قوانین و مقررات شرکت فرش خونه کاشان

تمام معاملات و مراحل فروش آنلاین ، فروشگاه اینترنتی فرشخونه مطابق با قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران  می باشد و همچنین این شرکت تابع تمام اصول و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده است .

تعریف کاربر فروشگاه آنلاین یا مشتری
شخصی که فرم مربوط به ثبت نام فروشگاه را با اطلاعات و مشخصات خود پر نماید و توسط این اکانت یا کاربری اقدام به خرید یا استفاده از خدمات مربوط به شرکت فرشخونه کاشان نماید .
 
عضویت در خبرنامه
فروشگاه فرشخونه کاشان  جهت اطلاع رسانی اخبار روز دنیای فرش و همچنین خدمات و محصولات فرشخونه دارای خبرنامه آنلاین می باشد و مشتری در صورت عضویت در خبرنامه میتواند از این امکانات سایت بهره مند شود و یا به راحتی گزینه عدم عضویت را انتخاب نماید .

سیاست‏‌های مربوط به حریم شخصی
اطلاعات موجود در حساب کاربری افراد به صورت محرمانه حفظ می شود و فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان هیچ استفاده شخصی از انها ندارد  و سعی در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران دارد .


نحوه رسیدگی به سفارشات و ارسال سریع سفارشات
امکان ثبت سفارش در کلیه روزهای هفته و 24 ساعت از شبانه روز وجود دارد . کلیه سفارش های که در روزهای کاری (شنبه تا 5 شنبه به جز تعطیلات رسمی کشور) ثبت می شود در همان روز پردازش می شود و در صورت سفارش در روزهای تعطیل هفته ، انجام عملیات مربوطه ، در اولین روز پس اتمام تعطیلات مورد بررسی کارمندان شرکت فرشخونه کاشان  قرار خواهد گرفت .


جبران خسارات وارده به محصول در هنگام حمل و نقل
هدف فروشگاه فرشخونه کاشان رساندن فرش سالم و با کیفیت  به دست مشتری در سراسر کشور است . شرکت های حمل و نقل معتبرچه با انتخاب مشتری (درج در سبد خرید ) و چه با انتخاب شرکت ، مسئول رساندن محصول به دست مشتری است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا اسیب برای فرش ماشینی ( محصولات سفارش داده شده مشتری ) در هنگام حمل و نقل ، به عهده  شرکت حمل کننده سفارشات خواهد بود و شرکت فرش خونه در صورت تایید شرکت حمل و نقل تمام اقدامات لازم در جهت پیگیری و جبران خسارات وارده را مبذول خواهد داشت .
در صورت هر گونه آسیب توسط شرکت حمل و نقل مشتری ملزم است در عرض 24 ساعت کاری به فروشگاه اینترنتی فرشخونه کاشان اطلاع رسانی کند  و مراحل مربوط به ارجاع فرش ماشینی یا محصولات آسیب دیده به همراه صورت جلسه شرکت حمل و نقل کالا  به شرکت اقدام نماید  تا در سریع ترین زمان به حل و فصل مشکل بپردازد .

شرکت فرش خونه با پایبندی به  قوانین و مقررات ذکر شده ، سعی در ارائه فرش اصل کاشان و عرضه فرش درجه یک عاری از هرگونه عیب به مشتری دارد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'فروشگاه آنلاین فرش' , 'ارسال سریع فرش' , 'فرش اصل کاشان' , 'فرش درجه یک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه 8 رنگ
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
انتخاب فرش ماشینی کودک
تطابق رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون
فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان