بهترین قیمت فرش ماشینی با بالاتری کیفیت

carpet-700-color- 8-color.jpg

در زمان حاضر با توجه به بالارفتن قیمت های کالاها ، افراد به دنبال خرید فرش ارزان قیمت هستند و اولین سوالی که در هنگام خرید از فروشنده می کنند این است که ، این محصول دارای چه قیمتی می باشد . ولی چون در ایران بهترین تولیدکنندگان فرش وجود دارند که عرضه کننده فرش باکیفیت می باشند ، خریداران در انتخاب فرش بسیار وسواس به خرج می دهند و می خواهند قالی را بخرند که بهترین و باکیفیت ترین باشد ولی در کنار کیفیت بالا به دنبال بهترین قیمت فرش نیز می باشند . شرکت فرش خونه ، عرضه کننده بهترین فرش ماشینی با مناسب ترین قیمت می باشد . در اینجا به ذکر این محصولات می پردازیم .


معرفی بهترین فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب
اسم کاشان بر روی فرش ها خود گواهی بهترین کیفیت می باشد . تولید کنندگان این شهر ، به تولید انواع فرش های ماشینی می پردازند . بازار فرش کاشان ، دارای متنوع ترین فرش ها از نظر شانه و تراکم و طرح و رنگ و ابعاد می باشد . 
 قیمت فرش ، براساس شانه و تراکم قالی فرق می کند . هرچه شانه و تراکم قالی بیشتر شود قیمت فرش نیز بیشتر می شود . شانه به تعاد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد گفته می شود و تراکم به تعداد ریشه هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد ، گفته می شود . تعداد گره های بافته شده در فرش 1200 شانه بیشتر از فرش 700 شانه می باشد و وقتی تعداد گره ها در یک قالی بالارود ، باید الیافی که با آن فرش را می بافند ، نازکتر وظریف تر باشد و فرش ریز نقش تر و ظریف تر می شود . الیاف به کار برده در فرش 1200 شانه نازکتر از الیاف به کار برده در فرش 700 شانه می باشد و بالطبع قیمت قالی 1200 شانه بیشتر می شود . شرکت فرش خونه ، در این دوران بحران اقتصادی خرید فرش 700 شانه کاشان را به شما توصیه می کند . این محصول که با الیاف صدردر صد آکریلیک بافته شده است به صورت 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ عرضه می کند . هراندازه تعداد رنگ ها بالاتر رود ، قیمت فرش نیز بالا خواهد رفت . تعداد رنگ ها فقط در زیبایی قالی تاثیر دارد . تراکم ها در قالی 700 شانه می تواند 2550 تا 3600 باشد .قالی 700 شانه از نظر کیفیت در حد اعلی می باشد چون به صورت شانه و تراکم بالا بافته شده است و با نخ ضخیم تر بافته شده است که علاوه بر زیبایی و ظرافت ، ویژگی ضخامت را نیز دارد . ولی خیلی از افراد هستند که به دنبال فرشی هستند که بسیار فاخر و لوکس و ریز نقش و دستبافتگونه باشد و قیمت نیز برایشان اهمیت ندارد . پیشنهاد ما به این افراد فرش 1200 شانه و 1000 شانه می باشد . ولی اگر به دنبال بهترین قیمت فرش ماشینی با کیفیت هستید ، شرکت فرش خونه ، فرش 700 شانه 8 رنگ را به شما پیشنهاد می کند . این محصول بی نظیر در طرح ها ی متنوع و در اندازه و رنگ های متناسب با دکوراسیون عرضه می شود . تمام طرح ها ی این محصول ، در فروشگاه آنلاین فرش خونه به نمایش گذاشته شده است . البته لازم به ذکر است که در بازار فرش ، فرش های طرح 700 شانه موجود است که در اصل همان فرش های 500 شانه هستند ولی با طرح های 700 شانه . این محصول کیفیت پایینی دارد ولی از نظر قیمت بسیار مساعد می باشد . شرکت فرش خونه فرش 700 شانه را در بهترین قیمت و با طرح های متنوع از قبیل طرح افشان ، طرح خشتی ، طرح اهورا و دیگر طرح های بسیار زیبا و شکیل عرضه می کند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'بهترین قیمت فرش' , 'بهترین فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب' , 'قیمت فرش' , 'بهترین قیمت فرش ماشینی' , 'خرید فرش 700 شانه کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1200 شانه 8 رنگ
تولید فرش 700 شانه با کیفیت بالا
فرش ماشینی 1200 شانه
ویژگی های فرش ماشینی اصل
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان