ویژگی خرید تابلو فرش

property-buy-pictorial-carpet.jpg

تابلو فرش ها ، به فرش های تزیینی کوچک گفته می شود که دارای جنبه تزیینی دارند ، و با یک قاب چوبی محصور می شود و بسیار مناسب برای هدیه دادن به افراد است و در اندازه های مختلف بافته می شود . در گذشته تابلو فرش به صورت دستبافت بود ولی امروزه ، تابلو فرش ماشینی نیز به بازار عرضه شده است که از نظر قیمت بسیار پایین تر از دستبافت است . امروزه خرید و فروش تابلو فرش ، بازار خوبی دارد. در ادامه این مقاله سعی شده است توضیحات کاملی برای ویژگی خرید تابلو فرش ماشینی و انواع آن قرار داده بشود که مطالعه آن را پیشنهاد میکنیم .

 

1- انواع تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی ، با دستگاهی که نقشه را به آن می دهند بافته می شود . تابلو فرش ها از نظر شانه و تراکم و از نظر نوع نقشه دارای انواع مختلفی است . این گونه فرش های تزیینی به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بافته می شود . هرچه شانه و تراکم بالاتر رود ، نقش به کاربرده شده در محصولات تابلو فرش نیز ظریف تر و زیباتر می شود . از نظر موضوعی نیز تابلو فرش دارای انواع مختلفی است از جمله : تابلو فرش چهره ، آیات ، منظره ، گل ، حیوانات تقسیم می شود . فرش خونه ، توانسته است با عرضه انواع مختلف تابلو فرش با کیفیت بالا و نقوش بسیار زیبا ، رضایت مشتری را جلب کند چون این تابلو فرش ها ، با نخ آکریلیک و با الیاف کرک ، بافته می شود و در برابر شست و شو و انواع آلودگی ها مقاوم است .

 

1-1- ابعاد تابلو فرش

تابلو فرش ها در اندازه های مختلف بافته می شود . اندازه استاندارد آن ها به صورت 50 *70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 است .

 

1-2- خرید تابلو فرش

امروزه با وجود مشغله بسیار افراد ، خرید حضوری برای همه مقدور نیست . برای همین ، فرش خونه راهی را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز ، بدون هیچ دغدغه و نگرانی اقدام به خرید تابلو فرش بکنند . خرید اینترنتی تابلو فرش ، یکی از این راه هاست .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش' , 'انواع تابلو فرش ماشینی' , 'خرید تابلو فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت فرش ماشینی 700 شانه بافرش ماشینی 1200 شانه
فرش گل برجسته و ویژگی های آن
فرش درجه یک کاشان
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
نحوه انتخاب فرش مدرن
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان