خرید اینترنتی فرش و تحویل فرش درب منزل

online-buy-carpet.jpg

دنیای امروز پر از دغدغه های ریز و درشت شهر نشینی ست ، دغدغه هایی که زمانی برای صرف کردن در بازار و رفت و آمد جهت خرید باقی نمی گذارد . شلوغی ، ترافیک و ... موادی هستند که ترجیح افراد را بر داشتن کم ترین میزان بیرون رفتن و پرس زدن در خیابان های شلوغ سوق داده است . همانطور که می دانیم حال حاضر را عصرارتباطات نامیده اند . در این عصر استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی مطلوب انسان ها بوده و بازدهی بالا روش های ارتباطی آنلاین توجه عموم افراد را به خود جلب کرده است . خرید اینترنتی هم موضوعی ست که در همین عصر رونق گرفته و در بین اکثر مردم خصوصا در کشورهای جهان سوم عمومیت یافته است . روی آوردن به خرید اینترنتی برخی کالاها مانند فرش ماشینی به علت داشتن حجم و وزن زیاد و سختی حمل و نقل ، قیمت بالا ، تنوع و تعدد کیفیت و طرح و نگاره و ... بیش از محصولات دیگر بوده است . فروشندگان فرش ماشینی هم از این عصر و روند عقب نمانده اند و شاهد حضور گروه های تولیدی بزرگ و معتبر فرش وقالی در دنیای خرید و فروش های اینترنتی هستیم .

مزایای مبادلات اینترنتی به حدی ست که هزینه های هنگفتی صرف طراحی و توسعه فروشگاه های اینترنتی شده است .  ناگفته نماند که روش خرید و فروش اینترنتی مخالفان خاص خود را دارد . این مخالفان افرادی هستند که با داشتن کشش به روش های خرید سنتی در حال مقابله با رشد تکنولوژی هستند . از مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی ، تحویل فرش ماشینی درب منزل است . شاید فروشگاه های و فروشندگانی وجود داشته باشند که کالا را در مغازه فروخته و درب منزل خریداران تحویل دهند اما در عموم این موارد هزینه ارسال کالا بر عهده خریدار بوده یا از قبل بر بهای فرش ماشینی افزوده شده است . در نوشتار در دست به روش هایی از خرید پرداخته شده است که فرش ماشینی را درب منزل تحویل می دهند . از آنجایی که فروشگاه های اینترنتی ، فرش ماشینی را درب منزل خریدار و کاملا رایگان به عنوان خدمتی جت رفاه حال مشتریان انجام می دهند تمرکز مقاله حاضر بر روش مبادلات اینترنتی و آنلاین است .

تحویل فرش ماشینی درب منزل در فروش اینترنتی
مشتریان فرش های ماشینی هنوز هم به روش سنتی خرید علاقه داشته و جهت خرید لمس محصول را لازم می دانند . از همین رو فروش فرش های ماشینی به روش سنتی هنوز رونق دارد اما توجه مشتریان به بازار های اینترنتی خصوصا در سال های اخیر قابل ستایش بوده است . خریداران به بازارهای فیزیکی رفته و محصول مورد نظر را انتخاب می کنند اما هنگام خرید با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند که در بازار های آنلاین خبری از آن ها نیست . مشکلاتی از قبیل قیمت بالای محصول به علت تعدد واسطه های و به اصطلاج چند دست چرخیدن ، عدم آگاهی فروشنده از ویژگی های محصول و اعتماد نداشتن به فروشنده ، محصولات تقلبی ، نداشتن گارانتی و ضمانت نامه  و از همه مهم تر نداشتن تحویل رایگان فرش درب منزل . اما با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی تقریبا تمامی مشکلات رفع و رجوع شده و گاها مشکل به مزیت تبدیل شده است .

فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی در رقابتی تنگاتنگ با فروشگاه های فیزیکی باید طوری بدرخشند که خریداران را به خود جلب نمایند خصوصا وجود این دیدگاه که فروشگاه های اینترنتی از امنیت لازم برخوردار نبوده و برخی از افراد توان کارکردن با این فروشگاه ها را ندارند ، کار فروشندگان فروشگاه های اینترنتی را دشوار ساخته است . فروشگاه های اینترنتی باید روی مواردی تکیه کنند که در بازار های فیزیکی به عنوان یک ایراد محسوب می شود از طرف دیگر روش های نوین باید در راستای بهتر کردن زندگی باشند . یکی از دغدغه های خرید فرش ماشینی از بازارهای فیزیکی دشواری حمل و نقل تا درب منزل است . مانور دادن در تبلیغات در حیطه تحویل فرش درب منزل موردی ست که در جذب مشتریان به خوبی عمل خواهد کرد .

فروشندگان هم با سیاست های لازم از این مورد استفاده کرده و با رایگان کردن تحویل فرش درب منزل بر مزیت مبادلات اینترنتی افزوده اند . امکان ارسال رایگان فرش ماشینی درب منزل خریدار بدان علت مهم است که علاوه بر دشواری های خرید فیزیکی حمل کالا دارای شرایط خاصی است ، نمی توان فرش ماشینی را با هروسیله نقلیه ای جابجا نمود ، هنگام جابجایی حتما باید فرش لوله شده باشد ، هزینه برند فرش ماشینی از فروشگاه تا منزل گران بوده که با توجه به قیمت بالای فرش ماشینی سهم قابل توجهی در بودجه خانوار خواهد داشت .

حال آنکه در خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی ، خریدار محصول را سفارش داده و فارق از هزینه و دشواری های حمل تا درب منزل با اطمینان از صحت فرش سفارشی منتظر دریافت محصول در خانه خواهد بود . در این روش تنها مبلغ و بهای فرش ماشینی پرداخته شده است و ارسال رایگان خواهد بود .

نحوه دریافت فرش ماشینی درب منزل
ویژگی تحویل فرش درب منزل از تمامی روش های خرید مستقیم انتظار می رود . حتی اگر شما فرش را حضورا از کارخانه خریداری نمایید نباید نگران حمل فرش باشد چراکه تحویل فرش درب منزل ویژگی روش خرید انتخابی شما است .  نحوه دریافت و خرید فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی به شرح زیر است :

به فروشگاه معتبر رجوع کرده و در قیمت محصولات فرش مورد را پیدا می کنید . اگر محصولی خاص در نظر دارید می‌توانید با سرچ نام محصول یا ویژگی خاص محصول مانند شانه و تراکم ، جنس الیاف ، یا رنگ زمینه در قسمت موتور جست و جو نسبت به پیدا کردن سریع محصول اقدام نمایید . برخی از فروشگاه های آنلاین قسمتی تحت عنوان پیشنهاد شگفت انگیز یا سبد ویژه دارند . قسمتی که برای هر فضا پیشنهادی مطلوب و ارزان قیمت دارد . فرش ماشینی باب سلیقه خود را پیدا کرده و با دقت ویژگی های آن را مطالعه نمایید . پس از اطمینان از اینکه فرش انتخاب همان کف پوشی ست که مورد نیاز منزل شما ست ، گزینه افزودن به سبد خرد را بزنید . پس از انتخاب و تایید محصول و تعیین تعداد فرش بار دیگر سبد سفارشی را چک نمایید و وارد مرحله پرداخت شوید . لازمه خرید اینترنتی فرش ماشینی داشتن اکانت خرید است ، جهت ساخت اکانت کافی ست در وب سایت عضو شده و اطلاعاتی مانند ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس و ... را وارد نمایید .

تحویل فرش درب منزل به آدرسی که در وب سایت داده می شود ارسال خواهد شد پس در هنگام ثبت آدرس دقت لازم را مبذول فرمایید . مبلغی تحت عنوان بیعانه پرداخت کرده و در ادامه باید منتظر دریافت فرش ماشینی درب منزل باشد . تحویل سریع فرش ماشینی در صورتی انجام می گیرد که ( زمانی بین 4 تا 7 روز کاری است ) محصول در انبار موجود باشد . اما اگر فرش موجود نباشد و نیاز به بافت فرش ماشینی سفارشی باشد ، این بازه زمانی به 7 تا 14 روز کاری افزایش می یابد . هفت روز نخست یا به عبارتی هفته اول صرف بافت فرش ماشینی ، مراحل آهار ، پرداخت ، بررسی فرش از نظر کیفیت و بسته بندی شده و هفته دوم زمان ارسال رایگان فرش ماشینی به منزل مشتری خواهد بود . فرش باید توسط تیم کارشناسان فروش بررسی شود ، این بررسی جهت ارسال محصولی منطبق با سفارش خریدار لازم است .

جهت تحویل فرش درب منزل چندین روش مختلف وجود دارد . تفاوت روش ها در مدت زمان ارسال است . شما عزیزان هنگام ثبت سفارش می توانید بسته به نیاز فرش را با پست پیشتاز ، پست معمولی و پیک سفارش دهید . یکی از موارد ریسک در خرید های اینترنتی امکان دریافت محصولی اشتباه است . نگرانی بابت این مورد کاملا بی دلیل و غیر منطقی است . ثبت سفارش و ارسال محصول زیر نظر تیم مربوطه انجام شده و چندین نفر بر این پروسه نظارت می کنند . اگر به هر دلیل فرش دریافتی همان فرش سفارشی شما نبود کافی ست با تیم فروش تماس گرفته و مشکل را گزارش دهید ، تیم فروش در کم ترین زمان ممکن ترتیبات مرجوعیت محصول و ارسال دوباره کالا را فراهم می کنند . لازم به ذکر است که هزینه تمامی این ارسالات بر عهده تولیدکننده بوده و خریدار هزینه ای از این بابت متقبل نمی شود .

گروه تولید فرش و قالی از تولید کنندگان فرش ماشینی و یکی از برندهای معروف کاشان است که در حال حاضر با دست دست داشتن سهم بالایی از بازار فرش نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کند . داشتن اعتماد به برند فرشخونه ناشی از سال ها تجربه و عرضه کالا در کیفیت مطلوب و قیمت مناسب است . گروه تولید فرش فرشخونه از تولیدکنندگانی ست که آیتم تحویل فرش درب منزل را در خرید های خود لحاظ کرده است . اگر قصد خریدی بی دغدغه و کم هزینه را دارید کافی ست به فروشگاه آنلاین فرشخونه رفته و یا به صورت حضوری به کارخانه فرشخونه مراجعه نمایید و از محصولات ناب و درجه یک دیدن فرمایید . پس از انتخاب محصول و طی کردن پروسه خرید گروه تولیدی فرشخونه تحویل فرش درب منزل را بر عهده گرفته و محصول خریداری شده را با رعایت تمامی نکات لازم و به صورت کاملا رایگان درب منزل تحویلتان می دهد .

کلمات کلیدی مرتبط :
تحویل فرش ماشینی درب منزل, خرید اینترنتی فرش ماشینی, فروش اینترنتی فرش ماشینی, فروش فرش ماشینی, تحویل رایگان فرش درب منزل, خرید فرش ماشینی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بررسی قیمت فرش ماشینی کاشان
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
فرش 1200 شانه کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان