فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

carpet-1200-reeds-8-color-kashan.jpg

برای خرید انواع فرش های ماشینی 1200 شانه و بررسی قیمت آن ها کلیک کنید .
زیبایی خانه تا حد زیادی به دکوراسیون و وسایل استفاده شده در دکور بستگی دارد . تعیین کنندگان اصلی فضای خانه و سبک و سیاق دکور ، فرش ها ، مبلمان ، پرده ها و کف پوش ها به عنوان عناصر بزرگ و نزدیک به هم هستند . این چهار عنصر در فضای خانه بیش از سایر وسایل به چشم آمده و نظر بینندگان را به خود جلب می کنند . تصور نمایید که تا چه حد انتخاب صحیح و به جای فرش و مبلمان و پرده می تواند زیبایی بیافریند و انتخاب نا صحیح و غیر اصولی می تواند از فاخر بودن و وجاهت فضا کم کند .
در مقالات و نوشته های متعدد به موضوعاتی در حیطه ست کردن مبلمان و فرش ، پرده ها و فرش ، اصول مهم در خرید زیباترین فرش ماشینی و ... اشاره شده است اما هرگز نمی توان فرشی معین را معرفی نمود و ادعا کرد که استفاده از آن در تمامی دکور ها زیبا بخش و به جا خواهد بود . چراکه تناسب فرش و دکور در هر خانه و فضایی متفاوت می باشد و از طرفی سلیقه خریداران نیز یکسان نخواهد بود . اما نکته جالب توحه این است که اتفاق قول بر سر خرید فرش های پرشانه و پر تراکم از جمله فرش های ماشینی 1200 شانه برای قسمت هایی مانند پذیرایی وجود دارد ؛ چراکه فرش های 1200 شانه وظیفه زیبایی را بر عهده داشته و بیش از کاربرد از جنبه جلوه و طرح و رنگ مورد توجه واقع می شوند . حال اگر در هنگام خرید برندی مطلوب و معروف مانند برند فرش نوین هم انتخاب شود خرید فرش 1200 شانه می تواند بی شک مناسب و مرغوب تلقی گردد .

اما سوال آن است که از میان تنوع بالا خرید کدام فرش ماشینی 1200 شانه کاشان از فروشگاه فرشخونه کاشان صحیح بوده و بهترین روش خرید کدام است ؟
در فروشگاه های مختلف می توان انواع و اقسام  محصولات 1200 شانه را یافت که همگی زیبا ، چشم نواز و با کیفیت هستند اما لازم است متناسب با فضا انتخاب شوند . هرچه خانه و پذیرایی لوکس تر باشد ، لزوم استفاده از فرش های 1200 شانه افزایش می یابد . برای مثال اگر هال و پذیرایی خانه یکی است ، بهتر است از فرش های 1200 شانه 8 رنگ استفاده شود اما اگر برای پذیرایی و مهمان خانه قسمتی مجزا در نظر گرفته شده است بهترین انتخاب ، فرش های 1200 شانه گل برجسته خواهد بود . چراکه فرش های گل برجسته برای مکان هایی بسیار کم رفت و آمد و خلوت مناسب هستند و اصول خاص نگهداری را می طلبند  .
در این نوشتار در پی معرفی فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان به عنوان بهترین فرش های 1200 شانه در سراسر جهان خواهیم بود . معرفی مدل های مختلف  این محصولات در کنار بهترین روش خرید متن اصلی مقاله را به خود اختصاص داده است .
فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان
فرش های 1200 شانه به قالی های شبه دستبافت یا به عبارتی دستبافت گونه شهرت دارند . ظرافت و ریز بافی در این محصولات به حدی است که در نگاه اول تفاوتی با فرش های دستبافت نداشته و از نظر ظاهری بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت به حساب می آیند . اگر در حرفه فرش و قالی متخصص باشید ، به راحتی قادر به تشخیص فرش های کاشان و تفاوت برند های کاشان با سایر بردن های خواهید شد .
عمده خریداران فرش های 1200 شانه کاشان متقاضیانی هستند که جهت خرید کف پوش برای قسمت لوکس خانه وارد بازار شده و بنا بر زیبایی و ظرافت بافت ، جذب محصولات 1200 شانه شده اند . ویژگی عمده فرش های مذکور داشتن بافت ریز است . بی شک داشتن 1200 گره در هر متر عرض فرش نتیجه ای جز ظرافت به همراه نخواهد داشت . اما فرش های 1200 کاشان در کنار ظرافت ، زیبایی طرح ، هارمونی نگاره و رنگ و کیفیت درجه یک را هم به ارمغان آورده و مشتریان را جلب می نمایند . داشتن طرح و نگاره زیبا نتیجه بکارگیری تیم متخصص و طراح در تولید فرش های ماشینی است . بجز برند های کاشان کم تر برندی در سراسر دنیا جهت طراحی نقشه فرش ها از تیم متخصص و خبره کمک می گیرد از همین رو اکثر طرح هایی که تحت عنوان برند های غیر کاشان وارد بازار می شود تکراری بوده و یا در زیبایی در رده های پایین تری قرار دارند .
فروشگاه فرشخونه با ارائه فرش های 1200 شانه با طرح هایی مدرن سرآمد بوده است .
نگاهی به محصولات این فروشگاه بیانندازید و از زیبایی و هماهنگ بودن طرح و نقشه و نگاره و رنگ مطمئن شوید . از آنجایی که کاشان از سالیان دور مرکز توجه هنر بوده و هنرمندان زیادی را به خود دیده است ، جای تعحب نخواهد داشت که در حال حاضر بهترین طراحان را داشته باشد .
انواع فرش های 1200 شانه
می توان فرش های 1200 شانه فروشگاه فرشخونه را مانند سایر برند های مرغوب و مشهور از نظر تعداد رنگ بکار رفته  ، تراکم ، طرح و ... دسته بندی نمود . آنچه در نظر خریداران بیشتر نمود کرده است دسته فرش های 1200 شانه در 8 رنگ و دسته فرش های 1200 شانه گل برجسته می باشد .
فرش های 1200 گل برجسته : زیباترین فرش های بازار ، محصولاتی هستند که علاوه بر شانه و تراکم بالا ، در داشتن رنگ و نگاره بی نظیر بوده و در قسمت هایی با ایجاد پشتی و بلندی زیبایی طرح ها پررنگ شده است . این محصولات را فرش های 1200 شانه گل برجسته می نامند . زیبایی و هنر بکار گرفته در این محصولات بسیار فاخر بوده و نسبت به سایر محصولات قیمتی بالا تر دارند . این فرش ها به علت ظرافت و نازکی بیش از حد نباید زیاد مورد پاخوردگی ، فشار و شست و شو قرار بگیرند از همین رو در مکان هایی استفاده می شوند که بسیار کم رفت و آمد بوده و در معرض آلودگی نیستند . استفاده از فرش های 12000 شانه گل برجسته در ابعاد کوچک تحت عنوان تابلو فرش رواج بالایی دارد .
فرش های 1200 شانه 8 رنگ : محصولاتی که در عین ظرافت ، تعداد 8 رنگ اصلی در زمینه خود دارند در دسته فرش های متنوع از نظر رنگ قرار گرفته و از نظر طراحان دکور بهترین وسیله برای تحول فضا و رنگ و لعاب دادن به خانه می باشند . این محصولات نسبت به فرش های گل برجسته حساسیت کم تری داشته اما نسبت به محصولات 1000 شانه و 700 شانه نیازمند مراقبت هستند . در کل فرش های 1200 شانه به علت استفاده از الیاف نازک ( اما مقاوم ) ، ظرافت بالا در بافت و قطر کم حساس بوده و مقاومت کم تری نسبت به فرش های 700 شانه دارند .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش 1200 شانه با 700 شانه
تولید فرش های 1200 شانه زیبا و با کیفیت از هر برندی ساخته نیست . مهم ترین نکته در تولید این محصولات توجه به هماهنگ بودن طرح با تعداد شانه و تراکم است . بالا بودن تعداد گره طولی و عرضی بافته را برای طرح هایی مناسب کرده است که از نگاره های ریز و پیچیده تشکیل شده اند . یکی از دلایل گران بودن فرش های 1200 شانه استفاده از همین طرح ها است که بر شانه و تراکم بالا نقش می بندند . حال مشخص است که استفاده از طرح های خلوتی که می توانند در بافت های 700 شانه نیز زیبا باشند ، در بافته های 1200 شانه کار درستی نخواهد بود و این موردی است که برند های با سابقه به آن دقت می نمایند . 
خرید فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فروشگاه فرشخونه با تأسیس فروشگاه اینترنتی ، کار خرید را برای مشتریان و کار فروش را برای تولید کنندگان آسان کرده است . عرضه محصولات در فروشگاه اینترنتی ، فرش ها را به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه به دست مشتریان رسانده و با ارائه محصولاتی با کیفیت ، زیبا و نوین خریداران را از اصالت محصول مطمئن می نماید . فرش های ماشینی که در این فروشگاه ارائه می شوند تحت ضمانت تولید کننده می باشد .
آسان بودن خرید اینترنتی از فروشگاه فرشخونه به لحاظ عدم نیاز به رفتن به فروشگاه های فیزیکی ، عدم صرف زمان جهت دیدن تنوع طرح ها و دریافت فرش 1200 شانه با ارسال رایگان درب منزل ذکر می شود . تولید کنندگان نیز برای فروش بیشتر ، ارتباط مستقیم با خریداران و کوتاه تر شدن مسیر عرضه از فروشگاه های اینترنتی استقبال نموده اند . لازم  به ذکر است که استفاده از شبکه های مجازی و بکارگیری خرید آنلاین به دلایل ذکر شده هم برای خریداران و هم برای تولید کنندگان مقرون به صرفه می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین مرکز خرید فرش
معرفی انواع تابلو فرش
فرش ترک
توضیحات کامل فروش اینترنتی فرش
شانه و تراکم در کیفیت و قیمت فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان