ویژگی های فرش درجه یک

top-quality-carpet.jpg

به طور کلی می توان گفت همه با ضرورت وجود فرش در منازل آشنا بوده و می دانیم که کالایی بسیار مهم در تکمیل دکوراسیون محسوب می شود . حال اینکه بعضی از افراد برای تهیه این کالا به دنبال فرش ماشینی درجه یک بوده و می خواهند کالایی مرغوب را خریداری نمایند خود مبحثی جدا بوده و مقاله ای مختص خود می طلبد . ما در این مقاله می خواهیم فرش ماشینی درجه یک و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم .

 

ویژگی فرش درجه یک

وقتی می گوییم فرش درجه یک ، یعنی یک سری از عیوب و یا نقص هایی را نداشته باشد یا به عبارتی فرش عاری از هرگونه اشکال یا نقص باشد .

1-شما در هنگام خرید باید دقت نمایید تا نقشه در قسمت هایی از فرش ماشینی تکرار نشده باشد که این عمل در صورت قدیمی بودن دستگاه رخ می دهد که نقشه در چند رج به صورت تکرار بافته می شود و اصطلاحا آن را تکرار سیلندر می نامند .


2- استفاده از الیاف مصرفی بی کیفیت در بافت باعث می شود که در صورت قرار گرفتن محصول در معرض حرارت باعث تغییر شکل شود و پرزدهی محصول را افزایش می دهد . حتما هنگام خرید به این مورد توجه فرمایید .


3- نقشه و نگاره بافته شده در فرش ماشینی باید کاملا استناندارد و مناسب باشد .


4- گاهی در هنگام بافت فرش ماشینی نخ خاب پاره می شود که اپراتور متوجه این مورد نشده و فرش به صورت کامل بافته می شود . شما باید در حین خرید فرش ماشینی کاشان به این مورد توجه نمایید که فرش دچار پارگی و یا سوراخ هایی در سطح آن نباشد .


5- باید دقت نمایید که فرش ماشینی از سایز و ابعاد استاندارد خود خارج شود .


6- هنگامی که فرش ماشینی را برای پرداخت و شیرنگ می فرستند در صورتی که این عمل به درستی انجام نشود در نهایت محصول راه راه به نظر می رسد و دلیل آن کوتاه و بلندی ارتفاع نخ خاب می باشد .  شما باید در خرید این نکته را مد نظر بگیرید .


7- در هنگام خرید فرش ماشینی باید به پشت محصول دقت نمایید تا از منظم و یک اندازه بودن گره ها در بافت اطمینان حاصل فرمایید .


8- دقت کنید تا قلاب خوردگی در سطح فرش دیده نشود که این مشکل تنها در صورتی که تنظیمات دستگاه به درستی صورت نگرفته است رخ می دهد که باعث پیدا بودن سر نخ ها در پشت کار می شود .


9- شما در صورتی که قصد خرید فرش ماشینی درجه یک را دارید باید به سطح آن دقت نمایید تا وصله ، تیغ خوردگی ، پارگی و مواردی از این قبیل را در سطح آن مشاهده ننمایید . محصولی که درجه یک باشد بوی مواد پلاستیکی و نفت نمی دهد و د بافت آن از رنگ های شفاف و زنده استفاده شده است .


10- فرش ماشینی کاشان درجه یک دارای ارتفاع خاب یکسان بوده و هیچ گونه نخ خاب اضافی در سطح آن مشاهده نمی شود .


11- در یک فرش ماشینی خوب نباید سوختگی دیده شود و یا تیغ خوردگی وجود داشته باشد . در ریشه و زیگزاگ آن نیز نباید عیبی دیده شود .

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی درجه یک

 

شما در صورتی که قصد خرید فرش ماشینی کاشان را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش خونه این امکان را فراهم کنید . شما در این فروشگاه با دنیای وسیعی از محصولات در طرح و رنگ های متنوع و زیبا رو به رو می شوید و می توانید مطابق با سلیقه خود فرش مورد نیاز خود را خریداری نمایید . کلیه محصولات موجود در فروشگاه آنلاین فرشخونه دارای گارانتی بوده و ارسال محصولات به صورت کاملا رایگان صورت می پذیرد . هدف ما فروش مستقیم فرش ماشینی با قیمت تولیدی به منظور راحتی و جلب رضایت شما عزیزان می باشد .

تمامی محصولات شرکت فرش خونه درجه یک می باشد . وقتی برچسب درجه یک را بر فرشی می زنیم یعنی آن فرش عاری از هرگونه عیب یا نقصی می باشد و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد و دارای رنگبندی شفاف و روشن باشد و ابعاد آن استاندارد باشد و با بهترین دستگاه ، بافته شده باشد . شرکت فرشخونه برای صدق این ادعا ، ضمانت نامه اصل همراه محصولات قرار گذاشته است تا مشتریان با اطمینان کامل نسبت به خرید اقدام کنند .

نماد اعتماد سایت فرش خونه ، اطمینانی محکم برای کسانی که قصد خرید اینترنتی فرش درجه یک را دارند .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی درجه یک' , 'خرید فرش ماشینی درجه یک' , 'فرش ماشینی کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
خرید انواع فرش ماشینی کاشان
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
ویژگی های فرش درجه یک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان