لیست قیمت انواع فرش ماشینی

price-types-carpet-kashan.jpg

فروشگاه فرشخونه یکی از تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان است که انواع فرش های ماشینی کاشان را با قیمت درب کارخانه عرضه می کند . قیمت فرش برای خریداران در کنار کیفیت و زیبایی مهم است و خریداران قبل از خرید سعی می کنند به لیست انواع قیمت فرش های ماشینی توجه کنند و متناسب با بوجه خود انتخاب کنند . خوشبختانه امروزه با آشنایی مردم با دنیای اینترنت ، آگاهی مردم از قیمت محصولات بالا رفته است و کمتر کسی است که گرفتار سودجویی برخی از فروشندگان شود و به همین دلیل شکایات در زمینه گرانفروشی کمتر شده است .
از قدیم الایام ، فرش های کاشان مورد توجه همه بوده است . محصولات تولید شده در این منطقه علاوه بر کیفیت بسیار بالا دارای زیبایی طرح و نگاره های اصیل ایرانی نیز می باشند . یکی از رمز موفقیت تولید کنندگان این شهرستان این است که انواع فرش ماشینی را تولید می کنند . چه بسا افرادی هستند که محصولات بسیار زیبا می خواهند و کسانی هستند که زیبایی مد نظرشان نیست و به مقوله قیمت فرش ماشینی می اندیشند و فرش های ارزان قیمت را می خواهند . عده ای هستند که به دنبال کیفیت محصول هستند و زیبایی و قیمت آیتم های انتخابی آن ها نیست . فروشگاه فرشخونه با تولید انواع محصولات ماشینی توانسته است نیاز اکثر مشتریان را رفع کند .
لیست قیمت انواع فرش ماشینی
برخی از خریداران بر این باورند که کارخانه ای که محصولات خود را ارزانتر از دیگر کارخانه ها ارائه می دهد ، تولید کننده محصولات بی کیفیت است در صورتی که برخی از تولید کنندگان از جمله فرشخونه ، فروش مستقیم و بدون واسطه را سر لوحه خدمات خود می گذارند . فروش مستقیم شامل فروش حضوری ( حضور خریدار در کارخانه ) و فروش اینرتنتی می باشد که در این معامله ، ارتباط  مشتری با فروشنده به صورت مستقیم است .

امروزه با گذری در بازار فرش ، به این نکته پی می بریم که قیمت انواع فرش ماشینی بیشتر از قبل شده است . گران شدن مواد اولیه یکی از دلایل بالا رفتن قیمت فرش ماشینی می باشد ولی خریداران می توانند با انتخاب  خرید مستقیم و بدون واسطه ، محصول را با قیمتی ارزانتر از بازار خریداری کنند .
قیمت فرش 500 شانه
شاخه ای از محصولات ماشینی که دارای ضخامت بالا و قیمت مناسب می باشد فرش های 500 شانه است . قیمت این محصولات بسیار پایین تر از  محصولات دیگر است و دارای کیفیت بسیار عالی می باشد . این محصولات ظرافت و زیبایی بالایی ندارد و این هم به خاصر به کار بردن الیاف ضخیم در بافت نخ خاب آن است . تعداد 500 گره در یک متر از عرض فرش و 1800 گره در یک متر از طول محصول ، مسبب ظرافت و زیبایی کمتر آن شده است . فروشگاه فرشخونه این فرش های ارزان قیمت را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند و بدین صورت کیفیت و درخشانی این محصولات را بالا برده است .
قیمت فرش 700 شانه
فرش های 700 شانه محصولاتی ما بین 500 شانه و 1200 شانه هستند . به عبارتی این محصولات دارنده کیفیت بالا و زیبایی کمی هستند . طرح و نگاره محصولات 700 شانه بسیار زیباتر از 500 شانه است . قیمت فرش های 700 شانه  بسیار مناسبت تر از قیمت محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است و طرح های زیبای آن و همچنین ضخامت استاندارد و کیفیت عالی آن ، تقاضای خرید این محصولات را بیشتر کرده است . فروشگاه فرشخونه ، فرش های 700 شانه را به صورت فرش 700 شانه 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ تولید می کند . تفاوت در تعداد رنگ ها در کیفیت این محصولات تاثیری ندارد  و بالا بودن تعداد رنگ زیبایی و هارمونی آن را با دیگر وسایل منزل بیشتر می کند .
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه
تراکم این محصولات 3000 است که بافته شدن با الیاف آکریلیک هیت ست شده کیفیت آن را بالا می برد. فرش های 1000 شانه به دلیل تعداد گره بالا و در نیتجه ریز بافت و ظریف بودن ، جزء محصولات دستبافتگونه به حساب می آیند . قیمت فرش 1000 شانه کمتر از محصولات 1200 شانه و بیشتر از محصولات 700 شانه است . کسانی که ظرافت و زیبایی فرش برایشان مهم است ولی محصولات 1200 شانه را به دلیل قیمت بالاتر نی خواهند ، خرید فرش های 1000 شانه پبشنهاد فروشگاه فرشخونه به آن هاست .
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه
بی نظیر ترین ، زیباترین طرح و نقشه مربوط به فرش های ماشینی 1200 شانه می باشد . 1200 گره منسجم در یک متر از طول فرش و 3600 گره در یک متر از عرض فرش ، شاکله تشکیل دهنده این محصولات است . زیباترین طرح ها و نگاره های سنتی که دارنده ریزترین گل ها و نقشه ها هستند به صورت 1200 شانه نمایش داده می شوند . انسجام بالا و ظرافت از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات است . قیمت فرش های 1200 شانه به دلیل اینکه با الیاف خیلی نازک و مستحکم بافته می شوند بسیار بالاتر از دیگر محصولات است . نوع دستگاه بافنده فرش های 1200 شانه hcix2 است . تولید این محصولات خرید قالی های دستباف را کمتر کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
قیمت فرش ماشینی در فروش اینترنتی فرش
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
با خرید اینترنتی فرش را ارزان بخرید
پرفروش ترین فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان