بهترین کیفیت فرش

ویژگی های فرش ماشینی به دوسته تقسیم می شود دسته اول ویژگی هایی که تعیین کننده زیبایی یک فرش ماشینی هستند مانند طرح و نقش و رنگ و لعاب قالی که بیشتر جنبه سلیقه ای دارد و دوم ویژگی هایی که تعیین کننده کیفیت فرش هستند مانند جنس نخ و پود به کار رفته در فرش ماشینی و تعداد شانه و تراکمی که فرش بافته شده است . قابل ذکر است که شانه و تراکم فرش در زیبایی و ظرافت فرش هم تاثیر بسزایی دارد .
شرکت فرش خونه کاشان با به کار گیری بهترین نوع الیاف که همان نخ آکریلیک  است  تلاش در ارائه بهترین کیفیت فرش ماشینی دارد همچنین با انجام عملیات هیت ست کردن عمر و دوام فرش را بیشتر می شود . فرش ماشینی درجه یک ، پرزدهی کمتر و استحکام بیشتر دارد .
عامل دیگری که  در کیفیت فرش موثر است تراکم و شانه می باشد . شرکت فرشخونه کاشان با داشتن انواع ماشین آلات بافندگی مجهز به تکنولوژی روز دنیا قادر به تولید انواع فرش های ماشینی 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه می باشد . محصولات دیگر این شرکت اعم از فرش ترک و مدرن ، تابلو فرش ، فرش کودک ، فرش فانتزی از این قابلیت مستثنی نیستند و با بهترین کیفیت به دست مشتری ارسال می شوند .

کلمات کلیدی مرتبط :
'بهترین کیفیت فرش' , 'فرش ماشینی درجه یک' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه' , 'فرش ترک' , 'فرش فانتزی' , 'فرش کودک' , 'تابلو فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
با خرید اینترنتی فرش را ارزان بخرید
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید
تولید فرش ماشینی 1000 شانه
فرش 1000 شانه جدید
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان