بهترین قیمت فرش ماشینی با بالاتری کیفیت

carpet-700-color- 8-color.jpg

در زمان حاضر با توجه به بالارفتن قیمت های کالاها ، افراد به دنبال خرید فرش ارزان قیمت هستند و اولین سوالی که در هنگام خرید از فروشنده می کنند این است که ، این محصول دارای چه قیمتی می باشد . ولی چون در ایران بهترین تولیدکنندگان فرش وجود دارند که عرضه کننده فرش باکیفیت می باشند ، خریداران در انتخاب فرش بسیار وسواس به خرج می دهند و می خواهند قالی را بخرند که بهترین و باکیفیت ترین باشد ولی در کنار کیفیت بالا به دنبال بهترین قیمت فرش نیز می باشند . شرکت فرش خونه ، عرضه کننده بهترین فرش ماشینی با مناسب ترین قیمت می باشد . در اینجا به ذکر این محصولات می پردازیم .


معرفی بهترین فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب
اسم کاشان بر روی فرش ها خود گواهی بهترین کیفیت می باشد . تولید کنندگان این شهر ، به تولید انواع فرش های ماشینی می پردازند . بازار فرش کاشان ، دارای متنوع ترین فرش ها از نظر شانه و تراکم و طرح و رنگ و ابعاد می باشد . 
 قیمت فرش ، براساس شانه و تراکم قالی فرق می کند . هرچه شانه و تراکم قالی بیشتر شود قیمت فرش نیز بیشتر می شود . شانه به تعاد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد گفته می شود و تراکم به تعداد ریشه هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد ، گفته می شود . تعداد گره های بافته شده در فرش 1200 شانه بیشتر از فرش 700 شانه می باشد و وقتی تعداد گره ها در یک قالی بالارود ، باید الیافی که با آن فرش را می بافند ، نازکتر وظریف تر باشد و فرش ریز نقش تر و ظریف تر می شود . الیاف به کار برده در فرش 1200 شانه نازکتر از الیاف به کار برده در فرش 700 شانه می باشد و بالطبع قیمت قالی 1200 شانه بیشتر می شود . شرکت فرش خونه ، در این دوران بحران اقتصادی خرید فرش 700 شانه کاشان را به شما توصیه می کند . این محصول که با الیاف صدردر صد آکریلیک بافته شده است به صورت 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ عرضه می کند . هراندازه تعداد رنگ ها بالاتر رود ، قیمت فرش نیز بالا خواهد رفت . تعداد رنگ ها فقط در زیبایی قالی تاثیر دارد . تراکم ها در قالی 700 شانه می تواند 2550 تا 3600 باشد .قالی 700 شانه از نظر کیفیت در حد اعلی می باشد چون به صورت شانه و تراکم بالا بافته شده است و با نخ ضخیم تر بافته شده است که علاوه بر زیبایی و ظرافت ، ویژگی ضخامت را نیز دارد . ولی خیلی از افراد هستند که به دنبال فرشی هستند که بسیار فاخر و لوکس و ریز نقش و دستبافتگونه باشد و قیمت نیز برایشان اهمیت ندارد . پیشنهاد ما به این افراد فرش 1200 شانه و 1000 شانه می باشد . ولی اگر به دنبال بهترین قیمت فرش ماشینی با کیفیت هستید ، شرکت فرش خونه ، فرش 700 شانه 8 رنگ را به شما پیشنهاد می کند . این محصول بی نظیر در طرح ها ی متنوع و در اندازه و رنگ های متناسب با دکوراسیون عرضه می شود . تمام طرح ها ی این محصول ، در فروشگاه آنلاین فرش خونه به نمایش گذاشته شده است . البته لازم به ذکر است که در بازار فرش ، فرش های طرح 700 شانه موجود است که در اصل همان فرش های 500 شانه هستند ولی با طرح های 700 شانه . این محصول کیفیت پایینی دارد ولی از نظر قیمت بسیار مساعد می باشد . شرکت فرش خونه فرش 700 شانه را در بهترین قیمت و با طرح های متنوع از قبیل طرح افشان ، طرح خشتی ، طرح اهورا و دیگر طرح های بسیار زیبا و شکیل عرضه می کند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'بهترین قیمت فرش' , 'بهترین فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب' , 'قیمت فرش' , 'بهترین قیمت فرش ماشینی' , 'خرید فرش 700 شانه کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید
خرید انواع فرش ماشینی کاشان
جزییات فرش های ماشینی 500 شانه
مشخصات فرش ماشینی درجه یک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان