قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

carpet-1000-reeds-price.jpg

+ برای مشاهده و بررسی لیست قیمت فرش های ماشینی 1000 شانه کلیک کنید .
شما در خرید فرش ماشینی چه آیتم هایی را در نظر می گیرید ؟ باکیفیت بود فرش برایتان اهمیت دارد ؟ زیبایی ظاهری آن را مدنظر قرار می دهید ؟ ظرافت در محصول چطور ؟ آیا شما حاضرید فرش ماشینی را به هر قیمتی خریداری کنید ؟ تنوع محصول در چه درجه ای از اهمیت برایتان قرار گرفته است ؟ دیگر ملزومات مورد نظر برای شما در خرید اینترنتی فرش ماشینی چیست ؟
ممکن است هنگام خرید سوالات زیادی در ذهنتان تداعی شود که از جمله آنها می توان به قیمت فرش ماشینی که از درجه اهمیت بالایی برخودار است ، اشاره نمود . به همین دلیل می خواهیم در این مقاله در مورد قیمت فرش ماشینی صحبت نماییم . همان طور که می دانید فرش های ماشینی در انواع مختلفی تولید می شود .
یکی از پرفروش ترین نوع فرش های ماشینی ، فرش های 1000 شانه است که در انواع مختلفی تولید می شود . دلیل بالا بودن فروش فرش 1000 شانه را می توان ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد آن دانست که موجب تمایز این محصول با دیگر فرش های ماشینی شده است . در ادامه با ویژگی های فرش 1000 شانه و قیمت آن بیشتر آشنا می شویم .
فرش ماشینی هزار شانه
یکی از دسته محصولاتی که در صنعت فرش ماشینی تولید می شود ، فرش 1000 شانه است . با توجه به مدت زمان کوتاهی که از تولید این محصول گذشته است اما مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و استقبال خوبی از آن به عمل آمده است . فرش های ماشینی 1000 شانه از زیبایی ، ظرافت ، ریزبافتی و ریز نقشی بالایی برخوردارند به گونه ای که می توان گف شباهت بسیار زیادی به فرش های دستبافت دارد ، به همین علت آن را فرش دستبافتگونه نیز می نامند . در بافت فرش هزار شانه تعداد 1000 شانه در یک متر از عرض آن و در یک متر از طول آن نیز تعداد 3000 گره بافته شده است . بالا بودن تعداد شانه و تراکم در آن موجب افزایش زیبایی و ظرافت در آن شده است و هم چنین بالا بودن تعداد تراکم در آن موجب شده است تا استحکام و مقاومت در فرش های ماشینی افزایش پیدا کند . برای بافت این فرش زیبا از الیاف اکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب و از الیاف پنبه به عنوان تار و پود استفاده می نماید . استفاده از دستگاه های بافت مدرن و جدید برای تولید این فرش های ماشینی متفاوت و خاص باعث شده است تا کیفیت این فرش ماشینی ارتقا پیدا نماید . شما در فروشگاه آنلاین فرشخونه فرش های هزار شانه را در سه شاخه مشاهده می نمایید که عبارت است از ؛
•    فرش ماشینی 1000 شانه 8 رنگ
•    فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ
•    فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته

انواع فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین فرشخونه
همان طور که در بالا نیز اشاره شد فرش های هزار شانه به سه دسته مجزا تقسیم می شود . فروشگاه آنلاین فرشخونه برای تامین سلیقه های مختلف و بالا بردن تنوع در فرش های ماشینی این گروه بندی را در این شاخه قرار داده است که باعث شده است تا دست مشتری در انتخاب فرش ماشینی بازتر باشد . شما می توانید برای خرید هر کدام به شاخه مورد نظر مراجعه کرده و پس از پسنیدن طرح مورد نظرتان سفارش خود را خریداری نمایید . نکته ای که باید در این قسمت بیان داریم ، مناسب بودن قیمت فرش 1000 شانه است که این امر در عین بالا بودن کیفیت و زیبایی و تنوع محصول است .
قیمت فرش 1000 شانه
قیمت فرش هزار شانه در خرید اینترنتی فرش کاشان بسیار مقرون به صرفه تر و مناسب تر نسبت به خرید فیزیکی است . دلیل آن را می توان عرضه مستقیم فرش دانست . به دلیل کوتاه شدن دست واسطه های فروش و دلالان از این میان و همین طور حذف هزینه های فروشگاهی محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . مناسب بودن قیمت فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین فرشخونه ، افراد زیادی را به آن سمت متمایل کرده است .
عوامل موثر در قیمت فرش هزار شانه
شرکت فرشخونه برای تعیین قیمت محصولات خود ، موارد زیادی را مدنظر قرار می دهد که در ادامه با آنها آشنا می شویم .
•    الیاف مورد استفاده
شرکت فرشخونه برای تولید محصولاتش از الیاف درجه یک و مرغوبی استفاده می کند تا فرش های خود را با کیفیت بالا تولید نماید . تاثیر کیفیت الیاف در ارتقا کیفیت فرش ها است . شرکت فرشخونه برای تولید فرش های ماشینی از الیاف اکریلیک هیت ست شده برای نخ خاب و از الیاف پنبه برای برای بافت نخ تار و پود استفاده می شود و فرش های موجود در فروشگاه فرشخونه دارای درجه کیفی یک ممتاز هستند .
•    دستگاه بافت
این شرکت با بهره گیری از دستگاه های بافت مدرن و بروز دست به تولید باکیفیت ترین فرش های ماشینی زده است . بروز بودن دستگاه های بافت تاثیری شگرف در بالا بردن کیفیت دارد .
•    تعداد شانه و تراکم
تعداد تراکم عرضی و تراکم طولی در فرش ماشینی رابطه ای مستقیم با قیمت فرش ماشینی دارد . بالا بودن تعداد شانه و تراکم در هر فرش در بالا رفتن قیمت آن موثر است . بالا بودن تعداد شانه و تراکم در فرش های 1000 شانه باعث افزایش زیبایی ، ظرافت و ریز نقشی محصول شده است و قیمت آن هم چنان مناسب است .
•    برند
فرشخونه یکی از برند های معتبر تولید فرش ماشینی است که برای تولید محصولات خود کلیه استانداردهای تولید فرش را رعایت کرده است . رزومه درخشان این شرکت ، نشان از اعتبار بالای آن دارد .
•    تعداد رنگ
هر چه تعداد رنگ در بافت یک فرش زیادتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود . فرش های 1000 شانه در فروشگاه فرشخونه در دو تعداد 8 رنگ و 10 رنگ بافته می شود . شما می توانید زیبایی و رنگ بندی متنوع را در این فروشگاه به وضوح مشاهده کنید .
•    ابعاد فرش
با توجه به ابعاد فرش ، قیمت آن نیز تغییر می کند . شما فرش های هزار شانه را در سه سایز استاندارد می توانید تهیه کنید که عبارت است از ؛
فرش 1000 شانه 12 متری
فرش 1000 شانه 9 متری
فرش 1000 شانه 6 متری

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش ماشینی 700 شانه
ست کردن فرش کودک با دکوراسیون اتاق کودک
شناخت فرش درجه یک
بررسی قیمت فرش ماشینی
درباره قیمت فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان