خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه

buy-direct-carpet.jpg

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت های فرش ماشینی و زیاد شدن واسطه گرانی که فرش ماشینی را از تولید کننده می خرند و با دریافت سود کلانی آن را به دست مشتری می رسانند ، بهترین راه خرید ، خرید مستقیم فرش از کارخانه می باشد . خرید از نمایشگاه های در سطح شهر با خرید مستقیم از کارخانه تفاوت های بسیاری دارد . البته برخی از تولید کنندگان معتبر و نامی ، خرید مستقیم فرش را به دو صورت خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش ماشینی قرار داده اند که هر دو صورت آن مستقیم و بدون واسطه است . تفاوت آن ها در نوع خرید است و ارتباط تولید کننده با مشتری در خرید حضوری و خرید آنلاین ، بدون واسطه است .
تفاوت خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه با خرید از  نمایشگاه ها
یکی از مهمترین تفاوت که خریدران را به انتخاب خرید مستقیم فرش از کارخانه ترغیب می کند ، تفاوت در قیمت ها می  باشد . در خرید از  نمایشگاه ها ، فروشنده باید فرش را با قیمت تولیدی از کارخانه بخرد و آن را به دست مشتری برساند . در این معامله فروشنده به دلیل پرداختن هزینه هایی از قبیل اجاره نمایشگاه ، پرداخت قبوض ، مجبور است محصول را بالاتر از قیمتی که از تولید کننده خریده است به فروش برساند . پس اگر مشتریان به دنبال خرید فرش ارزان و باکیفیت هستند بهتر است از کارخانه خرید فرش را انجام دهند و از پرداخت هزینه های اضافی در امان باشند .
امروزه فرش های تقلبی با برنده ای اصلی در  بازار زیاد به چشم می خورد و همین امر خریدار را نگران کرده است . خرید از کارخانه فرش ماشینی ، به منزله خرید اصل و معتبر است . خریدار می داند که این کارخانه تولید کننده معتبری است و می تواند به برند آن اعتماد کند .
خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان
فروشگاه فرشخونه یکی از برترین تولید کنندگانی است که در چند سال اخیر فروش خود را بر پایه فروش حضوری قرار داده بود ولی امروزه این تولیدی فروش مستقیم فرش ماشینی کاشان را به صورت فروش اینترنتی فرش کاشان و فروش حضوری قرار داده است .
مقاله مربوطه : با خرید اینترنتی فرش را ارزان بخرید
از دلایلی که فرشخونه را به فروش اینترنتی ترغیب کرد :
1. تنوع بالای طرح های فرش کاشان در این فروشگاه : یکی از مهمترین دلایلی که افراد را به خرید اینترنتی ترغیب می کند این است که طرح های برخی از فروشگاه ها آنقدر زیبا جذاب است که خریدار را ناخود آگاه به سمت خود می کشاند . طرح های جدیدی که در بازار و نمایشگاه ه ها وجود ندارد . همانطور که می دانید کارخانه ای که تولید کننده طرح جدیدی می باشد برای اینکه این طرح به دست دلالان و فروشندگان برسد زمان بر است . طرح جدید این کارخانه در صورتی به دست مشتری می رسد که یا در کارخانه حضور یابد و یا اینکه به فروشگاه آنلاین کارخانه فرش مراجعه کند و جدیدترین طرح را نظاره گر باشد . کارخانه هایی که فروش اینترنتی فرش کاشان را قرار می دهند به آن دلیل است که طرح های جدید و به روز را تولید می کنند و می خواهد این طرح های جدید توسط خودشان به دست مشتری برسد تا توسط دلالان و واسطه گران .
2. فروشگاه فرشخونه با قرار دادن فروش اینترنتی فرش ، امکاناتی از قبیل قیمت ارزانتر از بازار ، دنیایی از طرح ها ، نقشه ها و فرش هایی با شانه و تراکم های  مختلف ، امکان مقایسه طرح ها و قیمت ها با دیگر فروشگاه ها را قرار داده است .
3. این فروشگاه تحویل رایگان فرش درب منزل را که معدود فروشندگان آنلاینی قرار می دهند ، قرار داده است وبدین صورت ، فرش های ماشینی را با آسانترین راه تحویل مشتری می دهد .
فروشگاه فرشخونه برای آن دسته از خریدران سنتی که هنوز خرید مستقیم فرش از کارخانه را به صورت حضوری می خواهند ، شرایط را برای حضور در کارخانه قرار داده است . این خریداران می توانند کیفیت فرش های  ماشینی کاشان را از  نزدیک مشاهده کنند و سپس به خرید اقدام کنند . تمامی محصولات این فروشگاه ، از  بهترین مواد اولیه آکریلیک هیت ست شده و بافته شده با بهترین دستگاه بافندگی است .
فروشگاه فرشخونه ، در تلاش است تا بهترین فرش های ماشینی را با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برساند . ضمانت نامه همراه محصولات ، بیمه نامه و شناسنامه کامل فرش نشان دهنده اصل بودن فرش های  ماشینی فروشگاه فرشخونه می باشد .
فروشگاه فرشخونه خرید مستقیم فرش از کارخانه را سر لوحه خدمات خودر قرارا داده است تا هزینه های اضافی را حذف کند و بتواند فرش را به قیمت تولیدی به دست مشتری برساند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش ماشینی
انواع مختلف فرش فانتزی اصل
خرید فرش ماشینی 1200 شانه
فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
ویژگی فروشگاه آنلاین فرش معتبر چیست ؟
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان