چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟

internet-shopping-carpets-kashan.jpg

در دنیای پیشرفته امروز که عصر ارتباطات نامیده می شود و ماشین آلات و دستگاهها جای انسان را گرفته اند ، خرید و فروش اینترنتی امری کاملا شناخته شده و کاربردی است . شرکت ها و افراد زیادی متخصصین امر طراحی و رسیدگی به فروشگاه های اینترنتی هستند . خرید اینترنتی به حدی برای همگان شناخته شده است که شرکت های بزرگ روزانه میلیاردها دلار از درآمد خود را از طریق فروش اینترنتی کسب می نمایند . اما با این وجود موافقان و مخالفان زیادی هستند که در مورد مزایا و معایب خرید و فروش اینترنتی در حال بحث و تبادل نظر هستند . در مقرون به صرفه بودن خرید های اینترنتی شکی باقی نمی ماند اما موضوع مورد بحث مخالفان نواقص سیستم است که امیدواریم به مرور زمان و در کوتاه ترین فرصت ممکن رفع گردد . در ادامه به توضیحاتی در مورد چرایی مقرون به صرفه بودن خریدهای اینترنتی فرش خواهیم پرداخت .


عوامل مقرون به صرفه بودن خرید اینترنتی فرش


قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن فقط به بعد مالی بر نمی گردد مزایای زیادی از صرفه در این مبادلات به چشم می خورد از جمله صرفه جویی در زمان ، سوخت و انرژی ، مناسب تر بودن قیمت ها و غیره . 


صرفه جویی در زمان


برای خرید فرش به حدی طرح ها زیاد شده که ممکن است باز هم نتوانند از تمام محصولات دیدن نمایند ، مراجعه به وب سایت فروشگاهها و دیدن تمام محصولات موجود بسیار کمتر از حضور فیزیکی زمان بر است . همچنین ممکن است در فروشگاهی فرشی را دیده و پسندیده باشیم اما به علت وجود بعد مسافت طولانی و صرف زمان از خرید منصرف شویم . خلق و طراحی فروشگاههای اینترنتی توسط متخصصین این حرفه ، موجب شده است تا کاربران تنها با چند کلیک تمام نگاره ها ، رنگ ها و موارد مورد نیاز خود را دیدن و در صورت تمایل خریداری کنند ، این موضوع تا حد زیادی در زمان صرفه جویی می کند.


صرفه جویی در سوخت


رفتن و حضور فیزیکی در فروشگاه فرش ، چرخیدن در بین مغازه های مختلف ، طی کردن مسافت زیاد جهت بازدید از تمام فروشگاههای سطح شهر ، دور بودن منزل تا محل فروش و در نهایت خرید محصولات و مشکلات و هزینه های حمل آن از فروشگاه تا منزل از جمله دردسر های خرید غیر آنلاین خصوصا برای کالاهایی مانند فرش که جرم و حجم زیادی دارند ، است . با خرید آنلاین می توان علاوه بر رهایی از مشکلات ترافیک و بعد مسافت در هزینه های سوخت هم صرفه جویی کرده و در بازار سوخت کنونی که قیمت ها دارای نوسان زیادی است به اقتصاد خانواده کمک کرد .


صرفه جویی در انرژی


زندگی های شهری امروزی به میزان لازم انرژی بر می باشد و ترجیح بر این است که به جای صرف زمان و خستگی در بازارها ، محصولی مورد نظر را از طریق شبکه های مجازی و وب سایت های معتبر انجام داد و انرژی خود را برای صرف امور مهمتر ذخیر نمود . حال تصور نمایید با وجود تمام سختی ها و کمبود زمان به بازار ها مراجعه کرده اما نتوانسته اید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید . طراحی فروشگاههای اینترنتی ، این مشکل را نیز برطرف کرده است. در خرید اینترنتی لازم نیست شما انرژی و زمان را صرف کنید و در صورت عدم وجود محصول مورد نظر در سایت به راحتی با مراجعه به قسمت سفارشات و ثبت ویژگیهای محصول درخواستی نسبت به سفارش کالا اقدام می نمایید . این موضوع در بسیاری از انواع فرش ها خصوصا تابلو فرش و فرش های چهره کاربرد دارد .


مقایسه قیمت ها


قیمت محصولات فروشگاه های اینترنتی هماهنگ با قیمت کارخانه بوده است و به میزان زیادی از قیمت بازارها و فروشگاهها ارزان تر خواهد بود . فروش اینترنتی فرش موجب کوتاه کردن دست دلالان و افراد سودجو از خرید و فروش بوده است . با نگاهی گذرا به قیمت محصول در سایت و در بازار های فیزیکی می توانید به این امر واقف شوید که قیمت وب سایت ها مناسب تر است . همچنین امکان مقایسه بین برند ها نیز وجود دارد ، این نوآوری پیشرفته اجازه می دهد تا با صرف کمترین زمان برند ها و قیمت ها را بررسی و مقایسه کنیم و از تفاوت کیفیت و قیمت آن ها مطلع شویم . با این امکان خریدار مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین فروشگاه اینترنتی را شناسایی و برای خرید محصول مورد نظر انتخاب نماید . همچنین تولیدکنندگان هم بدلیل وجود رقابت با یکدیگر قیمت ها را بسیار مناسب و برابر با هزینه های تولید برآورد و اعلام می نمایند .


خریدی آسان بدون انتظار و ماندن در صف


 هرگز اتفاق نمی افتد که در فروشگاههای مجازی افراد در صف بمانند یا زمان و انرژی بابت شلوغی فروشگاه از دست بدهند ، طراحی فروشگاه اینترنتی به گونه ایست که با چنین مشکلی مواجه نمی شویم . در هنگام خرید اینترنتی هیچ گونه صف طولانی ، مشتریان و شلوغی زیاد برای خرید و بازدید از کالا وجود نخواهد داشت . تمام فروشگاه های اینترنتی دارای سبد خرید هستند که در کسری کمتر از یک دقیقه سفارش را ثبت و خرید را انجام می دهند .


جستجوی آسان کالا


جستجو در فروشگاه آنلاین فرش به مراتب آسان تر از کمک گرفتن از فروشنده و چرخیدن در بازار به دنبال یافتن محصول مورد نظر است . طراحی سایت به کاربر این امکان را می دهد تا با چند کلیک ، کالای مورد نظر را با طرح ، رنگ ، اندازه ، مدل و تمام ویژگی های مد نظر خود درخواست و خرید کند . این فرآیند آنقدر ساده است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و خریدار با آشنایی اندک به اینترنت هم می تواند به آسانی به صورت اینترنتی خرید نماید . همچنین وب سایت در صورت نبود کالا به سرعت خریدار را از این موضوع مطلع و گزینه ثبت سفارش جهت تولید محصول را در اختیار وی قرار می دهد .

 


علاوه بر موارد مطرح شده ، خرید و فروش اینترنتی و آنلاین مانند سایر موارد و تکنولوژی ها دارای معایب و نواقصی است که به مرور زمان این معایب در حال کمتر شدن است اما در حال حاضر از نواقص سیستم خرید و فروش آنلاین می توان به عدم امکان بررسی کالا از نزدیک ، کاهش رضایت در لحظه و عدم اعتماد مردم به فروشنده اشاره نمود . مورد آخر با مراجعه به وبسایت های معتبر مانند شرکت تولیدی فرش خونه قابل رفع و رجوع است . خرید مشتریان و جلب رضایت آن ها در طول سال ها می تواند خریداران را از درجه بالای اعتبار شرکت تولیدی فرش خونه مطمئن نموده و این گروه با اطمینان کامل با مراجعه به وب سایت مربوطه ، نسبت به خرید آنلاین فرش اقدام کنند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فروش اینترنتی فرش' , 'فروشگاه آنلاین فرش' , 'خرید آنلاین فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت فرش ماشینی 700 شانه
ویژگی خرید تابلو فرش
فروش اینترنتی فرش ماشینی
راهنمای خرید فرش خوب با قیمت مناسب
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان