خرید فرش ماشینی 1200 شانه

carpet-1200-reeds-kashan.jpg

با پیشرفت در تکنولوژی و دستگاه های بافت فرش ماشینی ، فرش 1200 شانه تراکم 3600  وارد بازار فرش شد و از همان بدو تولید با استقبال بی نظیری از متشریان روبرو شد .

 

از شانه و تراکم چه می دانید ؟

شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در یک متر مربع  می گویند . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد گفته می شود و تراکم به تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد گفته می شود و بالا بودن شانه و تراکم رابطه مستقیم با ظرافت و زیبایی و فشرده بودن فرش دارد . یعنی هر انداز شانه فرش بالا رود فرش ریز بافت تر و ظریف تر و هراندازه تراکم فرش بالا رود ، فرش توپر تر و فشرده تر می شود . برای محاسبه شانه فرش ، باید در یک سانتی متر از عرض فرش 12 ریشه وچود داشته باشد .

 

ویژگی فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه ، جز قالی های ریز بافت محسوب می شود . ظرافت و زیبایی این نوع محصول زبانزد می باشد . در بافت فرش 1200 شانه ماشینی ، باید از الیاف خیلی ریز و ظریف استفاده کرد . دلیل آن این است که تعداد گره ها در این قالی بسیار زیاد است و فشردگی بین آن ها نیز بالا می باشد و همین عامل باعث شد تا نام دیگر آن را فرش دستبافتگونه بگذارند . شانه و تراکم بالای فرش 1200 شانه موجب زیباتر جلوه دادن نقش ها و رنگ ها می شود . هر اندازه تراکم طولی و عرضی فرش بیشتر باشد ، نقشه فرش واضح تر جلوه می دهد . این محصول فاخر و لوکس برای استفاده در اتاق پذیرایی مناسب است و همانند یک فرش دستبافت ، خود نمایی می کند و طنین انداز فضای منزل می شود . نقشه های خیلی ریزو و ظریف و شلوغ و همچنین تابلو فرش های چهره و یا اشخاص را به علت ظرافت در تصویر ، باید به صورت 1200 شانه بافت . قیمت این قالی ، بیشتر از 700 شانه و 1000 شانه می باشد . دستگاه های قدیمی بافت فرش قادر نیستند که فرش 1200 شانه را ببافند .

 

خرید فرش 1200 شانه

فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان ، جدید ترین و متنوع ترین طرح ها و نقشه های فرش 1200 شانه تراکم 3600  را عرضه می کند . فرش 1200 شانه 8 رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته ، از محصولات این شرکت می باشد . فرش های گل برجسته ، به علت زیبایی خیره کننده و چشم نواز ، مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است . الیاف مورد استفاده در این محصولات ، الیاف آکریلیک می باشد که طی فرآیندی با عبور از تونل بخار هیت ست می شوند و مقاومت آن در برابر انواه حرارت ها ، بالا می رود . این شرکت با فروش 1200 شانه ، به صورت اینترنتی ، واسطه ها را حذف کرده است . خرید اینترنتی فرش 1200 شانه ، برای کسانی که با قیمت این نوع محصول که از فرش 700 شانه و فرش 1000 شانه بالاتر است ، مناسب می باشد . تمامی محصولات فروخته شده ، دارای ضمانت نامه معتبر 36 ماهه ، ضمانت نامه عودت وجه در صورت وجود هر مشکل و ارسال رایگان را دارد . ارسال سریع فرش ، جزء خدمات این شرکت می باشد .

فروشگاه اینترنتی فرشخونه ، به دلیل اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد ، شما می توانید بابت پرداخت های اینترنتی خود ، اطمینان خاطر داشته باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش 1200 شانه تراکم 3600' , 'فرش 1200 شانه ماشینی' , 'فرش دستبافتگونه' , 'خرید اینترنتی فرش 1200 شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چرا خرید اینترنتی فرش مقرون به صرفه است ؟
تطابق رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون
مزایای فروش اینترنتی فرش
بهترین مرکز خرید فرش
فروش فرش 500 شانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان