انواع تابلو فرش

best-carpets.jpg

ایرانیان ، از فرش علاوه بر استفاده به عنوان کف پوش منازل ، جهت زینت بخشیدن به دکوراسیون نیز از آن استفاده می کنند . در چندسال اخیر زنان خانه داری که به بافت فرش می پرداختند ، اقدام به بافت فرش هایی کوچک کردند تا در قالبی چوبی محصور کنند و برای تزیین منازل از آن ها استفاده کنند . خاستگاه تابلو فرش ، در شهر سردرود در آذربایجان شرقی بود . با گذر زمان تولید کنندگان فرش ماشینی در پی تولید تابلو فرش ماشینی بودند . دربافت تابلو فرش ماشینی از الیاف مصنوعی به جای پشم استفاده شد و در طراحی نقشه های آن به جای کشیدن طرح تابلو فرش با دست و قلم وکاغذ ، با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتر ، به کشیدن نقشه تابلو فرش اقدام کردند . به این ترتیب سرعت تولید این محصول تزیینی بالارفت . نوع دستبافت تابلو فرش ، علاوه بر جنبه تزیینی که دارد ، نوعی سرمایه نیز به حساب می آید ولی از نظر قیمت بسیار بالاتر از تابلو فرش ماشینی می باشد و خیلی از خانواده ها توانایی خرید آن را ندارند . تابلو فرش های ماشینی چون توسط دستگاه بافنده بافته می شود و به خاطر طرح های خیلی ریز و شلوغ و چهره باید از الیاف خیلی ریز و ظریف و بافته شود ، بسیار منظم و عاری از هر گونه عیب یا نقصی می باشند . معمولا این محصولات را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 می بافنهد . البته تابلو فرش آیات را می توان به صورت 700 شانه نیز بافت .
بعد از مرحله بافت تابلو فرش توسط دستگاه ، با پرداختی که روی محصول انجام می گیرد ، تابلو فرش بسیار زیبا و یکنواخت می شود . امروزه تقاضای تابلو فرش ماشینی به خاطر قیمت پایین ، یکنواختی برروی سطح آن ، استفاده از الیاف براق و درخشنده و زیبایی توصیف ناپذیر آن ، بسیار زیاد شده است و امروزه پیشرفت تکنولوژی این امکان را فراهم آورده است تا هر گونه تصویری که مشتریان سفارش دهند ، بتوان در قالب تابلو فرش پیاده کرد و این یکی از برتری های تابلوی ماشینی نسبت به نوع دستبافت آن می باشد .


انواع تابلو فرش
تابلو فرش آیات
اعتقاد زیاد ایرانیان به متبرک بودن آیات ، باعث فروش بیشتر تابلو فرش آیه شده است . از نظر بسیار از ایرانی ها ، وجود تابلو فرش آیات باعث متبرک بودن خانه می شود . شرکت فرش خونه این نوع محصول را به صورت شانه 1000 و با تراکم 3000 می باشد که از بهترین نخ آکریلیک استفاده شده است . ابعاد آن 100*50 می باشد و زینت بخش قسمت پذیرایی منزل و اتاق نشیمن می باشد .
تابلو فرش منظره
علاقه ایرانیان به طبیعت ، گل ، منظره ، وصف ناپذیر است بالاخص وقتی این طبیعت بکر و بی کران در قالب هنر اصیل ایرانی به نمایش گذاشته شود . تابلو فرش منظره به خاطر آرامشی که به فضای خانه می دهد ، مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد . امروزه به خاطر دور بودن افراد از طبیعت ، استفاده از یک تابلو با تصویری از طبیعت یا سواحل دریا ، خالی از لطف نیست .
تابلو فرش حیوانات
تابلو فرش طاووس ، پلنگ یا حیواناتی دیگر می تواند یک هدیه زیبا برای عزیزانتان باشد یا زینت بخش اتاق خواب یا اتاق نشیمن باشد .
تابلو فرش چهره
این نوع محصول که رخ یا رخساره های معروف و یا چهره افراد را به نمایش می گذارد ، هدیه خوبی برای سوپرایز کردن افراد می باشد . دادن عکس و تبدیل آن به تابلو فرش ، جزیی از پیشرفت تکنولوژی می باشد .
شرکت فرش خونه ، ارائه کننده بهترین و نفیس ترین تابلو فرش ها می باشد . ضمانت نامه و بیمه نامه اصل ، همراه محصولات می باشد . این شرکت ارسال سریع محصول را از مهمترین اقدام بعد از خرید مشتری می داند . محصول فرستاده شده در صورتی که هر گونه عیب با نقصی داشته باشد ، با هزینه خود شرکت پس گرفته می شود . داشتن نماد اعتماد ، خود گواهی اطمینان از خرید می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش' , 'تابلو فرش ماشینی' , 'تابلو فرش آیه' , 'تابلو فرش منظره' , 'تابلو فرش حیوانات'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
فرش 1000 شانه کاشان
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟
قیمت فرش ترک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان