خرید عمده تابلو فرش ماشینی کاشان

buy-carpets-kashan.jpg

فرش جزء کالا های مهم برای بشر بوده است و انتخاب آن یکی از کار های سخت به شمار می آید . انسان ها از هزار سال قبل به زیر اندازه نیاز داشتن تا از سرما و سختی زمین از خود محافظت کنند . این گونه بود که فرش را اختراع کردند . فرش ها از نظر بافت به دو دسته دست بافت و ماشینی  تقسیم می شوند . اما از نظر طراحی دارای چند دسته می باشند که عبارتند از فرش فانتزی ، فرش کلاسیک ، تابلو فرش ، گلیم گبه و گلیم فرش . تابلو فرش های کاشان جزو وسایل تزییناتی می باشند که در اکثر منازل وجود دارند و همچنین دارای طرح های متنوعی نیز هستند مانند چهره ، آیات قرآنی ، مناظر و غیره . 


تابلو فرش ماشینی کاشان چگونه بافته می شود ؟
تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها توسط ماشین و یا انسان ها بافته می شوند . اما از نظر کاربرد با فرش دارای تفاوت زیادی هستند . تابلو فرش ها جنبه تزیینی دارند و اکثرا در یک قاب چوبی قرار می گیرند . تابلو فرش ها از نظر شیوه ی بافت دارای دو نوع دست بافت و ماشینی می باشند . تابلو فرش های دست بافت هنر بافنده را می رساند که با استفاده از هنر خود الیاف و تار پود را بر روی دار بر هم می بافد و در پایان یک طرح زیبایی را که روی نقشه قرار داشته است را بر روی فرش پیاده می کند . تابلو فرش های دست بافت دارای کیفیت بالایی می باشند و در آن ها از الیاف های طبیعی استفاده می شود . تابلو فرش های کاشان جزو هنر های دستی این شهر هستند که از طراحی متنوعی برخوردارند و همچنین کیفیت بالایی دارند . طرح های که روی تابلو فرش های دست بافت قرار می گیرند می تواند طرح نقاشی زیبا ، منظره ، عکس قدیمی و یا چهره باشد . تابلو فرش های ماشینی  که چند سالی است که وارد بازار شده است را نیز می توان جزء صنایع نساجی دانست . این نوع از تابلو فرش ها توسط دستگاه ها و بدون دخالت مستقیم انسان ها بافته می شوند . دارای تعداد شانه و ابعاد مختلفی هستند . کاشان با دارا بودن 700 واحد تولید فرش ماشینی در دنیا حرف اول را در این زمینه می زند و می توان آن را به عنوان پایتخت فرش در جهان معرفی کرد . اما در تابلو فرش دارای بحثی جداگانه است . تابلو فرش ها فرآیند جزئی تری نسبت به فرش ها دارند و همچنین از نظر طرح نیز از فرش ماشینی جدا می باشند . تابلو فرش ها دارای الگو و طرح خاصی نمی باشند و می توان در آن ها طرح های مختلفی را بافت و به همین دلیل می باشد که می گویند طرح آن ها از فرش ها جدا است . تابلو فرش های ماشینی کاشان نیز مانند فرش های ماشینی کاشان جزء صنایع و هنر ماشینی این شهر است و همچنین سالانه دارای صادرات زیادی به شهر ها و کشور های مختلف هستند . برای بافت تابلو فرش های ماشینی دو شیوه وجود دارد . شیوه اول به این صورت می باشد که  ابتدا یک تابلو فرش با زمینه سفید بافته می شود و سپس طرح مورد نظر را بر روی آن به وسیله دستگاه ها ی چاپ مخصوص چاپ می کنند که به این نوع از تابلو فرش ها تابلو فرش چاپ دیجیتالی گفته می شود . شیوه دوم تابلو فرش ها به این صورت می باشد که ابتدا نقشه و طرح مورد نظر را به ماشین بافنده می دهند و سپس دستگاه با استفاده از آن نقشه طرح را روی تابلو فرش می بافد . به این نوع از بافت تابلو فرش ، بافت ماشینی می گویند .


طرح های تابلو فرش کاشان
تابلو فرش های ماشینی کاشان همان طور که در بالا نیز گفته شد دارای طراحی های متنوعی هستند که از معروف ترین و پر فرش ترین آن ها می توان به موارد ی همچون طرح منظره ، طرح آیات قرآن طرح چهره که اکثرا به صورت سفارشی می باشند و طرح حیوانات اشاره کرد . تابلو فرش های بافت ماشینی نسبت به تابلو فرش های نوع دیجیتالی دارای دوام بیشتری در رنگ و طرح می باشند و می توان گفت که مرغوب تر می باشند .


خرید تابلو فرش های کاشان به صورت عمده
هر دو نوع تابلو فرش های ماشینی در کاشان دارای فروش عمده می باشند فرش های خام و یا همان فرش های زمینه سفید  که دارای جنس پلی استری  می باشند و دارای تراکم 3000 و شانه 1000 می باشند به طور معمول برای چاپ مناسب تر هستند . و اکثر افرادی که کار چاپ فوری انجام می دهند به دنبال این نوع از تابلو فرش ها هستند . در میان فرش های پلی استر فرش های که دارای نخ فلامینت باشند از مرغوبیت بیشتری برخوردارند . زیرا دارای جذب و ثبات رنگ بهتر و بیشتری می باشند . لذا برای افرادی که کار چاپ بر روی تابلو فرش ها را انجام می دهند بهتر گزینه هستند و برای این که قیمت آن ها مناسب تر باشد می توانند آن ها را به صورت عمده تهیه کنند . معمولا اکثر افراد برای خرید عمده ابتدا تعدادی را برای نمونه خریداری می کنند و پس از اطمینان از کیفیت آن به صورت عمده خرید خود را انجام می دهند . در تابلو فرش ها معمولا سایز های کوچک A4 و A3 و همچنین سایز محبوب 50*70 بیشترین فروش را دارا می باشند .
تابلو فرش های بافت نیز به صورت عمده در بازار عرضه می شوند . تابلو فرش های ماشینی درجه یک با توجه به کیفیت ، رنگ بندی ، نوع طرح و بافت شان دارای خریدارن زیادی می باشند . و با قیمت عمده مناسبتر در ایران و خارج از کشور به فروش می رسد . در نتیجه برای خرید تابلو فرش های عمده می توانید از کاشان هر کدام از دو نوع تابلو فرش های ماشینی را به قیمت مناسب تری تهیه کنید .

شرکت فرش خونه عرضه کننده مستقیم تابلو فرش ماشینی می باشد . تابلو فرش و ان یکاد ، تابلو فرش طرح گل ، تابلو فرش منظره از نمونه محصولات این شرکت می باشد . این شرکت ، فروش عمده تابلو فرش ماشینی را با قیمت اسثنایی ، سرلوحه کار خود قرار داده است .

برای خرید تابلو فرش ارزان ، کلیک کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش ماشینی کاشان' , 'خرید عمده تابلو فرش ماشینی کاشان' , 'خرید تابلو فرش ارزان' , 'فروش عمده تابلو فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ارازنترین فرش ماشینی کدام است ؟
تولید فرش 700 شانه با کیفیت بالا
شناخت فرش درجه یک
چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟
ویژگی های فرش درجه یک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان