دلایل خرید اینترنتی فرش ماشینی

important-reasons-buy-carpet.jpg

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین دلایل خرید اینترنتی فرش ماشینی ، تفاوت قیمتی فاحش آن با انواع دیگر هاست که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم . برخی از افراد در حال حاضر فرش دستبافت را به عنوان یک کالای سرمایه ای قلمداد می کنند پس در نگاه اول اگر شما به دنبال کالای با عمر بالا و یا به عنوان پس انداز مد نظر داشته باشید بهتر است که قالی دستباف خریداری کنید . اما خرید فرش ماشینی نیز مزیت های دارد که در ادامه به ذکر آن خواهیم پرداخت تا به این سوال که چرا فرش ماشینی بخریم پاسخ بدهیم.

 

1- دلایل خرید فرش ماشینی

در ادامه یه این موضوع میپردازیم که چرا این محصول در میان مشتریان طرفداران بسیار زیادی دارد و بیشتر مردم خرید اینترنتی فرش را تریجیه میدهند.

 

1-1- انعطاف پذیری در خرید فرش ماشینی

با تغییر سلایق و افزایش حس تنوع طلبی مردم به دنبال طرح های جدید و به روزی هستند که بتواند انواع سلایق را پوشش دهد وحتی قابلیت ست کردن با انواع دیزاین را داشته باشد و این محصول به علت تکنولوژی پیشرفته و طرح های مختلف که داراست می تواند این نوع نیاز را پوشش دهد. از دلایل خرید فرش ماشینی انعطاف پذیری است که در انواع سایزها و با توجه به نوع مکان نیز موجود است وحتی شما میتوانید برای منزل خود سفارشی سازی نماید . ممکن است بعد از مدت زمانی در استفاده از قالی خریداری شده شما دیگر تمایلی به نگهداری آن نداشته باشید می توانید به راحتی آن را تعویض نمایید چون هزینه کمتری صرف نموده و به راحتی می توانید حتی با وسایل جدید آن را مطابقت دهید .

 

1-2- دسترسی آسان به فرش ماشینی

با توجه به تعداد بالای کارخانجات وهمچنین دستگاه ها ، تعداد فرش ماشینی به قالی دستباف بسیار بیشتر است که خود این امر در تسهیل کردن دسترسی و قیمت این مدل موثر واقع شده  است . همچنین فروشگاه های اینترنتی فرش فراوانی که در زمینه قالی ماشینی قرار دارد باعث شده تا دسترس پذیری برای خرید این محصول زیاد شود و بتوان به راحتی انواع مدل ها را از لحاظ قیمت ، طرح و غیره مقایسه کرد و در زمان ما صرفه جویی شود.

 

1-3- قیمت فرش ماشینی

به علت قیمت بالای فرش دستبافت در هنگام سفر و یا غیره امکان سرقت وجود دارد گاهی برخی افراد برای آرامش ذهنی خود دست به خرید قالی ماشینی می زنند.

 

1-4- تنوع و راحتی فرش ماشینی

همچنین تنوع بسیار زیاد این محصول در تراکم وشانه باعث شده تا از سطح ضخامت پایین به بالا یا از لطافت و ظریف بودن انواع سلیقه ها را شامل شود و مزیت دیگر آن سبک بودن و قابلیت جابه جایی راحت است که در هنگام شستشو نیز بسیار مفید واقع شده و حتی در شستشو مقاوم است . نبود حساسیت به فرش ماشینی از دلایل  دیگر اینکه به علت پشم و ونوع الیاف به کار برده شده در قالی دستباف ممکن است حساسیتی برای افراد داشته باشد هرچند که در فرش ماشینی نیز از مواد شیمیایی استفاده می شود اما با تکنولوژی های موجود سعی شده تا حداکثر پرزگیری قبل از فروش انجام شود و به این دلیل از حساسیت ها جلوگیری شود .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش' , 'فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش گل برجسته
انواع طرحها و نقشه های فرش ماشینی کاشان
بررسی قیمت فرش ماشینی کاشان
فرش 700 شانه بهتر است یا 1200 شانه؟
نحوه انتخاب فرش مدرن
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان