تابلو فرش طرح آیت الکرسی

تابلو فرش طرح آیت الکرسی
جهت بازدید از دیگر رنگ ها روی تصاویر زیر کلیک نمایید


تابلو فرش طرح آیت الکرسی
مقدار: 10000000 عدد
کد محصول :

مشخصات فنی

شانه: 1000
تراکم: 3000
کد: 232
340,000 تومان 
ابعاد:
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به لیست مورد علاقه
ارسال سریع پرداخت در محل پرداخت وجه بیعانه تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین کیفیت

فرش ها علاوه به خاصیت کف پوش بودن می توانند جنبه ی تزیئنی نیز داشته باشند، قالی ها علاوه بر اینکه بر روی زمین استفاده می شوند بر روی دیوار نیز استفاده شده. یکی از این گونه فرش های تزیئنی تابلو فرش است و به قالیهایی گفته میشود که جنبه ی تزیئنی به خانه، محل کار و ... می دهند. این گونه فرش ها را مانند قاب به دیوار متصل می کنند. تابلو فرش هم به صورت دستباف و هم به صورت ماشینی بافته می شوند و مورد استفاده مردم قرار میگیرند.

تابلو فرش ها در سالن های پذیرایی، اتاق نشیمن، یا اتاق های استراحت و مکان های مذهبی نیز استفاده می شوند و برای هر کدام از مکان ها طرح خاص مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از این طرح های زیبا ماشینی که هم در خانه ها و هم در مکان های کار استفاده می شود تابلو فرش آیت الکرسی است. تابلو فرش آیت الکرسی یکی از طرح های مذهبی قرآنی است که به دیوار زیبایی خاصی را عطا میکند و دارای 1200 شانه و تراکم 3600 است که طرح تابلو به خاطر شانه و تراکم بالا زیبایی و زیربافی، طرح فوق العاده ای محسوب می شوند.

 

رنگ زیباترین تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی

رنگ های استفاده شده در تابلو فرش طرح آیت الکرسی زیبایی آن را دو چندان کرده است و بخاطر بوم کرم استفاده شده در آن نوشته های الهی جلوه خاصی را پیدا کرده اند. حاشیه ی زیبا و منحصر به فرد قالی و حک شدن نام زیبای الله در دو طرف حاشیه و استفاده از گل های ناب و خاص در آن منظره فوق العاده ای را به وجود می آورد

 

نخ تابلو فرش آیت الکرسی

جنس نخ استقاده شده در تابلو فرش آیت الکرسی ار نوع بهترین نخ موجود در بازار است که همان نخ آکریلیک هیت ست است. زمانی که تابلو فرش را لمس کرده اید نرمی خاصی را حس نموده و تک تک نخ ها از زیر دست شما سر میخورند که نماد استفاده شدن از بهترین نخ در بهترین طرح مذهبی قرآنی است.

 

ابعاد و اندازه تابلو فرش قرآنی آیت الکرسی

تابلو فرش ها به دیوار مورد نظر زیبایی خاصی را میدهند به گونه ای که اگر فرد ساعت ها به طرح نگاه کند خسته نمی شود و هر بار علاقه ی بیشتری به نگاه کردن و خیره شدن به فرش را به خود می گیرد. نکته ی مهم که باید به ان در خرید تابلو فرش استفاده کرد اندازه دیوار مورد استفاده است. بهترین و نرمال ترین طرح مذهبی قرآنی که می توان برای دیوار های مورد نظر خرید طرح تابلو فرش آیت الکرسی است که علاوه بر زیبایی خاص مکان مورد نظر ما را روحانی می کند. تابلو فرش آیت الکرسی 1200 شانه در سایز 50 در 100 طراحی شده است که به هر دیواری زیبایی خاص و معنوی را ایحاد می کند.


" لازم به ذکر است از دیگر نکات مهم در خرید تابلو فرش قیمت ان است. تابلو فرش آیت الکرسی دارای قیمت مناسب است؛ ارزش این تابلو فرش 270 هزار تومان است و به دلیل قیمت مناسب آن توجه بسیاری را جلب نموده و برای اهدا هدیه و جوائز یکی از بهترین گزینه هاست "

تابلو فرش ماشینی طرح آیت الکرسی

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

بد          خوب

  captcha_image_title  
refresh_captcha_image_title
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان