خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی

online-sale-machine-carpet-kashan.jpg

چرا امروزه بیشتر تولید کنندگان شهرستان کاشان در کنار فروش سنتی و حضوری به فروش اینترنتی فرش ماشینی می پردازند و چرا خریداران از خرید اینترنتی فرش بیشتر استقبال کرده اند ؟
فلسفه وجودی فرش ها از بدو خلقت این محصول تا کنون دارای تغییرات فراوانی شده است . اولین فرش ها ، محصولاتی بودند دستبافت و هنر دست زنان عشایر بدون هیچ گونه طرح و رنگ مشخص بافته می شدند تا در قسمت های مختلف خانه از جمله کف منزل پهن شده و مورد استفاده واقع شوند . رفته رفته فرش های دستبافت شکل و شمایل مشخصی به خود گرفته و آنقدر ارزشمند و گران قیمت شدند که توان خرید چنین محصولاتی از بودجه خانوارهای معمولی خارج شد . در سال های 1350 با تأسیس اولین کارخانه های فرش ماشینی بهترین جایگزین های برای فرش های دستبافت تولید شد . اولین فرش های ماشینی تحت شانه 350 و رنگ های زمینه لاکی ، گلی و قرمز وارد بازار شدند و صرفا کاربردی تلقی می شدند اما اندکی گذشت و تنوع تولید در فرش های ماشینی به شکل تولید فرش های 500 شانه ، 700 شانه و امروزه انواع فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه را شاهد هستیم .
برخی از برند های معتبر و با سابقه مانند فروشگاه فرشخونه در تولید انواع فرش های  ترک ، فانتزی و ... هم فعالیت داشته و بهترین محصولات را تولید می کنند . در حال حاضر با چنین دنیای بزرگی که از فرش های ماشینی در بازار ها شکل گرفته است ، فرش ها جنبه صرفا کاربردی بودن را از دست داده اند و زیبایی و زینت بخشی به خانه هم بر کارکرد های مختلف فرش های ماشینی افزوده شده است .
خرید فرش ماشینی یکی از مایحتاج خانه است اما متأسفانه خریداران ، در خرید این محصول با دردسر هایی همراه هستند که عمده این نگرانی ها و دشواری ها از عدم اگاهی و عدم اطلاع ناشی می شود . داشتن قیمت بالا ، تنوع بالا ، اهمیت ویژه ای که طرح و رنگ فرش در دکوراسیون بر عهده دارد ، شرایط خاص حمل و نگهداری از فرش و ... از مواردی هستند که در صورت انتخاب صحیح و داشتن اطلاع از روش های خرید نوین بسیار آسان و قابل حل خواهند بود .
از آنجایی که پشرفت تکنولوژی و فناوری همراه در اختیار مردم و حلال مشکلات بوده است روش های نوین نیز در پی حل معضلات و نگرانی های مطرح شده برآمده اند . فروش اینترنتی فرش ماشینی که اولین بار توسط تولید کنندگان کاشانی و برای فرش کاشان رقم خورد می تواند خرید را به راحت ترین شکل ممکن درآورده و خریدی لذت بخش به ارمغان آورد .
فروش اینترنتی فرش کاشان
شهرت فرش ماشینی کاشان در سراسر دنیای پیچیده شده است و کیفیت و زیبایی این محصول بر کسی پوشیده نیست . در اقصی نقاط کشور می توان فروشگاه های فیزیکی را پیدا کرد که نسبت به عرضه فرش های کاشان مشغول هستند اما متأسفانه هستند فروشندگانی که فرش های تقلبی و بی کیفیت را تحت عنوان برند های کاشان به فروش می رسانند .
مقاله مربوطه : شناخت فرش درجه یک از تقلبی
از طرفی عرضه محصولات در بازارهای فیزیکی خصوصا کالاهایی مثل فرش ماشینی که بنا به داشتن کیفیت ، طرح و رنگ مختلف قیمت هایی متفاوت دارند با قیمت بالا همراه شده و اختلاف قیمت در بازار های فیزیکی و درب کارخانه بسیار بالا است .
خرید و فروش اینترنتی فرش های ماشینی کاشان به عنوان یک مبادله که هم برای خریداران و هم برای فروشندگان مزایایی به همراه دارد در حل مسائل گفته شده راهکار هایی کارگشا ارائه می دهد .
1- با خرید اینترنتی فرش می توانید به اصالت آن اطمینان داشته باشید . انتخاب روش مبادله اینترنتی پلی است بین خریداران و تولید کنندگان . کافی است با انتخاب برند فرشخونه به عنوان یکی از بهترین برند های کاشان ، گروه تولید قابل اعتمادی را انتخاب کرده و وارد فروشگاه شوید . همچنین در فروش اینترنتی فرش ماشینی ، تولید کننده هم اطمینان خاطر خواهد داشت که از برند وی سوء استفاده نشده و در صداقت کامل محصولات را عرضه می نماید .
2- از مزایای مهم خرید و فروش اینترنتی از فروشگاه آنلاین فرشخونه گارانتی و ضمانت فرش خریداری شده توسط تولید کننده است . گارانتی به خریداران اطمینان می دهد که محصول با کیفیت می باشد و اگر آسیبی از جانب تولید کننده به فرش وارد بود ، هزینه های تعمیر و حتی تعویض بر عهده تولید کننده می باشد . از طرف دیگر فروشنده که همان تولید کننده فرشخونه می باشد ؛ با همراه کردن گارانتی فروش خود را بالا می برد .
3- قیمت ارزان و مطلوب ، ویژگی دیگر  فروش اینترنتی فرشخونه است . تفاوت قیمت در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های فیزیکی به علت حذف دلالان و کوتاه شدن مسیر عرضه می باشد .
4- اگر از فروشگاه اینترنتی برند فرشخونه خرید نمایید ، تنها محصول را سفارش داده و منتظر خواهید ماند تا محصول با ارسال رایگان درب منزل به شما تحویل داده شود حال آنکه در خرید های سنتی فرش در فروشگاه به خریداران تحویل داده و هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری خواهد بود .
مقاله مربوطه : تحویل رایگان فرش درب منزل
5- این فروشگاه در داشتن تنوع و طرح زبانزد خاص و عام می باشد اما امکان دیدن تمامی طرح ها در یک مراجعه حضوری و در حداقل زمان ممکن امکان پذیر نیست . با مراجعه به وب سایت فرشخونه می توانید تمامی محصولات را همرا با تصویر فرش و ذکر خصوصیات آن ها در کمترین زمان مشاهده کنید و طرح ها و نقشه ها و قیمت های این فروشگاه را با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید .
6- درب فروشگاه اینترنتی فرشخونه در تمامی ایام سال و تمامی ساعات شبانه روز به روی مشتریان باز می باشد و کارشناسان خبره با پشتیبان آنلاین آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما خواهد بود .
دلیل مراجعه به فروشگاه های سنتی فرش کاشان
سوال این است که چرا با وجود مزایای فراوان فروش اینترنتی فرش کاشان هنوز برخی از خریداران جهت خرید به بازار های سنتی مراجعه می نمایند ؟
پاسخ به این سوال نیازمند تحقیقات میدانی است اگر این سوال را از خریداران روش های سنتی بپرسیم با پاسخ های مختلفی روبرو خواهیم شد اما مهم ترین دلیل عدم آشنایی با روش مدرن و روش های آنلاین ، چسبندگی به عادات و روش های سنتی ، عدم اعتماد به روش های مدرن و مواردی از این دست می باشد که ریشه اصلی آن از کمبود فرهنگ در زمینه آشنایی با روش های آنلاین است . همانطور که می بینیم قشر جوان به علت آشنایی با دنیای اینترنت به راحتی با روش های فروش اینترنتی ارتباط برقرار کرده و به مزایای این روش واقف هستند اما انان که با فضای مجازی خو نگرفته اند تصور می کنند دنیای مجازی و خرید از فروشگاه هایی که قابل لمس نیست نمی تواند قابل اعتماد باشد .
نکات مهم در فروش اینترنتی فرش ماشینی
کافی است افرادی که به روش های سنتی پایبند هستند طی مراحلی استفاده از فروشگاه آنلاین فرش ماشینی را آموزش دیده و راحتی و لذت خرید اینترنتی را بچشند . برای اعتماد به این فروشگاه کافی است چند نکته ساده را رعایت کنیم :
1- قبل از طی کردن مراحل خرید از محصول انتخابی مطمئن شوید . مطالعه ویژگی های محصولات و رایزنی با کاشناسان حاضر در فروشگاه اینترنتی فرشخونه می تواند به خرید ما کمک نماید .
2- هنگام پرداخت مبلغ و انجام تراکنش بانکی دقت نمایید تا مبلغ را صحیح وارد نمایید . رمز دوم کارت بانکی را در اختیار کسی قرار ندهید و مراقب سوء استفاده ها و کلاهبرداری های این چنینی باشید .
3- هنگام دریافت فرش ماشینی ، محصول را با مورد سفارش داده شده چک نمایید و در صورت تفاوت با کاشناسان فروش تماس حاصل نمایید . احتمال ارسال محصول متفاوت بسیار کم می باشد چراکه ارسال از چند کانال گذشته و چند تیم از جمله انبار دار ، تیم سفارشات ، کارشناسان فروش و ... تطابق سفارش با محصول را چک می نمایند ؛ اما در صورت خطا در ارسال فرش ماشیین ارجاع داده شده و محصول اصلی برای خریدار ارسال می گردد . هزینه تمامی این رفت و آمد ها بر عهده تولید کننده می باشد .
فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان با سابقه ای درخشان توانسته است در بازار خوش درخشیده و سهم خوبی را به خود اختصاص دهد . وجود برند فرشخونه برای بازار فرش کاشان افتخاری محسوب شده و کیفیت ، زیبایی و مطلوبیت این برند در سراسر دنیا شهرت دارد . خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرشخونه در کنار کیفیت و زیبایی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و آسان می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
فرش 700 شانه را از کجا بخریم ؟
فرش ترک
فرش 1000 شانه جدید
مشخصات فرش ماشینی درجه یک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان