چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟

internet-shopping-carpets-kashan.jpg

در دنیای پیشرفته امروز که عصر ارتباطات نامیده می شود و ماشین آلات و دستگاهها جای انسان را گرفته اند ، خرید و فروش اینترنتی امری کاملا شناخته شده و کاربردی است . شرکت ها و افراد زیادی متخصصین امر طراحی و رسیدگی به فروشگاه های اینترنتی هستند . خرید اینترنتی به حدی برای همگان شناخته شده است که شرکت های بزرگ روزانه میلیاردها دلار از درآمد خود را از طریق فروش اینترنتی کسب می نمایند . اما با این وجود موافقان و مخالفان زیادی هستند که در مورد مزایا و معایب خرید و فروش اینترنتی در حال بحث و تبادل نظر هستند . در مقرون به صرفه بودن خرید های اینترنتی شکی باقی نمی ماند اما موضوع مورد بحث مخالفان نواقص سیستم است که امیدواریم به مرور زمان و در کوتاه ترین فرصت ممکن رفع گردد . در ادامه به توضیحاتی در مورد چرایی مقرون به صرفه بودن خریدهای اینترنتی فرش خواهیم پرداخت .


عوامل مقرون به صرفه بودن خرید اینترنتی فرش


قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن فقط به بعد مالی بر نمی گردد مزایای زیادی از صرفه در این مبادلات به چشم می خورد از جمله صرفه جویی در زمان ، سوخت و انرژی ، مناسب تر بودن قیمت ها و غیره . 


صرفه جویی در زمان


برای خرید فرش به حدی طرح ها زیاد شده که ممکن است باز هم نتوانند از تمام محصولات دیدن نمایند ، مراجعه به وب سایت فروشگاهها و دیدن تمام محصولات موجود بسیار کمتر از حضور فیزیکی زمان بر است . همچنین ممکن است در فروشگاهی فرشی را دیده و پسندیده باشیم اما به علت وجود بعد مسافت طولانی و صرف زمان از خرید منصرف شویم . خلق و طراحی فروشگاههای اینترنتی توسط متخصصین این حرفه ، موجب شده است تا کاربران تنها با چند کلیک تمام نگاره ها ، رنگ ها و موارد مورد نیاز خود را دیدن و در صورت تمایل خریداری کنند ، این موضوع تا حد زیادی در زمان صرفه جویی می کند.


صرفه جویی در سوخت


رفتن و حضور فیزیکی در فروشگاه فرش ، چرخیدن در بین مغازه های مختلف ، طی کردن مسافت زیاد جهت بازدید از تمام فروشگاههای سطح شهر ، دور بودن منزل تا محل فروش و در نهایت خرید محصولات و مشکلات و هزینه های حمل آن از فروشگاه تا منزل از جمله دردسر های خرید غیر آنلاین خصوصا برای کالاهایی مانند فرش که جرم و حجم زیادی دارند ، است . با خرید آنلاین می توان علاوه بر رهایی از مشکلات ترافیک و بعد مسافت در هزینه های سوخت هم صرفه جویی کرده و در بازار سوخت کنونی که قیمت ها دارای نوسان زیادی است به اقتصاد خانواده کمک کرد .


صرفه جویی در انرژی


زندگی های شهری امروزی به میزان لازم انرژی بر می باشد و ترجیح بر این است که به جای صرف زمان و خستگی در بازارها ، محصولی مورد نظر را از طریق شبکه های مجازی و وب سایت های معتبر انجام داد و انرژی خود را برای صرف امور مهمتر ذخیر نمود . حال تصور نمایید با وجود تمام سختی ها و کمبود زمان به بازار ها مراجعه کرده اما نتوانسته اید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید . طراحی فروشگاههای اینترنتی ، این مشکل را نیز برطرف کرده است. در خرید اینترنتی لازم نیست شما انرژی و زمان را صرف کنید و در صورت عدم وجود محصول مورد نظر در سایت به راحتی با مراجعه به قسمت سفارشات و ثبت ویژگیهای محصول درخواستی نسبت به سفارش کالا اقدام می نمایید . این موضوع در بسیاری از انواع فرش ها خصوصا تابلو فرش و فرش های چهره کاربرد دارد .


مقایسه قیمت ها


قیمت محصولات فروشگاه های اینترنتی هماهنگ با قیمت کارخانه بوده است و به میزان زیادی از قیمت بازارها و فروشگاهها ارزان تر خواهد بود . فروش اینترنتی فرش موجب کوتاه کردن دست دلالان و افراد سودجو از خرید و فروش بوده است . با نگاهی گذرا به قیمت محصول در سایت و در بازار های فیزیکی می توانید به این امر واقف شوید که قیمت وب سایت ها مناسب تر است . همچنین امکان مقایسه بین برند ها نیز وجود دارد ، این نوآوری پیشرفته اجازه می دهد تا با صرف کمترین زمان برند ها و قیمت ها را بررسی و مقایسه کنیم و از تفاوت کیفیت و قیمت آن ها مطلع شویم . با این امکان خریدار مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین فروشگاه اینترنتی را شناسایی و برای خرید محصول مورد نظر انتخاب نماید . همچنین تولیدکنندگان هم بدلیل وجود رقابت با یکدیگر قیمت ها را بسیار مناسب و برابر با هزینه های تولید برآورد و اعلام می نمایند .


خریدی آسان بدون انتظار و ماندن در صف


 هرگز اتفاق نمی افتد که در فروشگاههای مجازی افراد در صف بمانند یا زمان و انرژی بابت شلوغی فروشگاه از دست بدهند ، طراحی فروشگاه اینترنتی به گونه ایست که با چنین مشکلی مواجه نمی شویم . در هنگام خرید اینترنتی هیچ گونه صف طولانی ، مشتریان و شلوغی زیاد برای خرید و بازدید از کالا وجود نخواهد داشت . تمام فروشگاه های اینترنتی دارای سبد خرید هستند که در کسری کمتر از یک دقیقه سفارش را ثبت و خرید را انجام می دهند .


جستجوی آسان کالا


جستجو در فروشگاه آنلاین فرش به مراتب آسان تر از کمک گرفتن از فروشنده و چرخیدن در بازار به دنبال یافتن محصول مورد نظر است . طراحی سایت به کاربر این امکان را می دهد تا با چند کلیک ، کالای مورد نظر را با طرح ، رنگ ، اندازه ، مدل و تمام ویژگی های مد نظر خود درخواست و خرید کند . این فرآیند آنقدر ساده است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و خریدار با آشنایی اندک به اینترنت هم می تواند به آسانی به صورت اینترنتی خرید نماید . همچنین وب سایت در صورت نبود کالا به سرعت خریدار را از این موضوع مطلع و گزینه ثبت سفارش جهت تولید محصول را در اختیار وی قرار می دهد .

 


علاوه بر موارد مطرح شده ، خرید و فروش اینترنتی و آنلاین مانند سایر موارد و تکنولوژی ها دارای معایب و نواقصی است که به مرور زمان این معایب در حال کمتر شدن است اما در حال حاضر از نواقص سیستم خرید و فروش آنلاین می توان به عدم امکان بررسی کالا از نزدیک ، کاهش رضایت در لحظه و عدم اعتماد مردم به فروشنده اشاره نمود . مورد آخر با مراجعه به وبسایت های معتبر مانند شرکت تولیدی فرش خونه قابل رفع و رجوع است . خرید مشتریان و جلب رضایت آن ها در طول سال ها می تواند خریداران را از درجه بالای اعتبار شرکت تولیدی فرش خونه مطمئن نموده و این گروه با اطمینان کامل با مراجعه به وب سایت مربوطه ، نسبت به خرید آنلاین فرش اقدام کنند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فروش اینترنتی فرش' , 'فروشگاه آنلاین فرش' , 'خرید آنلاین فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1000 شانه 8 رنگ
بررسی قیمت فرش ماشینی
لیست قیمت فرش مدرن
چرا باید فرش را اینترنتی بخریم ؟
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان