درباره فروشگاه اینترنتی فرشخونه کاشان

فروشگاه اینترنتی فرشخونه ، با تکیه بر نیروی جاوید منان و پشتوانه علمی و فنی مدیریت این شرکت جناب آقای جعفری نژاد و با با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین الیاف فرش ماشینی و باکیفیت ترین رنگ ها و مواد شیمیایی ، به عرضه فرش ماشینی کاشان بپردازد . محصولات این شرکت اعم از فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه می باشد .
این شرکت با ارائه فرش اصل کاشان و با توجه به اینکه مشتریان یکی از سرمایه های اصلی هر شرکت می باشند و توجه به خرسندی و رضایت آن ها ، توانسته است ، تحسین همگان را برانگیزد .
استخدام طراحان خبره و زبردست و به کارگیری جدید ترین تکنیک ها و روش های طراحی ، باعث شده تا این شرکت ارائه کننده بهترین طرح ها و نقش های فرش ماشینی کاشان باشد .
از مهمترین ارزش های فروشگاه آنلاین فرشخونه به شرح زیر می باشد :
جلب نظر مشتری
کارآفرینی
ارائه فرش اصل ماشینی
تکنولوژی برتر
این شرکت دارای خدمات پس از فروش می باشد و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه اصل و بیمه نامه می باشند و در صورت بروز هر گونه عیب یا مشکلی در محصول ، عودت محصول از وظایف این شرکت می باشد .
ارتقاء کیفیت فرش ماشینی و تنوع در طرح های آن و توجه به قیمت فرش ماشینی ، سرلوحه خدمات شرکت فرش خونه می باشد .

این شرکت با ایجاد بستری برای فروش اینترنتی فرش ، توانسته است با حذف واسطه ها و کم کردن هزینه های اضافی ، فرش ارزان قیمت را با بالاترین کیفیت به دست مشتری برساند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی کاشان' , 'فرش اصل کاشان' , 'فرش اصل ماشینی' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه' , 'قیمت فرش ماشینی' , 'فروش اینترنتی فرش' , 'فروشگاه اینترنتی فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
جزییات فرش های ماشینی 500 شانه
بهترین قیمت فرش ماشینی با بالاتری کیفیت
لیست قیمت فرش ماشینی
ویژگی های فرش ماشینی اصل
طرح های زیبای تابلو فرش
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان