فرش 1000 شانه جدید

new-carpet-1000-reeds.jpg

با توجه به رقابت سنگین و تعداد زیاد برند های فرش و قالی ، داشتن تنوع در محصولات یکی از راه ها افزایش فروش و جلب مشتریان در فروش فرش های ماشینی است . افزایش چشم گیر تولید کنندگان و کارخانه های تولید فرش و قالی ، تولید کننده را در راستای تلاش بیشتر و تولیدات با کیفیت تر سوق داده است . نتایج این رقابت های تنگاتنگ بسیار جالب توجه بوده و منجر به تولید فرش های با تنوع کیفی ، فنی ، ظاهری و ... شده اند . برای مثال تنوع شانه و تراکم در فرش های ماشینی از جمله تولیداتی است که روند زمان آن را حاصل کرده است . از طرفی تغییر و استفاده از الیاف اکریلیک هیت ست شده بسان انقلاب و تحولی در کیفیت فرش ها بوده است . بافت فرش های 1000 شانه با طرح جدید نمونه بارز تنوع و تغییرات است . تولید انبوه فرش ماشینی 1000 شانه ، نشان دهنده درخواست بالای مشتریان و محبوبیت این محصول است .
فرش 1000 شانه
علاقه مردم ایران به قالی های دستباف ، تولید کنندگان را به این فکر انداخت که محصولاتی تولید کنند که بسان قالی های دستباف باشند . فرش ماشینی 1000 شانه ، دسته ای از فرش های ماشینی است که مورد استقبلال عموم قرار گرفته است . فرش ها در زندگی و خانه ایرانیان نقش مهمی دارند به گونه ای که نبودن فرش حتی اصلی ترین قسمت های خانه را بی کاربرد کرده و خانه بدون فرش برای سکونت مناسب نخواهد بود . در سرسر دنیا فرش های ماشینی 1000 شانه طرفداران خاص خود را دارد . اما تغییر سلایق و علایق مردم کار را برای طراحان فرش اندکی دشوار نموده و تولید کننده ملزم به تولید فرش ها در طراح ها و نقشه های جدید باب سلیقه خریداران هستند .
طراحان زبده ایرانی با تجربه و سابقه طولانی در زمینه طراحی و نقشه کشی توانسته اند در بحث دیزاین های داخلی و تولید فرش های 1000 شانه با طرح جدید به بهترین نحو عمل نمایند .
این سوال ها برای خریداران پیش می آید که فرش 1000 شانه چیست ؟ معرفی محصول بر اساس شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در بافت بر می گردد . 
شانه یا تراکم عرضی فرش در ساده ترین تعریف به تعداده گره هایی گرفته می شود که در یک متر فرش و به صورت عرضی زده می شود . زدن مثالی مسئله را شفاف تر می کند : به عنوان نمونه فرش های ماشینی که دارای 1000 شانه هستند در هر متر عرض آن ها تعداد 1000گره وجود دارد و در فرش های ماشینی 700شانه ، در هر متر عرض فرش تعداد 700 گره وجود دارد .
تراکم عبارتی مشابه شانه است با این تفاوت که تراکم تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش است . به عنوان نمونه فرش 1000 شانه تراکم 3000  که عموما در تراکم 3000 تولید می شوند علاوه بر تعداد 1000 گره در هر متر عرض خود ، تعداد 3000 گره هم در هر متر طول خود دارند . گره های بیشتر و تعداد شانه و تراکم بالا تر به ریز بافی و ظرافت فرش کمک کرده و چون نخ های خاب با تعداد گره بیشتری به نخ ها تار و پود وصل می شوند در هم تنیدگی و استحکام بالا تر خواهد رفت .
الیاف فرش 1000 شانه
مشخصه اصلی و بارز فرش های ماشینی 1000شانه این است که به لحاظ داشتن ظرافت به حد لازم ، باید از الیاف نازک و مستحکم استفاده شود . فرش های 1000 شانه بسیار ظریف و خوش نگاه هستند از این رو سطح فرش 1000 شانه بهترین مکان برای طرح ها و نقشه هایی است که ظریف ، ریز نقش ، پرنگاره و چشم گیر هستند . خودنمایی این گونه طرح ها بر فرش های 1000 شانه به گونه ایست که چشم هر بیننده ای را نوازش کرده و بر روح و روان وی اثر گذار است .
فرش های هزار شانه حد وسط فرش های 700 شانه و فرش های 1200 شانه هستند ، از این رو قیمت ، کیفیت ، زیبایی و ظرافتی میان این دو محصول داشته و کف پوشی زیبا جهت پهن کردن در پذیرایی و فضاهایی است که قصد زیبا سازی آن را داریم .
زیبایی و ظرافت فرش های 1000 شانه از فرش های 700 شانه بیشتر و مقاومت قالی 1000 شانه در برابر فشار ، شست و شوی ، سایش و ... نسبت به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه بیشتر و بهتر خواهد بود . حال اگر این فرش های زیبای ماشینی ، توسط الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند ، علاوه بر زیبایی ، دارای کیفیت بی نظیری نیز می شوند که می توانند سالیان متمادی طنین انداز محافل گرم شما باشند .
فرش 1000 شانه جدید
طرح ها در سه دسته کلی 1- فرش های سنتی ، 2- فرش های کلاسیک و 3- فرش های فانتزی یا مدرن قابل تقسیم بندی هستند . متناسب با سبک دکور و معماری فضا می توان از هر کدام طرح و نقشی انتخاب کرد . فرش های سنتی ، کلاسیک و فانتزی خود به شاخه های مختلف تقسیم شده و انواع و اقسام بی شماری دارند .
طرح های جدید و نوینی که هر روز به بازار عرضه می شود ریشه در تاریخ ، فرهنگ و اصالت غنی ایرانیان دارد اما در طرح کلی با دسته های موجود مشابه است .
انتخاب فرش 1000 شانه جدید ، از گروه تولیدی فرشخونه انتخابی شایسته و قابل ستایش است . چراکه محصولات برند نام آشنای فرشخونه با داشتن کیفیت بی نظیر بر اساس قواعد و اصول فشن مد به زیبایی طراحی شده و با رعایت تمامی نکات لازم در هنگام نقشه کشی محصولی متفاوت و فاخر تولید می کنند .
خریداران به طرح ها و نگاره های فرش ماشینی در کنار کیفیت ، بسیار اهمیت می دهند . طرح های جدید و به روز ، طرفداران بیشتری دارند . این روز فروشگاه فرشخونه ، با استخدام طراحان خبره و زبره ، روز به روز بر تنوع طرح های جدید می افزاید .
از جمله زیبا ترین و جدید ترین طرح های فرش 1000 شانه طرح هایی با نام :
طرح کرشمه در 8 رنگ ، طرح کاملیا در 10 رنگ ، طرح ساقی در 10 رنگ ، طرح چشمک در 10 رنگ ، طرح جزیره در 10 رنگ ، طرح افشان اصفهان در 10 رنگ ، طرح ترانه در 10 رنگ ، طرح آرکان در 10 رنگ ، طرح الماس در 10 رنگ ، طرح بهشت در 10 رنگ ، طرح باغ ارم در 10 رنگ ، طرح گل برجسته افشان ، طرح گل برجسته سهند ، طرح گل برجسته مها ، طرح گل برجسته سنا و طرح گل برجسته سهیل هستند .
اگر قصد خرید فرش 1000 شانه با طرح جدید را دارید خرید از فروشگاه آنلاین گروه تولیدی فرشخونه را از دست ندهید . فروشگاه آنلاین فرشخونه با داشتن خدمات ویژه و مزایای متعدد بهترین مکان جهت خرید فرش 1000 شانه با طرح جدید هستند .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید فرش 1000 شانه, فرش 1000 شانه, فرش 1000 شانه تراکم 3000, فرش هزار شانه, فرش 1000 شانه جدید, فروش فرش, فرش ماشینی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
خرید انواع فرش ماشینی کاشان
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
شهر فرش اینترنتی
انتخاب فرش ماشینی کودک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان