فرش 1000 شانه جدید

new-carpet-1000-reeds.jpg

با توجه به رقابت سنگین و تعداد زیاد برند های فرش و قالی ، داشتن تنوع در محصولات یکی از راه ها افزایش فروش و جلب مشتریان در فروش فرش های ماشینی است . افزایش چشم گیر تولید کنندگان و کارخانه های تولید فرش و قالی ، تولید کننده را در راستای تلاش بیشتر و تولیدات با کیفیت تر سوق داده است . نتایج این رقابت های تنگاتنگ بسیار جالب توجه بوده و منجر به تولید فرش های با تنوع کیفی ، فنی ، ظاهری و ... شده اند . برای مثال تنوع شانه و تراکم در فرش های ماشینی از جمله تولیداتی است که روند زمان آن را حاصل کرده است . از طرفی تغییر و استفاده از الیاف اکریلیک هیت ست شده بسان انقلاب و تحولی در کیفیت فرش ها بوده است . بافت فرش های 1000 شانه با طرح جدید نمونه بارز تنوع و تغییرات است . تولید انبوه فرش ماشینی 1000 شانه ، نشان دهنده درخواست بالای مشتریان و محبوبیت این محصول است .
فرش 1000 شانه
علاقه مردم ایران به قالی های دستباف ، تولید کنندگان را به این فکر انداخت که محصولاتی تولید کنند که بسان قالی های دستباف باشند . فرش ماشینی 1000 شانه ، دسته ای از فرش های ماشینی است که مورد استقبلال عموم قرار گرفته است . فرش ها در زندگی و خانه ایرانیان نقش مهمی دارند به گونه ای که نبودن فرش حتی اصلی ترین قسمت های خانه را بی کاربرد کرده و خانه بدون فرش برای سکونت مناسب نخواهد بود . در سرسر دنیا فرش های ماشینی 1000 شانه طرفداران خاص خود را دارد . اما تغییر سلایق و علایق مردم کار را برای طراحان فرش اندکی دشوار نموده و تولید کننده ملزم به تولید فرش ها در طراح ها و نقشه های جدید باب سلیقه خریداران هستند .
طراحان زبده ایرانی با تجربه و سابقه طولانی در زمینه طراحی و نقشه کشی توانسته اند در بحث دیزاین های داخلی و تولید فرش های 1000 شانه با طرح جدید به بهترین نحو عمل نمایند .
این سوال ها برای خریداران پیش می آید که فرش 1000 شانه چیست ؟ معرفی محصول بر اساس شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در بافت بر می گردد . 
شانه یا تراکم عرضی فرش در ساده ترین تعریف به تعداده گره هایی گرفته می شود که در یک متر فرش و به صورت عرضی زده می شود . زدن مثالی مسئله را شفاف تر می کند : به عنوان نمونه فرش های ماشینی که دارای 1000 شانه هستند در هر متر عرض آن ها تعداد 1000گره وجود دارد و در فرش های ماشینی 700شانه ، در هر متر عرض فرش تعداد 700 گره وجود دارد .
تراکم عبارتی مشابه شانه است با این تفاوت که تراکم تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش است . به عنوان نمونه فرش 1000 شانه تراکم 3000  که عموما در تراکم 3000 تولید می شوند علاوه بر تعداد 1000 گره در هر متر عرض خود ، تعداد 3000 گره هم در هر متر طول خود دارند . گره های بیشتر و تعداد شانه و تراکم بالا تر به ریز بافی و ظرافت فرش کمک کرده و چون نخ های خاب با تعداد گره بیشتری به نخ ها تار و پود وصل می شوند در هم تنیدگی و استحکام بالا تر خواهد رفت .
الیاف فرش 1000 شانه
مشخصه اصلی و بارز فرش های ماشینی 1000شانه این است که به لحاظ داشتن ظرافت به حد لازم ، باید از الیاف نازک و مستحکم استفاده شود . فرش های 1000 شانه بسیار ظریف و خوش نگاه هستند از این رو سطح فرش 1000 شانه بهترین مکان برای طرح ها و نقشه هایی است که ظریف ، ریز نقش ، پرنگاره و چشم گیر هستند . خودنمایی این گونه طرح ها بر فرش های 1000 شانه به گونه ایست که چشم هر بیننده ای را نوازش کرده و بر روح و روان وی اثر گذار است .
فرش های هزار شانه حد وسط فرش های 700 شانه و فرش های 1200 شانه هستند ، از این رو قیمت ، کیفیت ، زیبایی و ظرافتی میان این دو محصول داشته و کف پوشی زیبا جهت پهن کردن در پذیرایی و فضاهایی است که قصد زیبا سازی آن را داریم .
زیبایی و ظرافت فرش های 1000 شانه از فرش های 700 شانه بیشتر و مقاومت قالی 1000 شانه در برابر فشار ، شست و شوی ، سایش و ... نسبت به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه بیشتر و بهتر خواهد بود . حال اگر این فرش های زیبای ماشینی ، توسط الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند ، علاوه بر زیبایی ، دارای کیفیت بی نظیری نیز می شوند که می توانند سالیان متمادی طنین انداز محافل گرم شما باشند .
فرش 1000 شانه جدید
طرح ها در سه دسته کلی 1- فرش های سنتی ، 2- فرش های کلاسیک و 3- فرش های فانتزی یا مدرن قابل تقسیم بندی هستند . متناسب با سبک دکور و معماری فضا می توان از هر کدام طرح و نقشی انتخاب کرد . فرش های سنتی ، کلاسیک و فانتزی خود به شاخه های مختلف تقسیم شده و انواع و اقسام بی شماری دارند .
طرح های جدید و نوینی که هر روز به بازار عرضه می شود ریشه در تاریخ ، فرهنگ و اصالت غنی ایرانیان دارد اما در طرح کلی با دسته های موجود مشابه است .
انتخاب فرش 1000 شانه جدید ، از گروه تولیدی فرشخونه انتخابی شایسته و قابل ستایش است . چراکه محصولات برند نام آشنای فرشخونه با داشتن کیفیت بی نظیر بر اساس قواعد و اصول فشن مد به زیبایی طراحی شده و با رعایت تمامی نکات لازم در هنگام نقشه کشی محصولی متفاوت و فاخر تولید می کنند .
خریداران به طرح ها و نگاره های فرش ماشینی در کنار کیفیت ، بسیار اهمیت می دهند . طرح های جدید و به روز ، طرفداران بیشتری دارند . این روز فروشگاه فرشخونه ، با استخدام طراحان خبره و زبره ، روز به روز بر تنوع طرح های جدید می افزاید .
از جمله زیبا ترین و جدید ترین طرح های فرش 1000 شانه طرح هایی با نام :
طرح کرشمه در 8 رنگ ، طرح کاملیا در 10 رنگ ، طرح ساقی در 10 رنگ ، طرح چشمک در 10 رنگ ، طرح جزیره در 10 رنگ ، طرح افشان اصفهان در 10 رنگ ، طرح ترانه در 10 رنگ ، طرح آرکان در 10 رنگ ، طرح الماس در 10 رنگ ، طرح بهشت در 10 رنگ ، طرح باغ ارم در 10 رنگ ، طرح گل برجسته افشان ، طرح گل برجسته سهند ، طرح گل برجسته مها ، طرح گل برجسته سنا و طرح گل برجسته سهیل هستند .
اگر قصد خرید فرش 1000 شانه با طرح جدید را دارید خرید از فروشگاه آنلاین گروه تولیدی فرشخونه را از دست ندهید . فروشگاه آنلاین فرشخونه با داشتن خدمات ویژه و مزایای متعدد بهترین مکان جهت خرید فرش 1000 شانه با طرح جدید هستند .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید فرش 1000 شانه, فرش 1000 شانه, فرش 1000 شانه تراکم 3000, فرش هزار شانه, فرش 1000 شانه جدید, فروش فرش, فرش ماشینی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
مشخصات فرش ماشینی درجه یک
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
بررسی فرش ماشینی 1200 شانه
فرش مناسب برای جهیزیه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان