تولید فرش ماشینی 1000 شانه

lux-carpet-1000-reeds.jpg

فروشگاه فرشخونه توانسته است در تولید فرش های 1000 شانه با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و با استفاده از طرح های زیبا و نگاره های اصیل ایرانی ، موفق عمل کند . فرش های 1000 شانه فروشگاه فرشخونه ، هم از زیبایی فرش های 1200 شانه بهره برده است و هم کیفیت و ضخانت فرش های 700 شانه را دارد .
یکی از انواع فرش های ماشینی ، فرش ماشینی 1000 شانه است .
فرش ماشینی 1000 شانه یا هر قالی دیگری که در حال تولید است یکی از مهم ترین و ملزوم ترین وسیله برای قسمت های مختلف خانه ای است که برای زندگی یک خانواده طراحی شده است . استفاده از کف پوش و محبوبیت فرش های ماشینی علاوه بر ایرانیان امروزه نزد سایر افراد و در تمام قسمت های جهان رواج یافته است . پیدا کردن طرفدار نشان از مرغوبیت و باب میل بودن فرش های ماشینی می باشد . در بحث های مربوط به دیزاین های داخلی و طراحی دکوراسیون شاهد اهمیت بالای فرش های ماشینی هستیم و طراحان از فرش های ماشینی به عوان نقطه عطف فضا و متحول کننده دکوراسیون یاد می کنند . تولید فرش های ماشینی در انواع و اقسام مختلف یکی از مهم ترین بخش ها در صنایع کشور است . صادرات بالای فرش های ماشینی و رونق و محبوبیتی که بین کشور های مختلف دارند نمادی قدرتمند در جهان بشمار می رود . دست یافتن به چنین مزیت بزرگی حاصل سال ها تلاش و تجربه تولید کنندگانی مانند فروشگاه فرشخونه است که با تعهد و پشتکار در تولید بهترین محصولات قدم برداشته و همواره در بین برند های موجود در سراسر جهان حرفی برای گفتن دارند .
در این مقاله به معرفی فرش ماشینی 1000 شانه به عنوان یکی از فرش های پر فروش می پردازیم . با توجه به رقابت شدیدی که بین برند های مختلف و تولید کنندگان در تولید و فروش فرش های ماشینی ناب وجود دارد شاهد آن هستیم که همه روزه تعدادی برند از بازار حذف شده و تعدادی به بازار افزوده می شوند . برند هایی از دور رقابت ها حذف می شوند که توان سازگاری با شرایط جدید مانند فناوری های روز ، تکنیک های تولید فرش ارزان قیمت ، کیفیت بالا ، تنوع چشم گیر و ... را ندارند . افزایش چشم گیر برند ها و تولید کنندگان در راستای بهتر شدن تولیدات گامی موثر می باشد . به یاد داشته باشید که فرش های ماشینی 1000 شانه به عنوان کالایی لوکس و محبوب که تقاضای بالایی دارد ، نمادی از تولیدات خواهد بود که می تواند معرف سایر محصولات برند باشد . برای مثال فرش های 1000 شانه کاشان فروشگاه فرشخونه نمادی است از سایر محصولات این برند . داشتن کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر ، کیفیت فوق العاده ، مرغوبیت بالا ، طرح های زیبا و ... ما را در خرید انواع فرش ها از برند فرشخونه متقاعد خواهد نمود . نحوه تولید فرش های 1000 شانه و معرفی ویژگی های این محصول از مطالب مهم ارائه شده در ادامه مقاله می باشد .
فرش های 1000 شانه
در انتخاب فرش های ماشینی خریداران با سوالات مختلفی روبرو می شوند که در صورت داشتن آگاهی هایی هر چند اندک و محدود در مورد فرش های ماشینی می توانند به آن ها پاسخ دهند . در ساده ترین حالت باید اطلاعاتی در مورد شانه و تراکم داشت چراکه عمدتا به علت نداشتن همین آگاهی ها ، انتخاب های غلط و غیر مناسب بوجود می آید . 
شانه یا به عبارتی تراکم عرضی فرش های ماشینی از موارد قابل تعریف هستند . به ساده ترین زبان ممکن شانه تعداد گره های یک تخته فرش است که به صورت عرضی در هر متر عرض فرش ایجاد می شود . برای مثال فرش های ماشینی 1000 شانه که مورد بحث مقاله حاضر هم هستند ، در یک متر عرض خود تعداد 1000 گره دارند در حالی که فرش های 700 شانه در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند . در تعریفی مشابه تراکم تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش هستند . تنوع تراکم از تنوع شانه بیشتر است وفرش در هر شانه ای که باشد در تعداد زیادی تراکم تولید می شود . به مثال تولید فرش های 1000 شانه برمی گردیم . تراکم 3000 رایج ترین تراکم در فرش های 1000 شانه است . یعنی در تولید فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 ، در هر متر طول تعداد 3000 گره و در هر متر عرض تعداد 1000 گره داریم . در تولید فرش های ماشینی 1000 شانه شاهد وجود تراکم های مختلفی شامل 3000 – 2750 – 2550 – 2250 – 2000 و غیره هستیم .
هر تخته فرش ویژگی های فنی و ظاهری مربوط به خود را دارد . فرش های 1000 شانه به لحاظ داشتن تعداد 1000 گره در هر متر عرض خود در تراکم های مختلف که بعدا مورد اشاره خواهد بود ؛ با فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تفاوت های فاحشی دارند اما در عین حال می تواند شباهت هایی نیز بین آن ها پیدا کرد .
ادعای غلطی نخواهد بود اگر تولید فرش های 1000 شانه نقطه عطفی در زیبایی فرش های ماشینی بدانیم . عمده ویژگی های ظاهری فرش ها به تعداد شانه و تراکم آن ها مربوط می شود چراکه داشتن تعداد گره های بیشتر یا کم تر در هر متر طول و عرض مستقیما بر ظرافت ، ریز بافی و زیبایی فرش اثر گذار است . همچنین طرح ها و نگاره ها با توجه به تعداد گره ها بر فرش نقش می بندند . در تولیدات فروشگاه فرشخونه ، فرش های 1000 شانه و 1200 شانه به علت داشتن ظرافت بافت و ریز بافی بیشتر در طرح ها و نگاره های زیبا تر تولید می شوند از همین رو در کل می توان محصولات 1000 شانه و 1200 شانه را نسبت به فرش های 500 شانه و 700 شانه زیبا تر و لوکس تر دانست .
تولید فرش های ماشینی 1000 شانه از نظر ظرافت و زیبایی
فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه را فرش های لوکس می نامند . فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه نام دیگری است که بر این محصولات نهاده شده است . برجسته ترین ویژگی در تولید فرش های 1000 شانه و سایر فرش ها شبه دستبافت خصوصا در برند بی نظیری مانند برند فرشخونه این است که داشتن تعداد گره طولی و عرضی بالا موجبات ظرافت و زیبایی بیشتر را فراهم آورده است و همین موضوع دلیلی است بر شبه دستبافت بودن محصولات این فروشگاه در شانه و تراکم بالا .
موارد دیگری نیز در این ظرافت نقش دارند از جمله : استفاده از نخ نازک اکرولیک هیت ست شده به عنوان الیاف خاب ، فشردگی و در هم تنیدگی بالا تر ، استفاده از دستگاه های متفاوت و ... . جالب است بدانیم دستگاه های تولید فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه توان تولید با نخ های مورد استفاده از فرش های 700 شانه و 500 شانه را ندارند . چراکه اگر از نخ خاب ضخیم در بافته ها با شانه و تراکم بالا استفاده شود ، نخ در دستگاه گیر کرده و بافت پیش نمی رود از همین رو از نخ هایی استفاده می شود که در عین نازک بودن بسیار مقاوم و مستحکم هستند .
تولید فرش ماشینی 1000 شانه از نظر کیفیت
کیفیت بی نظیر فرش های 1000 شانه تولید شده در فروشگاه فرشخونه به علت استفاده از بهترین مواد اولیه می باشد . نخ خاب مورد استفاده در تولیدات برند فرشخونه از جنس اکرولیک هیت ست است . در فرش های 1000 شانه برن فرشخونه علاوه بر نخ خاب اکرولیک هیت ست از نخ های با کیفیت دیگری ( پلی استر و پنبه ( به عنوان نخ تار و نخ پود استفاده می شود . بالای اکرولیک های هیت ست شده استفاده میشود که این میتواند مهمترین امتیاز برای خریدار باشد فرش 1000شانه از نظر قیمت بالاتر از 700شانه ها وپایین تر از 1200شانه ها قرار میگیرند که البته باید گفته شود که میتوان حتی یک فرش 1000شانه را با بدترین الیاف موجود بافت که حتی کیفیتش از یک فرش 350شانه نیز کمتر خواهد بود . پس این بدان معنا نیست که حتما تعداد شانه های بالا کیفیت به ارمغان خواهد آورد در نتیجه در خرید هر نوع فرشی از اکرولیک هیت ست بودن جنس نخ های فرش اطمینان حاصل فرمایید .
نقشه های طراحی شده برای تولید فرش های ماشینی 1000 شانه برند فرشخونه شباهت زیادی به نقوش فرش های دستبافت دارد این مورد در کنار ریز بافی و ظرافت بافت توجه همگان را به شبه دستبافت بودن تولیدات 1000 شانه جذب می کند . در تولید فرش های 1000 شانه برند فرشخونه به تنوع رنگی و داشتن 8 تا 10 رنگ اصلی در زمینه دقت شده است .
متراژ فرش 1000 شانه
تمامی فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه فرشخونه را می توان در ابعاد استفاندار و غیر استاندارد رایج در بازار خریداری نمود . به دلیل اختلاف ابعاد اتاق ها ، متراژ های مختلف فرش های ماشینی 1000 متر مورد تقاضا قرار می گیرد اما به علت رفتن به سمت آپارتمان نشینی و کم شدن سبک زندگی به سبک و سیاق قبل فرش های 6 متر و 9 متر نسبت به فرش های 12 متر تقاضای بیشتری دارند .
خرید فرش لوکس 1000 شانه ماشینی کاشان
اگر قصد خرید فرش های 1000 شانه لوکس را دارید ، می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام کنید . قیمت این محصولات به دلیل عرضه مستقیم کاهش می یابد . فروشگاه فرشخونه ، این محصولات را به صورت فرش 1000 شانه 8 رنگ و فرش 1000 شانه 10 رنگ تولید می کند .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش ماشینی
خرید فرش دستبافتگونه کاشان
چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟
انواع طرحها و نقشه های فرش ماشینی کاشان
ویژگی فروشگاه آنلاین فرش معتبر چیست ؟
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان