مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه

carpet-1000-reeds-specifications.jpg

در این مقاله قصد داریم مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه کاشان به همراه نکاتی بسیار جالب و ضروری در انتخاب تعداد شانه فرش شرح دهیم که برای شرح این موضوع باید اینگونه بیان داشت ، از زمانه های گذشته در  ایران فرش یکی از کالای اساسی بوده بطوری که با فرهنگ خانواده ایرانی گره خورده است . در تمامی فضای خانه یک قالی پهن است اما هر کدام از این فرش ها با یکدیگر متفاوت است . باید دقت داشته باشید که در مکانی فرش مناسب خود را انتخاب کنید . قصد داریم در کنار توضیح در مورد فرش ماشینی 1000 شانه نحوه انتخاب فرش ماشینی را هم برای شما بیاوریم .

 

1- توضیحات فرش ماشینی 1000 شانه

در فرش ماشینی 1000 شانه از الیاف نازک استفاده می شود تا بتوان نقش های ظریف را پیاده کرد . اگر به  پشت این فرش دقت کنید می توانید در یک سانتی متر از فرش  10 گره ملاحظه فرمایید . در مقایسه با فرش های دیگر مانند قالی ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 1000 شانه ، تراکم این فرش بسیار بالاست و جزو فرش های دستباف گونه محسوب می شود . برای فضایی از منزلتان که نیاز فرش های زیبا و پر نقش و نگار هستید باید از فرش های با تراکم بالا استفاده کنید . در بافت این فرش ها از الگو های زیبایی استفاده شده که بسیار چشم نواز است . تراکم  بالای این قالی باعث می شود گره ها به صورت بسیار فشرده در کنار هم باشند . این امر باعث می شود که گرها سر جای خود محکم شوند .

 

1-1- متراژ فرش ماشینی 1000 شانه

در خانه اتاق های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آن ها متراژ متفاوتی دارد . قبل از اینکه اقدام به خرید فرش ماشینی باید آن مکان به دقت بررسی کنید تا فرش شما اندازه مناسبی داشته باشد . ممکن است فرش بزرگی انتخاب کنید که مناسب منزل شما نباشد . فرش ماشینی 1000 شانه در 3 قطع متفاوت بافته می شود که شامل قالی ماشینی هزار شانه 12 متری ، فرش 1000 شانه 9 متری ، قالی ماشینی هزار شانه 6 متری است . واضح است که قالی ماشینی دوازده متری قیمت بیشتری نسبت به بقیه خواهد داشت .

 

1-2- تعداد رنگ فرش ماشینی 1000 شانه

هر چه تعداد رنگ های به کار رفته شده در قالی ماشینی بیشتر باشد از لحاظ هنری ارزش فرشهای ماشینی بیشتر خواهد بود . تعداد رنگ فرش ماشینی نیز مثل متراژ آن ، در قیمت فرش ماشینی به صورت مستقیم تاثیر دارد . ساده ترین فرش ماشینی با 8 رنگ بافته می شود . در مرحله بعدی از 8 و 10 رنگ در بافت قالی ماشینی استفاده می شود . در این صورت قیمت قالی ماشینی بالا می رود .

 

2- خرید فرش 1000 شانه از فروشگاه فرش خونه

شرکت فرش خونه با ایجاد سایت فروشگاهی تحت وب ، بستر مناسبی برای مشتریان ایجاد کرده است که بتوانند این محصولات تمامی در سایت با بهترین قیمت موجود است . شما می توانید با مراجعه به این سایت با انتخاب فرش ماشینی مورد نظرتان آن را به صورت رایگان در درب منزل دریافت کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 1000 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'خرید فرش 1000 شانه' , 'قالی ماشینی هزار شانه' , 'فرش ماشینی' , 'انتخاب فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی لوکس
فرش 1000 شانه 8 رنگ
خرید مستقیم فرش
شناخت فرش درجه یک
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان