مشخصات فرش ماشینی 1200 شانه

specifications-carpet-1200-reeds.jpg

محصولات فرش ماشینی 1200 شانه کاشان در انواع مختلفی بافته می شود . در ابعداد و شانه های مختلف تولید می شود . در بین همه قالی های ماشینی ، فرش ماشینی 1200 شانه از ویژگی خاصی برخودار است . تراکم بالای این قالی ماشینی باعث خاص بودن این فرش است . در این مقاله می خواهیم در مورد مشخصات فرش ماشینی 1200 شانه کاشان به همراه نکاتی بسیار جالب در انتخاب این فرش برای دکوراسیون خانه توضیح بدهیم .

 

ویژگی فرش ماشینی 1200 شانه

فرش ماشینی 1200 شانه بتازگی در بازار قالی ماشینی جا افتاده است . با گذشت زمان و مجهز شدن شرکت هایی تولید کننده قالی ماشینی به دستگاهای با تراکم بالا ، استقبال مردم از این قالی زیاد شد . این فرش ها با تراکم 3600 بافته می شود . فرش ماشینی 1200 شانه به دلیل تراکم بالا از پرز های کوتاه برخودار است .  این امر باعث می شود این قالی بسیار سبک باشد . اگر به پشت این فرش ها دقت کنید می توانید 12 گره در یک سانتی متر از قالی را بشمارید . بدیهی است که این قالی ها به دلیل به کار بردن نقش های ظریف و چشم نواز ، قیمت بالایی نسبت به بقیه فرش ماشینی دارد . این قالی در مقابل قالی ماشینی 1000 شانه و قالی ماشینی 700 فاخر تر است . فرش 1200 شانه برای مکان های مانند پذیرایی که نیاز به قالی های با نقش و نگار زیبا دارد می تواند گزینه مناسبی باشد . قالی ماشینی 1200 شانه در مقابل قالی ماشینی از ضخامت کمتری برخوردار است . فرش هزار و دویست شانه به دلیل تراکم بالای گره ها به قالی دستباف گونه معروف است . از جمله بهترین کاربردهای استفاده از قالی ماشینی 1200 شانه ، تولید تابلو است . در تابلو فرش معمولا از طرح های پر نقش و نگار استفاده می شود که این نقش ها نیازمند از تراکم بالا برای بافت این تابلو است .

 

تراکم و شانه فرش 1200 شانه

قبل از اینکه در مورد تعداد شانه فرش ماشینی صحبت کنیم  ابتدا راه تشخیص تراکم و شانه فرش را برای شما توضیح می دهیم . اگر شما قالی ماشینی اصل را از شرکت های معتبر خریداری کرده باشید می دانید که در پشت آن برچسبی وجود دارد که شامل اطلاعات کاملی از قالی خریداری شده وجود دارد . در این جدول اطلاعاتی همچون تعداد شانه و تراکم ، جنس قالی ، متراژ قالی ماشینی وجود دارد . اما ممکن است به هر دلیلی این برچسب وجود نداشته باشد . با تا زدن قالی باید به فرش دقت کنید. فرش ماشینی 1200 شانه به دلیل داشتن تراکم بالا شمردن این گره ها کاره نسبتا سختی است . اما با کمی دقت می توانید تعداد گره را بشمارید .

 

خرید فرش 1200 شانه ماشینی از فرش خونه

شرکت فرش خونه از جمله شرکت های است که محصولات خود را با بهترین کیفیت روانه بازار کرده است . برای راحتی خریدارن ، سامانه اینترنتی فروشگاه کاشان بازگشایی شده و تمامی محصولات خود را در آن قرار داده  است و این محصولات توسط به روز ترین دستگاهای بافندگی تولید شده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی 1200 شانه کاشان' , 'فرش ماشینی 1200 شانه' , 'فرش 1200 شانه' , 'فرش هزار و دویست شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چرا باید فرش را اینترنتی بخریم ؟
انتخاب فرش ماشینی کودک
مزایای فروش اینترنتی فرش
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
برتری های فرش ماشینی 1000 شانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان