طرح های زیبای تابلو فرش

beautiful-carpets.jpg

خیره شدن به تابلو فرش هایی که طرحی زیبا و چشم نواز دارند کار لذت بخشی ست که همه ما انجام داده ایم . طرح هایی زیبا که هنر دست ایرانیان است . در تابلو فرش های ممتاز و ناب بر عکس فرش و قالی زیبایی بر کیفیت غالب شده و داشتن طرح و نقشه جذاب ویژگی بارز تابلو فرش های درجه یک می باشد . هرچند جهت جذاب بودن نیازمند استفاده از الیاف با کیفیت مانند ابریشم و آکریلیک هیت ست شده هستیم .
بهترین طرح تابلو فرش ها برای دادن هدیه و یادگاری به عزیزانمان کاربرد فراوانی دارد . از زمان تولید این محصول و پر رنگ شدن نقش ان در دکوراسیون سایر وسایل لوکس و تجملاتی رنگ باختند . در عموم خانه ها شاهد تکه فرشی با طرح و نقشی جذاب هستیم که بر دیوار نصب شده و خودنمایی می کند . از آنجایی که برای خریداران طرح و نگاره تابلو فرش بیشترین اهمیت را دارد ، در این نوشتار به دنبال معرفی بهترین طرح تابلو فرش زیبا خواهیم بود .
تابلو فرش چیست ؟
تابلو فرش به فرش های کوچکی گفته می شود که جنبه زیبایی داشته و مانند قابی بر دیوار نصب می شوند و به زینت منزل ما می افزایند . اکثر این نوع تابلو فرش ‌ها ابعادی بین ۳۵*۵۰ و ۵۰*۶۰ و ۷۰*۱۰۰ ۸۰*۱۲۰ ۱۰۰*۱۵۰ و ۲۰۰*۳۰۰ سانتی متر دارند که متناسب با الیاف مصرفی ، ابعاد و اندازه ، شانه و تراکم ، طرح و نقشه و ... قیمت گذاری می شوند . مسلما تابلو فرش های دستبافت قیمتی به مراتب بالا تر از تابلو فرش های ماشینی دارند .
برآورد ها حاکی از آن است که اولین تابلو فرش ها در شهر سردرود از توابع استان آذربایجان به صورت دستبافت تولید شده اند ، از این رو شهر سردرود به عنوان خواستگاه تابلو فرش نام گرفته است . تابلو فرش‌ های دستباف بافته شده در شهر سردرود با داشتن طیف رنگی متنوع و ظرافت مثال زدنی مورد توجه عموم قرار گرفته و به جا افتادن تابلو فرش به عنوان کالایی لوکس و زینت بخش کمک شایانی نموده اند . اما گذر زمان و تقاضای بالای محصول تولید کنندگان فرش را بر آن داشت تا تابلو فرش را به دسته تولیدات خود بیافزایند . اندک اندک تمامی تولید کنندگان فرش ماشینی تکنولوژی بافت تابلو فرش ماشینی را وارد کارخانه خود نموده و شاهد رشد روز افزون تولید این محصول زیبا با طرح های چشم نواز بودیم . شهر کاشان مانند همیشه گوی سبقت را در صنعت نساجی از سایرین ربوده و با ارائه تابلو فرش های با کیفیت و بهترین طرح تابلو فرش زیبا توانست توجه خریداران را به خود جلب نماید .
تابلو فرش کاشان

در حال حاضر انواع و اقسام تابلو فرش ها در بهترین طرح تابلو فرش زیبا در کارخانه جات تولید فرش کاشان در حال بافت و ارائه به بازار می باشد . از طرفی بازار صادرات تابلو فرش ها نیز بسیار داغ بوده و این محصول سهم زیادی در فرایند مبادلات خارجی بر عهده دارد .
بهترین طرح تابلو فرش زیبا
دنیای مد و فشن تمام ابعاد زندگی را متاثر ساخته است ، از همین رو تبعیت و ایجاد تغییرات در طرح تابلو فرش ها که با فلسفه زیبایی خلق شده اند امری طبیعی و مورد انتظار خواهد بود . در سال های اخیر شاهد تحولاتی در طراحی تابلو فرش ها بوده ایم . تا قبل از این تغییرات نقوش دستی کشیده شده و بر روی کاغذهای مخصوصی به چاپ می رسیدند اما امروزه طراحی نقشه‌ ها به کمک نرمافزار های کامپیوتری انجام می گیرد . این موضوع به زیباتر شدن ، کم خطا تر شدن و ظریف تر شدن طرح می انجامد .
همچنین بالا رفتن رقابت تولید کنندگان را مجبور می سازد مدام در پی ارائه طرح هایی ناب و تازه برای تابلو فرش ها باشند تا بتوانند سهم فروش بیشتری بگیرند . ویژگی تابلو فرش های صادراتی و درجه یک ، داشتن طرح به روز ، هماهنگ با سلیقه خریداران و جدید است . در شهر های مختف کشور بنا بر سلیقه ، فرهنگ ، آداب و رسوم و جغرافیا طرح های متفاوتی مورد تقاضا قرار می گیرید . برای مثال بیشترین تابلو فرش های فروش رفته در شهر های مذهبی طرح زیبای آیه الکرسی ، احادیث امامان و آیاتی از کلام الله مجید است . شهر نشینان بیشتر به سمت و سوی خرید تابلو فرش باطرح طبیعت می روند تا با این کار خانه خود را جذاب نموده و از حال و هوای شلوغ شهری فاصله بگیرند .
در حال حاضر مدرن ترین و پر فروش ترین تابلو فرش های ماشینی دارای طرح هایی با نام :
ادوارد لئون ، فرانسوی مهمان ، غازها در مزرعه ، لحظه رمانتیک در باغ ، سالن سکولار ، آیه و ان یکاد ، تاجر فرش ، خانواده شاد ، اسب های چابک ، منظره روستا ، قهوه خانه ، آسیاب آبی و ... هستند .
بهترین طرح تابلو فرش زیبا به هیچ عنوان تکراری و در اصطلاح مد و فشن " دمده " نخواهد بود . داشتن تنوع رنگی بالا و استفاده از الیاف متفاوتی مانند ابریشم و ... به بهتر شدن محصول کمک می کند . عموما در طراحی های چهره هنگام نمایان کردن یا ایجاد ظرافت بالا در قسمت هایی مانند لب ها و چشم ها از نخ ابریشم استفاده می شود .
در بافت بازار بهترین طرح تابلو فرش زیبا شاهد تعداد بالایی تابلو برجسته هستیم . چراکه برجستگی عنصر زیبا ساز در محصول به حساب می آید .
با وجود تنوع بالای طرح و نقشه در محصولات باز هم تولید کنندگان پا را فراتر گذاشته و در خدمتی جدید به خریداران گزینه ثبت سفارش را در فروشگاه های خود راه اندازی نموده اند . اگر طرح مورد نظر خود را در بین محصولات عرضه شده پیدا نکردید و یا قصد دارید طرحی از چهره شخصی را بر دیوار منزل داشته باشد کافی است با استفاده از گزینه ثبت سفارش طرح مورد نظر خود را برای تولید کننده ارسال نمایید . پس از تکمیل فرایند ثبت سفارش در کم ترین زمان ممکن تابلو فرش با طرح دلخواه شما آماده خواهد بود .
خرید تابلو فرش ماشینی
در هر فضایی ، تابلو فرش ها مانند هر وسیله تزیینی دیگر توجه بیننده را به خود جلب می نمایند پس لازم است محصولی بسیار زیبا و بدون هیچ عیب و نقصی خریداری نمایید . از این رو انتخاب برند و فروشگاه حائز اهمیت است . گروه تولید فرشخونه در طول سال ها فعالیت در این حوزه نشان داده است که در ارائه تابلو فرش بهترین تولید کننده بوده و توان بافت بهترین تابلو فرش ها در زیبا ترین طرح ها و کم ترین قیمت را دارد .
اگر قصد خرید بهترین طرح تابلو فرش زیبا را دارید سری به فروشگاه آنلاین فرشخونه زده و بهترین طرح های تابلو فرش های ماشینی کاشان را با طرح های بسیار زیبا و بهترین کیفیت مشاهده کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش درجه یک, بهترین طرح تابلو فرش, تابلو فرش ماشینی, بافت تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش زیبا, صادرات تابلو فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروشگاه فرش ماشینی 700 شانه
مشخصات فرش 700 شانه جدید
طرح های جدید فرش ماشینی کاشان
شناخت فرش درجه یک
درباره انواع فرش فانتزی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان