لیست قیمت فرش ماشینی

price-best-carpet.jpg

" قیمت محصول چند است ؟ "
سؤال رایجی است که پرسیدن این سؤال در بدو خرید توسط خریدار نشان از اهمیت هزینه های خانوار است و در یک کلام اهمیت قیمت محصول و تأثیر آن بر بودجه خانوار بر کسی پوشیده نیست . فرش ماشینی هم به لحاظ داشتن قیمت نسبتاً بالا و عمر طولانی از این قاعده مستثنی نبوده و مشتریان همواره به دنبال خرید محصولی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خواهند بود . قیمت مناسب همواره به معنای داشتن قیمت ارزان نیست بلکه قیمتی که متناسب با کارکرد ، دوام ، جنس و زیبایی فرش باشد ؛ چه بسا خریدارانی که حاضرند قیمت گزافی برای یک تخته فرش 1200 شانه یا 1500 شانه بپردازند اما از مرغوب بودن و عمر طولانی محصول اطمینان حاصل نمایند . حصول اطمینان بستگی به سابقه برند و توان تولید کنندگان در جذب مشتریان دارد .
به دلیل اهمیت بالای قیمت فرش ماشینی در بین خریداران بر ان شدیم تا مقاله ای در رابطه با این موضوع تحت عنوان لیست قیمت فرش ماشینی منتشر نماییم . باشد که نوشتار حاضر ، در دادن اطلاعات و آگاهی عمومی به خریداران فرش و قالی مؤثر عمل نماید .
عوامل مؤثر بر قیمت فرش ماشینی
1 . اولین موردی که در قیمت فرش مطرح می گردد تعداد شانه و تراکم است . می دانیم تعداد گره های طولی و عرضی که تحت عنوان شانه و تراکم نامیده می شوند بر ظاهر و باطن فرش تأثیر گذار هستند . در فرش هایی که شانه و تراکم بالا دارند نمی توان از الیاف نا مرغوب و ضعیف استفاده کرد از همین رو یکی از دلایل گران تر بودن فرش های پر تراکم با شانه بالا استفاده از مواد اولیه ناب ، درجه یک و طبعی گران قیمت است . همچنین فناوری جدیدتر و استفاده از دستگاه های بروز تر هزینه تمام شده فرش را بیشتر رقم خواهد زد . زیبایی ظاهری ویژگی دیگری ست که در فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا منجر به افزایش قیمت نسبت به سایر محصولات شده است .
2 . تنوع رنگ بندی و ترکیب رنگ فاخر موردی ست که مستقیماً بر زیبایی فرش اثر گذار است . یکی از ویژگی های مرغوبیت فرش تعداد رنگ اصلی زمینه بالاست . هر چه تنوع رنگ بیشتر باشد و تعداد رنگ های مصرفی چشم نوازی بیشتری داشته باشند ، فرش در لیست قیمت جایگاه بالاتری به خود خواهد گرفت .
3 . نقشه جدید و به روز هم عامل مهم دیگر است . اگر توان مالی خوبی برای خرید فرش گران قیمت ندارید می توانید از طرح ها و نگاره های تکراری که در دنیای مد و فشن طرح های دمده نام گرفته اند استفاده نمایید . این امر منجر به داشتن فرشی با طرح و نگاره قدیمی اما با کیفیت که از الیاف مرغوب بافته شده است خواهد شد . اما فرش هایی که به علت داشتن نقشه جدید گران قیمت تلقی می شوند فرش ها با طرح هایی هستند که توسط هنرمندان با رعایت تمام اصول زیبایی شناختی ، با الهام گرفتن از فرهنگ و سنت و آداب و رسوم در جدید ترین حالت ممکن خلق شده اند .
دستگاه بافت نقش مهمی در کیفیت محصول دارد . هر چه فرش ها نوین تر و با کیفت تر باشند نیازمند دستگاه و ماشین آلات بهتر و گران قیمت تر نیز خواهند بود . برای مثال فرش های 1000 شانه توسط دستگاه HCI تولید و به دست مشتریان می رسند . این دستگاه که از تکنولوژی بالایی برخوردار است در کشور آلمان ساخته و به ایران صادر می شود . اروپا به عنوان مهد تکنولوژی و فناوری تولید تمامی دستگاه های ماشین بافی ایران را بر عهده دارد .
3 . عامل مشخص دیگر ابعاد فرش ماشینی است . بیشتر بودن سایز فرش ، زمان ، انرژی ، مواد اولیه و ... بیشتری را می طلبد که این موارد هزینه تمام شده را بالا خواهد برد . پس ابعاد بزرگ تر با قیمت بیشتر همراه می شوند .
در مورد ویژگی های فنی ، نوع نخ بکار رفته در تولید هم اهمیت دارد . در حال حاضر الیاف آکریلیک هیت ست شده که از گیاهی به همین نام گرفته می شود از مرغوب ترین و در عین حال گران ترین نخ بازار است . هر الیافی بعد از عبور از فرایند هیت ست دارای ویژگی هایی می شود که به مقاومت نخ می افزاید و این مرغوبیت نخ را گران قیمت تر هم خواهد نمود . در کل الیاف هیت ست شده قیمتی بیشتر از الیاف هیت ست نشده دارند .
تمام فرش های صادراتی و درجه ملزم به داشتن استاندارد هایی هستند ، استاندارد هایی که به ویژگی های فنی و ظاهری فرش برگشته و در نهایت فرش های درجه یک و صادراتی را در بالای لیست قیمت فرش های ماشینی قرار می دهد .
قیمت بهترین فرش های ماشینی
تا اینجا مشاهده نمودیم که جهت خرید بهترین فرش باید هزینه بیشتری پرداخت کرد اما استفاده از برخی ترفند ها می تواند خریدی ارزان قیمت و با کیفیت را به همراه داشته باشد .
خرید مستقیم فرش از کارخانه به علت حذف واسطه های نمایشگاهی فرش را در ارزان قیمت ترین حالت ممکن به دست خریدار می رساند . فروشگاه های آنلاینی که توسط تولید کنندگان جهت رفاه حال مشتریان و استفاده از صرفه های آن ها راه اندازی شده است ، روش جدید و پیشرفته ای است که بدون هیچ واسطه بین خریداران و تولید کنندگان ارتباط بر قرار می کند . ارزان قیمت بودن محصول در فروشگاه های انلاین تنها یکی از هزاران مزین خرید به روش نوین فروشگاه آنلاین است  .
اگر لیست قیمت فرش های ماشینی برایتان اهمیت دارد ، لازم است گوش به زنگ دوره های تخفیف فروشگاه ها باشید . فروشگاه ها در ایام خاصی از سال مانند اعیاد ، روز های پایانی سال و نزدیک به نوروز ، سالگرد تاسیس فروشگاه یا کارخانه و ... محصولات خود را با قیمت هایی آفف خورده و ارائه آفر های ویژه در معرض فروش قرار می دهند .
نمایشگاه ها به عنوان مراکزی که در روز های خاصی از سال جهت معرفی محصولات برپا می شوند می توانند مراکز خوبی جهت خرید فرش های به قیمت مناسب و ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشند .
همچنین تولیدکنندگان برخی از محصولات خود را طی فروش به قیمت عمده به دلایلی مانند خالی کردن انبار ، فروش طرحی خاص در راستای ارائه نقشه جدید و ... در قیمتی زیر بهای بازار به فروش می رسانند .
فروش فرش ماشینی ارزان قیمت
فروشگاه فرشخونه ، که در بازارهای جهانی اسم و رسم شناخته شده ای دارد ، به علت رقابتی عمل کردن و تولیدات در تنوع و تعداد بالا محصولات خود را در عین داشتن کیفیت بالا به قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند . خرید از وب سایت رسمی گروه فرشخونه به مشتریان این اطمینان را می دهد که خریدی درجه یک و عالی در قیمت کارخانه انجام داده اند .
اگر قصد خرید فرش ماشینی ارزان قیمت را دارید ، خرید از فروشگاه آنلاین فرشخونه را از دست ندهید .
یکی از خدماتی که این فروشگاه ، برای رفاه مشتریان قرار داده است ارسال سریع فرش می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
قیمت فرش ماشینی, قیمت بهترین فرش های ماشینی, خرید مستقیم فرش از کارخانه, خرید فرش ماشینی, قصد خرید فرش ماشینی ارزان قیمت
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دنیای متفاوت فرش ماشینی کاشان
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
قیمت فرش ماشینی در فروش اینترنتی فرش
فرش ترک
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان