خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه

buy-direct-carpet-from-factory-kashan.jpg

فروشگاه فرشخونه ، یکی از معتبرترین مراکز فروش و عرضه مستقیم فرش ماشینی کاشان می باشد که به عرضه انواع فرش ماشینی کاشان می پردازد و شرایط را برای خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان به صورت حضوری و مجازی فراهم کرده است . امروزه تولید کنندگان بسیاری در ایران وجود دارند که به عرضه محصولات مختلف می پردازند . تعداد زیاد این تولید کنندگان ، خریداران را در انتخاب بهترین برند فرش ، دچار سردرگمی می کند و بالا بودن قیمت فرش های ماشینی ، مشتریان را در امر خرید بهترین محصول ، سوق می دهد . کارخانه ای معتبر است که شرایط خرید حضوری را فراهم کند . بسیاری از خریدران به خرید های آنلاین اعتماد ندارند ، آن ها می خواهند از نزدیک با کیفیت فرش های ماشینی آگاه شوند ، تار و پود را لمس کنند . کارخانه ای موفق است که بتواند نیاز این مشتریان را پاسخگو باشد . این فروشگاه ، اقدام به راه اندازی سایت و اپلیکیشن فروش مستقیم فرش از کارخانه نیز کزده است . حال بسیاری از افراد سوال می کنند که منظور از خرید مستقیم فرش چیست ؟
خرید مستقیم فرش
وقتی می گوییم خرید مستقیم ، یعنی خریدی بی واسطه . خریدی که رابطه فروشنده با خریدار به صورت مستقیم و بدون وجود دلال و واسطه گر می باشد . تولید کنندگان امروزی ، خرید مستقیم را به دو صورت انجام می دهند :
1.خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه :
در این روش ، افراد به کارخانه مراجعه می کنند که یکی از روش های متداول و قدیمی بوده است و از سالیان متمادی در بین مردم جا افتاده و هنوز هم مشتریان از این نوع خرید حضوری استقبال می کنند . بسیاری از مشتریان ، پرداخت هزینه بالاتر برای مزاجعه حضوری به کارخانه ، و صرف زمان بسیار را به جان می خرند و به نمایشگا های حضوری و کارخانه های تولید کننده می روند و فرش ماشینی را خریداری می کنند . کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی کاشان ، که تولید کننده فرش های باکیفیت هستند ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را به صورت حضوری فراهم می کنند .
2.خرید مستقیم فرش از کارخانه به صورت مجازی :
با پیشرفت تکنولوژی و رشد صنعت IT ، خرید و فروش اینترنتی فرش رونق گرفته است و کارخانجات ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را به صورت آنلاین برای مشتریان قرار داده اند . وجود چنین خدماتی برای کارخانه های معتبر کاشان ضروری است . این روش ، یکی از آسانترین روش های خرید فرش است که به دلیل مزایای بسیاری که هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارد ، مورد استقبال همه قرار گرفته است . محبوبیت فرش های کاشان بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از افرادی هستند که در شهرهایی زندگی می کنند که فرصت سفر به کاشان و خرید حضوری را ندارند . آن ها با در نظر گرفتن مزایای خرید اینترنتی فرش از جمله حذف هزینه های اضافی ، دستیابی به محصول مورد نظر با قیمتی بسیار مناسب ، خرید فرش اصل به دلیل ارتباط با تولید کننده و تحویل فرش درب منزل ، این نوع خرید را انتخاب می کنند و از مزایای آن بهره مند می شوند . افراد می توانند در هر زمانی که بخو.اهند به سایت مورد نظر مراجعه کنند و طرح ها و نقشه ها را با هم مقایسه کنند . در خرید اینترنتی ، یکی از راه ترین نوع خرید ، خرید از کانال تلگرام فرش است . در کانال تلگرام ، تمامی محصولات زیبا و پرفروش به نمایش گذاشته شده است .
خرید از کارخانه فرش کاشان ، چرا انتخاب اکثر مشتریان است ؟
کاشان ، از قدیم الایام تا امروزه ، در صنعت نساجی نیز فعالیت می کند . پدر صنعت نساجی ایران ارباب تفضلی ، از اهل کاشان بود . در سال 1350 ، اولین فرش ماشینی کاشان تولید شد . این محصولات ماشینی که به صورت 350 شانه بودند توسط دستگاه ژاکارد تولید شدند . با گذر زمان و کسب تجربه بسیار در زمینه تولید فرش ماشینی ، و با بهره گیری از ریز بافتی قالی های دستباف ، تولید کنندگان کاشان ، شانه و تراکم قالی را بالا بردند و توانستند محصولاتی دستبافتگونه روانه بازار فرش کنند . فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان ، با بهترین الیاف آکریلیک تولید شد . الیافی که محصول را مقاوم تر می کند و آن را در برابر انواع آسیب های اجسام ، مصون نگه می دارد . فرش های ماشینی آکریلیک کاشان ، با زیباترین طرح و نگاره های ریز نقش بافته شده اند که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند . طرح های قالی های سنتی کاشان تلفیقی از طرح های اصیل قالی های دستباف با طرح های مدرن است . طرح های زیبا در کنار بهترین کیفیت ، محبوبیت فرش های کاشان را بالا برده است و سیل عظیمی از مشتریان حضوری و آنلاین را روانه خود کرده است .
مشخصات محصولات خریداری شده از کارخانه فرش کاشان
فروشگاه فرشخونه ، بر پشت تمامی محصولات ارائه شده ، برچسب اطلاعات دقیق فرش را گذاشته است که در حکم شناسنامه فرش است . اگر قصد انتخاب خرید مستقیم فرش را به صورت حضوری را دارید ، می توانید با پشتیبانی فرشخونه تماس بگیرید و وقت قبلی را برای مراجعه حضوری تعیین کنید ولی اگر قصد خرید آنلاین از فروشگاه را دارید ، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و مبلغی اندک به عنوان بیعانه به فروشگاه از طریق درگاه های پرداخت ، بپردازید و از مزایای تحویل فرش درب منزل در اسرع وقت با تیپاکس یا پست بهره مند شوید . هزینه ارسال رایگان است و این هدیه فروشگاه فرشخونه برای خریداران اینترنتی می باشد . عودت کالا و بازگشت کالا زمانی اتفاق می افتد که محصولات ارسال شده ، دارای عیب یا نقص باشد . با اینکه رنگ و طرح مورد نظر مشتری ، اشتباهی فرستاده شده باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
عرضه مستقیم فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش, خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش ماشینی 700 شانه
فروش فرش 500 شانه
چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟
رعایت نکات مهم قبل از خرید فرش ماشینی
تفاوت فرش ماشینی 700 شانه بافرش ماشینی 1200 شانه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان