خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه

buy-direct-carpet-from-factory-kashan.jpg

فروشگاه فرشخونه ، یکی از معتبرترین مراکز فروش و عرضه مستقیم فرش ماشینی کاشان می باشد که به عرضه انواع فرش ماشینی کاشان می پردازد و شرایط را برای خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان به صورت حضوری و مجازی فراهم کرده است . امروزه تولید کنندگان بسیاری در ایران وجود دارند که به عرضه محصولات مختلف می پردازند . تعداد زیاد این تولید کنندگان ، خریداران را در انتخاب بهترین برند فرش ، دچار سردرگمی می کند و بالا بودن قیمت فرش های ماشینی ، مشتریان را در امر خرید بهترین محصول ، سوق می دهد . کارخانه ای معتبر است که شرایط خرید حضوری را فراهم کند . بسیاری از خریدران به خرید های آنلاین اعتماد ندارند ، آن ها می خواهند از نزدیک با کیفیت فرش های ماشینی آگاه شوند ، تار و پود را لمس کنند . کارخانه ای موفق است که بتواند نیاز این مشتریان را پاسخگو باشد . این فروشگاه ، اقدام به راه اندازی سایت و اپلیکیشن فروش مستقیم فرش از کارخانه نیز کزده است . حال بسیاری از افراد سوال می کنند که منظور از خرید مستقیم فرش چیست ؟
خرید مستقیم فرش
وقتی می گوییم خرید مستقیم ، یعنی خریدی بی واسطه . خریدی که رابطه فروشنده با خریدار به صورت مستقیم و بدون وجود دلال و واسطه گر می باشد . تولید کنندگان امروزی ، خرید مستقیم را به دو صورت انجام می دهند :
1.خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه :
در این روش ، افراد به کارخانه مراجعه می کنند که یکی از روش های متداول و قدیمی بوده است و از سالیان متمادی در بین مردم جا افتاده و هنوز هم مشتریان از این نوع خرید حضوری استقبال می کنند . بسیاری از مشتریان ، پرداخت هزینه بالاتر برای مزاجعه حضوری به کارخانه ، و صرف زمان بسیار را به جان می خرند و به نمایشگا های حضوری و کارخانه های تولید کننده می روند و فرش ماشینی را خریداری می کنند . کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی کاشان ، که تولید کننده فرش های باکیفیت هستند ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را به صورت حضوری فراهم می کنند .
2.خرید مستقیم فرش از کارخانه به صورت مجازی :
با پیشرفت تکنولوژی و رشد صنعت IT ، خرید و فروش اینترنتی فرش رونق گرفته است و کارخانجات ، خرید مستقیم فرش از کارخانه را به صورت آنلاین برای مشتریان قرار داده اند . وجود چنین خدماتی برای کارخانه های معتبر کاشان ضروری است . این روش ، یکی از آسانترین روش های خرید فرش است که به دلیل مزایای بسیاری که هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارد ، مورد استقبال همه قرار گرفته است . محبوبیت فرش های کاشان بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از افرادی هستند که در شهرهایی زندگی می کنند که فرصت سفر به کاشان و خرید حضوری را ندارند . آن ها با در نظر گرفتن مزایای خرید اینترنتی فرش از جمله حذف هزینه های اضافی ، دستیابی به محصول مورد نظر با قیمتی بسیار مناسب ، خرید فرش اصل به دلیل ارتباط با تولید کننده و تحویل فرش درب منزل ، این نوع خرید را انتخاب می کنند و از مزایای آن بهره مند می شوند . افراد می توانند در هر زمانی که بخو.اهند به سایت مورد نظر مراجعه کنند و طرح ها و نقشه ها را با هم مقایسه کنند . در خرید اینترنتی ، یکی از راه ترین نوع خرید ، خرید از کانال تلگرام فرش است . در کانال تلگرام ، تمامی محصولات زیبا و پرفروش به نمایش گذاشته شده است .
خرید از کارخانه فرش کاشان ، چرا انتخاب اکثر مشتریان است ؟
کاشان ، از قدیم الایام تا امروزه ، در صنعت نساجی نیز فعالیت می کند . پدر صنعت نساجی ایران ارباب تفضلی ، از اهل کاشان بود . در سال 1350 ، اولین فرش ماشینی کاشان تولید شد . این محصولات ماشینی که به صورت 350 شانه بودند توسط دستگاه ژاکارد تولید شدند . با گذر زمان و کسب تجربه بسیار در زمینه تولید فرش ماشینی ، و با بهره گیری از ریز بافتی قالی های دستباف ، تولید کنندگان کاشان ، شانه و تراکم قالی را بالا بردند و توانستند محصولاتی دستبافتگونه روانه بازار فرش کنند . فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان ، با بهترین الیاف آکریلیک تولید شد . الیافی که محصول را مقاوم تر می کند و آن را در برابر انواع آسیب های اجسام ، مصون نگه می دارد . فرش های ماشینی آکریلیک کاشان ، با زیباترین طرح و نگاره های ریز نقش بافته شده اند که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند . طرح های قالی های سنتی کاشان تلفیقی از طرح های اصیل قالی های دستباف با طرح های مدرن است . طرح های زیبا در کنار بهترین کیفیت ، محبوبیت فرش های کاشان را بالا برده است و سیل عظیمی از مشتریان حضوری و آنلاین را روانه خود کرده است .
مشخصات محصولات خریداری شده از کارخانه فرش کاشان
فروشگاه فرشخونه ، بر پشت تمامی محصولات ارائه شده ، برچسب اطلاعات دقیق فرش را گذاشته است که در حکم شناسنامه فرش است . اگر قصد انتخاب خرید مستقیم فرش را به صورت حضوری را دارید ، می توانید با پشتیبانی فرشخونه تماس بگیرید و وقت قبلی را برای مراجعه حضوری تعیین کنید ولی اگر قصد خرید آنلاین از فروشگاه را دارید ، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و مبلغی اندک به عنوان بیعانه به فروشگاه از طریق درگاه های پرداخت ، بپردازید و از مزایای تحویل فرش درب منزل در اسرع وقت با تیپاکس یا پست بهره مند شوید . هزینه ارسال رایگان است و این هدیه فروشگاه فرشخونه برای خریداران اینترنتی می باشد . عودت کالا و بازگشت کالا زمانی اتفاق می افتد که محصولات ارسال شده ، دارای عیب یا نقص باشد . با اینکه رنگ و طرح مورد نظر مشتری ، اشتباهی فرستاده شده باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
عرضه مستقیم فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش ماشینی کاشان, خرید مستقیم فرش, خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
قیمت فرش ماشینی مدرن
فرش زیبای سال
نخ فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان