فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان

kashan-carpets.jpg

تابلو فرش ها تولید می شوند تا به جزئی از دکوراسیون خانه افزوده شوند . خرید تابلو فرش ها صرفا برای زیبا سازی محیط است با آنکه تولید فرش های کوچک در طرح هایی زیبا و جذاب تحت عنوان تابلو فرش ها در سال های اخیر رواج یافته است اما بافت و استفاده از تابلو فرش های دستبافت از گذشته های دور در بین مردم خصوصا ایرانیان اهل هنر باب بوده است . تابلو فرش های دستباف اولین بار در شهر سردرود تبریز بافته شد . تا مدتی انحصار بافت این محصولات زیبا در دست شهر سردرود بود تا آنکه شهر های دیگر نیز توانایی بافت فرش هایی کوچک که همان تابلو فرش ها بودند را آموختند . تابلو فرش های دستبافت هم همانند فرشه ای دستبافت به علت هنر بالا قیمت گزافی داشته و تنها در توان خرید افراد پروتمند و به عبارتی اعیان و اشراف بودند .
تا چندی قبل که صحبت از تابلو فرش های ماشینی نبود ، استفاده از آن هم مرسوم و رایج نبود اما تولیدکنندگان فرش های ماشینی در راستای تنوع بخشیدن به تولیدات خود ، خدمت به مشتریان و نوآوری به دنبال تولید تابلو فرش ها رفتند . با آنکه تولید و بافت فرش های ماشینی دستبافت در شهر سردرود آغاز شد و رونق گرفت اما شهر کاشان و تولید کنندگان کاشانی توانایی تولید تابلو فرش های دستبافت را در دست گرفته و در حال حاضر نبض تابلو فرش های ماشینی در دست تولید کنندگان کاشانی است .
برند های متعددی از شهر کاشان به تولید تابلو فرش مشغول هستند . داشتن تخصص و تبحر در کنار خلاقیت ، رقابت و نوآوری موجب شد تا تابلو فرش های ماشینی کاشان به زودی جای خود را در خانه ایرانیان باز کند و بتواند سهم بالایی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص دهد .
با آنکه برند های زیادی تابلو فرش های ماشینی را تولید می کنند اما فروشگاه فرشخونه یکی از بهترین و نامی ترین تولید کنندگان در زمینه تابلو فرش به حساب می آید . اکثر تابلو فرش ها در شانه 1000 و 1200 و تراکم بالا تولید می شوند . جنس نخ خاب ابریشم و اکرولیک هیت ست هم در بین برند های نامی و معتبر یکسان است آنچه موجبات متفاوت بدون تابلو فرش ها و برتری برند فرشخونه نسبت به سایر برند ها را فراهم کرده است ، طرح ها و نگاره هایی است که با هنر و سلیقه بر روی تابلو فرش های فرشخونه به نمایش در آمده است .
هرچه تنوع و گستردگی طرح ها و نقشه های تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد تعداد سلیقه های بیشتری را پوشش داده و خریداران بیشتری را به خود جلب می کند . از آن سو توجه به فروش و طرح ها بر اساس آمار تولید کنندگان را در شناخت سلیقه و رجحان مصرف کننده قدرتمند کرده و این عمل بصورت یک سود دو سویه هم به مشتریان و هم به تولید کنندگان نفع خواهد رسانید .
تابلو فرش های ماشینی کاشان
در برتر بودن فرش های کاشان شکی نیست . به همین ترتیب می توان گفت تولید کنندگان کاشانی که در جهت گسترش عرضی کارخانه های خود دست به تولید تابلو فرش های ماشینی زده اند ، با داشتن سابقه و آگاهی از تکنیک  های تولید به خوب توانسته اند تابلو فرش های ماشینی زیبایی خلق کنند . هنر معماری و نقاشی در بین هنرمندان کاشانی از قدیم تا کنون وجود داشته است و این هنر مستقیما به نقوش و طرح های فرش و قالی سرایت کرده است . برند های کاشانی متنوع ترین و نوین ترین طرح ها را بر روی فرش های ماشینی بافته و روانه بازار می کنند .
چرایی پر طرفدار بودن فرش ها و تابلو فرش های ماشینی به این موضوع بر می گیرد که تولیدکنندگان کاشانی در تولید از بهترین مواد اولیه استفاده می کنند ، به علت استفاده از دستگاه های نوین بازدهی بالا و خطای تولید اندکی دارند ، نیروی کار متخصص در زمینه بافت فرش ماشینی در کاشان بسیار زیاد است ، دانستن تکنیک های تولید منجر به ارائه محصولاتی بهتر و کاهش هزینه های تولید می شود . در نهایت رقابت بالا در بین کارخانه ها و تولید کنندگان کاشانی جایی برای فعالیت برند های ضعیف نخواهد گذاشت  .
انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
خرید و فروش و مبادله تابلو فرش ها با فرش های ماشینی متفاوت است . در خرید فرش های ماشینی خصوصا فرش های 500 شانه و 700 شانه کیفیت و جنس مواد اولیه حرف اول را می زند اما در خرید تابلو فرش های ماشینی آنچه قبل از هر موردی توجه خریداران را جلب می کند ، نقش و نگاره و طرح بافته شده بر روی تابلو فرش است . تأثیر نقوش و طرح تابلو فرش ها به حدی است که حتی مشتریان روزهای زیادی را به دیدن انواع تابلو فرش ها مشغول می شوند .
گروه تولید فرش و قالی فرشخونه به خوبی توانسته است تمام سلیقه ها را پوشش دهد و برای هر سبک و سیاقی طرحی خاص و زیبا داشته باشد .
از پرفروش ترین و جدید ترین تابلو فرش های ماشینی فرشخونه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1-طرح بدرقه
2-طرح کلبه کنار برکه
3-طرح دخترک در جنگل
4-طرح آواز فرشتگان
5-طرح اروپایی
6-طرح شاعر جوان
7-طرح زن و مرد تاب سوار
8-طرح کلبه جنگلی
9-طرح ادوارد لئون
10-طرح مهمانی
11-طرح کوچه باغ دهکده ورده
12-طرح ویولن زنطرح فرانسیس
13-طرح ستاره محفل
14-طرح نقاشی میترا شادفر
15-     و ...
تابلو فرش های ماشینی محصولاتی هستند که برای هدیه و یادگاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و کم نیستند تعداد مشتریانی که خواهان داشتن تابلو فرشی با طرح و عکس های خانوادگی می باشند . این تابلو فرش ها که در کم ترین زمان ممکن توسط برند فرشخونه بافته می شود تابلو فرش های سفارشی نام دارند . در این تابلو فرش ها مشتری طرح مورد نظر خود را به دست تولید کننده رسانده و با دادن ابعاد و رنگ و ... مورد نظر می تواند در کم ترین زمان ممکن صاحب تابلو فرشی باشد با طرح سفارشی .
 فروش انواع تابلو فرش های ماشینی کاشان
تنوع طرح در تابلو فرش ها بالاست و چون این محصولات کالایی لوکس هستند ، عمدتا قیمت بالایی دارند . برای داشتن یک تخته تابلو فرش مناسب بهترین روش خرید ، خرید اینترنتی و استفاده از فروشگاه های آنلاین است . 
به فروشگاه اینترنتی فرشخونه رفته و دسته محصولات تابلو فرش را انتخاب کنید . می توانید همزمان وارد چند فروشگاه اینترنتی شده و از طرح های مختلف دیدن کنید . اطلاع از قیمت ، تنوع رنگ و ... بهتر می تواند ما را در انتخاب برند و تابلو فرش راهنمایی کند .
خرید اینترنتی تابلو فرش های ماشینی کاشان
1- ارزان ترین و راحت ترین روش خرید است .
2- در کم ترین زمان ممکن امکان دیدن تمامی طرح ها را فراهم می آورد .
3- نیازی به رفتن و حضور در فروشگاه های فیزیکی یا کارخانه نیست .
4- اصالت تابلو فرش را تضمین کرده و خریدار را نسبت به خرید تابلو فرش با کیفیت مطمئن می کند .
فروش اینترنتی تابلو فرش های ماشینی نیز برای تولید کننده بهتر از فروش به روش های سنتی است چراکه :
1- در فروش اینترنتی تولید کننده قیمت گذار تابلو فرش بوده و می تواند با تعیین قیمت مناسب نسبت به کاهش یا افزایش فروش مسئول باشد .
2- تابلو فرش ها را تضمین کرده و با ارائه گارانتی بر روی محصولات نگرانی مشتریان را از خطرات احتمالی رفع می کند .
3- با ارتباط مستقیم سلیقه و ترجیح خریداران را در دست گرفته و در تولیدات بعدی باب سلیقه مشتریان عمل می کند .
4- در فروشگاه اینترنتی فروشنده هدفمند تر تبلیغ کرده و تا حد زیادی از هزینه های تولید کاسته می شود .
5- فروش بیشتر ، سود بیشتر و دریافت وجه از خریداران پس از مبادله از دیگر ویژگی هایی است که تأسیس فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین برای تولید کنندگان را برتر از روش های سنتی نموده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان
بررسی قیمت فرش ماشینی کاشان
دلایل خرید اینترنتی فرش ماشینی
بررسی قیمت فرش ماشینی
مزایای فروش اینترنتی فرش
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
فرش کاشان