طرح های زیبای تابلو فرش

beautiful-carpets.jpg

خیره شدن به تابلو فرش هایی که طرحی زیبا و چشم نواز دارند کار لذت بخشی ست که همه ما انجام داده ایم . طرح هایی زیبا که هنر دست ایرانیان است . در تابلو فرش های ممتاز و ناب بر عکس فرش و قالی زیبایی بر کیفیت غالب شده و داشتن طرح و نقشه جذاب ویژگی بارز تابلو فرش های درجه یک می باشد . هرچند جهت جذاب بودن نیازمند استفاده از الیاف با کیفیت مانند ابریشم و آکریلیک هیت ست شده هستیم .
بهترین طرح تابلو فرش ها برای دادن هدیه و یادگاری به عزیزانمان کاربرد فراوانی دارد . از زمان تولید این محصول و پر رنگ شدن نقش ان در دکوراسیون سایر وسایل لوکس و تجملاتی رنگ باختند . در عموم خانه ها شاهد تکه فرشی با طرح و نقشی جذاب هستیم که بر دیوار نصب شده و خودنمایی می کند . از آنجایی که برای خریداران طرح و نگاره تابلو فرش بیشترین اهمیت را دارد ، در این نوشتار به دنبال معرفی بهترین طرح تابلو فرش زیبا خواهیم بود .
تابلو فرش چیست ؟
تابلو فرش به فرش های کوچکی گفته می شود که جنبه زیبایی داشته و مانند قابی بر دیوار نصب می شوند و به زینت منزل ما می افزایند . اکثر این نوع تابلو فرش ‌ها ابعادی بین ۳۵*۵۰ و ۵۰*۶۰ و ۷۰*۱۰۰ ۸۰*۱۲۰ ۱۰۰*۱۵۰ و ۲۰۰*۳۰۰ سانتی متر دارند که متناسب با الیاف مصرفی ، ابعاد و اندازه ، شانه و تراکم ، طرح و نقشه و ... قیمت گذاری می شوند . مسلما تابلو فرش های دستبافت قیمتی به مراتب بالا تر از تابلو فرش های ماشینی دارند .
برآورد ها حاکی از آن است که اولین تابلو فرش ها در شهر سردرود از توابع استان آذربایجان به صورت دستبافت تولید شده اند ، از این رو شهر سردرود به عنوان خواستگاه تابلو فرش نام گرفته است . تابلو فرش‌ های دستباف بافته شده در شهر سردرود با داشتن طیف رنگی متنوع و ظرافت مثال زدنی مورد توجه عموم قرار گرفته و به جا افتادن تابلو فرش به عنوان کالایی لوکس و زینت بخش کمک شایانی نموده اند . اما گذر زمان و تقاضای بالای محصول تولید کنندگان فرش را بر آن داشت تا تابلو فرش را به دسته تولیدات خود بیافزایند . اندک اندک تمامی تولید کنندگان فرش ماشینی تکنولوژی بافت تابلو فرش ماشینی را وارد کارخانه خود نموده و شاهد رشد روز افزون تولید این محصول زیبا با طرح های چشم نواز بودیم . شهر کاشان مانند همیشه گوی سبقت را در صنعت نساجی از سایرین ربوده و با ارائه تابلو فرش های با کیفیت و بهترین طرح تابلو فرش زیبا توانست توجه خریداران را به خود جلب نماید .
تابلو فرش کاشان

در حال حاضر انواع و اقسام تابلو فرش ها در بهترین طرح تابلو فرش زیبا در کارخانه جات تولید فرش کاشان در حال بافت و ارائه به بازار می باشد . از طرفی بازار صادرات تابلو فرش ها نیز بسیار داغ بوده و این محصول سهم زیادی در فرایند مبادلات خارجی بر عهده دارد .
بهترین طرح تابلو فرش زیبا
دنیای مد و فشن تمام ابعاد زندگی را متاثر ساخته است ، از همین رو تبعیت و ایجاد تغییرات در طرح تابلو فرش ها که با فلسفه زیبایی خلق شده اند امری طبیعی و مورد انتظار خواهد بود . در سال های اخیر شاهد تحولاتی در طراحی تابلو فرش ها بوده ایم . تا قبل از این تغییرات نقوش دستی کشیده شده و بر روی کاغذهای مخصوصی به چاپ می رسیدند اما امروزه طراحی نقشه‌ ها به کمک نرمافزار های کامپیوتری انجام می گیرد . این موضوع به زیباتر شدن ، کم خطا تر شدن و ظریف تر شدن طرح می انجامد .
همچنین بالا رفتن رقابت تولید کنندگان را مجبور می سازد مدام در پی ارائه طرح هایی ناب و تازه برای تابلو فرش ها باشند تا بتوانند سهم فروش بیشتری بگیرند . ویژگی تابلو فرش های صادراتی و درجه یک ، داشتن طرح به روز ، هماهنگ با سلیقه خریداران و جدید است . در شهر های مختف کشور بنا بر سلیقه ، فرهنگ ، آداب و رسوم و جغرافیا طرح های متفاوتی مورد تقاضا قرار می گیرید . برای مثال بیشترین تابلو فرش های فروش رفته در شهر های مذهبی طرح زیبای آیه الکرسی ، احادیث امامان و آیاتی از کلام الله مجید است . شهر نشینان بیشتر به سمت و سوی خرید تابلو فرش باطرح طبیعت می روند تا با این کار خانه خود را جذاب نموده و از حال و هوای شلوغ شهری فاصله بگیرند .
در حال حاضر مدرن ترین و پر فروش ترین تابلو فرش های ماشینی دارای طرح هایی با نام :
ادوارد لئون ، فرانسوی مهمان ، غازها در مزرعه ، لحظه رمانتیک در باغ ، سالن سکولار ، آیه و ان یکاد ، تاجر فرش ، خانواده شاد ، اسب های چابک ، منظره روستا ، قهوه خانه ، آسیاب آبی و ... هستند .
بهترین طرح تابلو فرش زیبا به هیچ عنوان تکراری و در اصطلاح مد و فشن " دمده " نخواهد بود . داشتن تنوع رنگی بالا و استفاده از الیاف متفاوتی مانند ابریشم و ... به بهتر شدن محصول کمک می کند . عموما در طراحی های چهره هنگام نمایان کردن یا ایجاد ظرافت بالا در قسمت هایی مانند لب ها و چشم ها از نخ ابریشم استفاده می شود .
در بافت بازار بهترین طرح تابلو فرش زیبا شاهد تعداد بالایی تابلو برجسته هستیم . چراکه برجستگی عنصر زیبا ساز در محصول به حساب می آید .
با وجود تنوع بالای طرح و نقشه در محصولات باز هم تولید کنندگان پا را فراتر گذاشته و در خدمتی جدید به خریداران گزینه ثبت سفارش را در فروشگاه های خود راه اندازی نموده اند . اگر طرح مورد نظر خود را در بین محصولات عرضه شده پیدا نکردید و یا قصد دارید طرحی از چهره شخصی را بر دیوار منزل داشته باشد کافی است با استفاده از گزینه ثبت سفارش طرح مورد نظر خود را برای تولید کننده ارسال نمایید . پس از تکمیل فرایند ثبت سفارش در کم ترین زمان ممکن تابلو فرش با طرح دلخواه شما آماده خواهد بود .
خرید تابلو فرش ماشینی
در هر فضایی ، تابلو فرش ها مانند هر وسیله تزیینی دیگر توجه بیننده را به خود جلب می نمایند پس لازم است محصولی بسیار زیبا و بدون هیچ عیب و نقصی خریداری نمایید . از این رو انتخاب برند و فروشگاه حائز اهمیت است . گروه تولید فرشخونه در طول سال ها فعالیت در این حوزه نشان داده است که در ارائه تابلو فرش بهترین تولید کننده بوده و توان بافت بهترین تابلو فرش ها در زیبا ترین طرح ها و کم ترین قیمت را دارد .
اگر قصد خرید بهترین طرح تابلو فرش زیبا را دارید سری به فروشگاه آنلاین فرشخونه زده و بهترین طرح های تابلو فرش های ماشینی کاشان را با طرح های بسیار زیبا و بهترین کیفیت مشاهده کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش درجه یک, بهترین طرح تابلو فرش, تابلو فرش ماشینی, بافت تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش زیبا, صادرات تابلو فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی خرید تابلو فرش
فروش فرش 500 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه
فرش 1200 شانه 8 رنگ
فرش 700 شانه
ادامه
شاخه ها
    نقشه فرش ماشینی ایرانی
    Design By : AlphaGroup
    مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
    فرش کاشان