مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی

internet-selling-carpet-kashan.jpg

چندی ست روش های فروش نوین به یمن رشد صنعت IT و پا گرفتن تکنولوژی در کشور های جهان سوم به یکی از روش های فروش فرش ماشینی مبدل گشته اند . این روش ها همگی مجازی بوده و با کمک شبکه های اینترنتی انجام می شود . مدت زیادی از زمان پیدایش روش های خرید و فروش اینترنتی نمی گذرد اما مزایای فروش اینترنتی فرش به حدی است که توجه همگان را به خود جلب نموده است . با این حال کم نیستند تعداد کسانی که به خرید و فروش اینترنتی اعتماد نداشته و ترجیح می دهند از مزایای فروش اینترنتی فرش چشم پوشی کرده و به روش سنتی به رفع نیاز های خود بپردازند .
مقاله حاضر به دلیل اهمیتی که روش های مبادله اینترنتی در پیشرفت کشور داشته و از طرف دیگر بهترین روش محسوب می شوند نوشته شده است ، مزایای خرید اینترنتی فرش را در ادامه خواهیم دید .
خرید انواع فرش به روش عمده
روش خرید و فروش اینترنتی را لحاظ داشتن ویژگی هایی از جمله ارزان بودن قمیت تمام شده محصول ، در دسته انواع مبادلات عمده جای می دهند . خرید عمده فرش حتی می تواند یک تخته فرش را هم در بر گیرد و  برای خریداران مزایای زیادی به همراه آورد . یک تولید کننده عمدتا برای فروش عمده محصولات خود دلیل موجهی دارد برای مثال ممکن است تعدادی فرش از یک طرح و نقشه در انبار موجود باشد و آن طرح دیگر به تولید نرسد از همین رو تولید کننده برای فروش طرح هایی که دیگر تولید نمی شوند از روش فروش عمده استفاده کرده و محصولات مد نظر را به قیمت ارزان ارائه می دهد . دلایلی از این دست بدون تاثیر بر کیفیت فرش موجب ارزانی محصول خواهند شد .
خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی
فرش ها نوعی کف پوش و کالای پر طرفدار در بین مردم تلقی می شوند . محصولاتی که به لحاظ داشتن تنوع بالا تمام سلایق را پوشش داده و باب هر سبک و دکوری هستند . داشتن کف پوشی از نوع فرش های زیبا و فاخر لذت داشتن یک دکور زیبا و یک فضای دلنشین را مهیا می کند . از طرف دیگر اگر خرید به روش مستقیم از کارخانه صورت بگیرد این لذت به اوج خود خواهد رسید .
خرید به روش مستقیم شامل چند نوع می شود : خرید مستقیم با حضور در کارخانه ، خرید از فروشگاه اینترنتی ، خرید از کانال تلگرامی فروشگاه ، خرید تلفنی ، خرید از نمایشگاه ها و ... از رایج ترین و ساده ترین روش های خرید مستقیم است . خرید بصورت حضوری از کارخانه برای ساکنین شهر تولید کننده مناسب است اما اگر بین خریدار و تولید کننده مسافت زیادی وجود داشته باشد این روش مقرون به صرفه نخواهد بود ، هر چند کم نیستند تعداد خریدارانی که به کاشان سفر کرده و در کنار سفر سیاحتی خود از کارخانه های فرش هم خریدی ناب انجام می دهند . این مورد برای خریدارانی که به روش های اینترنتی اطمینان کافی را ندارند روش مناسبی ست .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی برای خریداران
خرید از فروشگاه اینترنتی با مزایای زیادی همراه است . در این روش تنها نیاز به یک فروشگاه مجازی داریم . فروشگاه اینترنتی یا مجازی محیطی ست در فضای وب که خریداران و تولیدکنندگان را با یکدیگر روبرو می کند . از مزایای فروش اینترنتی فرش می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- هنگام رفتن به فروشگاه اینترنتی نیازی به بیرون رفتن از منزل ، صرف زمان در ترافیک و شلوغی ، مراجه شدن با تعداد کثیری خریدار در فروشگاه و ... نیست . در هر کجا که باشید می توانید به شبکه اینترنت وصل شده و لینک فروشگاه اینترنتی برند مورد نظر را سرچ نمایید .
2- خرید از فروشگاه اینترنتی یعنی خرید از تولید کننده و خرید کالای اصل ، امروزه با رونق گرفتن دست سودجویان به وفور کالاهای تقلبی و فیک در بازار یافت می شود . خریداران عادی توان تشخیص محصول اصل از بدل را نداشته و در صورت انتخاب فروشگاهی غیر مطمئن احتمال خرید محصول اصل کم خواهد بود .
3- مزیت مهم خرید و فروش اینترنتی داشتن محصولی است ارزان قیمت . در حالی که سهم عمده ای از گرانی ها به دست به دست شدن های بی جا و طولانی بودن مسیر عرضه بر می گردد تولید کنندگان با ایجاد روش های فروش اینترنتی مسیر را کوتاه کرده ، واسطه گران را از بازار حذف کرده و به طبع هزینه های نمایشگاهی یا سربار هم حذف خواهند شد . بدین ترتیب می توان محصولی با کیفیت در قیمت ارزان تهیه نمود .
4- در روش فروش اینترنتی فرش ماشینی ، تولید کننده فرش را تضمین می نماید چراکه به محصول خود اطمینان داشته و از طریق ضمانت نامه ، گارانتی و مواردی از این دست اطمینان در خرید را به خریداران منتقل می نماید .
5- مورد مهم دیگر در فروش اینترنتی آن است که تولید کننده هزینه حمل و نقل را بر عهده گرفته و خریدار پس از ثبت سفارش و طی کردن مراحل خرید منظر دریافت محصول درب منزل خواهد بود . حمل و نقل فرش از فروشگاه تا خانه نیازمند صرف هزینه و استفاده از روش های مناسب حمل است ، از این رو در خرید و فروش های سنتی ، فروشنده متقبل سختی و هزینه نخواهد شد و فرش را در مبدا به خریدار تحویل می دهد اگر هم فروشنده تحویل کالا درب منزل را متعهد گردد باز هزینه حمل بر عهده خریدار خواهد بود .
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی برای تولید کنندگان
روش مبادلات اینترنتی نه تنها برای خریدار بلکه برای فروشنده هم خالی از لطف نیست . هنگامی که فروشنده به روش اینترنتی اقدام به فروش محصولات خود می نمایند بسیاری از مشکلات عرضه وی کم شده و تعداد بیشتری کالا در زمانی کمتر به فروش می رساند . در وهله اول این مورد حائز اهمیت است که در فروش اینترنتی نیاز نیست تا فروشنده جهت عرضه محصولات به دنبال واسطه گران و فروشندگان بازار های فیزیکی باشد ، واسطه گران و فروشندگانی که با اضافه کردن هزینه به قیمت محصول نقش مهمی در تعیین قیمت فرش ماشینی برند دارند .
اگر فروشنده کالا را اینترنتی عرضه کند دیگر نگران این موضوع نخواهد بود که متقلبین محصولات فیک را با نام معتبر شرکت تجاری وی در بازار عرضه نموده و از اعتبار برند کاسته شود .
ارتباط مستقیم بین تولید کننده و خریدار به شناخت بهتر گروه تولیدی از سلیقه و نیاز خریدار منجر شده و بدین ترتیب تولیدات با سلیقه و نیاز مشتریان هماهنگ خواهد شد .
فروش اینترنتی مستقیما بهای فرش را به جیب تولید کننده واریز کرده و تولید کننده سرمایه تلف شده نخواهد داشت .
سایر روش های خرید مستقیم فرش ماشینی
خرید از نمایشگاه به اندازه خرید اینترنتی رضایت بخش و مطلوب نیست اما در دسته روش های پر مزیت قرار دارد . نمایشگاه های در ایامی از سال در شهرهای بزرگ برپا شده و تولید کننده جهت معرفی محصولات ناب و برند خود در نمایشگاه حاضر خواهند شد . قیمت پایین ، عرضه درجه یک ترین ، جدید ترین و ناب ترین فرش ها از واضح ترین ویژگی خرید مستقیم به روش مراجعه به نمایشگاه است . بسیاری از فروشندگان معتبر که به عرضه محصولات اصل می پردازند ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را در کنار خرید آنلاین قرار می دهند تا مشتریانی که خرید آنلاین را نمی پسندند ، با مراجعه به کارخانه ، خرید خود را انجام دهند .
خرید از کانال تلگرام فرش هم نوعی خرید و فروش اینترنتی محسوب می شود . ساده ترین روش دسترسی به فروشگاه اینترنتی مراجعه به کانال تلگرامی برند مورد نظر است . با داشتن یک دستگاه موبایل هوشمند و شبکه اینترنت به دنیای فرش و قالی وارد شوید و از بین محصولات بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب نمایید . استفاده از کانال تلگرامی نسبت به فروشگاه اینترنتی و وب سایت ها محدودیت هایی به همراه دارد برای مثال در کانال تلگرام تنها می توان تا مرحله انتخاب محصول پیشرفت اما افتتاح حساب کاربری و افزودن فرش انتخابی به سبد خرید که زمینه تکمیل مراحل خرید است در کانال تلگرام امکان پذیر نبوده و نیازمند مراجعه به وب سایت است . اما دیدن محصولات و انتخاب طرح و ویژگی از طریق کانال های تلگرامی به عنوان یکی از روش های اینترنتی امکان پذیر است .
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
تا اینجا همواره از انتخاب برند مورد نظر و خرید از برند مورد نظر یاد شد ، اما این برند کدام است ؟ مجموعه ای از ویژگی ها در فرش ماشینی وجود دارد که برند را به بهترین برند و فرش را به محصولی درجه یک و ناب تبدیل می کند . فرش های ماشینی با برند کاشان ، فرش اصل محسوب می شوند و اگر بخواهیم دقیق تر انتخاب کنیم گروه تولیدی فرشخونه در بین برند های کاشان جایگاه ویژه ای داشته و بهترین محصولات را در قیمت مناسب عرضه می نماید . سری به فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه بزنید و از محصولات با کیفیت و زیبای آن دیدن کنید ، تنوع ، کیفیت و قیمت محصولات به گونه ای است که دست خالی از فروشگاه بیرون نخواهید آمد . این فروشگاه خدمات خرید مستقیم فرش از کارخانه را برای مشتریان حضوری قرار داده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
فروش اینترنتی فرش, فروش فرش ماشینی, خرید اینترنتی فرش, خرید مستقیم فرش ماشینی, فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش از کارخانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انواع تابلو فرش
تشخیص فرش اصل درجه یک ماشینی
فرش ماشینی اصل کاشان
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
انواع فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان