فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه

buy-online-carpet-700-reeds.jpg

در بیشتر خانه ها ، فرش های ماشینی 700 شانه وجود دارد . کارکرد و مقاومت فرش های 700 شانه به حدی است که آن ها را به محبوب ترین بافته ها و مقاومت ترین کف پوش ها تبدیل کرده است . داشتن یک تخته فرش 700 شانه برای پهن کردن در هال که رفت و آمد زیاد است ، قسمت های ورودی خانه ، راهرو ها ، فضاهایی مانند آشپزخانه که مدام در معرض آلودگی هستند و نیازمند شست و شوی بالا می باشند ، اتاق خواب ها که کم تر دیده می شود ، فضاهایی که به جای مبلمان از فرش و کف پوش برای نشستن استفاده می شود و .... بهترین گزینه خواهد بود .
می دانیم که فروش محصولاتی با تعداد گره عرضی  700 در صدر جدول عرضه و تقاضای بازار محصول می باشد و متنوع ترین فرش ها از نظر کیفیت و بافت همین محصولات مد نظر هسند چراکه به سه دسته 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه تقسیم می شوند .
خرید و فروش فرش های ماشینی 700 شانه از روش های مختلفی انجام پذیر است اما همگام شدن با تکنولوژی که هدفی جز راحتی زندگی و فراهم اوردن آسایش بیشتر ندارد ، در دنیای فرش ، هم راهکار خوبی خواهد بود . مدتی است که روش های نوین مبادله به بازار فرش راه پیدا کرده و با استقبال بی نظیر تولید کنندگان و خریداران قشر جوان مواجه شده است اما متأسفانه فروش اینترنتی و خرید به روش آنلاین آنطور که باید و شاید در دل نسل قبل راهکار نیافتاده و نتوانسته است توجه خریداران سنتی را به خود جلب کند . البته دلیل اصلی این موضوع عدم آشنایی کامل مشتریان بازار های سنتی با فروشگاه های اینترنتی است . به دلیل تقاضای بسیار این محصولات ، فروشگاه های فرش ماشینی 700 شانه ازدیاد پیدا کرده است که به صورت حضوری و آنلاین ، فروش این محصولات را انجام می دهند .
برای خرید فرش 700 شانه کاشان کلیک کنید .
فرش های ماشینی 700 شانه
اندکی پس از تولید فرش های 500 شانه ، شاهد حضور فرش هایی بودیم زیبا تر ، با کیفیت تر و ریز بافت تر از محصولات 500 شانه . در آن زمان طرح ها و نقوشی که بر فرش های 700 شانه نقش می بست زیبایی را به غایت رسانده و این محصولات به بهترین جانشین برای فرش های دستبافت تبدیل شده بودند . در حال حاضر نیز با وجود آنکه فرش های 1000 شانه و 1200 شانه در حال تولید هستند ، فرش های 700 شانه نبض بازار را در دست داشته و بیشترین مشتریان را به خود جلب کرده است .
داشتن قیمت ارزان و مقاومت بالا دو ویژگی اصلی در پر تقاضا بودن محصولات مذکور است . از طرفی ارزان بودن در عین با کیفیت بودن شکل گرفته و از طرف دیگر مقاومت بالا و توان تاب آوری در برابر فشار و ... به علت داشتن قطر مناسب فرش است .
فرش های 700 شانه به میزان زیادی تولید شده اند و تولید کنندگان با فروش بالا ، بجای افزایش قیمت سود مورد نیاز خود را کسب می نمایند . استفاده از طرح های ساده و خلوت و حتی تکراری موردی است که بر ارزان تر تمام شدن فرش های ماشینی منجر می شود . از طرفی تولید کنندگان حرفه ای می دانند که خرید مستقیم الیاف از وارد کنندگان و استفاده از نیرو و دستگاه کارآمد با بازدهی بالا به مقدار زیادی از بهای تمام شده فرش می کاهد .
بیشترین ارتفاع نخ خاب را فرش های 500 شانه دارند . نخ خاب تمام محصولات ارتجاعی بوده و  فرش های 700 شانه با ضخامت مناسبی تولید می شوند . داشتن ضخامت ، فرش را برای مکان های پرتردد مناسب نموده است .
فرش های 700 شانه به سه دسته زیر قابل تقسیم بندی هستند :

1- فرش های 700 شانه واقعی : محصولاتی که به معنای واقعی کلمه 700 شانه هستند . در 8 تا 10 رنگ زمینه اصلی تولید شده و در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند . همچنین با کیفیت ترین و در عین حال گران ترین فرش از دسته 700 شانه می باشند .
2- فرش های 700 شانه تبدیلی : محصولاتی هستند که در هنگام تولید 500 شانه بوده اما طی مراحلی تخصصی به فرش های 700 شانه تبدیل می شوند . این محصولات کیفیت ، قیمت و تراکمی ما بین فرش های 700 شانه واقعی و طرح 700 شانه دارند . تشخیص فرش های 70 شانه تبدیلی از واقعی کار ساده ای نیست و تنها از روی تراکم قابل انجام خواهد بود .
3- فرش های طرح 700 شانه : محصولاتی هستند که تنها در داشتن طرح و نگاره بویی از 700 شانه برده اند . فرش های طرح 700 شانه محصولاتی هستند با تعداد گره عرضی 500 که طرح فرش های 700 شانه بر آن ها نقش بسته است . در کیفیت ، قیمت و تراکم نسبت به محصولات 500 شانه رده بالا تری داشته اما در پایین ترین نوع فرش های 700 شانه محسوب می شوند . در خرید فرش های 700 شانه اگر خود توان تشخیص نوع محصولات این دسته را ندارید ، بهتر است از فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه معتبر خرید کنید .
راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
اگر از خریداران بازار سنتی و افرادی که ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز خود را از بازار های فیزیکی تهیه کنند ، دلیل این امر را سوال کنیم ، عمدتا با پاسخی برای این سوال ندارند و یا افرادی هستند که نمی توانند به بازار های اینترنتی و فروشگاه های انلاین اعتماد نمایند .
در صورتی که خطاهای انسانی و بی احتیاطی هایی که عمدتا از ناآگاهی سرچشمه می گیرد دلیل این عدم اعتماد خواهد بود . هنگام خرید و مبادلات فرش ماشینی 700 شانه بصورت اینترنتی باید به نکات زیر توجه کنید :
1- قبل از اضافه کردن محصول به سبد و پرداخت بها از انتخاب خود مطمئن شوید . تمامی ابعاد را بررسی نموده و پس از این که اطمینان حاصل نمودید که کالای انتخابی همان چیزی است که شما نیاز دارید ، محصول را به سبد خرید اضافه نموده و مراحل خرید را طی کنید .
2- در پرداخت قیمت فرش 700 شانه و تعداد صفر ها دقت نمایید . چراکه برگشت مبلغ اضافی پرداخت با دشواری و درد سر همراه خواهد بود .
3- هرگز رمز دوم کارت خود را در اختیار دیگران قرار ندهید .
4- اگر به هر دلیلی آدرس ، مبلغ و یا فرش انتخاب شده اشتباه باشد ، در اولین فرصت با کاشناسان فروش کارخانه تماس گرفته و موضوع را گزارش دهید تا فرصت کافی برای رفع و رجوع باشد .
5- در وارد کردن آدرس دقت نمایید چراکه محصول سفارش داده شده ، به آدرس وارد شده ارسال خواهد شد .
6- کد پیگیری داده شده در آخرین مرحله خرید را تا هنگام دریافت فرش نزد خود نگه دارید .
7- هنگام دریافت فرش ماشینی ، محصول ارسالی را با آنچه سفارش داده بودین تطبیق دهید و در صورت هرگونه عدم تطابق نسبت به بازگرداندن فرش و در یافت محصول سفارش داده شده اقدام نمایید . احتمال ارسال کالایی متفاوت از محصول درخواستی بسیار اندکی می باشد زیرا پس از ثبت سفارش چندین و چند کارشناس محصول را بررسی کرده و پس از ثبت و بررسی های لازمه فرش ارسال می گردد . اما اگر به هر دلیل کالا اشتباه ارسال شده باشد ، بودن  صرف هزینه از جانب خریدار امکانات تعویض از سوی تولید کننده فراهم می شود .
خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه
برای خرید ارزان قیمت و با کیفیت باید یکی از راه های خرید مستقیم را انتخاب نمایید . روش های خرید مستقیم آن هایی هستند که بدون هیچ واسطه بین خریداران و تولید کنندگان شکل می گیرد . فرش های ماشینی 700 شانه را می توان هم از کارخانه ها بصورت مستقیم و هم از فروشگاه های اینترنتی بصورت آنلاین خریداری کرد . توجه داشته باشید که در بازار های سنتی فروشندگان تمایزی بین سه دسته محصول قائل نشده و همه را تحت عنوان فرش های 700 شانه واقعی به فروش  می رسانند . در حالی که در روش خرید مستقیم چه از نوع خرید از کارخانه و چه از نوع فروشگاه های اینترنتی معرفی فرش ها و فروش بر اساس انواع مختلف متمایز بوده و این مورد در قیمت انواع فرش های 700 شانه هم مستتر می باشد .
خریدی ارزان قیمت ، باکیفیت ، تضمین شده و زیبا و راحت را از فروشگاه های اینترنتی فرش های 700 شانه فرشخونه انجام دهید تا بتوانید سالیان متمادی از تعویض فرش در امان باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شانه و تراکم در کیفیت و قیمت فرش ماشینی
فرش 700 شانه بهتر است یا 1200 شانه؟
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
توضیحات کامل فروش اینترنتی فرش
10 ویژگی فرش ماشینی خوب
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان