تشخیص فرش اصل درجه یک ماشینی

first-class-carpet.jpg

در این مقاله از فرشگاه سعی شده است ، برای فرش اصل و آگاهی داشتن مردم عزیز و همچنین هموطنان یکی از با کیفیت ترین فرش های ماشینی که فرش آکریلیک می باشد را مورد ارزیابی و همچنین آزمایش قرار بدهیم تا شما بتوانید بدون هیچگونه مشکلی فرشی که مناسب و دارای کیفیت درجه یک می باشد را به صورت اصل خریداری نمایید و با داشتن این اطلاعات در هنگام خرید فرش خیالتان راحت باشد. در ادامه این مقاله سعی شده است نکات جالبی برای تشخیص فرش اصل درجه یک ماشینی داده بشود که سعی شده است توضیحات به صورت کامل باشد و فرش ماشینی آکریلیک به صورت کامل ارزیابی بگردد.


تخشخیص فرش اصل آکریلیک

فرش هایی که به وسیله آکریلیک بافته شده اند ( فرش آکریلیک ) ، دارای جنسی نرم تر نسبت به فرش پلی استر می باشد و همچنین هنگامی که بر روی فرش اصل آکریلیک دست میکشید احساس چسبندگی منتقل نخواهد شد و دست شما بر روی فرش به آسانی حرکت خواهد کرد. دانه های فرش آکریلیک به صورد جدا جدا در زمانی که دستتان را بر روی فرش می کشانید احساس می شود و شما هیچگونه پیچیدگی را در فرش آکریلیک هنگام دست کشیدن بر روی آن احساس نخواهید کرد. از دیگر مواردی که شما را در تشخیص فرش اصل آکریلیک کمک می کند بوی فرش می باشد و در صورتی که فرش بوی نفت بدهد فرش از جنس آکریلیک هیت ست نخواهد بود. در ادامه این مقاله ما به بررسی ویژگی های فرش اصل و همچنین نکته مهم در خرید فرش می پردازیم.


ویژگی فرش اصل آکریلیک

فرش های آکریلیک اصل دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند که به همین خاطر رفت و آمد بر روی فرش ، دارای برگشت فوق العاده ای می باشند. از دیگر ویژگی های فرش اصل می توان به مقاومتی که در مقابل اجسام داغ دارند اشاره داشت که از انواع آن می توان به اتویی که داغ شده است و یا قابلمه داغ اشاره داشت.


نکته مهم در خرید فرش اصل

در صورتی که شما می خواهید با خیال راحت خرید اینترنتی فرش اصل خود را انجام بدهید بهتر است که ضمانتی که بر روی فرش می باشد را به همراه مشخصات آن و سریال فرش چک نمایید تا خرید فرش به بهترین نحو برای شما صورت گرفته باشد و فرش خریداری شده نیز اصل باشد.


نکات تکمیلی در تشخیص فرش اصل درجه یک

با توجه به مقایساتی که صورت گرفت در صورتی که دستتان را بر روی فرش میکشید احساس سختی به شما دست داد و یا فرش بوی نفت بدهد و همچنین در صورتی که فرش دارای رنگ شاد و یا به قول معروف زنده نبود از عواملی می باشد که شما می توانید به این موضوع شک داشته باشید که فرش اصل نمی باشد. توجه داشته باشید که بعضی از افراد برای سود بیشتر فرش هایی که دارای همان طرح فرش آکریلیک می باشد را با آن طرح و با جنس پلی استر به شما می فروشند تا سود بیشتری را در این مورد داشته باشند و در صورتی که شما این نکات را در هنگام خرید فرش رعایت کنید به آسانی خواهید توانست فرش اصل و درجه یک را خریداری کنید.

 

نکته پایانی در خرید فرش اصل

توجه داشته باشید که در فروشگاه های فیزیکی به دلیل اجاره های بالا و دیگر هزینه هایی که وجود دارد به صورت اجبارا قیمت فرش بسیار بالاتر می باشد و فرش ارزان قیمت فروشگاه های فیزیکی نیز در خیلی از موارد دارای کیفیت اصل بودن را دارا نمی باشد. در ادامه باید گفت که با توجه به این موارد گفته شده هیچگونه جای نگرانی نیست و راه حل برای رفع این مشکل استفاده از فروشگاه های معتبر اینترنتی که دارای نماد اعتماد از صنعت و معدن می باشند است. فروشگاه فرش خونه علاوه بر داشتن نماد اعتماد ، عرضه کننده برترین فرش های ماشینی با کیفیت بوده و قیمت فرش های فروشگاه به دلیل عرضه مستقیم فرش و تحویل فرش اصل ماشینی درب منزل بسیار پایینتر از فروشگاه های فیزیکی می باشد و شما می توانید به آسانی در خانه با زدن چند کلیک فرش مورد نظرتان را انتخاب کنید و خرید فرش اصل را از فروشگاه که به صورت ضمانت شده می باشد انجام بدهید تا فروشگاه فرش خونه ، فرشی که توسط شما خریداری شده است را در کوتاهترین زمان ممکن برای شما ارسال نماید.

 

گروه تحقیق فروشگاه فرش خونه

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش اصل' , 'تخشخیص فرش اصل آکریلیک' , 'فرش آکریلیک' , 'فرش اصل درجه یک' , 'فرش اصل آکریلیک' , 'ویژگی های فرش اصل' , 'خرید فرش اصل'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان
فروش فرش 500 شانه
توضیحات کامل فروش اینترنتی فرش
لیست قیمت انواع فرش ماشینی
انواع طرحها و نقشه های فرش ماشینی کاشان
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان