پرفروش ترین فرش ماشینی

bestselling-machinary-carpet.jpg

فرش ماشینی رکن اصلی دکوراسیون منازل ایرانیان است . با انتخاب صحیح رنگ و طرح فرش می توان به چیدمان عالی فضا امید داشت . گذر زمان تغییر و تحولات زیادی در بازار فرش و قالی بوجود آودره است ، از مهم ترین این تغییرات می توان به تنوع و تغییر فرش پر فروش در هر سال اشاره کرد . تنوع و تغییرات ایجاد شده در سلیقه افراد منجر به تنوع طرح و نگاره ها شده است . در طول زمان متناسب با تغییرات سلایق و از طرفی تغییر نیاز مشتریان تقاضا برای این محصول در حال تغییر بوده است .
مشاهدات حاکی از ان است که تولیدکنندگان موفق و نامی کسانی هستند که توانسته اند به خوبی خود را با سلیقه جدید و اصطلاحا مد روز هماهنگ نمایند . در هر سال طرح و رنگی خاص عنوان فرش پر فروش را به خود گرفته است . آشنا شدن با طرح و رنگ فرش پر فروش ما را در خرید فرش مد روز کمک خواهد رساند . با توجه به مطالب عنوان شده در ادامه قصد داریم تا با معرفی و بررسی پرفروش ترین فرش های ماشینی در طول چند سال اخیر به خرید بهتر و رضایت بخش تر کمک کنیم .
 
 پرفروش ترین رنگ فرش ماشینی
نگاهی به بازار چند سال قبل نشان می دهد رنگ لاکی یا روناسی از محبوب ترین رنگ ها نزد خریداران بوده است . هنوز هم در منزل بسیاری از ایرانیان که در نگهداری فرش نکات را رعایت کرده اند فرش های ماشینی با رنگ زمینه لاکی دیده می شود . این فرش ها با داشتن رنگ شاد و سرزنده ، حس و حال خوبی به خانه می داده اند . در ان هنگام اثاثیه و سایر وسایل منزل به گونه ای انتخاب می شده اند که با رنگ لاکی زمینه هارمونی داشته و هماهنگ باشند .
تغییر سبک زندگی ها و رواج شهرنشینی رنگ زمینه محبوب را به سمت و سوی رنگ های سرمه ای و کرم تغییر داده و رنگی کاملا متفاوت از رنگ لاکی و روناسی را به عنوان طرح پرفروش معرفی نمود . این فرش ها در زمان خود از زیبایی و جلوه خاصی برخوردار بوده اند . زمینه کرم و سرمه ای راحت تر از رنگ لاکی  و روناسی با وسایل ست شده و سلایق بیشتری را پوشش می دهد . بدین ترتیب برای مدت نسبتا طولانی رنگ غالب و محبوب در بین عامه مشتریان رنگ های سرمه ای و کرم بودند . رنگ کرم برای طرفداران رنگ های شاد و خانه های خلوت و رنگ سرمه ای برای خانه های پر رفت و آمد و علاقه مندان به کف پوش های تیره مناسب ترین انتخاب بودند . جالب است بدانید رنگ های روشن فضا را بزرگ تر و رنگ های تیره فضا را کوچک تر نشان می دهند . پس از آن رنگ های سبز و فیلی نیز برای مدتی روی کار آمده و پرفروش شدند . رنگ فیلی که در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد ، در دکورهای شلوغ و پر رنگ و لعاب نقش به سزایی ایفا می کند . در حال حاضر توجه عموم خریداران به سمت رنگ های روشن متمایز شده است ، شاید دلیل این انتخاب تغییر سبک معماری خانه ها و زندگی آپارتمان نشینی است . فرش روشن می توانند کوچک بودن خانه را از نظر پنهان نموده و فضا را بزرگ تر و شاد نشان دهند .

 پر فروش ترین طرح های فرش ماشینی
در ابتدا فرش ها بر اساس تصورات ذهنی بافنده شکل می گرفته اند . رفته رفته الهام از طبیعت توانست در طرح ها نفوذ نموده و در بافته ها شاهد گل و درخت و ... بودیم . پس از مدتی طراحی نقشه به امری تخصصی تبدیل شده و کارشناسان و خبرگان بر اساس اصالت و فرهنگ آریایی نسبت به کشیدن نقوش و نگاره ها اقدام نمودند . رشد تکنولوژی باعث شده طراحی ها با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری کشیده شود و این مورد درصد خصاهای انسانی را به صفر رسانده است . کیفیت بیشتر و زیبایی فاخر تر ویژگی مهم طرح های کشیده شده با نرام افزار است .
سال های اخیر سلیقه افراد به انتخاب طرح های خلوت سوق یافته است . دکوراسیون های مدرن نسبت به دکوراسیون های سنتی پر وسیله تر و شلوغ تر است از همین رو انتخاب فرشی خلوت برای جلوگیری از اعتشاشات بصری مناسب است . بودن مبلمان و کوچک تر شدن خانه ها می تواند دلیل دیگری جهت خرید فرش ماشینی خلوت باشد . در نقشه هایی که از ابتدا تا کنون طراحی شده اند ، لچک و ترنج در جایی مشخص واقع شده اند اما اندازه آن ها متفاوت بوده اند .
از جمله پر طرفدار ترین و جذاب ترین طرح ها در طول تمامی سال ها فرش طرح افشان ، طرح حوض نقره ، طرح شاه عباسی ، طرح اسلیمی ، طرح بته جقه و ... بوده است . پایه طرح ها در طول زمان تغییرات چندانی نداشته است اما کم و زیاد شدن نگاره های ریز و درشت و ترکیب رنگ متفاوت موردی ست که بر اثر تغییرات سلیقه بر طرح ها اعمال شده است . طرح های نام برده کلی بوده و هر کدام سامل چندین دسته مجزا هستند .
 فرش طرح های شاه عباسی : در این طرح گل هایی زیبا و خاص با نام گل های شاه عباسی به وفور دیده می شود . از جمله طرح های معروف این دسته شامل : فرش دستباف شاه عباسی با لچک و ترنج ، طرح شاه عباسی افشان ، طرح شاه عباسی درختی ، طرح شاه عباسی شیخ صفی ، طرح شاه عباسی جانوری و هفت رنگ می باشد . فرش های دسته شاه عباسی اختلافات کوچکی در گل ها دارند .
طرح های اسلیمی : طرح هایی هستند برگرفته از نقوش اسلیمی که از دسته پر فروش آن ها می توان طرح اسلیمی دهان اژدها ، طرح اسلیمی بندی ، طرح اسلیمی افشان و طرح اسلیمی کهکشانی را نام برد .
 فرش طرح افشان : طرح های افشان همواره در رده پر فروش ترین ها قرار داشته اند . این طرح را در تمامی رنگ ها ، ابعاد و شانه و تراکم می توان تهیه نمود . جای فرش های طرح افشان در منازل ایرانیان همواره محفوظ است . عموم فرش ها دارای لچک و ترنج مشابهی هستند اما فرش های افشان از این نظر متفاوت از سایرین هستند . نگاره های فرش افشان با عاریه گرفتن گل ها و طرح هایی پراکنده اما در عین حال قرینه تمام سطح فرش را به بهترین شکل ممکن پوشش داده اند .
طرح افشان دسته گل ، طرح افشان اسلیمی ، طرح افشان شاخه پیچ و طرح افشان شاه عباسی نام آشنا ترین و بارز ترین نمونه های فرش های افشان هستند که هر ساله فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند .
در کنار توجه به رنگ و طرح و ابعاد پر فروش ، عنوانی هم به  پر فروش ترین برند فرش داده می شود که از نظر کیفیت ، زیبایی بافت و قیمت مطلوب در فرش تاثیر گذار است . برند های پر فروش به راحتی این عنوان را کسب نکرده اند و سال های تجربه ، عملکرد موفق و خدمت رسانی صادقانه منجر به این می شود که برندی، پر فروش ترین فرش ماشینی را به خود اختصاص دهد .
خریداران ترجیح می دهند با خرید از برندهای پرفروش فرش ماشینی ، خرید خود را تضمین نمایند .

پر فروش ترین فرش ماشینی در فروشگاه آنلاین فرش خونه

گروه تولید فرش ماشینی فرشخونه یکی از معدود برند های پرفروش ترین فرش ماشینی است . اگر قصد خرید فرش ماشینی مرغوب و ناب را دارید به شما پیشنهاد می دهیم با خرید از برند فروشگاه فرشخونه ، رضایت و سطح اطمینان خود را در حداکثر ممکن نگه دارید .

کلمات کلیدی مرتبط :
پرفروش ترین فرش ماشینی, پر فروش ترین طرح های فرش ماشینی, فرش پر فروش, فرش مد روز, فرش روشن, خرید فرش ماشینی, فرش طرح افشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
شهر فرش اینترنتی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
مشخصات کامل فرش ماشینی 1000 شانه
تطابق رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون
مزایای فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان