فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی ( شکارگاه )

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی ( شکارگاه )
جهت بازدید از دیگر رنگ ها روی تصاویر زیر کلیک نمایید


فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی ( شکارگاه )
مقدار: 70000 عدد
کد محصول : 11F7

مشخصات فنی

تراکم: 2550
شانه: 700
جنس نخ خاب: آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: بافته شده با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا
کیفیت: ممتاز درجه یک
1,430,000 تومان 
ابعاد:
رنگ بندی:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه
ارسال سریع پرداخت در محل پرداخت وجه بیعانه تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین کیفیت

فرش ماشینی طرح خشتی یکی از فرش های دارای طرح اصیل ایرانی است که بسیار خاص و متفاوت می باشد و تولید کنندگان سعی می کنند در ارائه نقشه آن بسیار دقت کنند چون قرینه این فرش در صورتی که رعایت نشود باعث می شود فرش جلوه نگیرد . هم چنین تولید این فرش باید با بهترین نخ و بهترین پنبه صورت بگیرد تا کیفیت لازم را برای پهن کردن روی زمین و یا آویزان کردن روی دیوار داشته باشد . فرش خشتی در تراکم عرضی 700 شانه بافته می شود . تراکم عرضی یا شانه به تعداد گره های عرضی یک فرش در یک متر از آن گفته می شود که می تواند تعداد متفاوت شانه داشته باشد . مثلا فرش خشتی دارای 700 گره در یک متر از عرض فرش می باشد که شما می توانید در پشت فرش این اطلاعات را در شناسنامه فرش مشاهده کنید یا خودتان اندازه گیری کنید . فرش 700 شانه طرح خشتی همچنین در تراکم طولی 2550 بافته می شود که باید بگوییم روش اندازه گیری به همان صورت عرضی است ولی این بار شما باید یک متر طول را در نظر بگیرید .


فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان طرج خشتی در اندازه ها و طرح های مختلف بافته می شود . فرش خشتی 6 متری ، فرش خشتی 9 متری ، فرش خشتی 12 متری از جمله اندازه های مختلف بافته شده این طرح هستند . هم چنین فرش خشتی به صورت 8 رنگ بافته می شود . فرش ماشینی کاشان طرح خشتی در زمینه تک رنگ سرمه ای بافته شده و به بازار عرضه می شود . فرش ماشینی 8 رنگ طرح خشتی همانطور که عرض کردیم از بهترین الیاف بافته می شود و این فرش از نخ خاب 100 درصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می کند که در حال حاضر بهترین جنس نخ خاب موجود در بازار است . در تار و پود این فرش از پنبه استفاده شده است .

 

درباره طرح و نقش خشتی شکارگاه

فرش ماشینی 700 شانه خشتی از جمله فرش های پرفروش و مورد استقبال است و به همین علت به صورت فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه طراحی و به بازار فرش ماشینی عرضه گردیده است . فرش های ماشینی  از سه شکل در طراحی نقشه بهره می برند که عبارتند از حاشیه ، لچک و ترنج که در این طرح ما لچک و ترنج نداریم . به ازای آن در این فرش حاشیه ای قرار گرفته است و در وسط فرش از مربع ها و مستطیل های مختلف استفاده شده است که آن را خشت می نامند . پس خشت طرحی محصور است که در هرکدام از انواع آنها طرحی خاص استفاده شده است .

 فرش 700 شانه خشتی

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان