درباره فروشگاه اینترنتی فرشخونه کاشان

فروشگاه اینترنتی فرشخونه ، با تکیه بر نیروی جاوید منان و پشتوانه علمی و فنی مدیریت این شرکت جناب آقای جعفری نژاد و با با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین الیاف فرش ماشینی و باکیفیت ترین رنگ ها و مواد شیمیایی ، به عرضه فرش ماشینی کاشان بپردازد . محصولات این شرکت اعم از فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه می باشد .
این شرکت با ارائه فرش اصل کاشان و با توجه به اینکه مشتریان یکی از سرمایه های اصلی هر شرکت می باشند و توجه به خرسندی و رضایت آن ها ، توانسته است ، تحسین همگان را برانگیزد .
استخدام طراحان خبره و زبردست و به کارگیری جدید ترین تکنیک ها و روش های طراحی ، باعث شده تا این شرکت ارائه کننده بهترین طرح ها و نقش های فرش ماشینی کاشان باشد .
از مهمترین ارزش های فروشگاه آنلاین فرشخونه به شرح زیر می باشد :
جلب نظر مشتری
کارآفرینی
ارائه فرش اصل ماشینی
تکنولوژی برتر
این شرکت دارای خدمات پس از فروش می باشد و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه اصل و بیمه نامه می باشند و در صورت بروز هر گونه عیب یا مشکلی در محصول ، عودت محصول از وظایف این شرکت می باشد .
ارتقاء کیفیت فرش ماشینی و تنوع در طرح های آن و توجه به قیمت فرش ماشینی ، سرلوحه خدمات شرکت فرش خونه می باشد .

این شرکت با ایجاد بستری برای فروش اینترنتی فرش ، توانسته است با حذف واسطه ها و کم کردن هزینه های اضافی ، فرش ارزان قیمت را با بالاترین کیفیت به دست مشتری برساند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش اصل کاشان' , 'فرش اصل ماشینی' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه' , 'قیمت فرش ماشینی' , 'فروش اینترنتی فرش' , 'فروشگاه اینترنتی فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چرا باید فرش را اینترنتی بخریم ؟
دلایل افزایش استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون منازل چیست؟
نکات کلیدی تابلو فرش
ویژگی فروشگاه آنلاین فرش معتبر چیست ؟
نحوه انتخاب فرش مدرن
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان