محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان

kashan-carpet-700-reeds-afshan-design.jpg

 بیشترین تولیدات فرش ماشینی مربوط به شهر کاشان است . و همچنین می توان کاشان را زادگاه فرش ماشینی نامید . در عرض یک سال ، کاشان حدود 80 میلیون متر مکعب فرش تولید می کند که از این 80 میلیون ، 50 میلیون متر مکعب از آن برای مصارف داخلی کشور است و 30 میلیون متر مکعب آن به سایر کشور ها صادر می شود .
فرش های ماشینی  قدمت 40 سال در ایران دارند . و می توان گفت که فرش یکی از پر افتخار ترین هنر این سرزمین است که با طرح و نقش های متنوع و زیبای خود چنان جلوه و زیبایی به منازل می بخشد که قابل توصیف نمی باشد . طراحان فرش دستبافت از یک نقشه و یا الگوی خاصی پیروی می کنند و فرش دستبافت تنوع طرح و رنگ ندارد اما فرش ماشینی از طرح و نقش های بسیار متنوعی برخوردار بوده و روز به روز نیز به تنوع طرح های آن افزوده می شود .
همانطور که در بالا نیز اشاره شد کاشان بزرگترین قطب تولید کنند فرش در ایران است که فرش خونه ، یکی از بهترین تولیدکنندگان کاشان می باشد . شرکت فرش خونه ، عرضه کننده بهترین فرش ماشینی کاشان با داشتن تنوع بسیار در طرح و رنگ می باشد . به همین علت ، این شرکت ، برای راحتی مشتریان خود ، تمامی محصولات خود را در فروشگاه آنلاین فرش خونه ، به نمایش گذاشته است . ما در این مقاله قصد داریم تا به ذکر محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان بپردازیم .

برای دیدن محصولات شرکت فرش خونه ، کلیک کنید .


 همانطور که می دانید  فرش از نظر شانه و تراکم ، به فرش ماشینی 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه تقسیم می شود . ما قصد داریم به بیان برخی  طرح های فرش ماشینی کاشان در شانه و تراکم های مختلف بپردازیم .


فرش ماشینی ۷۰۰ شانه طرح اهورا :

در طراحی نقشه این فرش ، از طرح های زیبای اسلیمی استفاده شده است و برای مکان های سنتی و مدرن مناسب است . دارای تراکم 2550 می باشد ، تعدا گره های که در یک متر مربع آن بافته شده 595000 است ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکریلیک هیت ست شده می باشد ، دارای 8 رنگ واقعی ، جنس نخ مورد استفاده در پود آن پنبه می باشد ، دارای رنگ زمینه ی سرمه ای است . دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری می باشد ، ضد حساسیت ، دارای مقاومت بالا و قابل شستشو است ، و همچنین دارای ضمانت نامه 5 سال می باشد . فرش 700 شانه ماشینی ، از نظر استقامت ، مثال زدنی می باشد و برای افرادی که کمتر از مبل استفاده می کنند توصیه می شود که از این فرش استفاده کنند .
برای خرید 700 شانه طرح اهورا ، کلیک کنید .

فرش ۷۰۰ شانه  طرح افشان :

این طرح ، بدون لچک و ترنج است و جز طرح های جدید است که با استقبال بی نظیری از مشتریان رو به رو شده است . استفده از این فرش ، فضای منزل را بزرگتر نشان می دهد ، پس کسانی که منزل کوچک دارند بهتر است از این محصول بهره ببرند . دارای تراکم 2550 می باشد ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکریلیک هیت ست شده می باشد ، دارای 8 رنگ واقعی ، جنس نخ مورد استفاده در پود آن پنبه می باشد ، دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری است که در رنگ های آبی ، سرمه ای و کرم عرضه می شود . ضد حساسیت ، دارای مقاومت بالا و قابل شستشو می باشد . و همچنین دارای ضمانت نامه 5 سال است . الیاف آکریلیک ، ضدحساسیت ، بدون پرزدهی و مقاوم در برابر گرما و حرارت و شست وشو و پاخور شدن می باشد .
برای خرید فرش 700 شانه طرح افشان ، کلیک کنید .

فرش ۷۰۰ شانه طرح سونیا :

طرح و نقش به کار رفته در این محصول ، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند .دارای تراکم 2550 می باشد ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکریلیک هیت ست شده می باشد ، دارای 8 رنگ واقعی ، جنس نخ مورد استفاده در پود آن پنبه می باشد ، دارای رنگ زمینه ی سرمه ای می باشد که به محیط خانه گرمی می بخشد . دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری می باشد ، ضد حساسیت ، دارای مقاومت بالا و قابل شستشو می باشد . و همچنین دارای ضمانت نامه 5 سال است .
برای خرید فرش 700 شانه طرح سونیا ، کلیک کنید .

فرش ۷۰۰ شانه طرح ماندانا :

جز پرفروش ترین محصولات هست که در آن از هنر ایرانی بهره برده اند .دارای تراکم 2550 می باشد ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکرلیک هیت ست شده ، دارای 8 رنگ واقعی ، جنس نخ مورد استفاده در پود آن پنبه می باشد ، دارای رنگ زمینه ی کرم ، آبی فیروزه ای ، گردویی ،سرمه ای است ، دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری می باشد ، ضد حساسیت ، دارای مقاومت بالا وقابل شستشو می باشد . و همچنین دارای ضمانت نامه 5 سال است .

برای اطلاع یافتن بیشتر از طرح ماندانا کلیک کنید .


فرش ۱۰۰۰ شانه طرح افشان کرشمه :

 این محصول بی نظیر ، به خوبی نقوش سنتی و اصیل ایرانی را به کار برده است و جز قالی ریز بافت است که به آن دستبافتگونه گفته می شود . دارای تراکم 3000 می باشد ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکرلیک هیت ست شده ، دارای 10  رنگ واقعی ، دارای رنگ زمینه ی سرمه ای ، کرم است ، دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری می باشد ، کاملا ضد حسایت و همچنین دارای 5 سال ضمانت است .
برای خرید فرش1000 شانه طرح افشان کرشمه ، کلیک کنید .

فرش ۱2۰۰ شانه طرح افشان :

این طرح ، که جز محصولات پرفروش است بسیار زیبا و فاخر است و  برای دکوراسیون مدرن مناسب می باشد .دارای تراکم 3600 می باشد ، جنس نخ مورد استفاده در خاب آن 100 در صد آکرلیک هیت ست شده ، دارای ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12متری می باشد ، کاملا ضد حسایت و همچنین دارای 5 سال ضمانت است . همانطور که می دانید فرش 1200 شانه ، به علت تراکم بالای قالی ، با الیاف خیلی ریز و ظریف بافته می شود  و  فشردگی بین ریشه ها بسیار زیاد است و این ویژگی منحصر به فرد ، این قالی را از انواع آسیب ها مصون نگه می دارد .


و در پایان باید گفته شود که قیمت محصولات ، بنابر شانه و تراکم مختلف می باشد .

یکی از مهترین خصوصیات که در محصولات شرکت فرش خونه نمایان می باشد استفاده نکردن از نخ های نامرغوب برای بافت فرش ها می باشد شما می توانید برای خرید اینترنتی فرش مورد نطر خود به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه و فرش خود را خریداری نمایید و آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ۱2۰۰ شانه طرح افشان' , 'فرش ۱۰۰۰ شانه طرح افشان کرشمه' , 'فرش ۷۰۰ شانه طرح ماندانا' , 'فرش ۷۰۰ شانه طرح سونیا' , 'فرش ۷۰۰ شانه طرح افشان' , 'فرش ماشینی ۷۰۰ شانه طرح اهورا' , 'فرش 1200 شانه' , 'فرش 700 شانه ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش ماشینی کودک
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
قیمت فرش ماشینی مدرن
فرش 1000 شانه 8 رنگ
ست کردن فرش کودک با دکوراسیون اتاق کودک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان