انواع تابلو فرش

best-carpets.jpg

ایرانیان ، از فرش علاوه بر استفاده به عنوان کف پوش منازل ، جهت زینت بخشیدن به دکوراسیون نیز از آن استفاده می کنند . در چندسال اخیر زنان خانه داری که به بافت فرش می پرداختند ، اقدام به بافت فرش هایی کوچک کردند تا در قالبی چوبی محصور کنند و برای تزیین منازل از آن ها استفاده کنند . خاستگاه تابلو فرش ، در شهر سردرود در آذربایجان شرقی بود . با گذر زمان تولید کنندگان فرش ماشینی در پی تولید تابلو فرش ماشینی بودند . دربافت تابلو فرش ماشینی از الیاف مصنوعی به جای پشم استفاده شد و در طراحی نقشه های آن به جای کشیدن طرح تابلو فرش با دست و قلم وکاغذ ، با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتر ، به کشیدن نقشه تابلو فرش اقدام کردند . به این ترتیب سرعت تولید این محصول تزیینی بالارفت . نوع دستبافت تابلو فرش ، علاوه بر جنبه تزیینی که دارد ، نوعی سرمایه نیز به حساب می آید ولی از نظر قیمت بسیار بالاتر از تابلو فرش ماشینی می باشد و خیلی از خانواده ها توانایی خرید آن را ندارند . تابلو فرش های ماشینی چون توسط دستگاه بافنده بافته می شود و به خاطر طرح های خیلی ریز و شلوغ و چهره باید از الیاف خیلی ریز و ظریف و بافته شود ، بسیار منظم و عاری از هر گونه عیب یا نقصی می باشند . معمولا این محصولات را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 می بافنهد . البته تابلو فرش آیات را می توان به صورت 700 شانه نیز بافت .
بعد از مرحله بافت تابلو فرش توسط دستگاه ، با پرداختی که روی محصول انجام می گیرد ، تابلو فرش بسیار زیبا و یکنواخت می شود . امروزه تقاضای تابلو فرش ماشینی به خاطر قیمت پایین ، یکنواختی برروی سطح آن ، استفاده از الیاف براق و درخشنده و زیبایی توصیف ناپذیر آن ، بسیار زیاد شده است و امروزه پیشرفت تکنولوژی این امکان را فراهم آورده است تا هر گونه تصویری که مشتریان سفارش دهند ، بتوان در قالب تابلو فرش پیاده کرد و این یکی از برتری های تابلوی ماشینی نسبت به نوع دستبافت آن می باشد .


انواع تابلو فرش
تابلو فرش آیات
اعتقاد زیاد ایرانیان به متبرک بودن آیات ، باعث فروش بیشتر تابلو فرش آیه شده است . از نظر بسیار از ایرانی ها ، وجود تابلو فرش آیات باعث متبرک بودن خانه می شود . شرکت فرش خونه این نوع محصول را به صورت شانه 1000 و با تراکم 3000 می باشد که از بهترین نخ آکریلیک استفاده شده است . ابعاد آن 100*50 می باشد و زینت بخش قسمت پذیرایی منزل و اتاق نشیمن می باشد .
تابلو فرش منظره
علاقه ایرانیان به طبیعت ، گل ، منظره ، وصف ناپذیر است بالاخص وقتی این طبیعت بکر و بی کران در قالب هنر اصیل ایرانی به نمایش گذاشته شود . تابلو فرش منظره به خاطر آرامشی که به فضای خانه می دهد ، مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد . امروزه به خاطر دور بودن افراد از طبیعت ، استفاده از یک تابلو با تصویری از طبیعت یا سواحل دریا ، خالی از لطف نیست .
تابلو فرش حیوانات
تابلو فرش طاووس ، پلنگ یا حیواناتی دیگر می تواند یک هدیه زیبا برای عزیزانتان باشد یا زینت بخش اتاق خواب یا اتاق نشیمن باشد .
تابلو فرش چهره
این نوع محصول که رخ یا رخساره های معروف و یا چهره افراد را به نمایش می گذارد ، هدیه خوبی برای سوپرایز کردن افراد می باشد . دادن عکس و تبدیل آن به تابلو فرش ، جزیی از پیشرفت تکنولوژی می باشد .
شرکت فرش خونه ، ارائه کننده بهترین و نفیس ترین تابلو فرش ها می باشد . ضمانت نامه و بیمه نامه اصل ، همراه محصولات می باشد . این شرکت ارسال سریع محصول را از مهمترین اقدام بعد از خرید مشتری می داند . محصول فرستاده شده در صورتی که هر گونه عیب با نقصی داشته باشد ، با هزینه خود شرکت پس گرفته می شود . داشتن نماد اعتماد ، خود گواهی اطمینان از خرید می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش آیه' , 'تابلو فرش منظره' , 'تابلو فرش حیوانات'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ارزان
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
فرش 1000 شانه جدید
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان