شهر فرش اینترنتی

internet-carpet-sale.jpg

فروشگاه آنلاین فرشخونه ، به علت تنوع بالای محصولات ، به شهر فرش معروف است . این شهر فرش اینترنتی ، فروش اینترنتی فرش را جهت پایین آوردن قیمت فرش و خرسندی مشتریان قرار داده است . در این مقاله به بررسی مزایای خرید اینترنتی فرش می پردازیم

طبق بررسی ها و مطالعات صورت گرفته در مورد روش های گوناگون خرید ، مشخص شده است که بهترین روش خرید کالاهایی مانند فرش ماشینی ، خرید مستقیم فرش از کارخانه است . خرید مستقیم یکی از چندین ، روش خریدی است که در آن خریدار با مراجعه مستقیم به تولیدکننده درخواست خرید کالای مورد نظر خود را دارد . ویژگی های این روش به حدی جذاب و مقرون به صرفه است که امروزه تمام خریداران در مرحله اول به بررسی آن موضوع می پردازند که آیا توانایی خرید مستقیم از کارخانه را دارند یا خیر ؟
تا قبل از رشد صنعت IT و پیشرفت تکنولوژی به سبک و سیاق امروز ، خرید مستقیم تنها در صورت حضور فیزیک و مراجعه به کارخانه امکان پذیر بود و از این لحاظ برای افرادی که از شهر های دیگر قصد خرید مستقیم را داشتند با دردسر و دشواری هایی همراه بود . هر چند در ان زمان هم تعداد زیادی از خریداران در کنار سفر تفریحی به شهرهایی مانند کاشان ، اصفهان ، تبریز و ... به کارخانه مراجعه نموده و خرید خود را بی واسطه انجام می دادند . اما با رشد شبکه های بانکداری الکترونیک ، قدم نهادن صنعت IT به سمت فروشگاه های مجازی و آنلاین در حال حاضر خرید و فروش مستقیم شامل دو دسته می شود . دسته اول همان روش مراجعه فیزیک است که مانند قبل صورت می گیرد و دسته دوم فروشگاه های مجازی هستند که با لطف شبکه های اینترنت مبادلات را بسیار آسان نموده اند . برای تمام افرادی که حتی آشنایی مقدماتی با کامپیوتر و اینترنت دارند بهترین روش خرید ، خرید اینترنتی خواهد بود .
در این مقاله پس از توضیح مختصری در مورد خرید اینترنتی فرش ماشینی ، به بررسی مهم ترین مزایای این نوع خرید خواهیم پرداخت . قابل انکار نیست که خرید اینترنتی به علت نو پا بودن در کشورهای جهان سوم از جمله ایراد دارای معایب و ایراداتی است اما این معایب با اندکی آگاهی قابل رفع و رجوع هستند . امید است با فراگیرتر شدن خرید و فروش های آنلاین در جهت داشتن بازارهایی سالم و مبادلاتی آسان گام برداریم .

خرید اینترنتی فرش ماشینی
وقتی قدم در فضایی می گذارید و با طرح هایی مواجه می شویم که بسیار هنرمندانه بر کف خانه نقش بسته اند ، حس خوشایندی به ما دست می دهد . قدم گذاشتن روی الیاف نرم و لطیف متفاوت تر از قدم گذاشتن بر روی سرامیک یا پارکت خشک و بی روح خواهد بود . پس می توان گفت فرش  و قالی چه از نظر جنس و کیفیت و چه از نظر طرح و نگاره حس نابی در اعضا خانه و مهمان ها بوجود می آورد . تنوع فرش های ماشینی به حدی بالا است که ممکن است شما به عنوان بیننده طرح و نگاره ای را برای اولین بار مشاهده نمایید . در کل اهمیت فرش های ماشینی بر کسی پوشیده نیست و ما با طرح یک مهم سوال بحث را پی خواهیم گرفت . خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه چه تفاوتی با سایر روش ها مانند خرید از نمایشگاه ، فروشگاه ، واسطه گران ، مراکز پخش و ... دارد .
در واقع به عبارت بسیار ساده می تواند چنین گفت : خرید اینترنتی فرش ماشینی ، بی واسطه ترین خرید فرش ماشینی خواهد بود . در این روش به آدرس فورشگاه برند مربوطه مراجعه می کنیم . از طرح ها و محصولات دیدن نموده و به بررسی تمام ویژگی های کالای مورد نظر می پردازیم . به راحتی می توانیم همزمان با حضور در چند فروشگاه آنلاین فرش های ماشینی برنده های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بر اساس نیاز خود بهترین محصول را انتخاب کنیم . در نهایت و پس از اطمینان از اینکه فرش انتخابی دقیقا همان محصول باب منزل ماست ، با چند کلیک و با کمک گرفتن از راهنمای خرید موجود در فروشگاه آنلاین ، کالا را در سبد خرید قرار داده و منتظر رسیدن آن خواهیم شد .

تفاوت خرید فرش از فروشگاه با خرید اینترنتی فرش ماشینی چیست ؟
از ساده ترین تفاوت ها شروع می کنیم ؛ در خرید از فروشگاه خریدار علاوه بر قیمت تمام شده فرش یا قیمت کارخانه هزینه های سرباری را متقبل می شود ، هزینه هایی مانند پول قبوض مختلف ، هزینه پرسنل و اجاره مغازه ، درصدی به عنوان سود صاحب فروشگاه و .... . هزینه هایی از این دست موجب اختلاف عظیمی بین فرش های به فروش رسیده در فروشگاه و فرش های به فروش به روش مستقیم خواهد شد . در مورد تمام محصولات قیمت فروشگاه های آنلاین به مراتب کمتر از فروشگاه و مغازه است .
مورد دوم اطمینان و دادن گارانتی و ضمانت نامه است. عمده مغازه ها از دادن ضمانت نامه امتناع می ورزند اما خرید اینترنتی از تمامی برندهای معروف و نامی با ارائه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر همراه خواهد بود .
حمل و نقل از دشوار ترین قسمت خرید فرش ماشینی است چراکه فرش سنگین و پر حجم بوده و باید به روش لول شده جابجا شود . حال آنکه یکی از آیتم های خرید اینترنتی ارسال و تحویل درب منزل است . ارسال رایگان بوده و هزینه ای برای خریدار به همراه ندارد .
خریداران روزها زمان صرف دیدن طرح های مختلف و متنوع می نمایند در صورتی که فروشگاه اینترنتی فرش در چند صفحه تمام طرح ها و نقشه هایی را که توسط کارخانه تولید می شود را به بیننده ارائه می دهد . پشتیبانی این مورد بر عهده دفتر فروش است و تمام طرح ها بدون هیچ کم و کاستی در وب سایت به نمایش گذاشته می شود . پس می توان به دیدن تمام محصولات به صورت یکجا بدون بعد زمان و مکان به عنوان ویژگی دیگر فروشگاه آنلاین اشاره کرد .
همچنین ما به عنوان خریدار می توانیم هر موقع از شبانه روز ، بدون ماندن در ترافیک و اتلاف وقت و انرژی به علت شلوغی فروشگاه تنها با اتصال به اینترنت وارد فروشگاه مجازی شده و بدون هیچ محدودیت زمانی به خرید مشغول شویم .
اگر به هر علت خریدار نتواند فرش مورد نظر را پیدا کند با رجوع به قیمت درخواست و سفارشات ویژگی های فرش ماشینی مد نظر را سفارش داده و با پیگیری در همان قسمت نسبت به فرآیند تولید محصول سفارش داده شده آگاه خواهد شد . این مورد هم مانند سایر موارد اشاره شده ، هرگز در هیچ فروشگاه فیزیکی ای اتفاق نمی افتد .
فرشخونه از جمله برندهایی است که بهترین فرش های ماشینی را در سطح جهان تولید کرده و در بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماید . خدمات متعددی در وب سایت و فروشگاه اینترنتی فرشخونه در جهت رفاه حال مشتریان طراحی شده است . خریداران عزیز می توانند به فروشگاه اینترنتی گروه تولید فرش های ماشینی فرشخونه مراجعه نموده و با انتخاب محصول از بین بالاترین کیفیت ها ، بهترین طرح ها و نازل ترین قیمت ها ، فرش فاخر ایرانی را به دکوراسیون خود بیافزایند . داشتن نماد اعتماد این فروشگاه ، به منزله پرداخت امن برای خرید فرش می باشد .

برای خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان کلیک کنید .

خرید اینترنتی فرش 700 شانه

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه

خرید اینترنتی فرش فانتری و کودک

کلمات کلیدی مرتبط :
'شهر فرش اینترنتی' , 'فروش اینترنتی فرش' , 'خرید مستقیم فرش از کارخانه' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه' , 'فروشگاه اینترنتی فرش' , 'شهر فرش ماشینی اینترنتی کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درجه بندی فرش ماشینی
فروش اینترنتی فرش ماشینی
فروش ویژه فرش ماشینی کاشان
بهترین قیمت فرش ماشینی با بالاتری کیفیت
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان