فرش ماشینی 700 شانه طرح میترا

فرش ماشینی 700 شانه طرح میترا
جهت بازدید از دیگر رنگ ها روی تصاویر زیر کلیک نمایید


فرش ماشینی 700 شانه طرح میترا فرش ماشینی 700 شانه طرح میترا
مقدار: 7000 عدد
کد محصول : 11F7

مشخصات فنی

تراکم: 2550
شانه: 700
جنس نخ خاب: آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: بافته شده با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا
کیفیت: ممتاز درجه یک
1,430,000 تومان 
ابعاد:
رنگ بندی:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه
ارسال سریع پرداخت در محل پرداخت وجه بیعانه تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین کیفیت

فرش میترا به خاطر طرح و رنگ خاصی که دارد توجه مشتریان را به خود جلب کرده است که در این باب تولید کننده با بهترین کیفیت فرش ماشینی میترا را تولید می کند . فرش میترا از جمله فرش هایی است که در تراکم عرضی 700 بافته می شود . شما اگر اطلاعاتی درباره تراکم عرضی نداریم باید بگوییم که به تعداد گره های فرش در هر متر از فرش تراکم عرضی می گویند . تراکم عرضی یا شانه را بدین صورت تشخیص دهید که اگر در یک متر از عرض فرش ماشینی 700 گره وجود داشت آن فرش ماشینی هفتصد شانه است . فرش ماشینی 700 شانه میترا در 8 رنگ بافته می شود و در زمینه کرم و سرمه ای به بازار عرضه می شود که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است . فرش ماشینی میترا 8 رنگ علاوه بر تراکم عرضی فرش 700 شانه ، دارای تراکم طولی 2550 است که شما با در نظر گرفتن این تعداد در یک متر طول به تراکم طولی هر فرش دست خواهید یافت . همانطور که گفتیم فرش ماشینی طرح میترا در 8 رنگ بافته شده و به بازار فرش ماشینی عرضه می شود .


فرش میترا در اندازه های متفاوت و رنگ ها مختلفی به بازار عرضه می شود . فرش میترا 6 متری ، فرش میترا 9 متری ، فرش میترا 12 متری از جمله اندازه هایی است که در طرح میترا بافته می شود و به بازار عرضه شده و در اختیار مردم قرار می گیرد . فرش ماشینی میترا از بهترین جنس و مرغوبترین کیفیت بافته شده است که به بافت آن اشاره می کنیم . در بافت فرش ماشینی طرح میترا از نخ خاب 100 درصد آکریلیک هیت ست شده استفاده شده است که در حال حاضر بهترین الیاف برای بافت فرش ماشنی هستند . تار و پود به کار رفته در فرش میترا از پنبه است .

 

درباره طرح و نقشه فرش ماشینی میترا

فرش ماشینی می تواند دارای حاشیه ، لچک و ترنج باشد که اغلب فرش های ماشینی هر سه آنهارا دارا هستند . ترنج همان طرح وسط فرش است که به صورت دایره یا طرح دیگر به صورت قرینه در وسط فرش ماشینی قرار گرفته است . طرح میترا نیز دارای حاشیه بعلاوه لچک و ترنج است . در مرکز ترنج میترا یک طرح نسبتا شلوغ و زیبا قرار گرفته است که می تواند به زیبایی منزل شما کمک کند . حاشیه فرش بسیار کمتر از فرش های ماشینی دیگری است که دارای حاشیه هستند . طرح حاشیه آن نیز زیاد پیچیده نیست و دارای طرح یکی در میان یک گل در طول کل حاشیه است .

فرش ماشینی طرح میترا

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان