فروشگاه فرش 1200 شانه

carpet-sale-1200-reeds.jpg

فروشگاه فرش 1200 شانه فرشخونه ، یکی از معتبرترین فروشگاه های فرش کاشان است که به فروش فرش ماشینی  1200 شانه پرداخته است . این فروشگاه به دلیل قیمت بالای فرش های 1200 شانه و به دلیل اینکه ایرانیان طالب قالی های زیبا و ظریف با نگاره های اصیل ایرانی هستند در تلاش است تا با فروش مستقیم این محصولات ، قیمت این محصولات دستبافتگونه را پایین آورد و تواسنته است خریداران  محصولات 1200 شانه را خرسند و خوشنود نگه دارد .
برای بیشتر دانستن از فرش های 1200 شانه و چگونگی تولید آن با ما همراه باشید .
برای دیدن انواع فرش های  1200 شانه فروشگاه فرشخونه کلیک کنید .

ایرانیان به وجود فرش در خانه بسیار اهمیت می دهند و فرش را جز وسایل ضروری در خانه می دانند . امروزه ، فرش با شانه و تراکم های مختلف در بازار عرضه می شود که هر کدام از آن ها دارای کیفیت و ویژگی های خاصی می باشد .
در گذشته اگر کسی به دنیال قالی زیبا و ظریف بود باید به سراغ قالی های دستباف می رفت ولی با گسترش صنعت فرش ، امروزه فرش های دستبافتگونه به بازار آمده اند که همسان قالی های دستباف هستند و دارای طرح و نگاره های زیبایی می باشند . فرش های 1200 شانه یکی از این محصولات دستبافتگونه می باشد که فروشگاه های فرش ، در لیست محصولات خود باید این فرش های 1200 شانه را داشته باشند .
خصوصیات فرش های 1200 شانه
فرش های بسیار زیبا و ظریف ، با طرح و نگاره های های اصیل ایرانی که با استفاده از تعداد رنگ های بالا تولید می شوند و هماهنگی کامل با دکوراسیون دارند . از خصوصیات فنی این محصولات این است که در یک متر از عرض قالی 1200 گره و در یک متر از طول قالی 3600 گره وجود دارد . تعداد گره های بالا در عرض و طول ، زیبایی ، ظرافت و انسجام بین گره ها را به همراه دارد . فرش هایی که در یک نگاه بسان قالی های دستباف جلوه گری می کنند . از مشخصه های فرش های هزارودویست شانه این است که با طرح های زیبا و چشم نواز ، جلوه گری می کنند . به دلیل استفاده از الیاف نازک آکریلیک در بافت نخ خاب آن ها ( به دلیل تعداد گره های بالا نمی توان در بافت این محصولات از الیاف ضخیم و کلفت استفاده کرد ) زیبایی طرح و نگاره چندین برابر می شود و به دلیل منسجم بودن بین گره ها ، عمر فرش بالاتر می رود . سرعت دستگاه های بافنده محصولات 1200 شانه که از شرکت وندویل بلژیک وارد می شود بالاست و به همین دلیل نخ خاب این محصولات ، باید در عین حال که نازک باشد ، مستحکم و  محکم باشد تا در حین بافت ، نخ پاره نشود و قالی عیب دار نگردد .
فروشگاه فرش 1200 شانه
فروشگاه فرشخونه ، مفتخر است که با تولید فرش 1200 شانه کاشان با تراکم 3600 ، آماده خدمت رسانی به مشتریان و مزین کردن خانه های زیبای ایرانیان می باشد . این فروشگاه ، در کنار کیفیت به زیبایی و طرح و نگاره قالی توجه می کند و فرش های اصیل ایرانی را بسان قالی های دستباف تولید می کند . برترین طرح های فرش 1200 شانه در این فروشگاه فرش به شرح زیر می باشد :
فرش 1200 شانه طرح افشان آذین :
یکی از زیباترین طرح هایی که بدون ترنج است و دارای گل های پراکنده ظریف در سرتاسر قالی است که با توجه به اینکه امروزه متراژ اکثر خانه ها کوچک است برای فضاهای کم نور و کوچک بسیار مناسب است . این فرش لوکس با استفاده از 8 رنگ باکیفیت بافته شده است و استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب و پنبه در بافت نخ تارو پود نرمی و لطافت و مقاومت این محصول را بالا برده است .
فرش 1200 شانه طرح زیبا :
طرح زیبا یکی از طرح های فرش 1200 شانه فروشگاه فرشخونه است که جزء فرش های ساده است و برای دکوراسیون هایی که دارای مبل و پرده طرح دار است می توان استفاده کرد . الیاف آکریلیک در بافن نخ خاب این طرح ، زیبایی آن را دوچندان کرده است .
طرح ها و نگاره ها در فروشگاه فرش 1200 شانه فرشخونه ، بسیار زیاد است . نگاره هایی بسیار زیبا و خاص طراحی شده اند و برای علاقه مندان به فرش های سنتی ، مناسب است .
فروش فرش ماشینی 1200 شانه در فروشگاه فرش
فروشگاه های فرش 1200 شانه ، سعی می کند که این فرش های زیبا را با قیمت درب کارخانه عرضه کنند . قیمت این محصولات به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب و تعداد بالای شانه و تراکم و همچنین تولید شده با دستگاه hcix2 بسیار بالاتر از دیگر محصولات است و این عوامل هزینه بسیار را برای تولید کننده ایجاد می کند و بدین ترتیب تولید کنندگان سعی می کنند که با فروش فرش های ماشینی 1200 شانه به طور مستقیم و بدون واسطه ، از قیمت این محصولات زیبا و لوکس بکاهند تا بتوانند نظر خریداران خوش ذوق را به خود جلب کنند . بدین ترتیب ایرانیان ، بیشتر به سمت فرش های سنتی با طرح و نگاره های زیبا روی می آروند و از خرید فرش های فانتزی و ترک که دارای قیمت پایین و بی کیفیت هستند امتناع می ورزند .
قیمت فرش 1200 شانه 6 متری : 155000 تومان
قیمت فرش 1200 شانه 9 متری : 237500 تومان
قیمت فرش 1200 شانه 12 متری :
310000 تومان
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه
فروشگاه فرش 1200 شانه فرشخونه ، زیباترین و اصیل ترین طرح ها را در وب سایت خود به نمایش گذاشته است . مشتریانی که در کاشان و اطراف کاشان زندگی می کنند در خرید فرش 1200 شانه هیچ مشکل و محدودیتی ندارند . اما کسانی که در دیگر شهرها زندگی میکنند با دیدن طرح های زیبا در این فروشگاه فرش 1200 شانه ، به وجه می آیند و خواستار این طرح های زیبا هستند . آن ها می توانند با واحد پشتیبانی فرشخونه تماس بگیرند و از خرید اینترنتی فرش 1200 شانه و شرایط پرداخت بیعانه و همچینین تحویل فرش درب منزل سوال کنند و بدین ترتیب با یک تماس تلفنی طرح مورد نظر فرش 1200 شانه را به دست آورند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش ماشینی 1000 شانه
مشخصات فرش 700 شانه جدید
طرح های جدید فرش ماشینی کاشان
فرش زیبای سال
فرش 700 شانه را از کجا بخریم ؟
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان