ویژگی های فرش ماشینی اصل

original-carpet-kashan.jpg

تصور نمایید قصد خرید محصولی را دارید که اتفاقا محصولی کاربردی بوده و از قیمت بالایی برخوردار است . به علت ویژگی ها و کاربردهایی که محصول دارد بی شک محصولی مورد نیاز خواهد بود که خرید آن برای شما الزامی ست . قطعا خرید چنین محصول مهمی برای شما به حدی دارای اهمیت است که برای خرید زمان زیادی را صرف خواهید کرد ، اطلاعات لازم در مورد محصول را کسب کرده ، به بررسی قیمت پرداخته ، سعی می نمایید تا حد ممکن از انواع محصول و ویژگی های آن در سراسر بازار مطلع شده و در نهایت محصولی را خریداری نمایید که بر اساس بررسی های انجام شده بهترین محصول باشد و البته مطلوب ترین قیمت را داشته باشد .
فرش های ماشینی هم محصولاتی هستند با ویژگی های عنوان شده ، در واقع این محصولات یکی از ملزومات خانه بوده که در بودجه خانوار سهم مهمی دارند . همچنین تنوع در زمینه کیفیت ، ظاهر و ویژگی های فرش های ماشینی انتخاب را دشوارتر کرده و روز به روز به دشواری حاصل از تنوع افزوده می شود . فرش های ماشینی محصولاتی هستند کاملا تخصصی که خرید فرش ماشینی اصل از عهده همگان بر نمی آید . جذابیت قضیه زمانی است که خریداران بتوانند با داشتن اطلاعاتی محدود تا حدودی فرش ماشینی اصل را از فرش های تقلبی و غیر اصل تشخیص دهند . انتخاب برند ، فروشگاه ، نوع کالا و ده ها مورد دیگر در خرید فرش اصیل مهم است .
ویژگی فرش ماشینی اصل
بازار فروش و عرضه فرش های ماشینی ، بازاری است سودده که در مدت زمانی کوتاه می تواند بازپرداخت داشته باشد . تعداد زیادی از فروشندگان و عرضه کنندگان حاضر در بازار فرش صرفا به علت سود موجود در این زمینه وارد چرخه شده اند و بدون داشتن هیچ گونه اطلاع و آگاهی در مورد فرش های ماشینی به امر خرید و فروش مشغول هستند . عمده این فروشندگان صرفا نقش دلال را داشته و صرفا به طولانی تر شدن مسیر عرضه و افزایش قیمت محصول کمک می کنند . قاعدتا برای چنین افرادی سود مهم تر از موارد دیگر است و اهمیتی نمی دهند که خریدار بهترین انتخاب را داشته یا خیر . خرید فرش های ماشینی از چنین بازار ها و چنین فروشندگانی می تواند با شک همراه شده و عدم اصالت فرش را در پی داشته باشد . گاها این امر از عدم آگاهی نشئت گرفته و گاها تعمدا و از قصد و غرض خواهد بود .
فرش ماشینی اصل دارای برخی از ویژگی های فنی و ظاهری است که خریداران می توانند با اطلاع از آن بدون توجه به فروشنده به تشخیص فرش اصل از فرش های تقلبی بپردازند . مهم ترین مورد در تشخیص توجه به شناسنامه فرش است . شناسنامه همان برچسبی ست که بصورت مستطیل یا مثلث بر پشت فرش درج می شود و اطلاعات مفیدی در رابطه با محصولات در اختیار مشتری قرار می دهد . اطلاعاتی از قبیل شانه و تراکم ، تعداد رنگ زمینه به کار رفته در بافت ، نوع دستگاه بافنده ، الیاف مصرفی در تولید محصول و ... . هرگونه خط خوردگی یا مخدوش شدگی در شناسنامه محصول ، علائمی از غیر اصل بودن قالی می باشد . تا حد امکان از خرید فرش های ماشینی با شناسنامه مورد دار ، خودداری نمایید .
عموم فرش های ماشینی اصل کاشان توسط نوار های چرمی از فرش های غیراصل تفکیک می شوند . نوار باریکی از جنس چرم دور محصولات کاشان دوخته شده و تمایزی بین قالی اصل با قالی غیراصل بوجود می آید .
داشتن کیفیت در مواد اولیه ، رنگ ها ، طرح و ... می تواند عاملی جهت معرفی فرش ماشینی اصل باشد . محصولات اصل دارای کیفیت بالا بوده و تولیدکنندگان اصیل و نامی از ارائه محصولات کم کیفیت ، خودداری می کنند چراکه محصولات کم کیفیت از مرغوبیت برند کاسته و تأثیر منفی در دید خریداران به برند مورد نظر دارد .
فرش ماشینی اصل مهم ترین مسئله است اما به یاد داشته باشید قضیه به همین جا ختم نمی شود و فرش ماشینی در کنار اصالت نیازمند داشتن چند ویژگی دیگر هم می باشد . زیبایی و داشتن هامورنی بین فرش ماشینی و فضا ، متناسب بودن کاربرد و ویژگی های محصول و همچنین قیمت مطلوب موارد دیگری است که در خرید لذت بخش خریداران را همراهی خواهد نمود .
خرید فرش ماشینی اصل
تا حدودی می توان با بکار گیری روش ها و نکات ارائه شده در بالا ، امکانات شناخت فرش ماشینی اصل را فراهم نمود . اما ممکن است عدم اصالت در مواردی از فرش رخ دهد که تشخیص آن خارج از توان خریداران عادی باشد . در این مورد روش خرید می تواند موضوع را فیصله داده و خریدی ناب و درجه یک به همراه آورد .
همانطور که می دانیم پیشرفت علم و گذر زمان روش های خرید را گسترده کرده است . تا چندی پیش خرید غیر مستقیم صرفا شامل خرید به روش سنتی و مراجعه به بازارهای فیزیکی بود و خرید مستقیم صرفا مراجعه حضوری به کارخانه . اما در حال حاضر به لطف فناوری های ایجاد شده در صنعت IT روش های خرید و فروش مستقیم در شاخه های مختلفی ممکن شده اند . خرید از فروشگاه های آنلاین و خرید به کمک کانال های تلگرامی راه های دیگری در خرید مستقیم است .
روش خرید مستقیم از آن جهت در بحث ما مهم جلوه کرده است که ارتباطی مستقیم بین تولید کننده و خریدار برقرار می کند . دستی به عنوان واسطه در میان نبوده و فروشنده که همان تولید کننده است در کمال صداقت و اطلاع محصولات را عرضه می نماید . پشتیبان آنلاین 24 ساعته در فروشگاه های مجازی خرید و فروش فرش ماشینی حضور داشته و پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز می باشد . برای خریداران روش خرید مستقیم تضمینی است بر خرید فرش ماشینی اصل . روش خرید اینترنتی فرش برای تولید کننده نیز اهمیت ویژه ای دارد در این روش فروشنده یا تولید کننده نگرانی بابت سو استفاده از برند خود نداشته و با خیال راحت بهترین و ناب ترین محصولات را در فروشگاه اینترنتی تحت نظارات تیم کارشناسان فروش در معرض خرید مشتریان قرار می دهد . ویژگی های زیادی وجود دارد که موجب اولویت بندی خرید اینترنتی فرش ماشینی اصل و برتری نسبت به سایر روش ها می شود .
در کنار خرید فرش ماشینی اصل ، در فروشگاه اینترنتی قیمت ها ارزان و به قیمت عمده خواهند بود ، توسط تولید کننده بیمه شده و برای تضمین اصالت گارانتی و گاها وارانتی هایی با استانداردهای لازم به مشتریان ارائه می شود . با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی یا کانال های تلگرامی دیگر نیازی نخواهد بود تا مشتریان برای خرید یک تخته فرش و دیدن تنوع محصولات چندین و چند بار به بازار آمده و زمان و هزینه ای بابت رفت و آمد بپردازند چراکه برای رفتن به فروشگاه انلاین در خانه نشسته و به دنیای اینترنت متصل می شوید . وارد بازار شده و تمامی محصولات را در طمانی کوتاه خواهید دید .
خرید فرش ماشینی اصل هدف اصلی تمامی خریدارانی است که به بازار آمده اند اما برخی موفق به دستیابی به این هدف شده و بسیاری ناکام از بازار بر گشته و یا خریدی نامطلوب دارند . علت خرید نامطلوب و یا خرید فرش غیر اصل عدم داشتن آگاهی و انتخاب روش خرید غلط می باشد .
برندی انتخاب نمایید که بتوان به اسم و رسم آن اعتماد نمود . برند هایی که سهم بالایی از بازار را در دست دارند ، تعداد خریداران زیادی را به خود جلب نموده اند و قدمت و سابقه ای درخشان دارند می توانند برند های خوبی برای خرید فرش ماشینی اصل باشند . خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی برند هایی با ویژگی های عنوان شده بهترین روش خرید فرش اصل می باشد . می توانید برای مقایسه کیفیت ، زیبایی و قیمت بین برند های معتبر و منتخب به فروشگاه اینترنتی ان ها مراجعه نموده و به مقایسه بین آیتم های مختلف بپردازید . تولید کنندگان از توان مقایسه و حضور همزمان مشتریان در فروشگاه چند برند مطلع بوده و اگاه هستند که در روشهای نوین قدرت پانه زنی بسیار بالا ست . از همین رو تا حد امکان فروشگاه های اینترنتی را تجهیز می نمایند .
فرشخونه از برند های نام آشنا و معتبری است که با داشتن سابقه درخشان ، اعتبار بالا ، تولید محصولات ناب و ... می تواند منبع خوبی برای خرید فرش های ماشینی اصل تلقی شود . به فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه رفته و از بین محصولات بی نظیر ، فرشی باب میل و سلیقه خود و خانواده انتخاب نمایید . لذت خرید فرش ماشینی اصل با انتخاب از برند فرشخونه ممکن خواهد بود .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
قیمت فرش ماشینی 700 شانه
فرش 700 شانه را از کجا بخریم ؟
نحوه انتخاب فرش مدرن
دلایل افزایش استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون منازل چیست؟
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان