فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه

buy-online-carpet-700-reeds.jpg

در بیشتر خانه ها ، فرش های ماشینی 700 شانه وجود دارد . کارکرد و مقاومت فرش های 700 شانه به حدی است که آن ها را به محبوب ترین بافته ها و مقاومت ترین کف پوش ها تبدیل کرده است . داشتن یک تخته فرش 700 شانه برای پهن کردن در هال که رفت و آمد زیاد است ، قسمت های ورودی خانه ، راهرو ها ، فضاهایی مانند آشپزخانه که مدام در معرض آلودگی هستند و نیازمند شست و شوی بالا می باشند ، اتاق خواب ها که کم تر دیده می شود ، فضاهایی که به جای مبلمان از فرش و کف پوش برای نشستن استفاده می شود و .... بهترین گزینه خواهد بود .
می دانیم که فروش محصولاتی با تعداد گره عرضی  700 در صدر جدول عرضه و تقاضای بازار محصول می باشد و متنوع ترین فرش ها از نظر کیفیت و بافت همین محصولات مد نظر هسند چراکه به سه دسته 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه تقسیم می شوند .
خرید و فروش فرش های ماشینی 700 شانه از روش های مختلفی انجام پذیر است اما همگام شدن با تکنولوژی که هدفی جز راحتی زندگی و فراهم اوردن آسایش بیشتر ندارد ، در دنیای فرش ، هم راهکار خوبی خواهد بود . مدتی است که روش های نوین مبادله به بازار فرش راه پیدا کرده و با استقبال بی نظیر تولید کنندگان و خریداران قشر جوان مواجه شده است اما متأسفانه فروش اینترنتی و خرید به روش آنلاین آنطور که باید و شاید در دل نسل قبل راهکار نیافتاده و نتوانسته است توجه خریداران سنتی را به خود جلب کند . البته دلیل اصلی این موضوع عدم آشنایی کامل مشتریان بازار های سنتی با فروشگاه های اینترنتی است . به دلیل تقاضای بسیار این محصولات ، فروشگاه های فرش ماشینی 700 شانه ازدیاد پیدا کرده است که به صورت حضوری و آنلاین ، فروش این محصولات را انجام می دهند .
برای خرید فرش 700 شانه کاشان کلیک کنید .
فرش های ماشینی 700 شانه
اندکی پس از تولید فرش های 500 شانه ، شاهد حضور فرش هایی بودیم زیبا تر ، با کیفیت تر و ریز بافت تر از محصولات 500 شانه . در آن زمان طرح ها و نقوشی که بر فرش های 700 شانه نقش می بست زیبایی را به غایت رسانده و این محصولات به بهترین جانشین برای فرش های دستبافت تبدیل شده بودند . در حال حاضر نیز با وجود آنکه فرش های 1000 شانه و 1200 شانه در حال تولید هستند ، فرش های 700 شانه نبض بازار را در دست داشته و بیشترین مشتریان را به خود جلب کرده است .
داشتن قیمت ارزان و مقاومت بالا دو ویژگی اصلی در پر تقاضا بودن محصولات مذکور است . از طرفی ارزان بودن در عین با کیفیت بودن شکل گرفته و از طرف دیگر مقاومت بالا و توان تاب آوری در برابر فشار و ... به علت داشتن قطر مناسب فرش است .
فرش های 700 شانه به میزان زیادی تولید شده اند و تولید کنندگان با فروش بالا ، بجای افزایش قیمت سود مورد نیاز خود را کسب می نمایند . استفاده از طرح های ساده و خلوت و حتی تکراری موردی است که بر ارزان تر تمام شدن فرش های ماشینی منجر می شود . از طرفی تولید کنندگان حرفه ای می دانند که خرید مستقیم الیاف از وارد کنندگان و استفاده از نیرو و دستگاه کارآمد با بازدهی بالا به مقدار زیادی از بهای تمام شده فرش می کاهد .
بیشترین ارتفاع نخ خاب را فرش های 500 شانه دارند . نخ خاب تمام محصولات ارتجاعی بوده و  فرش های 700 شانه با ضخامت مناسبی تولید می شوند . داشتن ضخامت ، فرش را برای مکان های پرتردد مناسب نموده است .
فرش های 700 شانه به سه دسته زیر قابل تقسیم بندی هستند :

1- فرش های 700 شانه واقعی : محصولاتی که به معنای واقعی کلمه 700 شانه هستند . در 8 تا 10 رنگ زمینه اصلی تولید شده و در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند . همچنین با کیفیت ترین و در عین حال گران ترین فرش از دسته 700 شانه می باشند .
2- فرش های 700 شانه تبدیلی : محصولاتی هستند که در هنگام تولید 500 شانه بوده اما طی مراحلی تخصصی به فرش های 700 شانه تبدیل می شوند . این محصولات کیفیت ، قیمت و تراکمی ما بین فرش های 700 شانه واقعی و طرح 700 شانه دارند . تشخیص فرش های 70 شانه تبدیلی از واقعی کار ساده ای نیست و تنها از روی تراکم قابل انجام خواهد بود .
3- فرش های طرح 700 شانه : محصولاتی هستند که تنها در داشتن طرح و نگاره بویی از 700 شانه برده اند . فرش های طرح 700 شانه محصولاتی هستند با تعداد گره عرضی 500 که طرح فرش های 700 شانه بر آن ها نقش بسته است . در کیفیت ، قیمت و تراکم نسبت به محصولات 500 شانه رده بالا تری داشته اما در پایین ترین نوع فرش های 700 شانه محسوب می شوند . در خرید فرش های 700 شانه اگر خود توان تشخیص نوع محصولات این دسته را ندارید ، بهتر است از فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه معتبر خرید کنید .
راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
اگر از خریداران بازار سنتی و افرادی که ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز خود را از بازار های فیزیکی تهیه کنند ، دلیل این امر را سوال کنیم ، عمدتا با پاسخی برای این سوال ندارند و یا افرادی هستند که نمی توانند به بازار های اینترنتی و فروشگاه های انلاین اعتماد نمایند .
در صورتی که خطاهای انسانی و بی احتیاطی هایی که عمدتا از ناآگاهی سرچشمه می گیرد دلیل این عدم اعتماد خواهد بود . هنگام خرید و مبادلات فرش ماشینی 700 شانه بصورت اینترنتی باید به نکات زیر توجه کنید :
1- قبل از اضافه کردن محصول به سبد و پرداخت بها از انتخاب خود مطمئن شوید . تمامی ابعاد را بررسی نموده و پس از این که اطمینان حاصل نمودید که کالای انتخابی همان چیزی است که شما نیاز دارید ، محصول را به سبد خرید اضافه نموده و مراحل خرید را طی کنید .
2- در پرداخت قیمت فرش 700 شانه و تعداد صفر ها دقت نمایید . چراکه برگشت مبلغ اضافی پرداخت با دشواری و درد سر همراه خواهد بود .
3- هرگز رمز دوم کارت خود را در اختیار دیگران قرار ندهید .
4- اگر به هر دلیلی آدرس ، مبلغ و یا فرش انتخاب شده اشتباه باشد ، در اولین فرصت با کاشناسان فروش کارخانه تماس گرفته و موضوع را گزارش دهید تا فرصت کافی برای رفع و رجوع باشد .
5- در وارد کردن آدرس دقت نمایید چراکه محصول سفارش داده شده ، به آدرس وارد شده ارسال خواهد شد .
6- کد پیگیری داده شده در آخرین مرحله خرید را تا هنگام دریافت فرش نزد خود نگه دارید .
7- هنگام دریافت فرش ماشینی ، محصول ارسالی را با آنچه سفارش داده بودین تطبیق دهید و در صورت هرگونه عدم تطابق نسبت به بازگرداندن فرش و در یافت محصول سفارش داده شده اقدام نمایید . احتمال ارسال کالایی متفاوت از محصول درخواستی بسیار اندکی می باشد زیرا پس از ثبت سفارش چندین و چند کارشناس محصول را بررسی کرده و پس از ثبت و بررسی های لازمه فرش ارسال می گردد . اما اگر به هر دلیل کالا اشتباه ارسال شده باشد ، بودن  صرف هزینه از جانب خریدار امکانات تعویض از سوی تولید کننده فراهم می شود .
خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه
برای خرید ارزان قیمت و با کیفیت باید یکی از راه های خرید مستقیم را انتخاب نمایید . روش های خرید مستقیم آن هایی هستند که بدون هیچ واسطه بین خریداران و تولید کنندگان شکل می گیرد . فرش های ماشینی 700 شانه را می توان هم از کارخانه ها بصورت مستقیم و هم از فروشگاه های اینترنتی بصورت آنلاین خریداری کرد . توجه داشته باشید که در بازار های سنتی فروشندگان تمایزی بین سه دسته محصول قائل نشده و همه را تحت عنوان فرش های 700 شانه واقعی به فروش  می رسانند . در حالی که در روش خرید مستقیم چه از نوع خرید از کارخانه و چه از نوع فروشگاه های اینترنتی معرفی فرش ها و فروش بر اساس انواع مختلف متمایز بوده و این مورد در قیمت انواع فرش های 700 شانه هم مستتر می باشد .
خریدی ارزان قیمت ، باکیفیت ، تضمین شده و زیبا و راحت را از فروشگاه های اینترنتی فرش های 700 شانه فرشخونه انجام دهید تا بتوانید سالیان متمادی از تعویض فرش در امان باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دنیای متفاوت فرش ماشینی کاشان
خرید فرش ماشینی 1200 شانه
فروش اینترنتی فرش
فرش 700 شانه را از کجا بخریم ؟
فرش ماشینی لوکس
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان