خرید عمده تابلو فرش ماشینی کاشان

buy-carpets-kashan.jpg

فرش جزء کالا های مهم برای بشر بوده است و انتخاب آن یکی از کار های سخت به شمار می آید . انسان ها از هزار سال قبل به زیر اندازه نیاز داشتن تا از سرما و سختی زمین از خود محافظت کنند . این گونه بود که فرش را اختراع کردند . فرش ها از نظر بافت به دو دسته دست بافت و ماشینی  تقسیم می شوند . اما از نظر طراحی دارای چند دسته می باشند که عبارتند از فرش فانتزی ، فرش کلاسیک ، تابلو فرش ، گلیم گبه و گلیم فرش . تابلو فرش های کاشان جزو وسایل تزییناتی می باشند که در اکثر منازل وجود دارند و همچنین دارای طرح های متنوعی نیز هستند مانند چهره ، آیات قرآنی ، مناظر و غیره . 


تابلو فرش ماشینی کاشان چگونه بافته می شود ؟
تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها توسط ماشین و یا انسان ها بافته می شوند . اما از نظر کاربرد با فرش دارای تفاوت زیادی هستند . تابلو فرش ها جنبه تزیینی دارند و اکثرا در یک قاب چوبی قرار می گیرند . تابلو فرش ها از نظر شیوه ی بافت دارای دو نوع دست بافت و ماشینی می باشند . تابلو فرش های دست بافت هنر بافنده را می رساند که با استفاده از هنر خود الیاف و تار پود را بر روی دار بر هم می بافد و در پایان یک طرح زیبایی را که روی نقشه قرار داشته است را بر روی فرش پیاده می کند . تابلو فرش های دست بافت دارای کیفیت بالایی می باشند و در آن ها از الیاف های طبیعی استفاده می شود . تابلو فرش های کاشان جزو هنر های دستی این شهر هستند که از طراحی متنوعی برخوردارند و همچنین کیفیت بالایی دارند . طرح های که روی تابلو فرش های دست بافت قرار می گیرند می تواند طرح نقاشی زیبا ، منظره ، عکس قدیمی و یا چهره باشد . تابلو فرش های ماشینی  که چند سالی است که وارد بازار شده است را نیز می توان جزء صنایع نساجی دانست . این نوع از تابلو فرش ها توسط دستگاه ها و بدون دخالت مستقیم انسان ها بافته می شوند . دارای تعداد شانه و ابعاد مختلفی هستند . کاشان با دارا بودن 700 واحد تولید فرش ماشینی در دنیا حرف اول را در این زمینه می زند و می توان آن را به عنوان پایتخت فرش در جهان معرفی کرد . اما در تابلو فرش دارای بحثی جداگانه است . تابلو فرش ها فرآیند جزئی تری نسبت به فرش ها دارند و همچنین از نظر طرح نیز از فرش ماشینی جدا می باشند . تابلو فرش ها دارای الگو و طرح خاصی نمی باشند و می توان در آن ها طرح های مختلفی را بافت و به همین دلیل می باشد که می گویند طرح آن ها از فرش ها جدا است . تابلو فرش های ماشینی کاشان نیز مانند فرش های ماشینی کاشان جزء صنایع و هنر ماشینی این شهر است و همچنین سالانه دارای صادرات زیادی به شهر ها و کشور های مختلف هستند . برای بافت تابلو فرش های ماشینی دو شیوه وجود دارد . شیوه اول به این صورت می باشد که  ابتدا یک تابلو فرش با زمینه سفید بافته می شود و سپس طرح مورد نظر را بر روی آن به وسیله دستگاه ها ی چاپ مخصوص چاپ می کنند که به این نوع از تابلو فرش ها تابلو فرش چاپ دیجیتالی گفته می شود . شیوه دوم تابلو فرش ها به این صورت می باشد که ابتدا نقشه و طرح مورد نظر را به ماشین بافنده می دهند و سپس دستگاه با استفاده از آن نقشه طرح را روی تابلو فرش می بافد . به این نوع از بافت تابلو فرش ، بافت ماشینی می گویند .


طرح های تابلو فرش کاشان
تابلو فرش های ماشینی کاشان همان طور که در بالا نیز گفته شد دارای طراحی های متنوعی هستند که از معروف ترین و پر فرش ترین آن ها می توان به موارد ی همچون طرح منظره ، طرح آیات قرآن طرح چهره که اکثرا به صورت سفارشی می باشند و طرح حیوانات اشاره کرد . تابلو فرش های بافت ماشینی نسبت به تابلو فرش های نوع دیجیتالی دارای دوام بیشتری در رنگ و طرح می باشند و می توان گفت که مرغوب تر می باشند .


خرید تابلو فرش های کاشان به صورت عمده
هر دو نوع تابلو فرش های ماشینی در کاشان دارای فروش عمده می باشند فرش های خام و یا همان فرش های زمینه سفید  که دارای جنس پلی استری  می باشند و دارای تراکم 3000 و شانه 1000 می باشند به طور معمول برای چاپ مناسب تر هستند . و اکثر افرادی که کار چاپ فوری انجام می دهند به دنبال این نوع از تابلو فرش ها هستند . در میان فرش های پلی استر فرش های که دارای نخ فلامینت باشند از مرغوبیت بیشتری برخوردارند . زیرا دارای جذب و ثبات رنگ بهتر و بیشتری می باشند . لذا برای افرادی که کار چاپ بر روی تابلو فرش ها را انجام می دهند بهتر گزینه هستند و برای این که قیمت آن ها مناسب تر باشد می توانند آن ها را به صورت عمده تهیه کنند . معمولا اکثر افراد برای خرید عمده ابتدا تعدادی را برای نمونه خریداری می کنند و پس از اطمینان از کیفیت آن به صورت عمده خرید خود را انجام می دهند . در تابلو فرش ها معمولا سایز های کوچک A4 و A3 و همچنین سایز محبوب 50*70 بیشترین فروش را دارا می باشند .
تابلو فرش های بافت نیز به صورت عمده در بازار عرضه می شوند . تابلو فرش های ماشینی درجه یک با توجه به کیفیت ، رنگ بندی ، نوع طرح و بافت شان دارای خریدارن زیادی می باشند . و با قیمت عمده مناسبتر در ایران و خارج از کشور به فروش می رسد . در نتیجه برای خرید تابلو فرش های عمده می توانید از کاشان هر کدام از دو نوع تابلو فرش های ماشینی را به قیمت مناسب تری تهیه کنید .

شرکت فرش خونه عرضه کننده مستقیم تابلو فرش ماشینی می باشد . تابلو فرش و ان یکاد ، تابلو فرش طرح گل ، تابلو فرش منظره از نمونه محصولات این شرکت می باشد . این شرکت ، فروش عمده تابلو فرش ماشینی را با قیمت اسثنایی ، سرلوحه کار خود قرار داده است .

برای خرید تابلو فرش ارزان ، کلیک کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی کاشان' , 'خرید عمده تابلو فرش ماشینی کاشان' , 'خرید تابلو فرش ارزان' , 'فروش عمده تابلو فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید
مشخصات فرش ماشینی 1200 شانه
قیمت فرش 1200 شانه
دلایل افزایش استفاده از فرش مدرن در دکوراسیون منازل چیست؟
انتخاب فرش ماشینی کودک
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان