فروش اینترنتی فرش

buy-internet-carpet-kashan.jpg

با پیشرفت علم و تکنولوژی و بالا رفتن سطح آگاهی و دانش مردم ، خرید اینترنتی فرش ماشینی ، از بهترین شیوه های فروش در بازار فرش می باشد . در گذشته ، مردم باید برای خرید فرش به نمایشگاه ها و فروشگاه ها می رفتند و از نزدیک ، محصول مورد نظر را لمس می کردند و اقدام به خرید می کردند ولی با آشنایی مردم با دنیای بی کران اینترنت و اعتماد به فروشگاه های آنلاین فرش ، قدرت خرید اینترنتی ، بالا رفت . فرش ماشینی از آن دسته کالاهایی است که امروزه خرید آنلاین آن در حال گسترش است و بیشتر تولید کنندگان فرش ، از این پیشرفت تکنولوژی استفاده کرده اند و به ایجاد وب سایت اقدام کرده اند .


مزایای خرید اینترنتی فرش
اولی قدم در خرید اینترنتی کالا ، خریداران باید به این نکته توجه کنند که از فروشگاه آنلاینی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ضمانت پرداخت داشته باشد . این نماد که از سوی وزارت صنعت و تجارت می باشد در صورت تخلف فروشنده ، به طور قانونی با آن برخورد خواهد کرد . خرید آنلاین فرش دارای مزیت های بسیار می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم :
•    صرفه جویی در هزینه : در این دوره حساس و بالارفتن قیمت ها ، قیمت فرش برای خریدارن بسیار حایز اهمیت می باشد . آن ها محصولی می خواهند که علاوه بر اینکه دارای کیفیت باشد ، از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد و از آن جا که تولید فرش باکیفیت مستلزم صرف هزینه ها بسیار می باشد ، تولید کنندگان فقط از طریق فروش مستقیم و بی واسطه فرش ، می توانند از قیمت محصول بکاهند و محصول را به قیمت درب کارخانه عرضه کنند . در فروش اینترنتی فرش ، دست دلالان و واسطه گران ، از این معامله کوتاه می شود و یک رابطه مستقیم بین فروشنده و خریدار رخ می دهد . در فروش اینترنتی ، هزینه های اضافی از جمله اجاره مغازه ، پرداخت مالیات ، استخدام کارگران برای فروشنده حذف می شود و فروشنده می تواند محصولات اش را به قیمت ارزانتر ارائه دهد .
•  تنوع بالای محصولات : هر تولید کننده ای که فروشگاه آنلاین برای به نمایش گذاشتن محصولات اش ایجاد کرده باشد ، نشان دهنده تنوع بالای محصولات این تولید کننده می باشد . قرار دادن تمامی طرح ها و رنگ های قالی در یک فروشگاه یا نمایشگاه ، امری محال است . پس با ایجاد یک فروشگاه اینرتنتی می توان تمامی محصولات را به نمایش گذاشت و به خریدار در پیدا کردن سریع رنگ محصول یا مدل و طرح مورد نظر و امکان مقایسه با دیگر محصولات کمک کرد .
صرفه جویی در وقت : شهر نشینی و ازدیاد جمعیت و ترافیک و شلوغی ، دردسر خرید حضوری را بالا برده است و خریدران ترجیح می دهند که در ازای صرف وقت  بسیاردر خرید حضوری فرش ، با سر زدن به فروشگاه های آنلاین معتبر ، در کمترین زمان ممکن ، اقدام به خرید اینترنتی فرش کنند .


خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فرش کاشان ، به عنوان برندی مهم در بین تمامی فرش ها ، خوش می درخشد . استفاده از بهترین الیاف ، به کارگیری طرح ها و نقشه های جید و به روز ، به کاربردن طرح ها و نقشه های قدیمی با اقتباس از هنر قالیبافان فرش دستباف ، بالابردن شانه و تراکم فرش با کمک از دستگاه های مجهز و پیشرفته وارد شده از اروپا و آلمان ، سبب محبوبیت این فرش در بین جهان شده است . سالیانه ، هزارن مسافر و توریست از اقصی نقاط کشور برای خرید حضوری به این شهر سفر می کنند . تولید کنندگان کاشان ، با توجه به اشتیاق مردم به خرید فرش کاشان و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح آگاهی و سواد مردم ، اقدام به فروشگاه اینترنتی کردند . خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه آنلاین معتبر و مورد اعتماد ، با توجه به دلایلی که در بالا گفته شد ، بسیار مقرون به صرف می باشد . فروشگاه آنلاین فرشخونه ، در وب سایت خود انواع فرش ماشینی کاشان را با طرح ها و رنگ های متعدد به نمایش گذاشته است . در این فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، امکان مقایسه طرح ها ، جستجو بر اساس رنگ ، داشتن شاخه ای به عنوان مقالات برای بالا بردن دانش کاربر وجود دارد . ارسال سریع و فوری محصولات ، همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه خواهد بود تا در صورتی که فرش ، هر کونه عیب یا نقصی داشته باشد ، با هزینه خود شرکت عودت داده شود .

فروشگاه فرشخونه ، فروش اینترنتی فرش را برای دسترسی آسان به فرش کاشان و عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش و به قیمت درب کارخانه ، سرلوحه خدمات خود قرار داده است .

خرید اینترنتی فرش 700 شانه

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه

کلمات کلیدی مرتبط :
'فروش اینترنتی فرش' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'فروش مستقیم و بی واسطه فرش' , 'فروشگاه آنلاین فرش کاشان' , 'خرید مستقیم فرش' , 'فروش مستقیم و بدون واسطه فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ارزان
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
انواع فرش ماشینی 700 شانه
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان