فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش

online-sale-carpet.jpg

چندی ست که ارتباطات با دنیای مجازی و کشش به سمت و سوی آنلاین شدن خصوصا در قشر جوان جامعه رو به گسترش و شکوفایی گذاشته است . در بازار محصولات و کالاهای خصوصا کالاهایی مانند فرش ماشینی که به لحاظ شرایط خاص مانند حجم و وزن زیاد ، تنوع بالا ، قیمت تمام شده نسبتا زیاد و ... عزیمت مشتریان از بازارهای فیزیکی به سمت مبادلات آنلاین و خرید از دیجیتال مارکتینگ ها چشم گیر و قابل توجه است . مزایای خرید و فروش اینترنتی فرش برای دو طرف مبادله یعنی هم تقاضا کننده و هم فروشنده حکم قطعی را به این بازار ها داده اما هنوز هم که هنوزه هستند افرادی که به فروش اینترنتی فرش اعتماد نداشته و روش های سنتی و فروشگاه های فیزیکی را به نوع آنلاین ترجیح می دهند . ناگفته نماند مواردی از قبیل فرهنگ سازی ، رو به رشد بودن تکنولوژی ، همگام شدن با دنیای کشور های توسعه یافته و ... می تواند در بهتر شدن وضعیت خرید و فروش اینترنتی فرش موثر واقع شود .

در فروش اینترنتی فرش شاهد آن هستیم که تولید کنندگان در نقش فروشنده ظاهر شده و تمام توان خود را جهت جذاب نمودن فروشگاه های اینترنتی و جلب توجه مشتریان به کار می بندند . از آنجایی که از سال 1350 و همزمان با تولید اولین فرش های ماشینی شهرستان کاشان و تولید کنندگان کاشانی در این صنعت پیشتاز بوده و همواره نبض بازار فرش ماشینی در دست تولید کنندگان کاشانی می تپد در فروش اینترنتی فرش هم از تلاشی فروگذار نکرده و همواره در پی نوسازی بازار فرش ماشینی پیشقدم بوده اند . نام فرش کاشان و آوازه برند های بی نظیر کاشانی در دنیای مجازی هم خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان را رونق داده و مشتریان در سرچ های گوگل و جست و جوهای اینترنتی عباراتی از قبیل فرش ماشینی کاشان ، برند کاشان ، فرش ماشینی درجه یک کاشان و ... را جست و جو کرده و مورد استفاده قرار می دهند .

ما نیز به زعم خویش جهت برداشتن گامی موثر در زمینه افزایش آگاهی خریداران و فرهنگ سازی در رابطه با خرید و فروش اینترنتی فرش به عنوان پرمزیت ترین روش چه از نگاه خریداران ، چه از نگاه فروشندگان و چه از نگاه جامعه به بررسی این موضوع پرداخته ایم که چرا باید مبادلات فرش ماشینی به روش اینترنتی انجام شود و ویژگی ها و برتری های این روش نسبت به روش های سنتی یا سایر روش های خرید و فروش مستقیم چیست ؟ به لحاظ اسم و رسم فرش های کاشان تمرکز مقاله حاضر بر محصولاتی ست که تحت عنوان برند های کاشان وارد بازار می شوند .

انواع روش های خرید و فروش فرش کاشان
انواع و اقسام دارد شدن روش های خرید و فروش در سال های اخیر رونق گرفته است . در حدود 40 و اندی سال پیش که اولین محصولات ماشینی تولید شدند خریداران تنها با مراجعه به مغازه های فروش فرش می توانستند از بین چند نوع محصول موجود انتخاب و خرید نمایند اما از انجاکه بازار هیچ محصولی راکد نیست و همواره پویایی در بازار ها خصوصا بازار های پر مبادله مانند فرش ماشینی توجه همگان را به خود جلب می کند ، خریداران و تولید کنندگان در پی یافتن راه هایی جهت مبادله آسان تر و مقرون به صرفه تر بر آمدند . تنوع محصولات زیاد شد و روش های خرید تعدد یافت . خرید فرش های ماشینی را به دو دسته غیر مستقیم و مستقیم تقسیم نمودند . درسته غیر مستقیم همان روش قدیمی و سنتی بود اما دسته مستقیم تا زمانی که روش های اینترنتی روی کار نیامده بود و صنعتIT در صنعت نساجی و شبکه های بانکی نفوذ نکرده بود ، صرفا شامل خرید حضوری از کارخانه می شد .

خریداران با حساب و کتاب کردن هزینه سفر به شهر تولید کننده و مقایسه قیمت ها و ... اقدام به خرید مستقیم به صورت حضور در شهر تولید کننده و مراجعه فیزیکی به کارخانه می نمودند . اما این روش به لحاظ هزینه گاها برای همگان به صرفه نبود . چه بسا محصولاتی که به این روش به فروش رسیده و کم نبودند مشتریانی که به کاشان سفر کرده و در طی بازدید از این شهر تاریخی به نیاز خود در راستای خرید مستقیم فرش ماشینی پاسخ می دادند . اما از آن هنگام که روش خرید اینترنتی فرش مرسوم شد مخالفان و موافقان این روش کم نبودند و هر کدام در جهت دفاع از روش خرید خود اقدام نمودند . کار برای فروشندگان روش فروش اینترنتی فرش اندکی دشوار بود چراکه باید توجه مخاطبان را به خود جلب می کرد و خود را از مضرات و ایراداتی که مخالفان به آن وارد می کردند تبرعه می نمود . بهترین راه برای شکل گرفتن فروش اینترنتی فرش خصوصا برای تولید کنندگان کاشانی که سردمدار این نوع روش بودند استفاده از نقاط ضعف بازارهای سنتی بود . ویژگی های روش خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان کم نیست اما عدم اعتماد به این روش و عدم آگاهی از ویژگی ها تعداد خریداران را آنطور که باید و شاید گسترش نداده است .

ویژگی های روش خرید اینترنتی فرش کاشان
ویژگی ها و مزایای این روش را ابتدائا از دید خریداران بررسی می کنیم . در وهله اول تفاوت فاحش قیمت بین روش سنتی و اینترنتی توجه عموم را جلب می کند . فروش اینترنتی مستقیما زیر نظر تولید کننده بوده و به قیمت درب کارخانه عرضه می شود در حالی که در بازار های سنتی ، هزینه های سربار و نمایشگاهی که درصد بالایی از قیمت را به خود اختصاص می دهند بر هزینه تمام شده کارخانه افزوده و قیمت گذاری محصول را بی اساس خواهند نمود .

خریداران می توانند در خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان محصول را سفارش داده و از ارسال بصورت رایگان و همین طور تحویل فرش درب منزل بهره مند شوند . علاوه بر این خرید به همراه ضمانت نامه و گارانتی استاندارد ویژگی مهمی ست در روش خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان چراکه همراه شدن گارانتی با محصول نشان از اعتماد فروشنده به محصول و جبران خسارات احتمالی خواهد بود ؛ این مورد جای ریسک را تا حد زیادی پوشش می دهند .

 اصالت بودن برند و عدم هرگونه تقلب و سواستفاده در فروشگاه های اینترنتی به چشم خورده در حالی که انواع تقلب و کلاهبرداری ها در بازار های سنتی به دلیل وارد شدن فروشندگان غیرمتخصص و سودجو در بازار رواج یافته است . خریدی راحت ، مقرون به صرفه ، بدون نیاز به اتلاف هزینه و انرژی و زمان ، در هر ساعتی از شبانه روز و از هر مکانی به روش اینترنتی قابل انجام است .

ویژگی های روش فروش اینترنتی فرش کاشان
خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان برای فروشندگان ( تولید کنندگان ) هم خالی از لطف نیست . تا قبل از اینکه تولید کننده در دنیای مجازی صفحات وب سایت را تحت عنوان فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند برای فروش محصولات خود با مشکلات متعدد مانند تبلیغات با قیمت گزاف ، پیدا کردن فروشنده و مغازه برای عرضه محصولات ، عدم دستیابی به بهای محصولات به فروش رسیده به صورت نقد و ... مواجه بودند اما فروش اینترنتی فرش کاشان خاتمه ای بود بر تمام این دغدغه ها .
تولید کننده فروشگاه اینترنتی را با بهترین خدمات راه اندازی کرده و تیم متخصص از کارشناسان فروش را مسئول اداره این فروشگاه نموده است . محصولات خود را به صورت شماتیک در صفحات وب عرضه کرده و در صداقت کامل به معرفی محصولات می پردازد . شما می توانید در کنار هر محصول لیستی از ویژگی های آن یا به عبارتی شناسنامه فرش را مشاهده نمایید . فروشنده نگارانی بابت عرضه تقلبی فرش ماشینی با برند تقلبی نخواهد داشت و خواهد توانست اصالت محصولات را تضمین نماید .
هنگام فروش چه به صورت نقد و چه بصورت اقساط از دریافت بهای فرش مطمئن بوده و این موضوع مهمی ست تا چرخه اقتصاد به خوبی بچرخد . تولید کننده در فروش اینترنتی فرش کاشان قیمت گذار بوده و با علم به این موضوع که قیمت برای خریداران یک مزیت به شمار می رود ، محصولات را در پایین ترین حد ممکن قیمت گذاری می کند . تولید کننده به راحتی و با کم ترین هزینه می توانند در وب سایت خود به تبلیغات بپردازد و چون افرادی جز خریداران فرش ماشینی به فروشگاه اینترنتی فروش اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمی نمایند این تبلیغات هدفمند و پر بازده خواهد بود .
با این توصیفات و از طرف دیگر همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا تا حد زیادی جامعه را هم متنفع نموده و در ساده ترین حالت می توان امید داشت که خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان تا حد زیادی از مصرف بی جای انرژی ، ایجاد شلوغی و ترافیک ، صرف زمان خصوصا در عصر ارتباطات و ... جلوگیری می نماید . به فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه بروید و از خرید و فروش اینترنتی فرش کاشان با برند فرشخونه لذت ببرید . گروه تولید فرش و قالی فرشخونه متخصص در تولید فرش های صادراتی ست و سهم بالای ان در بازارهای داخلی وخارجی مزید بر علت شده تا فرشخونه را به عنوان برند برتر معرفی نماییم .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید عمده تابلو فرش ماشینی کاشان
فرش 1200 شانه کاشان
تفاوت تابلوفرش ماشینی با دیجیتال
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه
انواع فرش ماشینی 700 شانه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان