ویژگی خرید تابلو فرش

property-buy-pictorial-carpet.jpg

تابلو فرش ها ، به فرش های تزیینی کوچک گفته می شود که دارای جنبه تزیینی دارند ، و با یک قاب چوبی محصور می شود و بسیار مناسب برای هدیه دادن به افراد است و در اندازه های مختلف بافته می شود . در گذشته تابلو فرش به صورت دستبافت بود ولی امروزه ، تابلو فرش ماشینی نیز به بازار عرضه شده است که از نظر قیمت بسیار پایین تر از دستبافت است . امروزه خرید و فروش تابلو فرش ، بازار خوبی دارد. در ادامه این مقاله سعی شده است توضیحات کاملی برای ویژگی خرید تابلو فرش ماشینی و انواع آن قرار داده بشود که مطالعه آن را پیشنهاد میکنیم .

 

1- انواع تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی ، با دستگاهی که نقشه را به آن می دهند بافته می شود . تابلو فرش ها از نظر شانه و تراکم و از نظر نوع نقشه دارای انواع مختلفی است . این گونه فرش های تزیینی به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بافته می شود . هرچه شانه و تراکم بالاتر رود ، نقش به کاربرده شده در محصولات تابلو فرش نیز ظریف تر و زیباتر می شود . از نظر موضوعی نیز تابلو فرش دارای انواع مختلفی است از جمله : تابلو فرش چهره ، آیات ، منظره ، گل ، حیوانات تقسیم می شود . فرش خونه ، توانسته است با عرضه انواع مختلف تابلو فرش با کیفیت بالا و نقوش بسیار زیبا ، رضایت مشتری را جلب کند چون این تابلو فرش ها ، با نخ آکریلیک و با الیاف کرک ، بافته می شود و در برابر شست و شو و انواع آلودگی ها مقاوم است .

 

1-1- ابعاد تابلو فرش

تابلو فرش ها در اندازه های مختلف بافته می شود . اندازه استاندارد آن ها به صورت 50 *70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 است .

 

1-2- خرید تابلو فرش

امروزه با وجود مشغله بسیار افراد ، خرید حضوری برای همه مقدور نیست . برای همین ، فرش خونه راهی را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز ، بدون هیچ دغدغه و نگرانی اقدام به خرید تابلو فرش بکنند . خرید اینترنتی تابلو فرش ، یکی از این راه هاست .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش' , 'انواع تابلو فرش ماشینی' , 'خرید تابلو فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
رعایت نکات مهم قبل از خرید فرش ماشینی
محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان
فرش درجه یک کاشان
فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
چرا باید فرش را اینترنتی بخریم ؟
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان