خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه

buy-direct-carpet-from-factory.jpg

در این مقاله اطلاعات کامل و ضروری برای خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه که دارای کیفیت خوب و درجه یک باشد است برای منزلتان نیز باشد ، باید از نکاتی پیروی کنید تا بتوانید از خرید فرش خود مطمئن باشید . شیوه خرید بدون واسطه فرش ماشینی و فرش دستباف از مکان هایی که فروش اینترنتی فرش دارند تقریبا یکسان است که به همین دلیل ما به صورت همزمان به به آن ها می پردازیم . برای اینکه شما یک خرید موفق فرش ماشینی از کارخانه را داشته باشید ما در ابتدا به بررسی الیاف فرش و انواع آن می پردازیم تا شما یک انتخاب مناسب را برای کفپوش دکوراسیون خانه خود را داشته باشید.

 

خرید فرش از کارخانه با توجه به کیفیت الیاف فرش ماشینی

در فرش های ماشینی که امروزه تولید می شود معمولا از الیاف پلی استر و مشتقات استفاده می شود . این فرش های نسبتا قیمت مناسبی در بازار دار و مشتریان بدون دقت به خواص نخ پلی استر جذب قیمت پایین این فرش ماشینی می شوند و در صورتی که شما فرش درجه یک خوب مورد نظر شما می باشد ، فرشی که دارای نخ پلی استر است برای خرید فرش از کارخانه انتخابی مناسب نخواهد بود زیراکه این فرش ها دارای کیفیت مناسبی نیستند. قبل از خرید فرش حتما اطلاعات جدول مشخصات را بخوانید تا اصل بودن فرش اطمینان حاصل کنید . اگر به صورت حضوری فرش خریداری می کنید ، همین جدول در پشت فرش موجود است که می توانید اطلاعاتی تکمیلی در فرش ماشینی مورد نظر شما به دست آوردید .

 

خرید مستقیم فرش از کارخانه مناسب برای روی سرامیک

 به دلیل سرامیک بودن کف ساختمان ها یکی از مشکلاتی که ممکن است با فرش ماشینی منزلتان داشته باشید ، سر خوردن آن است . برای برطرف کردن این مشکل می توانید دو روش زیر را استفاده می کنید. روش اول این است در هنگام خرید فرش ، به حاشیه پشت فرش دقت کنید تا ترمز فرش داشته  باشد . ترمز فرش قطعه ای چرمی است که دور تا دور فرش میدوزند تا از حرکت فرش جلوگیری کنند .
در صورتی که فرش مدنظر شما قطعه چرمی در پشت خود ندارد ، می توانید با خرید تعدادی ترمز و قرار دادن آن در زیر فرش از سر خوردن آن جلوگیری کنید . بعضی از فرش های بازار در پشت خود یک حالت چسب مانند دارد که می تواند خود را به زمین نگه دارد . در صورت شستن این فرش ها در منزل ، چسب پشت ان به مرور از بین می رود و حالت چسبندگی خود را از دست می دهد .

 

خرید بدون واسطه فرش درجه یک و با کیفیت

فرش های ماشینی در شانه متفاوت بافته می شود و فرش های درجه یک دارای تراکم و شانه 700 به بالا می باشد . فرش 700 شانه کاشان ( مناسب برای مکان با نشست و برخواست زیاد ) ، فرش ماشینی 1000 شانه درجه یک (مناسب برای دکوراسیون شیک و با قیمت مناسب ) و فرش ماشینی 1200 با کیفیت از جمله پر فروش ترین انواع فرش ماشینی است . هر کدام از فرش های ماشینی بالا کاربرد متفاوتی دارد . برای از اتاق های منزلتان باید فرش مناسب خود را انتخاب کنید . برای اتاق کودکان از فرش با تراکم پایین تر استفاده کنید ، ضخامت فرش ماشینی 700 شانه نسبت به بقیه فرش بیشتر است . این ضخامت بیشتر باعث می شود به هنگام راه رفتن روی آن احساس بهتری داشته باشد . با طور کلی فرش شما باید محیط منزل سازگاری داشته باشد .
برای فضاهای پر رفت و امد از فرش های مقاوم و درجه یک استفاده کنید تا در برابر پا خورشدن تغییر شکل ندهد .  اگر می خواهید منزلتان زیباتر جلوه دهد پیشنهاد می کنیم از فرش های با تراکم بالا مانند فرش 1200 شانه انتخاب کنید تا به فضای منزل شما زیبایی بدهد . به طور معمول به فرش های با تراکم بالاتر از 700 شانه ، فرش دستباف گونه می گویند .
تمامی نکات بالا برای این بود که شما از خرید خود اطمینان داشته باشید .

 

عرضه فرش بدون واسطه توسط فروشگاه فرش خونه

فرش های موجود در سامانه اینترنتی فرش خونه از کیفیت بالا برخوردار است . فرش های تمام اکریلیک که از نخ های هیت ست شده بافته شده و برای پوست شما حساسیت ایجاد نخواهد کرد . این شرکت محصولات با ضمانت اصالت کالا برای شما ارسال می کند . در کنار فرش های ماشینی می توانید از دیگر محصولات مانند تابلو فرش ، فرش مدرن و فرش فانتزی دیدن فرمایید . شرکت فرش خونه امکانی را فراهم کرده که شما خریدار عزیز بتوانید رضایت کافی از فرشتان داشته باشد . با خرید مستقیم فرش ماشینی از شرکت فرش خونه می توانیید از ارسال رایگان و تحویل فرش درب منزل استفاده کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید مستقیم فرش ماشینی' , 'خرید بدون واسطه فرش ماشینی' , 'فرش درجه یک خوب' , ''فرش درجه یک' , 'فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی انواع تابلو فرش
لیست قیمت فرش ماشینی
انواع تابلو فرش
فروش فرش 500 شانه
طرح های زیبای تابلو فرش
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان