خرید فرش ماشینی 1200 شانه

carpet-1200-reeds-kashan.jpg

با پیشرفت در تکنولوژی و دستگاه های بافت فرش ماشینی ، فرش 1200 شانه تراکم 3600  وارد بازار فرش شد و از همان بدو تولید با استقبال بی نظیری از متشریان روبرو شد .

 

از شانه و تراکم چه می دانید ؟

شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در یک متر مربع  می گویند . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد گفته می شود و تراکم به تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد گفته می شود و بالا بودن شانه و تراکم رابطه مستقیم با ظرافت و زیبایی و فشرده بودن فرش دارد . یعنی هر انداز شانه فرش بالا رود فرش ریز بافت تر و ظریف تر و هراندازه تراکم فرش بالا رود ، فرش توپر تر و فشرده تر می شود . برای محاسبه شانه فرش ، باید در یک سانتی متر از عرض فرش 12 ریشه وچود داشته باشد .

 

ویژگی فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه ، جز قالی های ریز بافت محسوب می شود . ظرافت و زیبایی این نوع محصول زبانزد می باشد . در بافت فرش 1200 شانه ماشینی ، باید از الیاف خیلی ریز و ظریف استفاده کرد . دلیل آن این است که تعداد گره ها در این قالی بسیار زیاد است و فشردگی بین آن ها نیز بالا می باشد و همین عامل باعث شد تا نام دیگر آن را فرش دستبافتگونه بگذارند . شانه و تراکم بالای فرش 1200 شانه موجب زیباتر جلوه دادن نقش ها و رنگ ها می شود . هر اندازه تراکم طولی و عرضی فرش بیشتر باشد ، نقشه فرش واضح تر جلوه می دهد . این محصول فاخر و لوکس برای استفاده در اتاق پذیرایی مناسب است و همانند یک فرش دستبافت ، خود نمایی می کند و طنین انداز فضای منزل می شود . نقشه های خیلی ریزو و ظریف و شلوغ و همچنین تابلو فرش های چهره و یا اشخاص را به علت ظرافت در تصویر ، باید به صورت 1200 شانه بافت . قیمت این قالی ، بیشتر از 700 شانه و 1000 شانه می باشد . دستگاه های قدیمی بافت فرش قادر نیستند که فرش 1200 شانه را ببافند .

 

خرید فرش 1200 شانه

فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان ، جدید ترین و متنوع ترین طرح ها و نقشه های فرش 1200 شانه تراکم 3600  را عرضه می کند . فرش 1200 شانه 8 رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته ، از محصولات این شرکت می باشد . فرش های گل برجسته ، به علت زیبایی خیره کننده و چشم نواز ، مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است . الیاف مورد استفاده در این محصولات ، الیاف آکریلیک می باشد که طی فرآیندی با عبور از تونل بخار هیت ست می شوند و مقاومت آن در برابر انواه حرارت ها ، بالا می رود . این شرکت با فروش 1200 شانه ، به صورت اینترنتی ، واسطه ها را حذف کرده است . خرید اینترنتی فرش 1200 شانه ، برای کسانی که با قیمت این نوع محصول که از فرش 700 شانه و فرش 1000 شانه بالاتر است ، مناسب می باشد . تمامی محصولات فروخته شده ، دارای ضمانت نامه معتبر 36 ماهه ، ضمانت نامه عودت وجه در صورت وجود هر مشکل و ارسال رایگان را دارد . ارسال سریع فرش ، جزء خدمات این شرکت می باشد .

فروشگاه اینترنتی فرشخونه ، به دلیل اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد ، شما می توانید بابت پرداخت های اینترنتی خود ، اطمینان خاطر داشته باشید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش 1200 شانه تراکم 3600' , 'فرش 1200 شانه ماشینی' , 'فرش دستبافتگونه' , 'خرید اینترنتی فرش 1200 شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
جزییات فرش های ماشینی 500 شانه
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
انواع فرش ماشینی 700 شانه
طرح های جدید فرش ماشینی کاشان
فرش 1200 شانه کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان