراهم آوردن محیطی گرم و نرم در خانه برای نشستن و .... از کف پوش های مختلفی استفاده کرده اند . در بین کف پوش های مورد استفاده ، فرش های ماشینی راحتی و جذابیت بیشتری به همراه داشته است . از تولید اولین فرش ها تا کنون تغییرات و تحولات زیادی در بازار فرش و قالی رویت می شود که تماما در جهت ارضا خواسته انسان ها بوده است . کیفیت بالا تر ، زیبایی بیشتر ، قیمت ارزان تر و ... از تحولاتی است که در بازار فرش و قالی در سالیان تولید و فعالیت تولید کنندگان به چشم می خورد .
فروش اینترنتی فرش های ماشینی هم از همین راحت طلبی ها و در راستای زندگی آسان تر جریان گرفته است . تمامی کارخانه های نامی و خوش وجه از جمله فروشگاه فرشخونه نسبت به تأسیس فروشگاه اینترنتی جهت عرضه محصولات بصورت انلاین اقدام کرده اند . مبادلات اینترنتی در مورد هر محصولی هم برای تولید کننده و هم برای خریدار راحتی ، مزیت و برتری به همراه دارد . دانستن و آگاهی از این مزایای موجب آن شده تا خریداران با اعتماد و حس خوشایند بهتری روش خرید اینترنتی را برگزینند . همانطور که گفته شد فروش اینترنتی فرش ماشینی هم برای تولید کننده برتری هایی دارد .
خرید اینترنتی فرش
برای خرید اینترنتی فرش ابتدائا به فروشگاه اینترنتی نیاز داریم . فروشگاه اینترنتی برای افرادی که همواره نیاز خود را از بازار های فیزیکی رفع کرده اند تعریف نشده است . در ساده ترین حالت می توان گفت فروشگاه های اینترنتی فضاهایی هستند در دنیای مجازی که بصورت صفحات وب وظیفه معرفی و عرضه محصولات را بر عهده دارند . برای مثال فروشگاه اینترنتی فرشخونه صفحه ای ست مجازی که خدمات گوناگونی ارائه می دهد . از جمله عرضه کالا ها و معرفی آن ها از طریق تصاویر و ارائه ویژگی های هر فرش ، در اختیار گذاشتن مقالات علمی جهت بالا بردن آگاهی خریداران ، تاریخچه ای مختصر از تولید کننده ، آدرس و مشخصات کارخانه و .... .
پس از شناخت فروشگاه اینترنتی به سراغ خرید اینترنتی فرش می رویم . برای خرید ابتدا لازم است از طریق لینک یا ادرس اینترنتی به فروشگاه دسترسی داشته باشیم . در وارد کردن لینک دقت نمایید که لینک مربوطه و فروشگاه اینترنتی به تولید کننده معتبر و برند نامی فرشخونه تعلق داشته باشد . چراکه در هنگام خرید آنلاین یا اینترنتی به نام و نشان تولید کننده اعتماد کرده ایم و از این رو لازم است برندی انتخاب شود که در طول فعالیت خود رضایت مشتریان را جلب کرده باشد .
در قسمت های مختلف فروشگاه مجازی می توان از خدمات مختلف ارائه شده استفاده کرد . جهت مطالعه مقالات عملی به قسمت مقالات ، جهت آشنایی با تولید کننده به قسمت درباره ما ، جهت دیدن تصاویری از خط تولید و کارخانه به قسمت آرشیو و جهت دیدن محصولات و خرید به قسمت محصولات برند فرش اصل مراجعه نمایید . کافی است نشانه گر را روی آیتم حرکت داده و از کش باز شده گزینه مورد نظر را انتخاب کنید .
پس از دیدن محصولات و بررسی کامل و همه جانب خرید فرش ماشینی امکان پذیر خواهد بود ، بدین ترتیب که محصول را به سبد خرید افزوده و بر اساس راهنمایی های ارائه شده در وب سایت خرید را کامل می نمایید . امکان پذیر بودن خرید اینترنتی برای تمامی افرادی که آشنایی اندکی با دنیای وب دارند ، فراهم است .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی
سوی دیگر این گونه مبادلات فروشندگان هستند . از گذشته های دور و آن هنگام که مبادلات به شکل پایاپای انجام می شده اند تا کنون در هر مبادله خریدار ، فروشنده و کالای مبادله وجود داشته است . در فروش اینترنتی فروشنده همان تولید کننده است در واقع تولید کننده با بکارگیری تیم  فروش خبره و کاربلد در دنیای مجازی فروشگاهی را تأسیس و مدیریت می کند . تولید کننده پس از انکه فروشگاه اینترنتی مربوط به برند خود راتأسیس کرد باید جذابیت و خدماتی در ان ارائه دهد تا خریداران فروشگاه اینترنتی را بر فروشگاه های فیزیکی و روش های سنتی ترجیح دهند . ابتدائا که مزیت و ویژگی های این نوع فروشگاه برای خریداران مشخص نیست ، این وظیفه تولید کننده و تیم فروش اینترنتی فرش است که مشتریان را از بازارهای فیزیکی به بازار اینترنتی جذب کنند .
فروشگاه اینترنتی فرشخونه از برند هایی است که در فروش اینترنتی خود خدمات متعددی ارائه داده است . برای مثال فروشنده تمامی خدمات حمل و نقل فرش را از کارخانه تا درب منزل مشتری بر عهده گرفته و تا مدت زمانی مشخصی نسبت به آسیب های غیر عمد فرش مسئول خواهد بود . فروش فیزیکی و سنتی فرش هیچ کدام از این مزایا را نداشته و همچنین تولید کننده به علت توان قیمت گذاری در روش فروش اینترنتی محصول را به قیمتی بسیار ارزان تر از روش های سنتی عرضه خواهد نمود .
در فروش اینترنتی فرش با هدفمند تر شدن تبلیغات ، رویارویی مستقیم تولید کننده و خریدار ، تضمین محصول و ارائه فرش های ناب و با کیفیت ، خرید مواد اولیه به قیمت عمده و مستقیم و مواردی از این دست ، قیمت تمام شده محصول برای کارخانه پایین و مطلوب بوده است که این موضوع مستقیما بر بهای فرش تأثیر خواهد داشت .
معایب خرید و فروش اینترنتی فرش
مواردی تحت عنوان ایرادات و یا عیوب خرید و فروش اینترنتی فرش ذکر شده است . در واقع این معایب تماما ریشه در عدم استفاده درست و نااگاهی از روش فروش اینترنتی دارد که با بالا برند آگاهی و فرهنگ سازی عمومی رفع خواهد شد . می توان ادعا داشت که تاکنون ایراد اساسی بر روش خرید و فروش اینترنتی وارد نشده است . از جمله ایرادات مطرح شده شامل :
عدم اعتماد به فروشگاه های اینترنتی فرش : این نوع ایراد هنگامی رفع می شود که خریدار بتواند برند معتبر و درستی انتخاب کند و هنگام خرید توجه داشته باشد که صرفا از فروشگاه اینترنتی معتبر و شناخته شده خرید نماید . در صورت عدم توجه به این موارد و خرید از هر فروشگاه و برندی احتمال خرید فرش تقلبی و بی کیفیت تحت عنوان برند های معتبر و نامی بالا می رود . چه بسا این موضوع و نگرانی در بازارهای فیزیکی هم قابل مشاهده است .
پرداخت اینترنتی : مورد دیگر به شبکه های بانکی و پرداخت اینترنتی مربوط می شود . از موارد مهم در خرید و فروش اینترنتی آن است که هنگام پرداخت موارد امنیتی در مورد کارت بانکی خود را در نظر داشته باشید . برای مثال هرگز رمز دوم کارت بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید . هنگام وارد کردن مبلغ واریزی ، به تعداد صفر ها دقت نمایید . همچنین شماره پیگیری تراکنش را تا پایان مبادله نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز هرنوع خطا و مشکل توانایی پیگیری آن را داشته باشید .
خرید محصول اشتباه : بازار های فیزیکی مشتریان را به لمس محصول و دیدن از نزدیک قبل از خرید عادت داده است . از این رو کم نیستند تعداد خریدارانی که بودن هیچ هدف مشخص وارد بازار شده تا هر محصولی را که به نظر خوب و مناسب دیدند خریداری نمایند . در خرید و فروش اینترنتی فرش باید به خرید خود و نیاز به محصول آگاه باشید از این رو خریدارانی که هدفی برای خرید نداشته و از نیاز خود مطلع نیستند گاها به خرید های غیر معقول و نادرست اینترنتی دست می زنند . اتفاقا می توان جلوگیری از خرید غیرهدفمند را از سری ویژگی ها و مزایای خرید و فروش اینترنتی دانست .
با توجه به مطالب ارائه شده می دانیم که بهترین روش برای رفع نیاز خانه به کف پوش استفاده از فروشگاه اینترنتی فرشخونه است . از خدمات مختلف فروشگاه اینترنتی فرشخونه استفاده نمایید تا لذت خرید مطلوب و با کیفیت را بچشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
توضیحات کامل فروش اینترنتی فرش
محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان
فروش فرش 500 شانه
کاملترین اطلاعات درباره تابلو فرش
فرش 1000 شانه 8 رنگ
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان