درباره قیمت فرش ماشینی

influential-factors-carpet-prices.jpg

پیش از این درباره قیمت فرش ماشینی مدرن منتشر کردیم که مطالعه آن را نیز به شما توصیه میکنیم در این مقاله نیز قصد داریم به عواملی که بر روی فرش ماشینی و قیمت آن تاثیر گذار است صحبت کنیم. در ایران بازار خرید فرش بسیار رونق دارد و افراد زیادی به دنبال خرید این محصول هستند و برای خریداران قالی چند ویژگی این محصولات  بسیار اهمیت دارد این ویژگی ها عبارت است از قیمت ، کیفیت ، شانه قالی و همینطور تراکم اما مهم تر از همه قیمت است که مشتری را به سمت خرید قالی جذب می کند و باعث می شود مشتری  از خرید خود راضی باشد در این مقاله میخواهیم قیمت فرش ماشینی و عواملی که در قیمت آن تاثیر میگذارد به همراه راهنمایی در قیمت را برای شما ارائه میکنیم .

 

1- قیمت فرش ماشینی و عوامل تاثیر گذار

همان طور که در مطلب قبل نیز گفته شد خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب برای خریداران بسیار مهم است اما قیمت فرش ماشینی و عوامل تاثیر گذار بر روی آن بستگی به مواردی از جمله شانه ، تراکم ، نقشه ، الیاف و مواردی دیگر دارد .

 

1-1- شانه ی فرش

شانه تاثیر بسیار زیادی در قمیت آن دارد و هر چه تعداد شانه های قالی بالاتر برود قیمت نیز بالاتر میرود چرا که الیاف به کار رفته در داخل آن فشرده تر و الیاف بیشتری در داخل قالی به کار میرود این عمر باعث زیبایی و مقاومت زیر انداز می شود ولی در مقابل باید قیمت بالاتری برای خرید این محصول برداخت کنید .

 

1-2- تراکم قالی ماشینی

تراکم هم مانند شانه هر چه تعداد گره ها در عرض فرش بیشتر بشود قیمت نیز بالاتر میرود و این به خاطر ریز نقش تر شدن و استفاده ی بیشتر از الیاف است هر چه تراکم بالاتر برود نقشه نیز بیشتر به چشم می آید و رنگ ها نیز زنده تر نشان داده میشوند اما برای زیبا تر شدن دکوراسیون منزل باید هزینه ی بیشتری برای یک قالی زیبا بدهید .

 

1-3- نقشه ی فرش ماشینی

خرید فرش در ایران بسیار طرفدار دارد و مشتریان بسیار زیادی به بازار میروند تا قالی با کیفیت خریداری کنند و دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند برای این خاطر طراحان نقشه سعی بر این دارند تا هر ساله نقشه های جدید تری تولید کنند اما چرا قیمت طرح ها با یک دیگر فرق دارد پاسخ این سوال در تاریخ تولید نقشه است هر چه نقشه قدیمی تر باشد قیمت این محصول نیز پایین تر می آید و این به خاطر این است که طرح های بروز تر وارد بازار شده است و خرید نقشه های قیدمی بسیار کمتر میشود .

 

1-4- الیاف فرش ماشینی

یکی از مهمترین دلایل قیمت بالاتر فرش با کیفیت و درجه یک ، الیاف آن است چرا که الیاف زیر انداز را تشکیل میدهند هر چه کیفیت قالی بالاتر باشد در زیبایی منزل تاثیر گذار است تا به امروز باکیفیت ترین نخ در تولید قالی نخ اکریلیک هیت ست شده است چرا که این نخ با استفاده از از روش خاص طراحی شده و دارای نرمی بسیار بالا و مقاومت بسیار زیاد است این الیاف اکریلیک همچنین قدرت جذب رنگ بالایی دارند و قالی را درخشان تر نشان میدهند این الیاف در مقابل الیافی چون پلی استر بسیار کار آمد تر و به صرفه تر هستند و میتوان گفت فرشی که با الیاف اکریلیک تولید شده باشد از کیفیت بالایی برخوردار است اما قیمت نخ اکریلیک هیت ست شده بسیار بالاتر از بقیه ی الیاف بوده که این مطلب نیز دور از انتظار نیست .

اگر میخواهید زیر انداز مناسب خریداری کنید و همینطور پول کافی برای خرید قالی ندارید میتوانید به فروشگاه آنلاین فرش خونه مراجعه کنید . برای مشاهده ی لیست قیمت فرش ماشینی روی لینک کلیک کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'قیمت فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'قیمت فرش ماشینی مدرن' , 'لیست قیمت فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
لیست قیمت انواع فرش ماشینی
تفاوت تابلوفرش ماشینی با دیجیتال
خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
قیمت فرش 1200 شانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان