درباره انواع فرش فانتزی

about-kashan-fantasy-carpet.jpg

 در این مقاله می خواهیم درباره فرش فانتزی کاشان به همراه نکات ضروری برای انتخاب فرش های مدرن مناسب منزل مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید . اکنون دنیا دنیای مدرنیته است و همه زندگی ها به سمت مدرن شدن پیش می روند . فرش ماشینی نیز از این قافله عقب نمانده است . فرش ماشینی که حدود نیم دهه است به کشور عزیزمان ایران وارد شده است چندسالی است فرش هایی تولید می کند که اکنون با نام فرش فانتزی شناخته می شوند . هر خریداری که می خواهد فرش بخرد دوست دارد که فرشی بخرد که در دنیای جدید و دنیای مد بیشتر استفاده می شود . مشتریان خرید فرش مدرن قطعا خاص هستند و به دنبال طرح هایی هستند که متفاوت و جدید باشد که راهکار آن ها برای خرید فرش همان فرش فانتزی است . در طراحی فرش فانتزی از رنگ های شاد و براق استفاده می کند . فرش مدرن همچنین دارای الگوی خاصی برای بافت فرش همانند فرش سنتی نیست .

 

1- فرش فانتزی کاشان چیست و چگونه بافته می شود ؟

فرش فانتزی نوعی از پنج نوع فرش ماشینی است که خودش دارای انواع مختلفی است . فرش فانتزی یک فرش مدرن و خاص محسوب می شود که توسط دستگاه های بافنده مختلف بافته می می شود و با طرح های مختلف و ساده به بازار فروش عرضه می شود . انواع فرش مدرن وجود دراد که نام های متفاوتی نیز دارد . فرش فانتزی از الیاف مصنوعی پلی استر بافته می شود و نسبت به بقیه فرش های ماشینی دارای قیمت ازانتری است . قیمت فرش فانتزی کاشان به طرح و دستگاه بافنده آن می تواند بستگی داشته باشد . فرش شگی و فرش شنل دو نوع فرش فانتزی هستند . به غیر از فرش شگی و فرش شنل ، فرش فانتزی عروسکی ، فرش مدرن سه بعدی و غیره نیز بافته می شود . فرش مدرن کاشان با دستگاه های مختلف بافته می شود و با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می گیرد . در ادامه می خواهیم درباره طرح های فرش فانتزی کاشان صحبت کنیم .

 

1-1- فرش شگی کاشان

فرش شگی کاشان یکی از انواع فرش فانتزی است که در کارخانه های تولید فرش ماشینی کاشان تولید می شود و به بازار برای خرید و فروش عرضه می شود . فرش شگی را فرش پرزبلند نیز می نامند که باید در این مورد این اطلاع را داشته باشید . فرش شگی کاشان معمولا برای مکان های استراحت مناسب هستند . چرا که باید گفت فرش شگی به خاطر پرز های بلند و ارتفاع بالا می تواند نرمی و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد و شما یک استراحت ارامش بخشی داشته باشید .

 

1-2- فرش شنل کاشان

فرش شنل کاشان نیز نوعی از انواع فرش فانتزی است که از الیاف پلی استر بافته می شود . فرش فانتزی کاشان که در طرح شنل بافته می شود دارای طرح های رنگارنگ و جذاب است که می توانید آن را برای مکان هایی که نیاز به جذابیت و زندگانی دارند استفاده کنید . نام دیگر فرش شنل کاشان ، فرش بلژیکی است . همانطور که گفتیم جنس نخ خاب از الیاف پلی استر است  و جنس نخ کف آن نیز از الیاف شنل است . به گفته کارشناسان و فروشندگان فرش فانتزی کاشان ، فرش شنل با وجود مدرن بودن و جدید بودن به راحتی توانست جای پای خود را در میان مشتریان ایرانی باز کند .

 

1-3- فرش فانتزی عروسکی کاشان

یکی از طرح هایی که در فرش فانتزی کاشان بافته می شود طرح عروسکی است . فرش عروسکی عمدتا برای مکان هایی استفاده می شود که مخصوص کودکتان ونوجوانان و به خصوص دخترانه است . فرش عروسکی کاشان دارای طرح های فانتزی کودکانه است که عمدتا از شخصیت های کارتونی گرفته شده است و بافته شده است . شما مکی توانید این فرش را در اتاق نوزاد خود استفاده کنید .

 

1-4- فرش فانتزی سه بعدی

فرش فانتزی سه بعدی یکی از انواع فرش فانتزی کاشان است که چند سالی است بافته می شود . این طرح ها برای استفاده در مکان های خاص مناسب هستند مثل آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و اتاق های استراحت . فرش فانتزی سه بعدی از طرح های واقعی گرفته می شود . یعنی بافنده و طراح فرش مدرن کاشان طرح هایی که تصویر برداری شده است و سه بعدی به نظر می رسد را تبدیل به نقشه فرش فانتزی کاشان می کند و فرش سه بعدی کاشان را توسط دستگاه بافنده می بافد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش فانتزی کاشان' , 'انواع فرش فانتزی' , 'فرش فانتزی سه بعدی' , 'فرش بلژیکی' , 'فرش شنل کاشان' , 'فرش فانتزی کاشان' , 'فرش شنل' , 'فرش شگی' , 'فرش مدرن' , 'فرش فانتزی' , 'خرید فرش' , 'فرش مدرن کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
لیست قیمت فرش مدرن
نخ فرش ماشینی
انتخاب فرش ماشینی کودک
قیمت فرش ماشینی در فروش اینترنتی فرش
فرش 700 شانه را از کجا بخریم ؟
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان