بهترین مرکز خرید فرش

best-carpet-site.jpg

برای داشتن منزلی سرشار از آرامش باید وسایلی که در آن قرار می دهید را با دقت و حساسیت انتخاب کنید . برای داشتی مکانی برای استراحت و آرامش و زندگی وسایلی مورد نیار است . که برای خرید هر کدام دنیای مخصوصی وجود دارد . یکی از مهم ترین وسیله ها در منزل فرش می باشد .
فرش های ماشینی دارای برند های زیادی می باشند و شما قبل از خرید باید درباره این برند ها اطلاعاتی را بدست بیاورید . زیرا این برند ها هر کدام کارخانه و یا شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی هستند . اگر دلیل معروفیت برندی ارائه خدمات با کیفت باشد  پس بهتر است از آن ها خرید کنید . برای خرید فرش ماشینی هم می توانید به صورت حضوری این کار انجام دهید و هم به صورت غیر حضوری یعنی خرید از فروشگاه های آنلاین . بهترین مراکز خرید فرش ماشینی مراکزی می باشد که دارای اعتبار هستند و همچنین محصولاتشان دارای ضمانت نامه است  و فرش مناسب قیمت را باکیفیت عالی ارائه می کنند . زیرا افراد سودجویی زیادی در این زمینه وجود دارند که فرش های طرح 700 شانه را به عنوان فرش های 700 شانه واقعی به فروش می رسانند ، درنهایت برای خرید فرش بهتر است که از فروشگاه های معتبر حضوری  و یا فروشگاه های معتبر اینترنتی خرید نمایید . برای این که از معتبر بودن فروشگاه های اینترنتی مطمئن شوید به داشتن نماد اعتماد الکترونی آن ها دقت نمایید . یک فروشگاه آنلاین خوب ، علاوه بر فروش محصولات ، باید اطلاعات مشتری را قبل از خرید زیاد کند .
شما می توانید از فروشگاه معتبر فرشخونه که یکی از بهترین سایت فروش فرش می باشد با بهترین قیمت ها دیدن کنید . فرشخونه ، با ایجاد وب سایت اینترنتی ، در کنار فروش اینترنتی فرش ماشینی ، سعی می کند تا با بیان نکات مفید و سودمند ، اطلاعات کاربر را بالاببرد . داشتن نکاتی قبل از خرید ، بسیار به خریدار ، کمک می کند .
برای خرید فرش باید ابتدا سبک زندگی خود را مشخص نمایید . همچنین سطح مالی و سیلقه فردی تان در این زمینه بسیار مهم خواهد بود . موارد گفته شده بیشتر برای انتخاب ظاهر امر می باشد . برای داشتن خرید مناسب و خوب فرش معیار های زیادی وجود دارد . که باید حتما در زمان خرید به آن ها توجه شود . در زیر چندین معیار مهم فرش ها را بیان می کنیم و سپس درباره بهترین مرکز خرید فرش توضیحاتی می دهیم .
عمر فرش :
عوامل مختلفی عمر فرش های ماشینی را تعیین می کنند . برای انتخاب محصول ، باید عمر آن را در نظر بگیرید . یکی از مهم ترین عواملی که مشخص کننده عمر مفید قالی ماشینی است جنس فرش می باشد . جنس فرش همان جنس نخ پود ، تار و خاب است . بهترین جنس ها عبارتند از پشم و اکریلیک . این نوع نخ ها دارای طول عمر زیادی هستند و می توان آن ها را تا 300 سال نگهداری کرد . اما وجود دارند الیاف هایی که دارای طول عمر کوتاهی می باشند مانند پلی پروپلین و پلی استر . اگر بر روی الیافی عملیات هیت ست انجام شود آن فرش دارای طول عمر بیشتری می شود .
بنابراین برای محل های پر رفت و آمد منزلتان بهتر است از فرش های استفاده کنید که قابلیت پا خوردن داشته باشند .
تراکم و شانه فرش های ماشینی :
چند شانه بودن و یا تعداد تراکم فرش ها نیز بسیار مهم است . اگر قیمت فرش برایتان اهمیت ندارد بهتر است که فرش هایی که دارای تراکم و شانه بالایی می باشند را خریداری نمایید . فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالایی هستند دارای ظرافت و زیبایی بیشتری نیز می باشند . که این نوع از فرش ها عبارتند از فرش های 1200 شانه و 1000 شانه . هر چه شانه و تراکم در یک فرش بالا تر می رود از ضخامت آن فرش کاسته می شود و تعداد گره های بکار رفته در آن ها افزایش می یابد . به همین خاطر افرادی که نرمی و ضخامت فرش برایشان مهم است بهتر است فرش های با تراکم و شانه پایین تهیه نمایند مانند فرش های 700 شانه .  هرچه تعداد شانه و تراکم بالا تر باشد قیمت فرش نیز بالا تر می رود .
رنگ فرش ماشینی :
یکی دیگر از معیار های مهم در انتخاب فرش های ماشینی رنگ آن ها می باشد . زیرا رنگ در آرامش افراد دارای تاثیر به سزایی می باشد و بهتر است در فرش از رنگ هایی استفاده شود که آرامش بخش تر است . به این معنی که فرشی را انتخاب نمایید که با رنگ دیگر وسایتان دارای سازگاری باشد .
برای تهیه رنگ فرش باید مواردی را در نظر بگیرید به عنوان مثال فرش هایی که دارای رنگ روشن می باشند برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نیستند . و بهتر است از آن ها در مکان های کم رفت و آمد استفاده شود . و می توانید برای مکان ها پر رفت و آمد از فرش های با رنگ تیر استفاده نمایید . و همچنین فرش های که دارای رنگ روشن هستند باعث می شوند که فضای شما بزرگ تر به نظر برسد و فرش های رنگ تیر باعث می شوند که فضای شما دنج تر و پر تر و صمیمی تر نشان داد شود .
طرح های بکار رفته در فرش های ماشینی :
فرش های ماشینی دارای طرح های متنوع زیادی می باشند . بعضی از طرح ها پر نقش و نگار و شلوغ می باشند و بعضی دارای طرح های خلوت هستند . بعضی از طرح ها مدرن و بعضی سنتی هستند . برای انتخاب طرح فرش باید طرح متناسب با منزلتان را انتخاب کنید . زیرا اگر این مورد را در نظر نگیرید ممکن است از خریدتان پشیمان شوید .
 برای مثال فرش هایی که دارای ترنج مرکز هستند مناسب برای بزرگتر جلوه دادن فضا می باشند . مانند فرش های خشتی و طرح افشان . اما فرش های که دارای طرح های پر و شلوغ هستند باعث می شوند فضای که در آن بکار رفته اند کوچک به نظر برسد .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید فرش ماشینی, فرش مناسب قیمت, بهترین مرکز خرید فرش, بهترین سایت فروش فرش, فروش اینترنتی فرش ماشینی,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان
راهنمای خرید فرش خوب با قیمت مناسب
درباره انواع فرش فانتزی
خرید و فروش اینترنتی فرش ماشینی
ست کردن فرش کودک با دکوراسیون اتاق کودک
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان