بهترین مرکز خرید فرش

best-carpet-site.jpg

برای داشتن منزلی سرشار از آرامش باید وسایلی که در آن قرار می دهید را با دقت و حساسیت انتخاب کنید . برای داشتی مکانی برای استراحت و آرامش و زندگی وسایلی مورد نیار است . که برای خرید هر کدام دنیای مخصوصی وجود دارد . یکی از مهم ترین وسیله ها در منزل فرش می باشد .
فرش های ماشینی دارای برند های زیادی می باشند و شما قبل از خرید باید درباره این برند ها اطلاعاتی را بدست بیاورید . زیرا این برند ها هر کدام کارخانه و یا شرکت های تولید کننده فرش های ماشینی هستند . اگر دلیل معروفیت برندی ارائه خدمات با کیفت باشد  پس بهتر است از آن ها خرید کنید . برای خرید فرش ماشینی هم می توانید به صورت حضوری این کار انجام دهید و هم به صورت غیر حضوری یعنی خرید از فروشگاه های آنلاین . بهترین مراکز خرید فرش ماشینی مراکزی می باشد که دارای اعتبار هستند و همچنین محصولاتشان دارای ضمانت نامه است  و فرش مناسب قیمت را باکیفیت عالی ارائه می کنند . زیرا افراد سودجویی زیادی در این زمینه وجود دارند که فرش های طرح 700 شانه را به عنوان فرش های 700 شانه واقعی به فروش می رسانند ، درنهایت برای خرید فرش بهتر است که از فروشگاه های معتبر حضوری  و یا فروشگاه های معتبر اینترنتی خرید نمایید . برای این که از معتبر بودن فروشگاه های اینترنتی مطمئن شوید به داشتن نماد اعتماد الکترونی آن ها دقت نمایید . یک فروشگاه آنلاین خوب ، علاوه بر فروش محصولات ، باید اطلاعات مشتری را قبل از خرید زیاد کند .
شما می توانید از فروشگاه معتبر فرشخونه که یکی از بهترین سایت فروش فرش می باشد با بهترین قیمت ها دیدن کنید . فرشخونه ، با ایجاد وب سایت اینترنتی ، در کنار فروش اینترنتی فرش ماشینی ، سعی می کند تا با بیان نکات مفید و سودمند ، اطلاعات کاربر را بالاببرد . داشتن نکاتی قبل از خرید ، بسیار به خریدار ، کمک می کند .
برای خرید فرش باید ابتدا سبک زندگی خود را مشخص نمایید . همچنین سطح مالی و سیلقه فردی تان در این زمینه بسیار مهم خواهد بود . موارد گفته شده بیشتر برای انتخاب ظاهر امر می باشد . برای داشتن خرید مناسب و خوب فرش معیار های زیادی وجود دارد . که باید حتما در زمان خرید به آن ها توجه شود . در زیر چندین معیار مهم فرش ها را بیان می کنیم و سپس درباره بهترین مرکز خرید فرش توضیحاتی می دهیم .
عمر فرش :
عوامل مختلفی عمر فرش های ماشینی را تعیین می کنند . برای انتخاب محصول ، باید عمر آن را در نظر بگیرید . یکی از مهم ترین عواملی که مشخص کننده عمر مفید قالی ماشینی است جنس فرش می باشد . جنس فرش همان جنس نخ پود ، تار و خاب است . بهترین جنس ها عبارتند از پشم و اکریلیک . این نوع نخ ها دارای طول عمر زیادی هستند و می توان آن ها را تا 300 سال نگهداری کرد . اما وجود دارند الیاف هایی که دارای طول عمر کوتاهی می باشند مانند پلی پروپلین و پلی استر . اگر بر روی الیافی عملیات هیت ست انجام شود آن فرش دارای طول عمر بیشتری می شود .
بنابراین برای محل های پر رفت و آمد منزلتان بهتر است از فرش های استفاده کنید که قابلیت پا خوردن داشته باشند .
تراکم و شانه فرش های ماشینی :
چند شانه بودن و یا تعداد تراکم فرش ها نیز بسیار مهم است . اگر قیمت فرش برایتان اهمیت ندارد بهتر است که فرش هایی که دارای تراکم و شانه بالایی می باشند را خریداری نمایید . فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالایی هستند دارای ظرافت و زیبایی بیشتری نیز می باشند . که این نوع از فرش ها عبارتند از فرش های 1200 شانه و 1000 شانه . هر چه شانه و تراکم در یک فرش بالا تر می رود از ضخامت آن فرش کاسته می شود و تعداد گره های بکار رفته در آن ها افزایش می یابد . به همین خاطر افرادی که نرمی و ضخامت فرش برایشان مهم است بهتر است فرش های با تراکم و شانه پایین تهیه نمایند مانند فرش های 700 شانه .  هرچه تعداد شانه و تراکم بالا تر باشد قیمت فرش نیز بالا تر می رود .
رنگ فرش ماشینی :
یکی دیگر از معیار های مهم در انتخاب فرش های ماشینی رنگ آن ها می باشد . زیرا رنگ در آرامش افراد دارای تاثیر به سزایی می باشد و بهتر است در فرش از رنگ هایی استفاده شود که آرامش بخش تر است . به این معنی که فرشی را انتخاب نمایید که با رنگ دیگر وسایتان دارای سازگاری باشد .
برای تهیه رنگ فرش باید مواردی را در نظر بگیرید به عنوان مثال فرش هایی که دارای رنگ روشن می باشند برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نیستند . و بهتر است از آن ها در مکان های کم رفت و آمد استفاده شود . و می توانید برای مکان ها پر رفت و آمد از فرش های با رنگ تیر استفاده نمایید . و همچنین فرش های که دارای رنگ روشن هستند باعث می شوند که فضای شما بزرگ تر به نظر برسد و فرش های رنگ تیر باعث می شوند که فضای شما دنج تر و پر تر و صمیمی تر نشان داد شود .
طرح های بکار رفته در فرش های ماشینی :
فرش های ماشینی دارای طرح های متنوع زیادی می باشند . بعضی از طرح ها پر نقش و نگار و شلوغ می باشند و بعضی دارای طرح های خلوت هستند . بعضی از طرح ها مدرن و بعضی سنتی هستند . برای انتخاب طرح فرش باید طرح متناسب با منزلتان را انتخاب کنید . زیرا اگر این مورد را در نظر نگیرید ممکن است از خریدتان پشیمان شوید .
 برای مثال فرش هایی که دارای ترنج مرکز هستند مناسب برای بزرگتر جلوه دادن فضا می باشند . مانند فرش های خشتی و طرح افشان . اما فرش های که دارای طرح های پر و شلوغ هستند باعث می شوند فضای که در آن بکار رفته اند کوچک به نظر برسد .

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید فرش ماشینی, فرش مناسب قیمت, بهترین مرکز خرید فرش, بهترین سایت فروش فرش, فروش اینترنتی فرش ماشینی,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
نخ فرش ماشینی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
تطابق رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
دنیای متفاوت فرش ماشینی کاشان
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان