شهر فرش اینترنتی

internet-carpet-sale.jpg

فروشگاه آنلاین فرشخونه ، به علت تنوع بالای محصولات ، به شهر فرش معروف است . این شهر فرش اینترنتی ، فروش اینترنتی فرش را جهت پایین آوردن قیمت فرش و خرسندی مشتریان قرار داده است . در این مقاله به بررسی مزایای خرید اینترنتی فرش می پردازیم

طبق بررسی ها و مطالعات صورت گرفته در مورد روش های گوناگون خرید ، مشخص شده است که بهترین روش خرید کالاهایی مانند فرش ماشینی ، خرید مستقیم فرش از کارخانه است . خرید مستقیم یکی از چندین ، روش خریدی است که در آن خریدار با مراجعه مستقیم به تولیدکننده درخواست خرید کالای مورد نظر خود را دارد . ویژگی های این روش به حدی جذاب و مقرون به صرفه است که امروزه تمام خریداران در مرحله اول به بررسی آن موضوع می پردازند که آیا توانایی خرید مستقیم از کارخانه را دارند یا خیر ؟
تا قبل از رشد صنعت IT و پیشرفت تکنولوژی به سبک و سیاق امروز ، خرید مستقیم تنها در صورت حضور فیزیک و مراجعه به کارخانه امکان پذیر بود و از این لحاظ برای افرادی که از شهر های دیگر قصد خرید مستقیم را داشتند با دردسر و دشواری هایی همراه بود . هر چند در ان زمان هم تعداد زیادی از خریداران در کنار سفر تفریحی به شهرهایی مانند کاشان ، اصفهان ، تبریز و ... به کارخانه مراجعه نموده و خرید خود را بی واسطه انجام می دادند . اما با رشد شبکه های بانکداری الکترونیک ، قدم نهادن صنعت IT به سمت فروشگاه های مجازی و آنلاین در حال حاضر خرید و فروش مستقیم شامل دو دسته می شود . دسته اول همان روش مراجعه فیزیک است که مانند قبل صورت می گیرد و دسته دوم فروشگاه های مجازی هستند که با لطف شبکه های اینترنت مبادلات را بسیار آسان نموده اند . برای تمام افرادی که حتی آشنایی مقدماتی با کامپیوتر و اینترنت دارند بهترین روش خرید ، خرید اینترنتی خواهد بود .
در این مقاله پس از توضیح مختصری در مورد خرید اینترنتی فرش ماشینی ، به بررسی مهم ترین مزایای این نوع خرید خواهیم پرداخت . قابل انکار نیست که خرید اینترنتی به علت نو پا بودن در کشورهای جهان سوم از جمله ایراد دارای معایب و ایراداتی است اما این معایب با اندکی آگاهی قابل رفع و رجوع هستند . امید است با فراگیرتر شدن خرید و فروش های آنلاین در جهت داشتن بازارهایی سالم و مبادلاتی آسان گام برداریم .

خرید اینترنتی فرش ماشینی
وقتی قدم در فضایی می گذارید و با طرح هایی مواجه می شویم که بسیار هنرمندانه بر کف خانه نقش بسته اند ، حس خوشایندی به ما دست می دهد . قدم گذاشتن روی الیاف نرم و لطیف متفاوت تر از قدم گذاشتن بر روی سرامیک یا پارکت خشک و بی روح خواهد بود . پس می توان گفت فرش  و قالی چه از نظر جنس و کیفیت و چه از نظر طرح و نگاره حس نابی در اعضا خانه و مهمان ها بوجود می آورد . تنوع فرش های ماشینی به حدی بالا است که ممکن است شما به عنوان بیننده طرح و نگاره ای را برای اولین بار مشاهده نمایید . در کل اهمیت فرش های ماشینی بر کسی پوشیده نیست و ما با طرح یک مهم سوال بحث را پی خواهیم گرفت . خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه چه تفاوتی با سایر روش ها مانند خرید از نمایشگاه ، فروشگاه ، واسطه گران ، مراکز پخش و ... دارد .
در واقع به عبارت بسیار ساده می تواند چنین گفت : خرید اینترنتی فرش ماشینی ، بی واسطه ترین خرید فرش ماشینی خواهد بود . در این روش به آدرس فورشگاه برند مربوطه مراجعه می کنیم . از طرح ها و محصولات دیدن نموده و به بررسی تمام ویژگی های کالای مورد نظر می پردازیم . به راحتی می توانیم همزمان با حضور در چند فروشگاه آنلاین فرش های ماشینی برنده های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بر اساس نیاز خود بهترین محصول را انتخاب کنیم . در نهایت و پس از اطمینان از اینکه فرش انتخابی دقیقا همان محصول باب منزل ماست ، با چند کلیک و با کمک گرفتن از راهنمای خرید موجود در فروشگاه آنلاین ، کالا را در سبد خرید قرار داده و منتظر رسیدن آن خواهیم شد .

تفاوت خرید فرش از فروشگاه با خرید اینترنتی فرش ماشینی چیست ؟
از ساده ترین تفاوت ها شروع می کنیم ؛ در خرید از فروشگاه خریدار علاوه بر قیمت تمام شده فرش یا قیمت کارخانه هزینه های سرباری را متقبل می شود ، هزینه هایی مانند پول قبوض مختلف ، هزینه پرسنل و اجاره مغازه ، درصدی به عنوان سود صاحب فروشگاه و .... . هزینه هایی از این دست موجب اختلاف عظیمی بین فرش های به فروش رسیده در فروشگاه و فرش های به فروش به روش مستقیم خواهد شد . در مورد تمام محصولات قیمت فروشگاه های آنلاین به مراتب کمتر از فروشگاه و مغازه است .
مورد دوم اطمینان و دادن گارانتی و ضمانت نامه است. عمده مغازه ها از دادن ضمانت نامه امتناع می ورزند اما خرید اینترنتی از تمامی برندهای معروف و نامی با ارائه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر همراه خواهد بود .
حمل و نقل از دشوار ترین قسمت خرید فرش ماشینی است چراکه فرش سنگین و پر حجم بوده و باید به روش لول شده جابجا شود . حال آنکه یکی از آیتم های خرید اینترنتی ارسال و تحویل درب منزل است . ارسال رایگان بوده و هزینه ای برای خریدار به همراه ندارد .
خریداران روزها زمان صرف دیدن طرح های مختلف و متنوع می نمایند در صورتی که فروشگاه اینترنتی فرش در چند صفحه تمام طرح ها و نقشه هایی را که توسط کارخانه تولید می شود را به بیننده ارائه می دهد . پشتیبانی این مورد بر عهده دفتر فروش است و تمام طرح ها بدون هیچ کم و کاستی در وب سایت به نمایش گذاشته می شود . پس می توان به دیدن تمام محصولات به صورت یکجا بدون بعد زمان و مکان به عنوان ویژگی دیگر فروشگاه آنلاین اشاره کرد .
همچنین ما به عنوان خریدار می توانیم هر موقع از شبانه روز ، بدون ماندن در ترافیک و اتلاف وقت و انرژی به علت شلوغی فروشگاه تنها با اتصال به اینترنت وارد فروشگاه مجازی شده و بدون هیچ محدودیت زمانی به خرید مشغول شویم .
اگر به هر علت خریدار نتواند فرش مورد نظر را پیدا کند با رجوع به قیمت درخواست و سفارشات ویژگی های فرش ماشینی مد نظر را سفارش داده و با پیگیری در همان قسمت نسبت به فرآیند تولید محصول سفارش داده شده آگاه خواهد شد . این مورد هم مانند سایر موارد اشاره شده ، هرگز در هیچ فروشگاه فیزیکی ای اتفاق نمی افتد .
فرشخونه از جمله برندهایی است که بهترین فرش های ماشینی را در سطح جهان تولید کرده و در بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماید . خدمات متعددی در وب سایت و فروشگاه اینترنتی فرشخونه در جهت رفاه حال مشتریان طراحی شده است . خریداران عزیز می توانند به فروشگاه اینترنتی گروه تولید فرش های ماشینی فرشخونه مراجعه نموده و با انتخاب محصول از بین بالاترین کیفیت ها ، بهترین طرح ها و نازل ترین قیمت ها ، فرش فاخر ایرانی را به دکوراسیون خود بیافزایند . داشتن نماد اعتماد این فروشگاه ، به منزله پرداخت امن برای خرید فرش می باشد .

برای خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان کلیک کنید .

خرید اینترنتی فرش 700 شانه

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه

خرید اینترنتی فرش فانتری و کودک

کلمات کلیدی مرتبط :
'شهر فرش اینترنتی' , 'فروش اینترنتی فرش' , 'خرید مستقیم فرش از کارخانه' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه' , 'فروشگاه اینترنتی فرش' , 'شهر فرش ماشینی اینترنتی کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ارازنترین فرش ماشینی کدام است ؟
محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان
چه فرشی را کجا پهن کنیم
طرح های جدید فرش ماشینی کاشان
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان