فروش فرش 500 شانه

buy-carpet-500-reeds.jpg

فروشگاه فرشخونه ، با توجه به بالارفتن قیمت فرش های ماشینی ، و برای تامین نیاز عده ای از مشتریان ، به فروش فرش های 500 شانه ، با قیمت بسیار مناسب می پردازد . این محصولات ، در کنار زیبایی و کیفیتی که دارند ، قیمت مناسب آن ها نظر بسیاری از مشتران را به خود جلب می کنند .
شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از چندسال استفاده از یک فرش ، به فکر تعویض آن افتاده باشید . شما به دنبال خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب و با کیفیت عالی هستید . فرقی نمی کند که شانه و تراکم محصول چقدر باشد ، شما خواستار فرش ماشینی هستید که علاوه بر زیبایی و کیفیت ، از قیمت مناسبی برخوردار باشد ، پیشنهاد ما به شما ، فرش های 500 شانه است .
ویژگی فرش ماشینی 500 شانه
همانطور که می دانید شانه و تراکم در کیفیت و زیبایی فرش ماشینی ، نقش بسزایی دارد . در فرش های 500 شانه تراکم 1000، بدین صورت است که تعداد 500 گره در یک متر از عرض فرش و تعداد 1000 گره در یک متر از طول فرش وجود دارد . بسیاری از افراد بر این باورند که این محصولات ، کیفیت و زیبایی را به دلیل پایین بودن شانه و تراکم ندارند . در صورتی که اگر شما از برندی معتبر و یا کارخانه ای معتبر ، خرید فرش 500 شانه را انجام دهید ،  سالیا متمادی می تواند طنین انداز منازل شما باشد . فروشگاه فرشخونه ، فروش فرش های 500 شانه را با بالاتری کیفیت و پایین ترین قیمت فرش ماشینی انجام می دهد . این فروشگاه ، برآن است تا نیاز و خواسته های تمامی مشتریان را برآورده کند . کیفیت بالای محصولات این فروشگاه در کنار عرضه فرش به قیمت درب کارخانه ، یکی از دلایل استقبال بی نظیر مشتریان از این فروشگاه می باشد . ویژگی فرش های 500 شانه این فروشگاه به شرح زیر می باشد :
•  مقاومت در برابر حرارت ، نور خورشید و پاخور شدن به دلیل اینکه جنس نخ خاب این محصولات ، صددرصد آکریلیک است . الیاف آکریلیک برای مقاوم شدن و مستحکم تر شدن ، قبل از بافت هیت ست می شوند تا پرز الیاف گرفته شود و نخ مقاوم تر شود . الیاف آکریلیک ، رنگپذیری بالایی دارند
• نرمی و لطافت بالایی دارد و دلیل آن استفاده از پنبه در بافت نخ تار و پود آن است .
• متنوع ترین طرح ها و رنگ ها را دارد . فروشگاه فرشخونه ، برای ارائه زیباترین فرش ماشینی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی ، و با توجه به مشکل پسند بودن ایرانی ها ، متنوع ترین و زیباترین فرش های 500 شانه را تولید کرده است . این محصولاتجذابیت و زیبایی فوث العاده ای دارند .
• بافت این محصولات ، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بهترین دستگاه بافت است .
فرش ارزان قیمت کاشان
برای همه خریداران ، این امر بدیهی است که قیمت فرش های 500 شانه ، از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه بسیار پایین تر است . بسیاری از خریداران ، بر این عقیده و باورند ، که اگر فرش ، گرانتر باشد ، بهتر و باکیفیت تر است . آن ها به دنبال فرش های لوکس و با شانه و تراکم بالا هستند . در صورتی که شانه و تراکم ، یکی از آیتم های انتخاب فرش ماشینی است . اگر فرش های 500 شانه ، از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده با دستگاه های مجهز و مدرن بافته شده باشند ، سالیان متمادی می توانند طنین انداز محافل شما باشند . رسالت فروشگاه فرشخونه ، ارائه فرش ارزان قیمت با کیفیت مناسب برای رفع نیاز عده ای از هموطنان می باشد . این فروشگاه با فروش فرش 500 شانه به همراه ضمانت نامه و بیمه نامه ، به کیفیت محصولات خود ، ایمان دارد و متنوع ترین طرح ها را به صورت 500 شانه تولید کرده است و فروش فرش های 500 شانه را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد . فروش مستقیم فرش ، بدین صورت است که محصول ، بدون واسطه فروخته می شود و در این معامله ، رابطه مستقیمی بین خریدار و فروشنده وجود دارد . فروشگاه فرشخونه در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش 500 شانه را انجام می دهد بدین صورت ، مشتریانی که از کیفیت تولیدات این فروشگاه ، آگاهی دارند ، می توانند به آسانی و درکمترین زمان ، به محصول مورد نظر دستیابی پیدا کنند و از ارسال رایگان فرش ، بهره مند شوند .
و در آخر توصیه فروشگاه فرشخونه به خریداران این است که شانه و تراکم ، ظرافت و زیبایی فرش را بالا می برد و بیشترین عاملی که کیفیت فرش ماشینی را بالا می برد ، تولید محصول ، با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . پس فرش 500 شانه آکریلیک هیت ست شده ، می تواند سالیان متمادی ، طنین انداز منازل گرم شما باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
فروش فرش 500 شانه, خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب, فرش 500 شانه تراکم 1000, خرید فرش 500 شانه, فرش به قیمت درب کارخانه, قیمت فرش 500 شانه, فروش مستقیم فرش, فروش اینترنتی فرش 500 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین مرکز خرید فرش
تفاوت فرش فانتزی و گلیم فرش
درباره فرش ماشینی گل برجسته
فرش گل برجسته
درباره قیمت فرش ماشینی
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان