با خرید اینترنتی فرش را ارزان بخرید

cheap-machine-carpet.jpg

فروشگاه اینترنتی فرشخونه ، خریداران را در مورد خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت راهنمایی می کند .
مقاله مربوطه : مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

فرش های دستبافت اولین کف پوش ها و زیر اندازه هایی بودند که مورد استقبال و توجه همه مردم قرار گرفته و داشتن چنین کف پوشی برای همگان جذابیت داشت . اما قیمت گزاف فرش های دستبافت توان خرید را از بسیاری سلب نموده و در عین جذابیت و زیبایی فقط در خانه اعیان و اشراف و ... یافت می شد . قیمت بالای فرش های دستبافت ناشی از هنر فاخر بکار رفته در محصول ، بافته شدن با دست هنرمندان و ارزشی بوده که هر تخته فرش دستبافت به همراه داشت . پس از آنکه فرش های دستبافت در بین همه مردم شناخته شدند و محبوبیت خود را بدست اوردند تأسیس کارخانه های فرش ماشینی نقطه عطفی بود جهت داشتن محصولی زیبا و فاخر به سان بافته های دستبافت با قیمتی بسیار ارزان تر . محصولات ماشینی نسبت به دستبافت هزینه تولید بسیار کم تری داشته و چون با ماشینی تولید می شوند روزانه چندین تخته فرش نصیب تولید کننده می گردد در حالی که فرش های دستبافت فعالیت چند ماهه می طلبد . پس طبیعی ست که اختلاف قیمت فاحش بین فرش های ماشینی و فرش های دستبافت را بپذیریم .
از طرف دیگر در بازار فرش های ماشینی هم با طیف گسترده ای از قیمت ها روبرو خواهیم بود . بزرگ ترین تولید کننده فرش های ماشینی در سراسر دنیا شهر کاشان می باشد و بزرگ ترین و با کیفیت ترین برندها در این شهر وجود دارد ، رقابت تولیدکنندگان کاشانی به حدی بالا ست که تمام سعی و تلاش خود را جهت آنکه بتوانند فرش های ماشینی را در کمترین حد ممکن قیمت گذاری کنند ، بکار می بندند . از این رو می توان ادعا کرد که قیمت تولید کننده تمام فرش های ماشینی یا لا اقل قیمت فرش های ماشینی برند های اصل و نامی هنگام خروج از کارخانه بسیار به یکدیگر نزدیک بوده و نسبت به قیمت بازار ، ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود . تولید کنندگان نامی و خوش سابقه پس از چندین و چند سال فعالیت ، واقف به تمامی روش ها و تکنیک های  تولید هستند و کاملا می دانند یک تخته فرش را به چه روشی و به چه موادی تهیه نمایند تا در عین کیفیت بالا و دوام و ماندگاری از قیمت ارزان تری برخوردار گردد .
مقابه در دست تخت عنوان با خرید اینترنتی ، فرش را ارزان خریداری کنید نگاشته شده است . در این مقاله به دنبال پاسخ به این سوال مهم هستیم که بهترین روش خرید و ارزان ترین نوع خرید فرش های ماشینی کدام است ؟ پس از بررسی موارد مهم در تعیین قیمت فرش ها به تک تک روش های تهیه محصول پرداخته و برترین روش را معرفی خواهیم نمود .
قیمت فرش های ماشینی
موارد موثر در تعیین قیمت محصولات بسیار زیاد هستند اما چند مورد بسیار مهم وجود دارد که مستقیما و در کمترین زمان ممکن تأثیر خود بر فرش ماشینی را نشان می دهد . از انجایی که در مقاله حاضر قصد پرداختن به خرید ارزان قیمت فرش با کیفیت را داریم ، لازم به ذکر است که روش های مطرح شده جهت خرید و قیمت گذاری با در نظر گرفتن کیفیت بالای فرش عنوان شده اند .
مواد اولیه مهم ترین عامل در تعیین قیمت محصول می باشد . هرچه قیمت مواد اولیه گران تر باشد ، فرش دارای قیمتی بالاتر و هرچه مواد اولیه ارزان تر تهیه شود فرش دارای قیمتی پایین تر خواهد بود . تولید کنندگان با سابقه و حرفه ای نشان داده اند که لزوما مواد اولیه بی کیفیت ارزان نیستند بلکه خرید مستقیم و بی واسطه الیاف وارداتی از وارد کنندگان و خرید به قیمت عمده به علت حجم زیاد تولید می تواند هزینه تمام شده و بهای مواد اولیه را کم تر و کم تر نماید .
طبیعی است که فرش ها با متراژ بالا گران تر از فرش هایی هستند که در ابعاد کوچک تولید می شوند .
نیروی کار خبره و متخصص هم می تواند در بالا بردن قیمت و هم می تواند در پایین آوردن قیمت موثر باشد ، نیروی کار متخصص دستمزدی بیشتر از نیروی عادی و کم تخصص طلب می کند چراکه از ارزش کار خود با خبر بوده و محصولاتی ناب تر به ثمر می رساند از طرفی بازدهی بیشتر به علت تخصص بالا تر و پایین امدن ضایعات و ریسک خطا و ... منجر به کاهش قیمت و ارزان تر تمام شدن فرش ماشینی خواهد شد .
تکنیک و فناوری های نوین ، بازدهی دستگاه های را بالا برده و بی شک یکی از آیتم های تولید محصولات ناب درجه یک و ارزان قیمت استفاده از دستگاه های به روزو فناوری های نوین است .
تولید کنندگان زمانی می توانند فرش ماشینی به قیمت عمده به فروش رسانند که از صرفه های ناشی از مقیاس استفاده کرده باشند و به علت تولیدات انبوه فرش ها را در قیمت ارزان تر تولید نموده باشند . این امر فقط از تولید کنندگان بزرگی بر می آید که روزانه ده ها تخته فرش روانه بازار می نمایند .
خرید فرش ماشینی ارزان قیمت
موارد مطرح شده تا اینجا به تولید کننده و کارخانه مربوط می شده است . فرش های ماشینی پس از تولید روانه بازار شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند . تا قبل از خروج از کارخانه قیمت کاملا منطقی و بر اساس اصول و تئوری های امتحان شده اقتصاد می باشد . اما زمانی که فرش در اختیار دلالان و واسطه های فروش قرار گرفت قیمت ها بدون هیچ گونه نظارتی افزایش یافته و هر فروشنده بنابر آنچه سود و هزینه های سربار نامیده می شود درصدی به قیمت می افزاید . همین مورد دلیل مهمی تلقی شد تا تولید کنندگان به فکر راه چاره باشند و خریداران به دنبال خرید محصولات به قیمت تولید کننده بیافتند . ارزان ترین قیمتی که خریداران می توانند فرش های ماشینی را خریدارای کنند همان قیمت تمام شده تولید کننده است که قیمت انبوه یا عمده فروشی هم نام دارد .
فرش ماشینی ارزان قیمت زمانی خریداری می شود که خریداران به جای رفتن به بازار ها و خرید به روشی که واسطه ها در آن نقش داشته اند ، به کارخانه مراجعه کرده و فرش را مستقیما از تولید کننده و کارشناسان فروش خریداری نمایند ؛ در واقع هنگامی که خرید مستقیم فرش انجام شود می توان به ارزان قیمت بودن آن اطمینان داشت .
روش خرید مستقیم فرش های ماشینی انواع مختلفی دارد . روش خرید اینترنتی فرش ، مراجعه حضوری به کارخانه ، مراجعه به نمایشگاه ها که در ایام خاصی از سال برگزار شده و ... از جمله روش های خرید مستقیم و البته ارزان قیمت به شمار می روند . بررسی مفصل هر روش حوصله و زمانی خارج از این مقاله لازم دارد اما مختصرا به انواع روش ها اشاره خواهیم نمود .
خرید غیر مستقیم یا سنتی : روشی است که از قدیم تا کنون در بازار ها رواج داشته و به علت قدمت طولانی مشتریان زیادی دارد . بسیاری از افراد با روش های جدید و مستقیم آشنا نبوده و بسیاری هم ترک عادت را دشوار دانسته و ترجیح می دهند از روش ناکارآمد سنتی خرید نمایند . در این روش مشتری در بازار حضور یافته و فرش های ماشینی را به قیمتی بسیار بالا تر از قیمت کارخانه خریدارای می نماید .
روش حضور در کارخانه روشی است به صرفه برای کسانی که در فواصل نزدیک به کارخانه سکونت دارند . مطمئن ترین روش موجود مراجعه به کارخانه می باشد . تمامی تولید کنندگان محصولات خود را به روش مذکور ارائه داده و درب کارخانه ها همراه به روی مشتریان باز است .
خرید از نمایشگاه ها هم مشابه مراجعه به کارخانه است با این تفاوت که به جای رفتن به کارخانه ، به نمایشگاه رفته و در محیطی کوچک با برند های زیادی آشنا می شوند . نمایشگاه ها در ایامی خاص و در شهر هایی خاص برگزار می گردد .
با خرید اینترنتی فرش را ارزان می خرید . در این روش خریداران صرفا بهای تمام شده تولید کننده را پرداخت کرده و حتی در هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل و ... هم صرفه جویی می نمایند . خدمات ویژه ای ( مانند داشتن گارانتی ، وارانتی و ارسال رایگان درب منزل ) به خریداران به روش اینترنتی تعلق می گیرد که روش خرید از فروشگاه های آنلاین را برتر نموده است .
انتخاب برند در خرید فرش ماشینی خصوصا خرید به روش ارزان قیمت اینترنتی مهم و حساس خواهد بود . خرید از برند فرشخونه به عنوان یکی از برترین برند های بازار فرش و قالی می تواند در داشتن محصولی با کیفیت ، زیبا ، با دوام و ناب کمک کند . خرید از فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه بسیار ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر از سایر روش ها خواهد بود . سری به فروشگاه اینترنتی فرشخونه زده و از زیبایی ، قیمت ارزان و کیفیت فرش های این برند نامی مطمئن شوید .
فروشگاه فرشخونه خرید اینترنتی فرش ارزان را به شما پیشنهاد می کند البته برای کسانی که نمی توانند به خرید های اینترنتی اعتماد کنند خرید حضوری را گذاشته تا از نزدیک با کیفیت محصولات فرشخونه آشنا شوند .
در خرید اینترنتی فرش ، مشتریان از مزایای ضمانت نامه و بیمه نامه ، ضمانت بازگشت کالا در صورت هز گونه عیب یا نقصی در محصول ، تحویل رایگان فرش درب منزل بهره مند می شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش
ویژگی فرش خوب ماشینی و دستباف
قیمت فرش 1200 شانه
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
دلایل افزایش استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون منازل چیست؟
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان