مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه

carpet-1000-reeds-specifications.jpg

در این مقاله قصد داریم مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه کاشان به همراه نکاتی بسیار جالب و ضروری در انتخاب تعداد شانه فرش شرح دهیم که برای شرح این موضوع باید اینگونه بیان داشت ، از زمانه های گذشته در  ایران فرش یکی از کالای اساسی بوده بطوری که با فرهنگ خانواده ایرانی گره خورده است . در تمامی فضای خانه یک قالی پهن است اما هر کدام از این فرش ها با یکدیگر متفاوت است . باید دقت داشته باشید که در مکانی فرش مناسب خود را انتخاب کنید . قصد داریم در کنار توضیح در مورد فرش ماشینی 1000 شانه نحوه انتخاب فرش ماشینی را هم برای شما بیاوریم .

 

1- توضیحات فرش ماشینی 1000 شانه

در فرش ماشینی 1000 شانه از الیاف نازک استفاده می شود تا بتوان نقش های ظریف را پیاده کرد . اگر به  پشت این فرش دقت کنید می توانید در یک سانتی متر از فرش  10 گره ملاحظه فرمایید . در مقایسه با فرش های دیگر مانند قالی ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه ، تراکم این فرش بسیار بالاست و جزو فرش های دستباف گونه محسوب می شود . برای فضایی از منزلتان که نیاز فرش های زیبا و پر نقش و نگار هستید باید از فرش های با تراکم بالا استفاده کنید . در بافت این فرش ها از الگو های زیبایی استفاده شده که بسیار چشم نواز است . تراکم  بالای این قالی باعث می شود گره ها به صورت بسیار فشرده در کنار هم باشند . این امر باعث می شود که گرها سر جای خود محکم شوند .

 

1-1- متراژ فرش ماشینی 1000 شانه

در خانه اتاق های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آن ها متراژ متفاوتی دارد . قبل از اینکه اقدام به خرید فرش ماشینی باید آن مکان به دقت بررسی کنید تا فرش شما اندازه مناسبی داشته باشد . ممکن است فرش بزرگی انتخاب کنید که مناسب منزل شما نباشد . فرش ماشینی 1000 شانه در 3 قطع متفاوت بافته می شود که شامل قالی ماشینی هزار شانه 12 متری ، فرش 1000 شانه 9 متری ، قالی ماشینی هزار شانه 6 متری است . واضح است که قالی ماشینی دوازده متری قیمت بیشتری نسبت به بقیه خواهد داشت .

 

1-2- تعداد رنگ فرش ماشینی 1000 شانه

هر چه تعداد رنگ های به کار رفته شده در قالی ماشینی بیشتر باشد از لحاظ هنری ارزش فرشهای ماشینی بیشتر خواهد بود . تعداد رنگ فرش ماشینی نیز مثل متراژ آن ، در قیمت فرش ماشینی به صورت مستقیم تاثیر دارد . ساده ترین فرش ماشینی با 8 رنگ بافته می شود . در مرحله بعدی از 8 و 10 رنگ در بافت قالی ماشینی استفاده می شود . در این صورت قیمت قالی ماشینی بالا می رود .

 

2- خرید فرش 1000 شانه از فروشگاه فرش خونه

شرکت فرش خونه با ایجاد سایت فروشگاهی تحت وب ، بستر مناسبی برای مشتریان ایجاد کرده است که بتوانند این محصولات تمامی در سایت با بهترین قیمت موجود است . شما می توانید با مراجعه به این سایت با انتخاب فرش ماشینی مورد نظرتان آن را به صورت رایگان در درب منزل دریافت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 1000 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'خرید فرش 1000 شانه' , 'قالی ماشینی هزار شانه' , 'فرش ماشینی' , 'انتخاب فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی خرید تابلو فرش
فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید
تشخیص فرش اصل درجه یک ماشینی
فرش زیبای سال
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان