ویژگی های فرش ماشینی اصل

original-carpet-kashan.jpg

تصور نمایید قصد خرید محصولی را دارید که اتفاقا محصولی کاربردی بوده و از قیمت بالایی برخوردار است . به علت ویژگی ها و کاربردهایی که محصول دارد بی شک محصولی مورد نیاز خواهد بود که خرید آن برای شما الزامی ست . قطعا خرید چنین محصول مهمی برای شما به حدی دارای اهمیت است که برای خرید زمان زیادی را صرف خواهید کرد ، اطلاعات لازم در مورد محصول را کسب کرده ، به بررسی قیمت پرداخته ، سعی می نمایید تا حد ممکن از انواع محصول و ویژگی های آن در سراسر بازار مطلع شده و در نهایت محصولی را خریداری نمایید که بر اساس بررسی های انجام شده بهترین محصول باشد و البته مطلوب ترین قیمت را داشته باشد .
فرش های ماشینی هم محصولاتی هستند با ویژگی های عنوان شده ، در واقع این محصولات یکی از ملزومات خانه بوده که در بودجه خانوار سهم مهمی دارند . همچنین تنوع در زمینه کیفیت ، ظاهر و ویژگی های فرش های ماشینی انتخاب را دشوارتر کرده و روز به روز به دشواری حاصل از تنوع افزوده می شود . فرش های ماشینی محصولاتی هستند کاملا تخصصی که خرید فرش ماشینی اصل از عهده همگان بر نمی آید . جذابیت قضیه زمانی است که خریداران بتوانند با داشتن اطلاعاتی محدود تا حدودی فرش ماشینی اصل را از فرش های تقلبی و غیر اصل تشخیص دهند . انتخاب برند ، فروشگاه ، نوع کالا و ده ها مورد دیگر در خرید فرش اصیل مهم است .
ویژگی فرش ماشینی اصل
بازار فروش و عرضه فرش های ماشینی ، بازاری است سودده که در مدت زمانی کوتاه می تواند بازپرداخت داشته باشد . تعداد زیادی از فروشندگان و عرضه کنندگان حاضر در بازار فرش صرفا به علت سود موجود در این زمینه وارد چرخه شده اند و بدون داشتن هیچ گونه اطلاع و آگاهی در مورد فرش های ماشینی به امر خرید و فروش مشغول هستند . عمده این فروشندگان صرفا نقش دلال را داشته و صرفا به طولانی تر شدن مسیر عرضه و افزایش قیمت محصول کمک می کنند . قاعدتا برای چنین افرادی سود مهم تر از موارد دیگر است و اهمیتی نمی دهند که خریدار بهترین انتخاب را داشته یا خیر . خرید فرش های ماشینی از چنین بازار ها و چنین فروشندگانی می تواند با شک همراه شده و عدم اصالت فرش را در پی داشته باشد . گاها این امر از عدم آگاهی نشئت گرفته و گاها تعمدا و از قصد و غرض خواهد بود .
فرش ماشینی اصل دارای برخی از ویژگی های فنی و ظاهری است که خریداران می توانند با اطلاع از آن بدون توجه به فروشنده به تشخیص فرش اصل از فرش های تقلبی بپردازند . مهم ترین مورد در تشخیص توجه به شناسنامه فرش است . شناسنامه همان برچسبی ست که بصورت مستطیل یا مثلث بر پشت فرش درج می شود و اطلاعات مفیدی در رابطه با محصولات در اختیار مشتری قرار می دهد . اطلاعاتی از قبیل شانه و تراکم ، تعداد رنگ زمینه به کار رفته در بافت ، نوع دستگاه بافنده ، الیاف مصرفی در تولید محصول و ... . هرگونه خط خوردگی یا مخدوش شدگی در شناسنامه محصول ، علائمی از غیر اصل بودن قالی می باشد . تا حد امکان از خرید فرش های ماشینی با شناسنامه مورد دار ، خودداری نمایید .
عموم فرش های ماشینی اصل کاشان توسط نوار های چرمی از فرش های غیراصل تفکیک می شوند . نوار باریکی از جنس چرم دور محصولات کاشان دوخته شده و تمایزی بین قالی اصل با قالی غیراصل بوجود می آید .
داشتن کیفیت در مواد اولیه ، رنگ ها ، طرح و ... می تواند عاملی جهت معرفی فرش ماشینی اصل باشد . محصولات اصل دارای کیفیت بالا بوده و تولیدکنندگان اصیل و نامی از ارائه محصولات کم کیفیت ، خودداری می کنند چراکه محصولات کم کیفیت از مرغوبیت برند کاسته و تأثیر منفی در دید خریداران به برند مورد نظر دارد .
فرش ماشینی اصل مهم ترین مسئله است اما به یاد داشته باشید قضیه به همین جا ختم نمی شود و فرش ماشینی در کنار اصالت نیازمند داشتن چند ویژگی دیگر هم می باشد . زیبایی و داشتن هامورنی بین فرش ماشینی و فضا ، متناسب بودن کاربرد و ویژگی های محصول و همچنین قیمت مطلوب موارد دیگری است که در خرید لذت بخش خریداران را همراهی خواهد نمود .
خرید فرش ماشینی اصل
تا حدودی می توان با بکار گیری روش ها و نکات ارائه شده در بالا ، امکانات شناخت فرش ماشینی اصل را فراهم نمود . اما ممکن است عدم اصالت در مواردی از فرش رخ دهد که تشخیص آن خارج از توان خریداران عادی باشد . در این مورد روش خرید می تواند موضوع را فیصله داده و خریدی ناب و درجه یک به همراه آورد .
همانطور که می دانیم پیشرفت علم و گذر زمان روش های خرید را گسترده کرده است . تا چندی پیش خرید غیر مستقیم صرفا شامل خرید به روش سنتی و مراجعه به بازارهای فیزیکی بود و خرید مستقیم صرفا مراجعه حضوری به کارخانه . اما در حال حاضر به لطف فناوری های ایجاد شده در صنعت IT روش های خرید و فروش مستقیم در شاخه های مختلفی ممکن شده اند . خرید از فروشگاه های آنلاین و خرید به کمک کانال های تلگرامی راه های دیگری در خرید مستقیم است .
روش خرید مستقیم از آن جهت در بحث ما مهم جلوه کرده است که ارتباطی مستقیم بین تولید کننده و خریدار برقرار می کند . دستی به عنوان واسطه در میان نبوده و فروشنده که همان تولید کننده است در کمال صداقت و اطلاع محصولات را عرضه می نماید . پشتیبان آنلاین 24 ساعته در فروشگاه های مجازی خرید و فروش فرش ماشینی حضور داشته و پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز می باشد . برای خریداران روش خرید مستقیم تضمینی است بر خرید فرش ماشینی اصل . روش خرید اینترنتی فرش برای تولید کننده نیز اهمیت ویژه ای دارد در این روش فروشنده یا تولید کننده نگرانی بابت سو استفاده از برند خود نداشته و با خیال راحت بهترین و ناب ترین محصولات را در فروشگاه اینترنتی تحت نظارات تیم کارشناسان فروش در معرض خرید مشتریان قرار می دهد . ویژگی های زیادی وجود دارد که موجب اولویت بندی خرید اینترنتی فرش ماشینی اصل و برتری نسبت به سایر روش ها می شود .
در کنار خرید فرش ماشینی اصل ، در فروشگاه اینترنتی قیمت ها ارزان و به قیمت عمده خواهند بود ، توسط تولید کننده بیمه شده و برای تضمین اصالت گارانتی و گاها وارانتی هایی با استانداردهای لازم به مشتریان ارائه می شود . با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی یا کانال های تلگرامی دیگر نیازی نخواهد بود تا مشتریان برای خرید یک تخته فرش و دیدن تنوع محصولات چندین و چند بار به بازار آمده و زمان و هزینه ای بابت رفت و آمد بپردازند چراکه برای رفتن به فروشگاه انلاین در خانه نشسته و به دنیای اینترنت متصل می شوید . وارد بازار شده و تمامی محصولات را در طمانی کوتاه خواهید دید .
خرید فرش ماشینی اصل هدف اصلی تمامی خریدارانی است که به بازار آمده اند اما برخی موفق به دستیابی به این هدف شده و بسیاری ناکام از بازار بر گشته و یا خریدی نامطلوب دارند . علت خرید نامطلوب و یا خرید فرش غیر اصل عدم داشتن آگاهی و انتخاب روش خرید غلط می باشد .
برندی انتخاب نمایید که بتوان به اسم و رسم آن اعتماد نمود . برند هایی که سهم بالایی از بازار را در دست دارند ، تعداد خریداران زیادی را به خود جلب نموده اند و قدمت و سابقه ای درخشان دارند می توانند برند های خوبی برای خرید فرش ماشینی اصل باشند . خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی برند هایی با ویژگی های عنوان شده بهترین روش خرید فرش اصل می باشد . می توانید برای مقایسه کیفیت ، زیبایی و قیمت بین برند های معتبر و منتخب به فروشگاه اینترنتی ان ها مراجعه نموده و به مقایسه بین آیتم های مختلف بپردازید . تولید کنندگان از توان مقایسه و حضور همزمان مشتریان در فروشگاه چند برند مطلع بوده و اگاه هستند که در روشهای نوین قدرت پانه زنی بسیار بالا ست . از همین رو تا حد امکان فروشگاه های اینترنتی را تجهیز می نمایند .
فرشخونه از برند های نام آشنا و معتبری است که با داشتن سابقه درخشان ، اعتبار بالا ، تولید محصولات ناب و ... می تواند منبع خوبی برای خرید فرش های ماشینی اصل تلقی شود . به فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه رفته و از بین محصولات بی نظیر ، فرشی باب میل و سلیقه خود و خانواده انتخاب نمایید . لذت خرید فرش ماشینی اصل با انتخاب از برند فرشخونه ممکن خواهد بود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش گل برجسته و ویژگی های آن
پرفروش ترین فرش ماشینی
مشخصات فرش ماشینی 1200 شانه
ویژگی فرش 700 شانه واقعی
فرش درجه یک را چگونه تشخیص بدهیم
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان