انواع مختلف فرش فانتزی اصل

original-fantasy-carpet-kashan.jpg

فرشهایی که امروزه به بازار عرضه شده است دارای انواع مختلفی می باشد که به دو بخش فرش فانتزی و همچنین قالی کلاسیک اشاره داشت که این فرش ها در سال های اخیر در قسمت های مختلفی از کشور عزیزمان ایران به تولید رسیده است و شهرستان کاشان که از نختسین تولید کننده گان قالی بوده است توانسته عنوان پایتخت فرش را نسبت به خود جلب نماید. همانطور که می دانید در فرش های سنتی از از طرح هایی همچون اسلیمی استفاده شده است و بر خلاف آن در فرش فانتزی اصل و کودک از جمله محصولات قالی فانتزی می باشد ، طرحی مدرن استفاده شده است که مناسب برای خانه های با دکوراسیون جدید و مدرن می باشد. در ادامه این مقاله از فروشگاه فرش خانه می خواهیم درباره انواع مختلف فرش فانتزی اصل و کودک کاشان به همراه راهنمایی آسان استفاده و انتخاب فرش مورد نظر برای دکوراسیون که مورد نظر شما می باشد.

 

1- انواع مختلف فرش فانتزی اصل

فرش های فانتزی همانطور که گفته شده دارای انواع مختلفی می باشند و در طرح و رنگ های متفاوتی بافته شده و به بازار عرضه میشوند که از جمله فرش های فانتزی محبوبی که به بازار عرضه شده است ، می توان به فرش شگی ، شنل و همچنین فرش کودک اشاره داشت که این فرش های دارای انواع طرح مختلفی می باشند و شما با توجه به این موضوع در هنگام خرید باید به رنگبندی و طرحی که خریداری میکنید دقت نمایید ، زیراکه انتخاب درست فرش ماشینی دارای ارتباط مستقیم با زیبای دکوراسیون خانه شما خواهد.

محصولات فانتزی : فرش های فانتزی فروشگاه

 

1-1- فرش شگی فانتزی چگونه است

از موارد محبوب بین قالی های ماشینی می باشد که دارای پرز های بلندی بوده و به آن فرش پرزبلند نیز گفته میشود. از ویژگی های این قالی کاشان می توان به تیکه تیکه بودن و همچنین لطافتش اشاره داشت. در صورتی که میخواهید فرش اتاق کودک برای منزل خریداری کنید ، این قالی به علت پرز های بلند و جذب کردن غبار انتخابی مناسب برای دکوراسیون شما نخواهد بود ، ولی اگر می خواهید یک زیر انداز شیک برای دکوراسیون خانه خود خریداری نمایید برای شما فرش شگی انتخابی عالی خواهد بود.

 

1-2- فرش فانتزی شنل

این قالی دارای پرز های کوتاهی بوده و دارای گلهایی برجسته می باشد که به صورت لطیف و همچنین نرم طراحی شده است و نوع اصل آن توسط کارخانجات کاشان به تولید میرسد.

 

1-3- فرش فانتزی کودک عروسکی

در طرح این قالی از رنگهایی که شاد می باشند و همچنین شخص های کارتونی استفاده میشود ، در صورتی که می خواهید برای اتاق کودکتان یک فرش اصل و فانتزی خریداری کنید ما به شما نوع پرز بلند را توصیه نمیکنیم زیراکه در این فرش به آسانی کثیفی جذب میشود ، پس بهتر است برای دکوراسیون اتاق کودک خود از قالی های پرز کوتاه و یا بدون پرز که گلیم می باشد استفاده کنید.

محصولات فانتزی : فرش کودک عروسکی

 

1-4- فرش اصل کاشان

بهتر است در این مطلب درباره فرش اصل نیز صحبت کنیم ، زیراکه همانطور که از عنوان نیز مشخص می باشد اصل بودن برای ما در دکوراسیون خانه دارای اهمیتی بسیار بالا می باشد. برای تشخص ما چند مورد را به صورت شماره گذاری شده آماده کرده ایم که امیدواریم مفید واقع بگردد.
1- در صورتی که فرش خریداری شده آکریلیک باشد باید به صورت زنده و درخشان رنگ آن شاد باشد و هنگامی که بر روی آن دست میکشید دستتان بر روی آن لیز میخورد
2- ضمانتنامه داشتن فرش مورد نظر
3- دارای بوی بد که مانند نفت و یا پلاستیک است نیست
4- دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر اجسام با وزن بالا است

 

1-5- خرید قالی فانتزی اصل و کودک از فروشگاه فرش خانه

در صورتی که شما می خواهید یک خرید یه یادماندنی و موفق را داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم حتما از فروشگاه فرش خانه بعد از ارزیابی هایی که میتوانید بکنید خریداری کنید ، زیراکه دیگر با خرید از این فروشگاه از اصل بودن فرش مورد نظر خود اطمینان خواهید داشت و همچنین قیمتی که خریداری میکنید ، همان قیمت درب کارخانه بوده و شما فرش فانتزی مورد نظرتان را با قیمت کارخانه و درب منزل دریافت خواهید کرد. فروشگاه فرش خونه عرضه کننده انواع فرش های اصل و با کیفیت می باشد و خریداران می توانند با خیال راحت اقدام به خرید قالی اصل خود کنند که از کیفتی ممتاز و چشمیگیری نیز برخوردار باشد.

گروه تحقیق و توسعه فرش خونه - بروز رسانی شد. 23 مرداد ماه 97

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش فانتزی' , 'فرش فانتزی اصل و کودک' , 'انواع مختلف فرش فانتزی اصل' , 'فرش شگی فانتزی' , 'فرش فانتزی شنل' , 'فرش فانتزی کودک عروسکی' , 'فرش اصل کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروشگاه فرش 1200 شانه
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی
فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
کاملترین اطلاعات درباره تابلو فرش
مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان