مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی

internet-selling-carpet-kashan.jpg

چندی ست روش های فروش نوین به یمن رشد صنعت IT و پا گرفتن تکنولوژی در کشور های جهان سوم به یکی از روش های فروش فرش ماشینی مبدل گشته اند . این روش ها همگی مجازی بوده و با کمک شبکه های اینترنتی انجام می شود . مدت زیادی از زمان پیدایش روش های خرید و فروش اینترنتی نمی گذرد اما مزایای فروش اینترنتی فرش به حدی است که توجه همگان را به خود جلب نموده است . با این حال کم نیستند تعداد کسانی که به خرید و فروش اینترنتی اعتماد نداشته و ترجیح می دهند از مزایای فروش اینترنتی فرش چشم پوشی کرده و به روش سنتی به رفع نیاز های خود بپردازند .
مقاله حاضر به دلیل اهمیتی که روش های مبادله اینترنتی در پیشرفت کشور داشته و از طرف دیگر بهترین روش محسوب می شوند نوشته شده است ، مزایای خرید اینترنتی فرش را در ادامه خواهیم دید .
خرید انواع فرش به روش عمده
روش خرید و فروش اینترنتی را لحاظ داشتن ویژگی هایی از جمله ارزان بودن قمیت تمام شده محصول ، در دسته انواع مبادلات عمده جای می دهند . خرید عمده فرش حتی می تواند یک تخته فرش را هم در بر گیرد و  برای خریداران مزایای زیادی به همراه آورد . یک تولید کننده عمدتا برای فروش عمده محصولات خود دلیل موجهی دارد برای مثال ممکن است تعدادی فرش از یک طرح و نقشه در انبار موجود باشد و آن طرح دیگر به تولید نرسد از همین رو تولید کننده برای فروش طرح هایی که دیگر تولید نمی شوند از روش فروش عمده استفاده کرده و محصولات مد نظر را به قیمت ارزان ارائه می دهد . دلایلی از این دست بدون تاثیر بر کیفیت فرش موجب ارزانی محصول خواهند شد .
خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی
فرش ها نوعی کف پوش و کالای پر طرفدار در بین مردم تلقی می شوند . محصولاتی که به لحاظ داشتن تنوع بالا تمام سلایق را پوشش داده و باب هر سبک و دکوری هستند . داشتن کف پوشی از نوع فرش های زیبا و فاخر لذت داشتن یک دکور زیبا و یک فضای دلنشین را مهیا می کند . از طرف دیگر اگر خرید به روش مستقیم از کارخانه صورت بگیرد این لذت به اوج خود خواهد رسید .
خرید به روش مستقیم شامل چند نوع می شود : خرید مستقیم با حضور در کارخانه ، خرید از فروشگاه اینترنتی ، خرید از کانال تلگرامی فروشگاه ، خرید تلفنی ، خرید از نمایشگاه ها و ... از رایج ترین و ساده ترین روش های خرید مستقیم است . خرید بصورت حضوری از کارخانه برای ساکنین شهر تولید کننده مناسب است اما اگر بین خریدار و تولید کننده مسافت زیادی وجود داشته باشد این روش مقرون به صرفه نخواهد بود ، هر چند کم نیستند تعداد خریدارانی که به کاشان سفر کرده و در کنار سفر سیاحتی خود از کارخانه های فرش هم خریدی ناب انجام می دهند . این مورد برای خریدارانی که به روش های اینترنتی اطمینان کافی را ندارند روش مناسبی ست .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی برای خریداران
خرید از فروشگاه اینترنتی با مزایای زیادی همراه است . در این روش تنها نیاز به یک فروشگاه مجازی داریم . فروشگاه اینترنتی یا مجازی محیطی ست در فضای وب که خریداران و تولیدکنندگان را با یکدیگر روبرو می کند . از مزایای فروش اینترنتی فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- هنگام رفتن به فروشگاه اینترنتی نیازی به بیرون رفتن از منزل ، صرف زمان در ترافیک و شلوغی ، مراجه شدن با تعداد کثیری خریدار در فروشگاه و ... نیست . در هر کجا که باشید می توانید به شبکه اینترنت وصل شده و لینک فروشگاه اینترنتی برند مورد نظر را سرچ نمایید .
2- خرید از فروشگاه اینترنتی یعنی خرید از تولید کننده و خرید کالای اصل ، امروزه با رونق گرفتن دست سودجویان به وفور کالاهای تقلبی و فیک در بازار یافت می شود . خریداران عادی توان تشخیص محصول اصل از بدل را نداشته و در صورت انتخاب فروشگاهی غیر مطمئن احتمال خرید محصول اصل کم خواهد بود .
3- مزیت مهم خرید و فروش اینترنتی داشتن محصولی است ارزان قیمت . در حالی که سهم عمده ای از گرانی ها به دست به دست شدن های بی جا و طولانی بودن مسیر عرضه بر می گردد تولید کنندگان با ایجاد روش های فروش اینترنتی مسیر را کوتاه کرده ، واسطه گران را از بازار حذف کرده و به طبع هزینه های نمایشگاهی یا سربار هم حذف خواهند شد . بدین ترتیب می توان محصولی با کیفیت در قیمت ارزان تهیه نمود .
4- در روش فروش اینترنتی فرش ماشینی ، تولید کننده فرش را تضمین می نماید چراکه به محصول خود اطمینان داشته و از طریق ضمانت نامه ، گارانتی و مواردی از این دست اطمینان در خرید را به خریداران منتقل می نماید .
5- مورد مهم دیگر در فروش اینترنتی آن است که تولید کننده هزینه حمل و نقل را بر عهده گرفته و خریدار پس از ثبت سفارش و طی کردن مراحل خرید منظر دریافت محصول درب منزل خواهد بود . حمل و نقل فرش از فروشگاه تا خانه نیازمند صرف هزینه و استفاده از روش های مناسب حمل است ، از این رو در خرید و فروش های سنتی ، فروشنده متقبل سختی و هزینه نخواهد شد و فرش را در مبدا به خریدار تحویل می دهد اگر هم فروشنده تحویل کالا درب منزل را متعهد گردد باز هزینه حمل بر عهده خریدار خواهد بود .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی برای تولید کنندگان
روش مبادلات اینترنتی نه تنها برای خریدار بلکه برای فروشنده هم خالی از لطف نیست . هنگامی که فروشنده به روش اینترنتی اقدام به فروش محصولات خود می نمایند بسیاری از مشکلات عرضه وی کم شده و تعداد بیشتری کالا در زمانی کمتر به فروش می رساند . در وهله اول این مورد حائز اهمیت است که در فروش اینترنتی نیاز نیست تا فروشنده جهت عرضه محصولات به دنبال واسطه گران و فروشندگان بازار های فیزیکی باشد ، واسطه گران و فروشندگانی که با اضافه کردن هزینه به قیمت محصول نقش مهمی در تعیین قیمت فرش ماشینی برند دارند .
اگر فروشنده کالا را اینترنتی عرضه کند دیگر نگران این موضوع نخواهد بود که متقلبین محصولات فیک را با نام معتبر شرکت تجاری وی در بازار عرضه نموده و از اعتبار برند کاسته شود .
ارتباط مستقیم بین تولید کننده و خریدار به شناخت بهتر گروه تولیدی از سلیقه و نیاز خریدار منجر شده و بدین ترتیب تولیدات با سلیقه و نیاز مشتریان هماهنگ خواهد شد .
فروش اینترنتی مستقیما بهای فرش را به جیب تولید کننده واریز کرده و تولید کننده سرمایه تلف شده نخواهد داشت .
سایر روش های خرید مستقیم فرش ماشینی
خرید از نمایشگاه به اندازه خرید اینترنتی رضایت بخش و مطلوب نیست اما در دسته روش های پر مزیت قرار دارد . نمایشگاه های در ایامی از سال در شهرهای بزرگ برپا شده و تولید کننده جهت معرفی محصولات ناب و برند خود در نمایشگاه حاضر خواهند شد . قیمت پایین ، عرضه درجه یک ترین ، جدید ترین و ناب ترین فرش ها از واضح ترین ویژگی خرید مستقیم به روش مراجعه به نمایشگاه است . بسیاری از فروشندگان معتبر که به عرضه محصولات اصل می پردازند ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را در کنار خرید آنلاین قرار می دهند تا مشتریانی که خرید آنلاین را نمی پسندند ، با مراجعه به کارخانه ، خرید خود را انجام دهند .
خرید از کانال تلگرام فرش هم نوعی خرید و فروش اینترنتی محسوب می شود . ساده ترین روش دسترسی به فروشگاه اینترنتی مراجعه به کانال تلگرامی برند مورد نظر است . با داشتن یک دستگاه موبایل هوشمند و شبکه اینترنت به دنیای فرش و قالی وارد شوید و از بین محصولات بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب نمایید . استفاده از کانال تلگرامی نسبت به فروشگاه اینترنتی و وب سایت ها محدودیت هایی به همراه دارد برای مثال در کانال تلگرام تنها می توان تا مرحله انتخاب محصول پیشرفت اما افتتاح حساب کاربری و افزودن فرش انتخابی به سبد خرید که زمینه تکمیل مراحل خرید است در کانال تلگرام امکان پذیر نبوده و نیازمند مراجعه به وب سایت است . اما دیدن محصولات و انتخاب طرح و ویژگی از طریق کانال های تلگرامی به عنوان یکی از روش های اینترنتی امکان پذیر است .
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
تا اینجا همواره از انتخاب برند مورد نظر و خرید از برند مورد نظر یاد شد ، اما این برند کدام است ؟ مجموعه ای از ویژگی ها در فرش ماشینی وجود دارد که برند را به بهترین برند و فرش را به محصولی درجه یک و ناب تبدیل می کند . فرش های ماشینی با برند کاشان ، فرش اصل محسوب می شوند و اگر بخواهیم دقیق تر انتخاب کنیم گروه تولیدی فرشخونه در بین برند های کاشان جایگاه ویژه ای داشته و بهترین محصولات را در قیمت مناسب عرضه می نماید . سری به فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه بزنید و از محصولات با کیفیت و زیبای آن دیدن کنید ، تنوع ، کیفیت و قیمت محصولات به گونه ای است که دست خالی از فروشگاه بیرون نخواهید آمد . این فروشگاه خدمات خرید مستقیم فرش از کارخانه را برای مشتریان حضوری قرار داده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
فروش اینترنتی فرش, فروش فرش ماشینی, خرید اینترنتی فرش, خرید مستقیم فرش ماشینی, فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش از کارخانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی لوکس
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش
خرید فرش ماشینی 1200 شانه
تولید فرش ماشینی 1000 شانه
بررسی قیمت فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان