لیست قیمت فرش ماشینی

price-best-carpet.jpg

" قیمت محصول چند است ؟ "
سؤال رایجی است که پرسیدن این سؤال در بدو خرید توسط خریدار نشان از اهمیت هزینه های خانوار است و در یک کلام اهمیت قیمت محصول و تأثیر آن بر بودجه خانوار بر کسی پوشیده نیست . فرش ماشینی هم به لحاظ داشتن قیمت نسبتاً بالا و عمر طولانی از این قاعده مستثنی نبوده و مشتریان همواره به دنبال خرید محصولی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خواهند بود . قیمت مناسب همواره به معنای داشتن قیمت ارزان نیست بلکه قیمتی که متناسب با کارکرد ، دوام ، جنس و زیبایی فرش باشد ؛ چه بسا خریدارانی که حاضرند قیمت گزافی برای یک تخته فرش 1200 شانه یا 1500 شانه بپردازند اما از مرغوب بودن و عمر طولانی محصول اطمینان حاصل نمایند . حصول اطمینان بستگی به سابقه برند و توان تولید کنندگان در جذب مشتریان دارد .
به دلیل اهمیت بالای قیمت فرش ماشینی در بین خریداران بر ان شدیم تا مقاله ای در رابطه با این موضوع تحت عنوان لیست قیمت فرش ماشینی منتشر نماییم . باشد که نوشتار حاضر ، در دادن اطلاعات و آگاهی عمومی به خریداران فرش و قالی مؤثر عمل نماید .
عوامل مؤثر بر قیمت فرش ماشینی
1 . اولین موردی که در قیمت فرش مطرح می گردد تعداد شانه و تراکم است . می دانیم تعداد گره های طولی و عرضی که تحت عنوان شانه و تراکم نامیده می شوند بر ظاهر و باطن فرش تأثیر گذار هستند . در فرش هایی که شانه و تراکم بالا دارند نمی توان از الیاف نا مرغوب و ضعیف استفاده کرد از همین رو یکی از دلایل گران تر بودن فرش های پر تراکم با شانه بالا استفاده از مواد اولیه ناب ، درجه یک و طبعی گران قیمت است . همچنین فناوری جدیدتر و استفاده از دستگاه های بروز تر هزینه تمام شده فرش را بیشتر رقم خواهد زد . زیبایی ظاهری ویژگی دیگری ست که در فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا منجر به افزایش قیمت نسبت به سایر محصولات شده است .
2 . تنوع رنگ بندی و ترکیب رنگ فاخر موردی ست که مستقیماً بر زیبایی فرش اثر گذار است . یکی از ویژگی های مرغوبیت فرش تعداد رنگ اصلی زمینه بالاست . هر چه تنوع رنگ بیشتر باشد و تعداد رنگ های مصرفی چشم نوازی بیشتری داشته باشند ، فرش در لیست قیمت جایگاه بالاتری به خود خواهد گرفت .
3 . نقشه جدید و به روز هم عامل مهم دیگر است . اگر توان مالی خوبی برای خرید فرش گران قیمت ندارید می توانید از طرح ها و نگاره های تکراری که در دنیای مد و فشن طرح های دمده نام گرفته اند استفاده نمایید . این امر منجر به داشتن فرشی با طرح و نگاره قدیمی اما با کیفیت که از الیاف مرغوب بافته شده است خواهد شد . اما فرش هایی که به علت داشتن نقشه جدید گران قیمت تلقی می شوند فرش ها با طرح هایی هستند که توسط هنرمندان با رعایت تمام اصول زیبایی شناختی ، با الهام گرفتن از فرهنگ و سنت و آداب و رسوم در جدید ترین حالت ممکن خلق شده اند .
دستگاه بافت نقش مهمی در کیفیت محصول دارد . هر چه فرش ها نوین تر و با کیفت تر باشند نیازمند دستگاه و ماشین آلات بهتر و گران قیمت تر نیز خواهند بود . برای مثال فرش های 1000 شانه توسط دستگاه HCI تولید و به دست مشتریان می رسند . این دستگاه که از تکنولوژی بالایی برخوردار است در کشور آلمان ساخته و به ایران صادر می شود . اروپا به عنوان مهد تکنولوژی و فناوری تولید تمامی دستگاه های ماشین بافی ایران را بر عهده دارد .
3 . عامل مشخص دیگر ابعاد فرش ماشینی است . بیشتر بودن سایز فرش ، زمان ، انرژی ، مواد اولیه و ... بیشتری را می طلبد که این موارد هزینه تمام شده را بالا خواهد برد . پس ابعاد بزرگ تر با قیمت بیشتر همراه می شوند .
در مورد ویژگی های فنی ، نوع نخ بکار رفته در تولید هم اهمیت دارد . در حال حاضر الیاف آکریلیک هیت ست شده که از گیاهی به همین نام گرفته می شود از مرغوب ترین و در عین حال گران ترین نخ بازار است . هر الیافی بعد از عبور از فرایند هیت ست دارای ویژگی هایی می شود که به مقاومت نخ می افزاید و این مرغوبیت نخ را گران قیمت تر هم خواهد نمود . در کل الیاف هیت ست شده قیمتی بیشتر از الیاف هیت ست نشده دارند .
تمام فرش های صادراتی و درجه ملزم به داشتن استاندارد هایی هستند ، استاندارد هایی که به ویژگی های فنی و ظاهری فرش برگشته و در نهایت فرش های درجه یک و صادراتی را در بالای لیست قیمت فرش های ماشینی قرار می دهد .
قیمت بهترین فرش های ماشینی
تا اینجا مشاهده نمودیم که جهت خرید بهترین فرش باید هزینه بیشتری پرداخت کرد اما استفاده از برخی ترفند ها می تواند خریدی ارزان قیمت و با کیفیت را به همراه داشته باشد .
خرید مستقیم فرش از کارخانه به علت حذف واسطه های نمایشگاهی فرش را در ارزان قیمت ترین حالت ممکن به دست خریدار می رساند . فروشگاه های آنلاینی که توسط تولید کنندگان جهت رفاه حال مشتریان و استفاده از صرفه های آن ها راه اندازی شده است ، روش جدید و پیشرفته ای است که بدون هیچ واسطه بین خریداران و تولید کنندگان ارتباط بر قرار می کند . ارزان قیمت بودن محصول در فروشگاه های انلاین تنها یکی از هزاران مزین خرید به روش نوین فروشگاه آنلاین است  .
اگر لیست قیمت فرش های ماشینی برایتان اهمیت دارد ، لازم است گوش به زنگ دوره های تخفیف فروشگاه ها باشید . فروشگاه ها در ایام خاصی از سال مانند اعیاد ، روز های پایانی سال و نزدیک به نوروز ، سالگرد تاسیس فروشگاه یا کارخانه و ... محصولات خود را با قیمت هایی آفف خورده و ارائه آفر های ویژه در معرض فروش قرار می دهند .
نمایشگاه ها به عنوان مراکزی که در روز های خاصی از سال جهت معرفی محصولات برپا می شوند می توانند مراکز خوبی جهت خرید فرش های به قیمت مناسب و ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشند .
همچنین تولیدکنندگان برخی از محصولات خود را طی فروش به قیمت عمده به دلایلی مانند خالی کردن انبار ، فروش طرحی خاص در راستای ارائه نقشه جدید و ... در قیمتی زیر بهای بازار به فروش می رسانند .
فروش فرش ماشینی ارزان قیمت
فروشگاه فرشخونه ، که در بازارهای جهانی اسم و رسم شناخته شده ای دارد ، به علت رقابتی عمل کردن و تولیدات در تنوع و تعداد بالا محصولات خود را در عین داشتن کیفیت بالا به قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند . خرید از وب سایت رسمی گروه فرشخونه به مشتریان این اطمینان را می دهد که خریدی درجه یک و عالی در قیمت کارخانه انجام داده اند .
اگر قصد خرید فرش ماشینی ارزان قیمت را دارید ، خرید از فروشگاه آنلاین فرشخونه را از دست ندهید .
یکی از خدماتی که این فروشگاه ، برای رفاه مشتریان قرار داده است ارسال سریع فرش می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
قیمت فرش ماشینی, قیمت بهترین فرش های ماشینی, خرید مستقیم فرش از کارخانه, خرید فرش ماشینی, قصد خرید فرش ماشینی ارزان قیمت
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 1000 شانه 8 رنگ
شهر فرش اینترنتی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
فرش ماشینی لوکس
محبوب ترین طرح فرش ماشینی کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان