فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

carpet-1200-reeds-8-color-kashan.jpg

برای خرید انواع فرش های ماشینی 1200 شانه و بررسی قیمت آن ها کلیک کنید .
زیبایی خانه تا حد زیادی به دکوراسیون و وسایل استفاده شده در دکور بستگی دارد . تعیین کنندگان اصلی فضای خانه و سبک و سیاق دکور ، فرش ها ، مبلمان ، پرده ها و کف پوش ها به عنوان عناصر بزرگ و نزدیک به هم هستند . این چهار عنصر در فضای خانه بیش از سایر وسایل به چشم آمده و نظر بینندگان را به خود جلب می کنند . تصور نمایید که تا چه حد انتخاب صحیح و به جای فرش و مبلمان و پرده می تواند زیبایی بیافریند و انتخاب نا صحیح و غیر اصولی می تواند از فاخر بودن و وجاهت فضا کم کند .
در مقالات و نوشته های متعدد به موضوعاتی در حیطه ست کردن مبلمان و فرش ، پرده ها و فرش ، اصول مهم در خرید زیباترین فرش ماشینی و ... اشاره شده است اما هرگز نمی توان فرشی معین را معرفی نمود و ادعا کرد که استفاده از آن در تمامی دکور ها زیبا بخش و به جا خواهد بود . چراکه تناسب فرش و دکور در هر خانه و فضایی متفاوت می باشد و از طرفی سلیقه خریداران نیز یکسان نخواهد بود . اما نکته جالب توحه این است که اتفاق قول بر سر خرید فرش های پرشانه و پر تراکم از جمله فرش های ماشینی 1200 شانه برای قسمت هایی مانند پذیرایی وجود دارد ؛ چراکه فرش های 1200 شانه وظیفه زیبایی را بر عهده داشته و بیش از کاربرد از جنبه جلوه و طرح و رنگ مورد توجه واقع می شوند . حال اگر در هنگام خرید برندی مطلوب و معروف مانند برند فرش نوین هم انتخاب شود خرید فرش 1200 شانه می تواند بی شک مناسب و مرغوب تلقی گردد .

اما سوال آن است که از میان تنوع بالا خرید کدام فرش ماشینی 1200 شانه کاشان از فروشگاه فرشخونه کاشان صحیح بوده و بهترین روش خرید کدام است ؟
در فروشگاه های مختلف می توان انواع و اقسام  محصولات 1200 شانه را یافت که همگی زیبا ، چشم نواز و با کیفیت هستند اما لازم است متناسب با فضا انتخاب شوند . هرچه خانه و پذیرایی لوکس تر باشد ، لزوم استفاده از فرش های 1200 شانه افزایش می یابد . برای مثال اگر هال و پذیرایی خانه یکی است ، بهتر است از فرش های 1200 شانه 8 رنگ استفاده شود اما اگر برای پذیرایی و مهمان خانه قسمتی مجزا در نظر گرفته شده است بهترین انتخاب ، فرش های 1200 شانه گل برجسته خواهد بود . چراکه فرش های گل برجسته برای مکان هایی بسیار کم رفت و آمد و خلوت مناسب هستند و اصول خاص نگهداری را می طلبند  .
در این نوشتار در پی معرفی فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان به عنوان بهترین فرش های 1200 شانه در سراسر جهان خواهیم بود . معرفی مدل های مختلف  این محصولات در کنار بهترین روش خرید متن اصلی مقاله را به خود اختصاص داده است .
فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان
فرش های 1200 شانه به قالی های شبه دستبافت یا به عبارتی دستبافت گونه شهرت دارند . ظرافت و ریز بافی در این محصولات به حدی است که در نگاه اول تفاوتی با فرش های دستبافت نداشته و از نظر ظاهری بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت به حساب می آیند . اگر در حرفه فرش و قالی متخصص باشید ، به راحتی قادر به تشخیص فرش های کاشان و تفاوت برند های کاشان با سایر بردن های خواهید شد .
عمده خریداران فرش های 1200 شانه کاشان متقاضیانی هستند که جهت خرید کف پوش برای قسمت لوکس خانه وارد بازار شده و بنا بر زیبایی و ظرافت بافت ، جذب محصولات 1200 شانه شده اند . ویژگی عمده فرش های مذکور داشتن بافت ریز است . بی شک داشتن 1200 گره در هر متر عرض فرش نتیجه ای جز ظرافت به همراه نخواهد داشت . اما فرش های 1200 کاشان در کنار ظرافت ، زیبایی طرح ، هارمونی نگاره و رنگ و کیفیت درجه یک را هم به ارمغان آورده و مشتریان را جلب می نمایند . داشتن طرح و نگاره زیبا نتیجه بکارگیری تیم متخصص و طراح در تولید فرش های ماشینی است . بجز برند های کاشان کم تر برندی در سراسر دنیا جهت طراحی نقشه فرش ها از تیم متخصص و خبره کمک می گیرد از همین رو اکثر طرح هایی که تحت عنوان برند های غیر کاشان وارد بازار می شود تکراری بوده و یا در زیبایی در رده های پایین تری قرار دارند .
فروشگاه فرشخونه با ارائه فرش های 1200 شانه با طرح هایی مدرن سرآمد بوده است .
نگاهی به محصولات این فروشگاه بیانندازید و از زیبایی و هماهنگ بودن طرح و نقشه و نگاره و رنگ مطمئن شوید . از آنجایی که کاشان از سالیان دور مرکز توجه هنر بوده و هنرمندان زیادی را به خود دیده است ، جای تعحب نخواهد داشت که در حال حاضر بهترین طراحان را داشته باشد .
انواع فرش های 1200 شانه
می توان فرش های 1200 شانه فروشگاه فرشخونه را مانند سایر برند های مرغوب و مشهور از نظر تعداد رنگ بکار رفته  ، تراکم ، طرح و ... دسته بندی نمود . آنچه در نظر خریداران بیشتر نمود کرده است دسته فرش های 1200 شانه در 8 رنگ و دسته فرش های 1200 شانه گل برجسته می باشد .
فرش های 1200 گل برجسته : زیباترین فرش های بازار ، محصولاتی هستند که علاوه بر شانه و تراکم بالا ، در داشتن رنگ و نگاره بی نظیر بوده و در قسمت هایی با ایجاد پشتی و بلندی زیبایی طرح ها پررنگ شده است . این محصولات را فرش های 1200 شانه گل برجسته می نامند . زیبایی و هنر بکار گرفته در این محصولات بسیار فاخر بوده و نسبت به سایر محصولات قیمتی بالا تر دارند . این فرش ها به علت ظرافت و نازکی بیش از حد نباید زیاد مورد پاخوردگی ، فشار و شست و شو قرار بگیرند از همین رو در مکان هایی استفاده می شوند که بسیار کم رفت و آمد بوده و در معرض آلودگی نیستند . استفاده از فرش های 12000 شانه گل برجسته در ابعاد کوچک تحت عنوان تابلو فرش رواج بالایی دارد .
فرش های 1200 شانه 8 رنگ : محصولاتی که در عین ظرافت ، تعداد 8 رنگ اصلی در زمینه خود دارند در دسته فرش های متنوع از نظر رنگ قرار گرفته و از نظر طراحان دکور بهترین وسیله برای تحول فضا و رنگ و لعاب دادن به خانه می باشند . این محصولات نسبت به فرش های گل برجسته حساسیت کم تری داشته اما نسبت به محصولات 1000 شانه و 700 شانه نیازمند مراقبت هستند . در کل فرش های 1200 شانه به علت استفاده از الیاف نازک ( اما مقاوم ) ، ظرافت بالا در بافت و قطر کم حساس بوده و مقاومت کم تری نسبت به فرش های 700 شانه دارند .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش 1200 شانه با 700 شانه
تولید فرش های 1200 شانه زیبا و با کیفیت از هر برندی ساخته نیست . مهم ترین نکته در تولید این محصولات توجه به هماهنگ بودن طرح با تعداد شانه و تراکم است . بالا بودن تعداد گره طولی و عرضی بافته را برای طرح هایی مناسب کرده است که از نگاره های ریز و پیچیده تشکیل شده اند . یکی از دلایل گران بودن فرش های 1200 شانه استفاده از همین طرح ها است که بر شانه و تراکم بالا نقش می بندند . حال مشخص است که استفاده از طرح های خلوتی که می توانند در بافت های 700 شانه نیز زیبا باشند ، در بافته های 1200 شانه کار درستی نخواهد بود و این موردی است که برند های با سابقه به آن دقت می نمایند . 
خرید فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
فروشگاه فرشخونه با تأسیس فروشگاه اینترنتی ، کار خرید را برای مشتریان و کار فروش را برای تولید کنندگان آسان کرده است . عرضه محصولات در فروشگاه اینترنتی ، فرش ها را به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه به دست مشتریان رسانده و با ارائه محصولاتی با کیفیت ، زیبا و نوین خریداران را از اصالت محصول مطمئن می نماید . فرش های ماشینی که در این فروشگاه ارائه می شوند تحت ضمانت تولید کننده می باشد .
آسان بودن خرید اینترنتی از فروشگاه فرشخونه به لحاظ عدم نیاز به رفتن به فروشگاه های فیزیکی ، عدم صرف زمان جهت دیدن تنوع طرح ها و دریافت فرش 1200 شانه با ارسال رایگان درب منزل ذکر می شود . تولید کنندگان نیز برای فروش بیشتر ، ارتباط مستقیم با خریداران و کوتاه تر شدن مسیر عرضه از فروشگاه های اینترنتی استقبال نموده اند . لازم  به ذکر است که استفاده از شبکه های مجازی و بکارگیری خرید آنلاین به دلایل ذکر شده هم برای خریداران و هم برای تولید کنندگان مقرون به صرفه می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
کارخانجات فرش کاشان
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
مشخصات فرش ماشینی درجه یک
قیمت فرش ترک
فروشگاه فرش 1200 شانه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان