فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان

kashan-carpets.jpg

تابلو فرش ها تولید می شوند تا به جزئی از دکوراسیون خانه افزوده شوند . خرید تابلو فرش ها صرفا برای زیبا سازی محیط است با آنکه تولید فرش های کوچک در طرح هایی زیبا و جذاب تحت عنوان تابلو فرش ها در سال های اخیر رواج یافته است اما بافت و استفاده از تابلو فرش های دستبافت از گذشته های دور در بین مردم خصوصا ایرانیان اهل هنر باب بوده است . تابلو فرش های دستباف اولین بار در شهر سردرود تبریز بافته شد . تا مدتی انحصار بافت این محصولات زیبا در دست شهر سردرود بود تا آنکه شهر های دیگر نیز توانایی بافت فرش هایی کوچک که همان تابلو فرش ها بودند را آموختند . تابلو فرش های دستبافت هم همانند فرشه ای دستبافت به علت هنر بالا قیمت گزافی داشته و تنها در توان خرید افراد پروتمند و به عبارتی اعیان و اشراف بودند .
تا چندی قبل که صحبت از تابلو فرش های ماشینی نبود ، استفاده از آن هم مرسوم و رایج نبود اما تولیدکنندگان فرش های ماشینی در راستای تنوع بخشیدن به تولیدات خود ، خدمت به مشتریان و نوآوری به دنبال تولید تابلو فرش ها رفتند . با آنکه تولید و بافت فرش های ماشینی دستبافت در شهر سردرود آغاز شد و رونق گرفت اما شهر کاشان و تولید کنندگان کاشانی توانایی تولید تابلو فرش های دستبافت را در دست گرفته و در حال حاضر نبض تابلو فرش های ماشینی در دست تولید کنندگان کاشانی است .
برند های متعددی از شهر کاشان به تولید تابلو فرش مشغول هستند . داشتن تخصص و تبحر در کنار خلاقیت ، رقابت و نوآوری موجب شد تا تابلو فرش های ماشینی کاشان به زودی جای خود را در خانه ایرانیان باز کند و بتواند سهم بالایی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص دهد .
با آنکه برند های زیادی تابلو فرش های ماشینی را تولید می کنند اما فروشگاه فرشخونه یکی از بهترین و نامی ترین تولید کنندگان در زمینه تابلو فرش به حساب می آید . اکثر تابلو فرش ها در شانه 1000 و 1200 و تراکم بالا تولید می شوند . جنس نخ خاب ابریشم و اکرولیک هیت ست هم در بین برند های نامی و معتبر یکسان است آنچه موجبات متفاوت بدون تابلو فرش ها و برتری برند فرشخونه نسبت به سایر برند ها را فراهم کرده است ، طرح ها و نگاره هایی است که با هنر و سلیقه بر روی تابلو فرش های فرشخونه به نمایش در آمده است .
هرچه تنوع و گستردگی طرح ها و نقشه های تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد تعداد سلیقه های بیشتری را پوشش داده و خریداران بیشتری را به خود جلب می کند . از آن سو توجه به فروش و طرح ها بر اساس آمار تولید کنندگان را در شناخت سلیقه و رجحان مصرف کننده قدرتمند کرده و این عمل بصورت یک سود دو سویه هم به مشتریان و هم به تولید کنندگان نفع خواهد رسانید .
تابلو فرش های ماشینی کاشان
در برتر بودن فرش های کاشان شکی نیست . به همین ترتیب می توان گفت تولید کنندگان کاشانی که در جهت گسترش عرضی کارخانه های خود دست به تولید تابلو فرش های ماشینی زده اند ، با داشتن سابقه و آگاهی از تکنیک  های تولید به خوب توانسته اند تابلو فرش های ماشینی زیبایی خلق کنند . هنر معماری و نقاشی در بین هنرمندان کاشانی از قدیم تا کنون وجود داشته است و این هنر مستقیما به نقوش و طرح های فرش و قالی سرایت کرده است . برند های کاشانی متنوع ترین و نوین ترین طرح ها را بر روی فرش های ماشینی بافته و روانه بازار می کنند .
چرایی پر طرفدار بودن فرش ها و تابلو فرش های ماشینی به این موضوع بر می گیرد که تولیدکنندگان کاشانی در تولید از بهترین مواد اولیه استفاده می کنند ، به علت استفاده از دستگاه های نوین بازدهی بالا و خطای تولید اندکی دارند ، نیروی کار متخصص در زمینه بافت فرش ماشینی در کاشان بسیار زیاد است ، دانستن تکنیک های تولید منجر به ارائه محصولاتی بهتر و کاهش هزینه های تولید می شود . در نهایت رقابت بالا در بین کارخانه ها و تولید کنندگان کاشانی جایی برای فعالیت برند های ضعیف نخواهد گذاشت  .
انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
خرید و فروش و مبادله تابلو فرش ها با فرش های ماشینی متفاوت است . در خرید فرش های ماشینی خصوصا فرش های 500 شانه و 700 شانه کیفیت و جنس مواد اولیه حرف اول را می زند اما در خرید تابلو فرش های ماشینی آنچه قبل از هر موردی توجه خریداران را جلب می کند ، نقش و نگاره و طرح بافته شده بر روی تابلو فرش است . تأثیر نقوش و طرح تابلو فرش ها به حدی است که حتی مشتریان روزهای زیادی را به دیدن انواع تابلو فرش ها مشغول می شوند .
گروه تولید فرش و قالی فرشخونه به خوبی توانسته است تمام سلیقه ها را پوشش دهد و برای هر سبک و سیاقی طرحی خاص و زیبا داشته باشد .
از پرفروش ترین و جدید ترین تابلو فرش های ماشینی فرشخونه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1-طرح بدرقه
2-طرح کلبه کنار برکه
3-طرح دخترک در جنگل
4-طرح آواز فرشتگان
5-طرح اروپایی
6-طرح شاعر جوان
7-طرح زن و مرد تاب سوار
8-طرح کلبه جنگلی
9-طرح ادوارد لئون
10-طرح مهمانی
11-طرح کوچه باغ دهکده ورده
12-طرح ویولن زنطرح فرانسیس
13-طرح ستاره محفل
14-طرح نقاشی میترا شادفر
15-     و ...
تابلو فرش های ماشینی محصولاتی هستند که برای هدیه و یادگاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و کم نیستند تعداد مشتریانی که خواهان داشتن تابلو فرشی با طرح و عکس های خانوادگی می باشند . این تابلو فرش ها که در کم ترین زمان ممکن توسط برند فرشخونه بافته می شود تابلو فرش های سفارشی نام دارند . در این تابلو فرش ها مشتری طرح مورد نظر خود را به دست تولید کننده رسانده و با دادن ابعاد و رنگ و ... مورد نظر می تواند در کم ترین زمان ممکن صاحب تابلو فرشی باشد با طرح سفارشی .
 فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
تنوع طرح در تابلو فرش ها بالاست و چون این محصولات کالایی لوکس هستند ، عمدتا قیمت بالایی دارند . برای داشتن یک تخته تابلو فرش مناسب بهترین روش خرید ، خرید اینترنتی و استفاده از فروشگاه های آنلاین است . 
به فروشگاه اینترنتی فرشخونه رفته و دسته محصولات تابلو فرش را انتخاب کنید . می توانید همزمان وارد چند فروشگاه اینترنتی شده و از طرح های مختلف دیدن کنید . اطلاع از قیمت ، تنوع رنگ و ... بهتر می تواند ما را در انتخاب برند و تابلو فرش راهنمایی کند .
خرید اینترنتی تابلو فرش های ماشینی کاشان
1- ارزان ترین و راحت ترین روش خرید است .
2- در کم ترین زمان ممکن امکان دیدن تمامی طرح ها را فراهم می آورد .
3- نیازی به رفتن و حضور در فروشگاه های فیزیکی یا کارخانه نیست .
4- اصالت تابلو فرش را تضمین کرده و خریدار را نسبت به خرید تابلو فرش با کیفیت مطمئن می کند .
فروش اینترنتی تابلو فرش های ماشینی نیز برای تولید کننده بهتر از فروش به روش های سنتی است چراکه :
1- در فروش اینترنتی تولید کننده قیمت گذار تابلو فرش بوده و می تواند با تعیین قیمت مناسب نسبت به کاهش یا افزایش فروش مسئول باشد .
2- تابلو فرش ها را تضمین کرده و با ارائه گارانتی بر روی محصولات نگرانی مشتریان را از خطرات احتمالی رفع می کند .
3- با ارتباط مستقیم سلیقه و ترجیح خریداران را در دست گرفته و در تولیدات بعدی باب سلیقه مشتریان عمل می کند .
4- در فروشگاه اینترنتی فروشنده هدفمند تر تبلیغ کرده و تا حد زیادی از هزینه های تولید کاسته می شود .
5- فروش بیشتر ، سود بیشتر و دریافت وجه از خریداران پس از مبادله از دیگر ویژگی هایی است که تأسیس فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین برای تولید کنندگان را برتر از روش های سنتی نموده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
لیست قیمت فرش مدرن
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان
فرش گل برجسته و ویژگی های آن
کارخانجات فرش کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان