فرش 1000 شانه 8 رنگ

types-of-carpet-1000-reeds.jpg

وجود انواع فرش های ماشینی با تراکم های متعدد توانسته پاسخ گوی نیاز تمام افراد در هر زمینه ای باشد چرا که بافت فرش های ماشینی با تراکم های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه ویژگی های هر کدام را از دیگری متمایز کرده است . تولید فرش ماشینی با تراکم های نامبرده می تواند تاثیر گذار در عوامل بسیاری مانند : دوام و مقاومت فرش ، لطافت و نرمی فرش ، قیمت ، ریز بافت بودن ، زیبایی ، تنوع رنگ در بافت و ... باشد . مشتریان عزیز می توانند طبق مواردی که ذکر شد اگر خصوصیتی مد نظرشان می باشد ، فرش ماشینی مورد دلخواه خود را انتخاب نمایند . هدف ما در این مقاله معرفی و آشنایی بیشتر شما با فرش های 1000 شانه 8 رنگ می باشد در نتیجه اگر خواستار کسب اطلاعاتی در این زمینه هستید مطالب بعدی ما را از دست ندهید و ما را همراهی کنید .
انواع فرش ماشینی 1000 شانه
فرش های ماشینی 1000 شانه از جمله فرش هایی هستند که طرفداران زیادی دارد و با توجه به ویژگی هایی که دارد توانسته خریداران زیادی را به سوی خود جلب کند . طرح های این محصول ، بسیار زیاد است . در این بخش از مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم ، تا بتوانید این نوع فرش را با دیگر تراکم های موجود مقایسه کنید تا انتخاب برایتان آسان تر باشد . خصوصیات فرش 1000 شانه 8 رنگ از قرار زیر می باشد :
1 . استفاده از الیاف با کیفیت : به دلیل ظرافت هایی که در بافت این نوع محصول وجود دارد می بایست از الیاف مرغوب استفاده شود چراکه علاوه بر تاثیر گذاری در دوام و مقاومت فرش بر دیگر عوامل نیز تاثیر گذار است  مانند زیبایی بافت فرش . بهترین الیاف را می توان آکریلیک هیت ست شده نام برد که مرغوبیت آن باعث پرزدهی کمتر نیز می شود .
2 . دوام و مقامت : به دلیل تراکم بالای گره های ریشه که در بافت زده می شود ، طبیعی است که دوام و مقامت فرش 1000 شانه را بالا برده و عمر فرش را طولانی تر می کند .
3 . ریز بافت بودن : با توجه به تراکم بالایی که دارد می بایست الیاف نازک تر و با کیفیت مورد استفاده قرار گیرند که همین موارد دلیلی بر ریز بافت بودن این دسته از محصولات شده است و همچنین در فرش های 1000 شانه ، تنوع نقش و نگار بالاتر رفته و می توان از طرح های جزئی بیشتر استفاده نمود . طبق آنچه که گفته شد این نوع فرش ماشینی ، اصطلاحا دستبافت گونه نیز نامیده می شود .
4 . رنگ بندی : تنوع رنگ بندی یکی از مواردی است که افراد را به خود جذب نموده و در زیبایی فرش تاثیر بسزایی دارد . همچنین با استفاده از آن محصول حس خوشایندی به افراد دست می دهد . با توجه به این مسئله فرش 1000 شانه معمولا به صورت 8 رنگ و 10 رنگ بافته می شود که این تنوع در رنگ نخ هایی که در بافت به کار برده می شود مسبب جلوه و زیبایی این فرش ها شده است . تفاوت فرش 1000 شانه 8 رنگ با 10 رنگ ، تنها در زیبایی آن است و در کیفیت آن تاثیری ندارد .
5 . زیبایی : عواملی که در موارد فوق به آن اشاره شد مانند ریز بافت بودن , تنوع در رنگ بندی ، کیفیت الیاف و ... همگی می تواند در زیبایی فرش موثر باشد و این خصوصیتی می باشد که مشتریان به آن توجه ویژه ای دارند .
6 . دستگاه بافت : دستگاه هایی که برای بافت استفاده می شود متنوع بوده و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دستگاه ها بروز شده و می توان به وسیله آن محصولاتی با کیفیت بیشتر تولید کرده . دستگاه بافت hcpx جز مدرن ترین ماشین های بافت است که به وسیله آن فرش های 1000 شانه بافته می شود .
7 . ارتفاع خاب فرش ماشینی : ارتفاع خاب وابسته به تراکم می باشد در فرش های با تراکم بالا مثل 1000 شانه ارتفاع خاب کمتر می باشد .
8 . وزن : تراکم های بالا مسبب تو پر بودن فرش می شود و به همین علت وزن فرش را بالا می برد که برای جلوگیری از سنگین شدن بیش از حد فرش ، نخ خاب کوتاه تر در نظر گرفته می شود .
9 . نرمی و لطافت : استفاده از الیاف مرغوب و جنس با کیفیت ، نخ های به کار رفته در این دسته از محصولات نرمی و لطافت خاصی به فرش می بخشد که استفاده از آن محصول حس خوبی را به ما منتقل می کند .
10 . قیمت فرش 1000 شانه : با توجه به امتیازات مثبتی که فرش های 1000 شانه دارند طبیعی است که قیمت آن نسبت به فرش های با تراکم پایین تر بیشتر باشد ، ولی با این وجود قیمت فرش ماشینی 1000 شانه به صرفه می باشد . تعداد رنگ نیز در قیمت این محصول خیلی اثر دارد . فرش 1000 شانه 8 رنگ ، دارای قیمت پایین تری نسبت به فرش 10 رنگ است
خرید فرش ماشینی 1000 شانه
امروزه با توجه به روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی بسیاری از مشکلات خرید اعم از صرف زمان زیاد برای انتخاب کالای مورد نظر در بازار ، حمل و نقل ، وجود واسطه ها و افزایش قیمت نهایی محصول و ... از بین رفته است و شما تنها با سرچ محصول ، مانند فرش ماشینی 1000 شانه 8 رنگ و سایت مورد نظر در اینترنت می توانید به راحتی و در کسری از زمان فرش های گوناگون را مشاهده و خصوصیات هر یک را با یکدیگر مقایسه کنید . علاوه بر آنچه که گفته شد فروشگاه آنلاین فرشخونه ، این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم آورده است تا پس از انتخاب و تایید فرش در خواستی ابتدا مبلغی را به عنوان بیعانه و بصورت الکترونیکی پرداخت کرده و بعد از دریافت محصول ، خریدار بتواند مابقی مبلغ را بپردازد . هدف فرشخونه ، فراهم آوردن رفاه حال مشتریان است تا با خاطری آسوده بهترین خرید را داشته باشند .

کلمات کلیدی مرتبط :
فرش ماشینی 1000 شانه, فرش 1000 شانه 8 رنگ, قیمت فرش 1000 شانه, خرید فرش ماشینی 1000 شانه, انواع فرش ماشینی, انواع فرش ماشینی 1000 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
درباره فرش ماشینی گل برجسته
توضیحات کامل فروش اینترنتی فرش
فروش اینترنتی فرش ماشینی
تولید فرش 700 شانه با کیفیت بالا
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان