قوانین و مقررات شرکت فرش خونه کاشان

تمام معاملات و مراحل فروش آنلاین ، فروشگاه اینترنتی فرشخونه مطابق با قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران  می باشد و همچنین این شرکت تابع تمام اصول و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده است .

تعریف کاربر فروشگاه آنلاین یا مشتری
شخصی که فرم مربوط به ثبت نام فروشگاه را با اطلاعات و مشخصات خود پر نماید و توسط این اکانت یا کاربری اقدام به خرید یا استفاده از خدمات مربوط به شرکت فرشخونه کاشان نماید .
 
عضویت در خبرنامه
فروشگاه فرشخونه کاشان  جهت اطلاع رسانی اخبار روز دنیای فرش و همچنین خدمات و محصولات فرشخونه دارای خبرنامه آنلاین می باشد و مشتری در صورت عضویت در خبرنامه میتواند از این امکانات سایت بهره مند شود و یا به راحتی گزینه عدم عضویت را انتخاب نماید .

سیاست‏‌های مربوط به حریم شخصی
اطلاعات موجود در حساب کاربری افراد به صورت محرمانه حفظ می شود و فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان هیچ استفاده شخصی از انها ندارد  و سعی در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران دارد .


نحوه رسیدگی به سفارشات و ارسال سریع سفارشات
امکان ثبت سفارش در کلیه روزهای هفته و 24 ساعت از شبانه روز وجود دارد . کلیه سفارش های که در روزهای کاری (شنبه تا 5 شنبه به جز تعطیلات رسمی کشور) ثبت می شود در همان روز پردازش می شود و در صورت سفارش در روزهای تعطیل هفته ، انجام عملیات مربوطه ، در اولین روز پس اتمام تعطیلات مورد بررسی کارمندان شرکت فرشخونه کاشان  قرار خواهد گرفت .


جبران خسارات وارده به محصول در هنگام حمل و نقل
هدف فروشگاه فرشخونه کاشان رساندن فرش سالم و با کیفیت  به دست مشتری در سراسر کشور است . شرکت های حمل و نقل معتبرچه با انتخاب مشتری (درج در سبد خرید ) و چه با انتخاب شرکت ، مسئول رساندن محصول به دست مشتری است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا اسیب برای فرش ماشینی ( محصولات سفارش داده شده مشتری ) در هنگام حمل و نقل ، به عهده  شرکت حمل کننده سفارشات خواهد بود و شرکت فرش خونه در صورت تایید شرکت حمل و نقل تمام اقدامات لازم در جهت پیگیری و جبران خسارات وارده را مبذول خواهد داشت .
در صورت هر گونه آسیب توسط شرکت حمل و نقل مشتری ملزم است در عرض 24 ساعت کاری به فروشگاه اینترنتی فرشخونه کاشان اطلاع رسانی کند  و مراحل مربوط به ارجاع فرش ماشینی یا محصولات آسیب دیده به همراه صورت جلسه شرکت حمل و نقل کالا  به شرکت اقدام نماید  تا در سریع ترین زمان به حل و فصل مشکل بپردازد .

شرکت فرش خونه با پایبندی به  قوانین و مقررات ذکر شده ، سعی در ارائه فرش اصل کاشان و عرضه فرش درجه یک عاری از هرگونه عیب به مشتری دارد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'فروشگاه آنلاین فرش' , 'ارسال سریع فرش' , 'فرش اصل کاشان' , 'فرش درجه یک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش ماشینی و طرحهای پرفروش
فرش 1000 شانه
انواع فرش ماشینی 700 شانه
کارخانجات فرش کاشان
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان